Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Strasznie drogie te zabawki fisher price jak na chinskie. A my standardowo weekend w biegu. Dopiero wrocilismy do domu. Baska dziś dostala na obiad lososia z cukinia i ziemniaczkiem- sloiczkowe, a na deser banana z lyzka twarozku waniliowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele rzeczy jest z Chin. Wozki Tako sa skladane w Pl ale czesci do nich produkowane sa ponoc w Chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Czopelek Olga tez ma cos takiego nad nosem - czasem jest to bardziej czasem mniej widoczne, pediatra powiedzial ze powinno zniknac (gładkie rozowate) moja bratanica tez cos takiego miala, tylko bardziej widoczne - najbardziej przy placzu, nie pamietam kiedy jej zniknelo ale cos chyba okolo roku, zupelnie nic nie zostalo wiec trzymajmy sie tej wersji :) My dzis trzeci dzien same - ale jutro juz tata wraca, w koncu bedzie do kogo buzie otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strabuck - dzięki:) Ja to myślałam juz parę razy, że się grzechotką uderzył ale w końcu się skleiłam, że ile razy może być w te same miejsce:D Ignacy już słodko śpi. Dziś zjadł kleik ryżowy na maminym mleczku, i wiecie co, wyszedł bardzo rzadki, a na mm kit z tej samej ilości kleiku. Podałam butelkę. I po nim codziennie kupa jest. Co wcześniej nie było. A my się szykujemy do meczyku powoli :D:D:D:D Fisher z chin czy nie z chin, ale niektóre zabawki ma naprawdę świetne. Jak karuzela rain forest, czad i do tego solidnie wykonana. Co siostrze kupiliśmy Tiny love za 170 zl, ładna ale widać że taka plastykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też czekamy na mecz:) pizza w piekarniku, piwko w lodowce, a Baska jeszcze nie spi, chyba też chcę kibicowac naszym:) Polska Gola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie zaraz idę pizze wrzucić do piekarnika mężuś piwko :) dziewczynki śpią :) Amelka dziś śpi z babcią :) ja stawiam 2-1 dla Nas :) Amelke nauczyłam boski Błaszczykowski mamy zdjęcie Kuby z autografem od jego babci to mówi Kuba gola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha! To się wstrzeliłam w temat! Dzisiaj przy okazji spacerku zajrzeliśmy do galerii i w 5-10-15 pani ekspedientka właśnie przyklejała wyprzedażowe metki. Udało nam się upolować dwie bluzeczki i komplecik bluzeczka+spodnie na Szymka w r. 80 takie na wyrost, ale za śmieszne pieniążki. I właśnie jak wycinałam metki to zwróciłam uwagę, że na dwóch made in China, na trzecim made in Bangladesh... Rozluźniło mnie to kompletnie! A ja dostałam dzisiaj od Mojego Męża Najukochańszego pierścioneczek! Złoty z szafirem i cyrkoniami. Jest przecudny. Podobno już dawno chciał mi kupić "za Szymusia", ale dopiero ten mu się tak spodobał, że wziął bez zastanowienia. :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Grecy wygraja z Rosja a w meczu pl- czechy bedzie remis to wejda grecy i rosjanie. Nudny ten mecz. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierścioneczek dostałam wcześniej... przed spacerkiem! Żeby nie było, że na bidnym chłopie wymusiłam zakupa w galerii... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Zgadzam się w 100%. Myślałam, że Czesi jednak będą próbowali coś zawalczyć, a nie ustawią betonową obronę i będą "grać na czas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjer zaliczony 4 h ;) wlosy obciachane o 15 cm ;) kolor srebrno bialy... Aha I JESCZE chyba Klaudia mi zle wu racje przeslala I skrecilam koloano...SPUCHNIETE jak diabli...biore cocodmol ,aby CHODZIC. Dziekuje wszystkim za odp co do krzeseleczka...nam Dali takie beznadziejne...Layla na nim siedzi na force na FB, znalazlam JE w sklepie ...cena jedno z 3 najtanszych 19.90... Opinie beznadziejne ...jak I MOJA! JESZCZE pomysle ...Bo tak naprawde to co z tego ze jest to krzeslo jak Ona nie chce tam JESc tylko sie bawic;( JE tylko. nie na kolanach albo w wozku. MOZE dlatego ,za SAMA stwierdzila JUZ beznadzieje tego krzesla... Dziewczyny ten fryzjer gejowy co mnie obcinal I farbowal Ma 18 LAT, z czego 8 LAT pracuje zawodzie...az bylam w szoku...a z wlosami cuda czyni;) I na KONIEC cudna " kase pobiera!!! Buziaki...lete mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po zawodach. Nasza Poznanska trojca (Lewandowski, Murawski, Wasilewski) nie spisali się tak jak i cala reszta. Wogole czemu ten Smuda nie zrobil zmiany odrazu na cala druga polowe? Wiesniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Dziewczynki:-) dawno mnie tu nie było, nadrukowane, że ho ho ho :-) przez godzinkę prawie nadrabiałam zaległości. Po powrocie do pracy jakoś czasu brakuje na wiele rzeczy... ale bardzo się cieszę, że wróciłam :-) Na razie na 7 godzin (wychodzę godzinę wcześniej ze względu na karmienie), ale utwierdziłam się w przekonaniu, że tego potrzebowałam. Mamy fajną nianię więc jestem spokojna o Zosię :-) Gdyby nie to, pewnie też zostałabym w domu na wychowawczym. Jak nam się uda drugiego bobasa zmajstrować to wtedy pewnie zostanę w domu z dzieciaczkami, ale u mnie to moze nie być taka prosta sprawa niestety. a tu widzę, że dziewczyny same kontuzje: kręgosłupy, kostki, kolana :-( mi niestety też coś w plecach strzeliło i od poniedziałku chodzę zgięta. Chyba będzie trzeba na jakiś masaż się wybrać... Nie pamiętam która z Was pisała, że Jej Maleństwo nie chce jeść owoców... mamy to samo. Wszystko jest beee, oprócz jablko, białe winogrona z twarożkiem po 6 m-cu chyba z gerbera. Zosia dzisiaj zjadła cały słoik, a nic innego nie chciała, albo zjadała maksymalnie 1/3 słoiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Baska owocow nie chciala, ale podaje jej z biszkoptem. Z kaszka albo tak jak dziś z twarozkiem. U nas furrore robi banan- ale pediatra powiedziala że na zabkowanie dziasla moga szczypac bo owoce kwaskowe sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ciśnienie skoczyło.Kroję kapustę na jutro do obiadu;) Rosja odpadła no i my:( Pierwsi przegrani mistrzostw. Piotruś chyba coś czuł że odpadną bo zasnął ledwo co się zaczął mecz:)) Ewka ale masz mężula:)) ja od mojego dawno nic nie dostałam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna jakiś czas temu próbowałam podać z biszkoptem i nie chciała jeść, może jeszcze jutro dodam jej biszkopta i zobaczymy. A ile ich dajesz na mały słoik?a twarożek to jaki Basi podajesz? Wydaje mi się, że Zosi banan akurat nie bardzo smakuje niestety, a pozostałe owoce to chyba jej są za kwaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio 3 biszkopty zalalam 30ml herbatki malina dzika roza i do tego starlam jablko i zjadla wszystko. A twarozek i moze się tu na mnie wyleje fala ktytyki, ale kupilam dziś w biedronce twarozki takie male-mniejsze niż danonek tam na moje oko lyzka się miesci i takiego Basce podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna ale to byl twarozek czy jakis serek? ja to biore jakis bialy wiejski twarog i rozgniatam go z owocami ugotowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) jesteśmy z mężem załamani że przegrali bo to żałoba narodowa i Nasza rodzinna :) mój Szwagier ma narzeczoną z Czech ona uważa że Polacy to złodzieje i alkoholicy buuu ja jej zawsze powtarzam to po co ma dziecko z polakiem ?idiotka bardzo chciałam żeby Nas wygrali :)no trudno Amelka dziś spała z babcią jak już pisałam Mama mówiła że od 2 w nocy chciała się drapać płakała że ją swędzi biedna szkoda że nie mogę tą ospę wziąć na siebie :/ ja się wyspałam Julka obudziła się o 2 30 i 6 00 do jedzonka:) Julka przez dwa dni je tylko zupki po pół słoiczka chyba ją dziąsła bolą bo ma smak jeść ale jak daje łyżeczkę to płacze :(bardzo ma spuchnięte na dole i u góry :/ Ewka- fajnie że dostałaś prezent :) ja też dostałam podziękowanie za dziewczynki :)miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka piękna pogoda a my musimy w domu siedzieć :( nadrobimy jak Amelka wyzdrowieje :) a wy dziewczynki co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Piekny dzien sie zapowiada :) Ewa ahh i ohh az pozazdroscic ;)) Niunia biedna ta Amelcia, oby szybko minela ta glupia ospa! Julcia tez bedzie zebata :)) my dalej w buzi mamy echo ;)) Sylwiaaaa ale Ci dobrze :)) z tym fryzjerem oczywiscie ;) a kolanko sie zagoi :* Olek spi, ja ide sie prysznicowac i jakis wypad moze zaliczymy... :)) Buziaki i milego dnia wszystkim duzym i malym ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×