Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny pisalam o tych dziwnych plamkach, wysypce Artuska ale niktt nic nie odpowiedzial...nie wiem czy przeoczylyscie ten wpis czy nie wiecie? kurcze niby wyglada wszytsko ok ale skads sie to wzielo, nie?ani nic w sumie jakos nowego ja nie zjadlam ani maly nie dostal nic takiego czego by juz nie jadl...dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam... mój Franek miał takie szorstkie, niewidoczne plamy na nóżkach i dermatolog powiedziała, że to tylko sucha skórka i że u niemowląt tak się zdarza.Kazała do wanienki z wodą na kąpiel dodawać 10 kropli szamponu Nizoral.Mojemu zeszło po 2 kąpieli całkowicie.Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam-ale jak te plamki wygladaja?wiesz ze przez neta nt takich rzeczy ciezko cos doradzic...ja bym wybrala sie do pediatry w razie wątpliwosci..skroro wiesz ze to nie potówki to stawiamna cos z otoczenia. inez-a dziekuje bardzo!!!Maja to cudak z włosami do pasa-jak jej sie 'napusza' to wyglada jak michale jackson w latach mlodosci:)ale powiem Ci ze czesianie jej to masakra jest!! u Maiiw grupie ospa byla 3tyg temu..moja nie zalapala-niewiem czy sie cieszyc czy nie.. Ewa-fajna koncepcja domu-my mamy wszystko(na dole) w kolrac bieli szarosci i czerni +dodatki(hokery,pieprzniczki itp) w kolorze czerwonym-gora bedzie bardziej kolorowa. Jak tam .doly minely?? Umnie chlop juz w drodze do Karpacza,bedzie w hotelu Golebiewski-ja tez bede traktowana jak VIP:P moja siostra polozy dzieci spac,potem napijemy sie wina i obejrzymy film:D nosz prawie jak mąz sie będe bawic:D hahahah prawie czyni wielką róznice:D Caly poranek Nela przewyla..nie zdarza jej sie to czesto..sama niewiem oco kaman.Teraz padla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialm z moja maruda wyjsc na spacer, szykowalam sie w lazience a ona jeczala na macie. Moja mama tlukla garami w kuchni, wchodze po Toske do pokoju a ta spi na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka dokladnie- szorstkie, niewidoczne...teraz sobie przypominam,ze w marcu jak bylam na kontrolnej wiycie u srodowiskowej to on mial to-tylko,ze malutkie i na raczkacvh tylko-i ona pow,ze to nie jest nis powaznego, ze jesli na zgieciach tego nie ma i nie swedzi to zewby tylko natluszczac,wlasnie!ciekawe skad sie to wzielo...hm... Marta wiadomo, ze przez neta ciezko postawic diagnoze i na nia nie czekalam ale zapytalam a nuz...i jak widac Kitka cos takiego miala:) Dzieki Kitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik!!to jak moja!!przeturlala sie z maty na podloge-niezly widok,tulow na podlodze ,dupka na macie i..spi.wzielam na rece i spac polozylam w normalnych warunkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy się i my a raczej ja bo terrorystka spi. Pół nocy na rekach bo przez sen ryk jakby ja ze skóry obdzierali katar troche odpuścił to dziąsła znów sie daja we znaki tak mi sie przynajmniej wydaje bo ja zelem posmarowalam to z miejsca usnela na troche. Kurcze powiem wam ze z moja to masakra jest... jak ja tylko poloze na lozku to jakby ja ze skory obdzierali, non stop musi miec pajaca zeby jej pajacowal bo taka jest towarzyska no i najlepiej w wozku w ciaglym ruchu lub na rekach. wiem ze to moja "wina" bo zawsze jak tylko zaczyna marudzic to ja biore na rece ale ostatnio juz nie daje rady. a z drugiej strony nie chce zeby wyrosla na małą terrorystke ktora wymusza wszystko placzem i fochami:( juz ja słysze z łózeczka pospala niecala godzine ale gada do poscieli wiec chyba jej tyle wystarczy. zaraz zjemy ubieramy sie i wyruszamy do mojego rodzinnego domu, na urodziny mojej mamy tzn. ona nie wie ze my bedziemy i wogole z siostra udajemy ze zesmy zapomnialy a jak wroci z pracy to torcik kwiatki zyczeia i kawka:):):):) hehe ale chyba jej troche smutno bo juz dwa razy dzwonilam do niej i nie zlozylam zyczen:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-od kiedy Ci lekarz pozwolił sadzać Szymka ?i dlaczego nie możesz ? Olka-a gdzie zdjęcia nowej fryzury ??:)mama będzie zaskoczona hihi:D fajnie radość będzie :) my zaraz się zbieramy do lekarza przed 12 mamy być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w koncu sie wypogodzilo:)mialam taki sam zamiar jak Ola wyjsc na spacer a tu mała usneła i zostanie przelozony na popoludniu;) Marta nie ma za co;)domyslam się ile roboty z