Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej dziewczyny! Niunia, ja też się kurde kiszę w domu...Nabawiłam się zapalenia oskrzeli...Ostatni raz chorowałam na to w wieku 5 lat:/ Ogólnie masakra.Mam nadzieję, że choć Amelka czuje się lepiej... Kamila, rewelacyjny wózek.Mega mi się podoba:)Też wolę zainwestować w coś droższego, bo planujemy drugie dziecko, więc sprzeęty odziedziczy po Francisie:) Ewa, ale masz dobrze z tym swoim mężem...Mój to w ogóle nie jest romantyk,,,Praktyczny, że niech go licho.Ale pracuję nad nim;) Kasztanka, zielona kupa to objaw alergii z tego co wiem.Dałaś małej coś nowego do zjedzenia?Albo faktycznie zmiana mleka... Biedronia, where are you?;)Balujesz pewnie z mężem w weekend;) Klaudia, my się też z mężem załamaliśmy żłobkami prywatnymi...Ceny makabryczne.A co do państwowych, nawet nie wiedziałam, że trzeba mieć pracę, żeby zapisać z wyprzedzeniem...Pochrzaniony system...I weź tu człowieku żyj normalnie...I rozmnażaj się:/Moja mama mieszka w Niemczech na stałe i gul mi w gardle staje jak opowiada, że Niemki po urodzeniu dziecka nie wracają do pracy bo mają taki zajefajny socjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to że zlobek publiczny mam 2 bloki dalej- szkoda tylko że przepisy sa do doopy Sylwia co do wozka Kamili- tam jest pokazana budka i dodatkowo taki wyciagany bialy daszek także ochrona genialna jak dla mnie, ale nie wiem czy o to Ci chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ja nie widzialam...w ktorym miejscu??? Slepak jestem I tyle...a binokle przecie na nosie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta Dziecko do zlobka publicznego trzeba zapisac z wyprzedzeniem- tak jak do przedszkola I tak jak do przedszkola pierwszenstwo maja dzieci ktorych rodzice pracuja. Nie ma to jak na wsi- w mojej rodzinnej miejscowosci kazdy kto ma dziecko za darmo moze poslac je do przedszkola na d godz dziennie. Niezaleznie czy pracuje czy siedzi w domu i pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka- cieszy mnie to :) ta firma ma generalnie kilka swietnych produktow.Mojemu bardzo podobaja sie krzeselka do karmienia ale te ze wzgledu na cene (kolo 200 euro) stanowczo odpadaja. Wozka nie odpuszcze! :) Klaudia,przykro mi.Fakt- pokrecone sa te wszystkie 'zlobkowe realia'..Narzucaja klod pod nogi a czlowiek potem siedzi i sie martwi.. Hasananana- u nas zlobki tansze.Czasami mozna znalezc starsza Pania albo kogos z dobrymi referencjami do opieki nad dzieckiem i wychodzi znacznie taniej niz zlobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) my po cieplutkim weekendzie nad morzem:) dzisiaj ponad 25 stopni:) mała pospała dzisiaj w połnamiocie na plaży a my sie poopalalismy troszke:) Sylwia co do twojego pytania o kupki to u nas nawet małej organizm nie zareagował,ale zobaczymy za tydzień jak przejde na bebilon 2:) Klaudia a w jakim skepie kupujesz Bebilon i za ile? chodzi mi o opakowanie 800g:) bo my wyczailismy w biedronce po 39,99 i w rossmannie jest opakowanie(w kartoniku) 1200g po 51zł... nasza mała dostała wczoraj ugniecioną widelcem truskawke i banana,dzisiaj arbuza(postanowiłam spróbować po tym jak sylwia napisała) i prawda,że w poł godziny pampersiak pełny...no i wcinała dzisiaj na plazy suchego wafelka od lodów...oczywiscie pod kontrolą:) Jutro planuje jej dac morelkę. Aaaaaaaaaaaaaa i wczoraj zanim ugniotłam jej tego banana to dałam jej tak troche do rączki...fajnie "sciagała" go ząbkami i memłała...jak narazie z grudkami radzi sobie bardzo dobrze:) dobranoc mamuchny i pociechy:*:*:* Ps. Kamilko wózek bajerancki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam...czeka mnie meeeeeega remont...zmieniamy połowe mieszkania...normalnie bym sie cieszyła ale perspektywa takiego sajgonu z małym dzieckiem...masakra!