Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

sylwka i klaudyna gdym nie czytala poradnika dla mam pierwszy rok zycia dziecka to bym dawno w frustracje po padła do wasze dzieciaczki tyle juz sie na uczyły brawoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA :-* Bylam na poczcie...KLAUDIA PO PIERWSZA BASKA NADAJE NA CALEGO;);););) hahahaha MOJA nadal na etapie aaaaaaaaaa aaas aaaaaaaaaa ;) Po drugie kuzwa mac ten nalesnik mnie dobil! Wbijasz Glodujacemu gwozd do trumny! Lojezu ale bym go opylila;) tylko z kilo ketchupu I mJonezu bym tam nalala ;) oj lubic takie RZECZY uwielbiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia...dla mnie najlepszy podklad to double wear z EL, ale powiem Ci ,ze ja po ciazy wygladam jak salamander plamisty;) wszedzie BIALE I brazowe plamy...stosowalam JUZ neostrate, I ten Polski noscar, ale nic mie pomaga I tak sie zastanawiam czy jak polece do Polski to nie zrobie cosmelanu albo laseru...tylko kurcze 2 tysiaki troche duzo , a JESZCZE perm. Bede poprawiac...ECH zobaczymy...A MOZE ZNASZ COS GODNEGO POLECENIA???? co naprawde niweluje plamiska???? Z gory DZIEKI za info;) a MOZE WY DZIEWCZYNKI cos wiecie w TYM temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek Nic tylko sobie takiego przyrzadzic. Dieta nie zajac nie ucieknie:), a raz nie zawsze:) A co do Baski ciesze się że maz po pracy chociaż na chwile ja przejmuje to ja do drugiego pokoju odetchnac, bo uszy nie wytrzymuja tego nadawania i to jeszcze tak glosnego. To co na tym filmiku to jeszcze nic. Pelepetka-dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) moje dziecko dopiero wstało...ja nie śpie już od 8(jak na mnie to normalnie jakbym nad ranem wstała:P) i zrobiłam rolade z bita smietana i galaretkami:) mój brat ja uwielbia a wszyscy spedzamy Boże Ciało razem,a bratowa nie umie piec::) i jeszcze mnie czeka sernik zebra....mniaaaam:) ciekawe czy mała podoła jutro cała 4 godzinna procesje?jak nie to wócimy do domu...a poźniej festyn rodzinny:D na Dzikim Zachodzie:) http://www.dzikizachod.com.pl/index.html mama sobie znowu popatataja na koniu:D uwielbiam:) Ewa pewnie,że dam znać:) Sylwucha też od chyba 3 lat używam tego Estee Lauder bo jest bardzo wydajny i dobrze sie "trzyma":) u nas w douglas'ie była ostatnio promocja i wziełam dwa bo jeden kosztował 90 zł... albo z braku laku...lancome color ideal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nimoge bo znam Siebie...jak SOBIE popuszcze...to bedzie kaplica;) te 3 tyg do chrzcin wytrzymam...a na CHRZCINACH nazre sie jak prosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow! zaje**** promocja,,,,!!!! Pol ceny !!! Ja Tutaj place ok 30 ale starcza spoko na pol Roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem,jestem Sylwus dziękuję za pamięć👄 tez myslę,że nie zostawiłabyś Wikuni na tak długo:) co do Majki nic się nie zmieniło -wczoraj lekarz,dziś wieczorem jedziemy do gasrt dzieciecego.Ciekawe co powie.Bardzoooo się martwię :( 😭 dziś pół roczku świętujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada...mnia...mniam ...I sernicek oj dobijacie dzis...dobijacie.... Ja to gym rosolu albo czarniny zjadla...o cholera slina dopasa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mówimy naszym ukochanym dzieciaczkom i mamuniom :-) My pospałyśmy dzisiaj do 8 ....milutko :-) Natusia dała mamie dzisiaj dłużej pospać. Grzeczna dziewczynka :-) Klaudia , kurcze świetne to "tatatata " Basieńki . U mnie Ania duża rozmawia po swojemu , ale nie sylabizuje jeszcze . I na nią przyjdzie pora.....a co do nagrywania dziecka to u mnie identycznie.....jak widzi telefon zaraz wyciąga rączki i jak go złapie to do buźki go chce..... Sylwuś ten Twój podkład to dosyć ciężki jest, ale również dobrze kryje. Ten co ja mam teraz jest lżejszy , ale jeśli ma się przesuszoną skórę to widać wszystkie skórki .....podkład