takimi wlosami sama mam dlugie(proste) i mam ich dosc;)ale w krotkich zle się czuję i nie obetne na pewno jedynie pojde podciąć.Zaraz oglądnę co to za film:) ollakoziol a to super niespodzianka dla maminki ! na pewno się ucieszy Paulina powodzenia u lekarza:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina We środę byliśmy na kontroli bioderek. Nie zabronił MI, tylko powiedział, że w ogóle nie wolno tego robić ŻADNEMU DZIECKU. Wg niego dziecko ma samo dojrzeć do siadania bez żadnej pomocy i jak już będzie miało odpowiednio silny kręgosłup, i mięśnie, to samo zacznie siadać. Najpierw siad skośny podparty itd. Tak samo z chodzeniem. Nie wolno pionizować dziecka, które nie jest jeszcze do tego przygotowane. A jak będzie przygotowane, to się samo pionizuje, :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Film widziałam i bardzo lubię... Słodko-gorzka prawda o małżeństwie. Wg mnie świetny film. Taki dojmujący. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania U nas były takie plamki, a nie pisałam nic, bo Cię nie chcę nakręcać. Pojawiały się razem z lakierowanymi polikami, kiedy ja za dużo białka pojadłam. Takie początki AZS (atopowego zapalenia skóry)? U Szymka to był ewidentny objaw alergii. A jeśli mówisz, że to się nasila od jakiegoś czasu - może ma ciągle styczność z czymś, co go uczula, tylko w małych ilościach? Ja bym na Twoim miejscu poszła do doktórki, żeby siebie samą uspokoić i żeby czegoś nie przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-tez mysle ze slodko-gorzki.. ja skutecznie juz przy Maii ostudzilam zapal tesciowej do roznorakiego podpierania podciągania stawiania zakupu chodzika..dlamnie na wszystko jest czas..poco cokolwiek przyspieszac?? Paulina daj znac jak po wizycie!!! mąż mnie ukatrupi ale ..wygralam te aukcje co Wam wczoraj pokazywalam..nosz tyle 'perelek' ze szkoda nie brac..suma ogolna duza-ale w rozrachunku nie wychodzi duzo..ostatnio mezydlo dal za spodnie w hm dla Neli 65zl(cienkie) a tesco cherookie 40zl..nosz obled cenowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska od godz spi, znalazlam sposob żeby podac jej owoce bo samych jesc niwe chciala, pediatra mowila że moga ja dziasla szczypac i dlatego nie chcę. Ale podalam ostatnio banana z kleikiem i morele, a dziś w 30ml herbatki malinowej rozmemlalam 2biszkopty i starlam pol jablka, jejusku jak smakowalo malej. I mam owoc i gluten z glowy za jednym posilkiem. A na obiad wczoraj mialam rosol wiec dziś pomidorowa bedzie a na drugie cos wymysle na szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie klaudia ze smakowalo!!!U mojej owoce sa ble... olcik..daj spokój..to paranoja jakas..ok 3pak disneya pajaców 40zl,,a zaraz zanim leginsy+tunika za 70zl..porazka jakas.. ja powoli pozbywam sie rzeczy po dziewczynkach..laktatora kolyske ciuchy ciążowe juz poszly ..zawsze jakas kasa sie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Za wami babeczki nadazyc to trzeba sprintem ;) ale sie udalo...nadrobilam :) Wszystkie doły przejda jak sie tylko slonko pojawi...to jest zdecydowana przyczyna! Ja musialam drastycznie odstawic mlodego od piersi :( Antybiotyk nie do przejscia. Odciagalam mleko ale Aleks zrobil bunt i juz nie chce cycka. Coz...staralam sie :) Wazne ze on zadowolony i najedzony :) Niunia oby ta ospa mało dała wam popalic :* Sylwia wariatko! Mialas odciazac plecy a nie jeszcze im dac czadu ;) Ewa...jak tak czytam co ci lekarze wygaduja...to najlepiej zeby dziecko lezalo na plecach i bron boze sie nie ruszalo ;) mozna rozwazyc przypiecie pasami do lozka ;)))))))) Martx - dzien dobry :)) Buziaki!! idziemy na spacer bo tak pieknie wieje ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i jeszcze jedno...czy jest tu jeszcze jakis bezzebny maluch?? Dzisiaj zaczynamy 7 miesiac i zebola ani widu ani slychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia, mój też bezzębny;)Ale nie spodziewam się szybko, bo mężowi pojawił się pierwszy ząbek jak miał 12 miesięcy, a i mi podobno późno wylazły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska też bezzebna już nawet lekarka mowila że blisko ale nadal nic nie ma na wierzchu. A i w nowym mamo to ja pisza że to wcale nie prawda że pozne żeby sa zdrowsze w przyszlosci, to podobno tylko i wylacznie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :-) Widzę,że i Was tu nie ominęły złe nastroje.......i ja byłam bardzo zdołowana.....ale już jest lepiej. Ania ma jakieś koszmarne dni. Dużo płacze, nic nie śpi w dzień.....Muszę jej bardzo dużo czasu poświęcać ..... Ola trzymam za Was kciuki .....będzie dobrze.....nie martw się na zapas, nic złego się przecież nie dzieje. Ewa współczuje mężowi, tak mi przykro ,że jego brat nie miał szczęścia wyleczyć się z tej choroby. Mój tato ma ziarnicę złośliwą......jest po autoprzeszczepie....czekamy na wyniki . Sylwka Layla duża dziewczynka jest ....ważne ,że zdrowa. I ma piękną urodę taki mix ślicznej mamuni i egzotycznego tatunia :-) Ola K to urwis z tej Twojej Michalinki.....ale już na zdjęciach widać,że są chochliki w oczach...oj są :-) Dzięki kobiety za przepisy przesłane na Maila :-) Paulina oby ospa szybko i bez szczególnych dolegliwości minęła Amelce . Ewelina, Aga .....ja prawko zadałam za pierwszym razem....ale dawno temu....w 1999 roku 4 dni przed moimi 18. urodzinami.........i nie wyobrażam sobie nie mieć prawka :-) Mój mąż też sobie nie wyobraża ,żebym była bez :-) Aneta lecz się i nie martw się antybiotykiem....lekarze przepisują takie,że nie szkodzą dziecku jeśli karmisz.....ja też musiałam raz brać na zapalenie pęcherza .... Aniu u nas też były takie szorstkie , mało-widoczne plamki na skórze( na ramionach i brzuszku).....okazało się po wizycie u lekarza,że to nasza woda tak wysusza skórę małej i lekarka nakazała mi kąpać Anię co drugi dzień,żeby nie przesuszać dodatkowo skóry......nie wiem czy u Ciebie to jet to samo .... Marta podpisuję się pod słowami Agi.....Lalunie Twoje są prześliczne. Ja nie wiem kiedy miałam czas oglądnąć jakiś film...................ehhhhh.....teraz jak mała mi śpi około 20 już ....to zanim się wykąpię telewizor OCZYWIŚCIE ustawiony na MECZ .....he he Renia .........HEEEEEEEEEELOOOŁŁŁŁŁ :D My też bezzębne, póki co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia już 8 kilo przekroczyła......WOW ..... to już zaczynasz jej Klaudia pewnie ciuszki 74 ubierać? A co do cen ciuszków dziecięcych to rzeczywiście są drogie.....dlatego Martuniu i ja będę obserwować wszelakie aukcje , może tym sposobem i ja coś nabędę dla królewny :-) Marta jak zobaczyłam Cie na zdjęciu to Qurcze..................jakbym znajomą jedną spotkała......pracowałaś kiedyś może w Monachium ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miało być inaczej Basia już 8 kilo przekroczyła i 68 cm ma......WOW ..... to już zaczynasz jej Klaudia pewnie ciuszki 74 ubierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia Ja się tam zgadzam z tym ortopedą akurat. On nic nie mówił o ograniczaniu naturalnej ruchliwości niemowlaka - wprost przeciwnie, kładł ogromny nacisk, aby dziecku pozwolić się poruszać do woli po odpowiedniej powierzchni i bez żadnej pomocy. Jemu chodziło o sadzanie, stawianie i pionizowanie przez osoby trzecie. Dziecko ma owszem leżeć i na plecach i na brzuchu na odpowiednim podłożu, żeby samo miało możliwość się rozwijać. A zdrowe dziecko robi to w swoim tempie i w najlepszy dla siebie sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już od jakiegos czasu też i 74 ubieram bo niektore 68 sa jeszcze ok a i jeden pajac 80 taki akuratny jest, ale podejrzewam że tam metka zła przyszyta bo nie mozliwe żeby dziecko 68cm nosilo rozmiar 80. Co do ciuszkow to ja mam zapas sukienek i spodni do 3 roku zycia! Natomiast body i pajace na allegro kiedys Ewka polecila GEORGE i kupilam swietne sa, teraz kupilam body z krotkim 7 szt z przesylka 42zl. No i z early days mam też 3 pajace za 27zl i kupilam body z dlugim kiedys także na jakis czas mam zapas 74cm;) O jakich Baska spazmow dostala przy obiedzie- jesc nie chciala no to ja do wozka i już prawie spala i a tu nagle ryk, wiec już tylko butla i spi teraz w wozku i dobrze bo ja sobie skrecilam noge i niedalabym rady zniesc jej z wozkiem na dol, spacet dziś jak tatus wroci. Pije kawke mrozona i zajadam arbuza:) lubie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia , pooglądam firmy co poleciłaś ........jak to nogę skręciłaś ??? Co zrobiłaś....Ania też zjadła połowę obiadku ,popłakała i padła ...niech śpi kruszyna, bo marudna.....może jak pośpi będzie jej lepiej. Nie wiem co ma to moje dziecię za humorki teraz....coś się dzieje....tylko co ? My się zważymy i zmierzymy 25 czerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×