trzeba dostosować do siebie i swoich potrzeb ....ja w sumie mam ten bourjois paris flower perfection po raz pierwszy i go dopiero testuję .....jak mam cerę troszkę bardziej przesuszoną to używam bebe goodbye make up , on nie kryje dobrze, jednak wyrównuje koloryt skóry i ładnie nawilża . A co do przebarwień na twarzy po ciąży to ja bym na Twoim miejscu wybrała się do dermatologa estetycznego przed podjęciem jakichkolwiek kroków :-) Może dziewczyny coś polecą, ja nie miałam problemu z przebarwieniami . :-) aaaaaaaaaaaa Klaudia, moja Ania też taka pobożna , często składa rączki , nawet mam zdjęcie z 20tc i też rączki złożone :-) . Zaraz prześlę fotkę na Maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram pomysła naszej SYLWKI ze by przepisy na maila bo szybko znajdziemy kiedy bedzie potrzebny ja dzis chce sałatke wypróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDRONIA ...NO WLASNIE TAM GDZIE BEDE PERM. ROBIC TO SAMI SPECJALISCI OD SKORY I TAKIE TAM...I TO ONI JUZ W TAMTYM ROKU JAK TYLKO MI WYSZLY TE CIEKAWOSTKI NA BUZI POWIEDZIELI ,ZE TYLKO LASER ALBO KOSMELAN POMOZE. ECHHH NO ZOBACZYMY... A PODKLAD RACJA Z CIEZSZYCH" ale co zrobic przy takich plamiskach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄 coś nie wyszły:D starbuck dziękiiiiii :) puscilam moje ukochane zdj z sesji na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena - ja przeczytalam wszystko co on napisal - teraz kończe ostatnioą trylogie 1Q84 buuu jak ja nie lubie konczyc ksiazek... z takich jego lzejszych to Norwegian Wood i Kafka nad Morzem a z takich bardziej abstrakcyjnych to Koniec Świata i Hard-boiled Wonderland np zreszta ja nie jestem obiektywna - cokolwiek on nie napisze to ja lykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , wszystkiego dobrego dla Majusi. Trzymam kciuki za dzisiaj. ZAKOCHAŁAM SIĘ W TYM ZDJĘCIU AGUŚ. BOSKIE JEST.:-) Tak, tak przepisy proszę również i ja na Maila wysyłać. Dziękuję :-) Milena to Ci Kornelka zaszalała ;-) Ala nie łam się u nas spania w dzień to do maksimum półtora godziny.....i to nie cięgiem tylko w sumie... he he .....no taki egzemplarz mi się trafił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti,Ania 👄👄 klaudia moja tez sklada raczki widać na zdj z bzem ;);) Sylwia Lalysia śłicznie siedzi ::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf maly usnal a ja szybko poczta i cos pozytecznego;-)) Olcik czytalas-"Cien Wiatru" Carlos Ruiz Zafon? a czytalyscieDavida Baldacciego?ja nie-ale moj mezula wszystko co jego pochlania-i slyszalam,z e jak polecal znajomym to wracali mowiac, ze dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sti lat dlaMajki. Inezz, a czemu juz do gastrologa? ja mysle ze taka uroda Majki. Ja wczoraj bylam u neuroliga- pediatry. Babka jak zobaczyla jaka jest drobna to id razu spytala o jedzenie; kupy itd. i stwierdzila ze taka juz jest i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze zakupic jakas jego książke:) fajnie sie czytało bo ma taki gawedziarski styl pisania :) ojjjj moja mała nie zaszalała...Ona tak spi...zasypia 21:30 spi do 9-10...jedzonko,zabawa,herbatka i spi znowu od 12-14,jedzonko,zabawa,obiadek i spanie od 16-17,jedzonko,zabawa już z tatą...deserek,spanie od 19-20 ,zabawa ,kapiel o 21 i butla z kaszką i spimy bez pobudek:) a nie daj Boże mąz ja obudzi jak szykuje sie po 7 do pracy.....podrze sie na niego,popiszczy i spi dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola taką mam pediatrę,że wszystko woli spawdzić,a i ja się uspokoję mam nadzieję.Ten przestój wagi ile trwał u Antosi? 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykamy dziewczynki na podwórko spacer nam potrzebny bo mala mi dom rozniesie. malinka to masz dzien poukladany a u mnie to spontan ale nic dziwnego jak matka wariatka na pupce nie usiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×