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowaaaa,wlasnie kogos mi tu brakolwalo :) Gdyby nie ten wozek to napewno 'polecialabym' na Wasze Espiro :) Zabki fajna sprawa :) My (choc sa kreseczki na dziaslach) nadal czekamy,dlatego zimny pot mnie oblewa przed podaniem Malemu kawalka banana.Boje sie i juz! Co do arbuza i melona bedziemy probowac niedlugo.Arbuz to swietne zrodlo zelaza,poza tym soczysty.Mam nadzieje ze moje dziecko,ktore ma alergie na picie wody chociaz w ten sposob nadrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam mieszkania a chodziło mi o dom... Kamila spokojnie...ja nawet nie wiedziałam,że juz wyszły i kiedy:) moim skromnym zdaniem espiro jest fajny....ja mam jak pisalam mały samochó i mi odpowiada:) aczkolwiek ten Twój też malutki no i ma tą przewagę,że rączka sie rozkłada. Chociaz cenowo w sumie podobne:) a ja teraz dzień w dzień pieke chlebek bo mojemu ślubnemu smakuje a kupny to juz fuj... Ewa no mąz sie postarał...mój mnie tez sowicie wynagrodziła i za dzidzie i za ząbki...On w ogóle jakby mnie udzwignął to na rekach by mnie nosił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- ba! Tys chyba jedyna osoba ktora taki sam nocny marek jak i ja :) Netu nie mialam po przeprowadzce i powiadam Ci- idzie uschnac...toz to okno na swiat..heh..z tego wszystkiego wszystke zaczete niegdys ksiazki pokonczylam w mgnieniu oka.. Chlebek z ktorego przepisu??i jak dlugo zajmuje jego przyrzadzenie???moze i ja sie z panem piekarnikiem przeprosze i upichce co nieco. Nie ma nic piekniejszego niz zapach swiezo upieczonego chleba unoszacy sie po domu! (Moj dziadek byl piekarzem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teść jest piekarzem:) http://chleb-i-inne-przepisy.blogspot.com/search/label/PIECZYWO%20NA%20DRO%C5%BBD%C5%BBACH a chlebki robie z przepisów tej Pani...każdy sie udaje:) a teraz grzecznie pojde spac bo slubny juz ziewa ale w niedziele wyjezdza na dwa tygodnie wiec znów bede siedziała do poźniej nocy:) Buziak wielki dla Ciebie i A.J :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja tez juz do lozka sie udaje,jutro rano lecim na szczepienie..brrrr....ja tam sie igiel nie boje i moga mnie kloc do woli ale nie znosze widoku kiedy dobieraja sie ze strzykawami do mojego Radosnego Dzidziucha!!! Dobrej nocki Mamusie:* Malinowa,dorwe Cie na fb lub gg,Ty sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. U nas pobudka o 7.30 dzisiaj. Baska najedzona ubrana teraz się bawi a ja jem sniadanko i popijam kawke. A Baska na obiad dziś ma ziemniaczka z brokulem:) U nas od dziś wymieniaja liczniki pradu ale ladna pogoda wiec nie zamierzam siedziec w domu i czekac, najwyzej przyjda innym razem. A co! I tak musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) witam sie i ja z kubkiem kawki w rece ;) młode spi to chwile usiadlam ;)) U nas zielona kupka to po brokułach ;)) a tak ogolnie to nie zauwazylam. W temacie złobkowym to ja nie, dziekuje. Nie dosc ze sie czeka nie wiadomo ile, to opieka jest rozna niestety. Prywatne kosztuja w cholere :/ Sama posiadam uprawnienia do otwarcia i prowadzenia zlobka czy przedszkola...aleeeee nie jara mnie to ;) Tak czytam ze wczoraj u was upalnie...a u nas sredniawo. Szalu nie bylo. Dzisiaj ponoc ma byc 29C :) nareszcie!!!! :))))))) Malinowa gdzie nad tym morzem jestes? :)) Kocham nasze polskie plaze!! Z Olkiem bylismy juz dwa razy :) W Mielnie i w Trojmiescie :) Mezowy ma prace szkoleniowa i sie ak bujamy po calej Polsce ;)) Ja tez sie przymierzam zeby w koncu zaczac w zawodzie pracowac...ale to jak mlody troche podrosnie i wrocimy w koncu tam gdzie nasze serce zostalo...do Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) Juleczka śpi Amelka bawi się z kuzynką u góry u babci :) wyspana jestem :) taka piękna pogoda :)upały nadciągają :) Amelka dziś tez spala z babcią bo prosiła czy dziś też może :) mamcia mówiła że dziś lepiej spała już coraz mnie ją swędzi :) Dziewczyny macie racje co do żłobków i przedszkoli my musieliśmy Amelkę w marcu zapisać pieczątki zakładów pracy w maju była lista które dzieci się dostały :)jak Klaudia pisała o żłobkach na wsi u Nas wszystkie dzieci się dostały u Amelki w grupie jest 19 dzieci a u moich bratanic po 30 aż zdecydowanie za dużo :/ Teściowa pracuje w przedszkolu i mówiła że może być po 24 w grupie Dyrektorka poprzyjmowała wszystkich część po znajomości na pewno ehhh temat rzeka U Nas żłobek prywatny jest po 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Kamila witam!:D ehhh zlobki...kolo mnie-na 5 dni w tyg 1000 euro....szkoda gadac...a od listopada gdzies maluszka musze dac...wolalbym zlobek-bo dzieci itd-zawsze dla maluszka to lepiej ale jak sobie pomysle ile mi wyplaty zostanie to nie chce mi sie do pracy wracac.....szukam niani-szuuuuuukaaaaaaammmmmmmmmm..... a wozek-superasny!!!!zaraz wertuje stronki!w poszukiwaniu okazji-bo nie potrzebuje juz-ale jak sie okazja trafi to byloby super!! moj Synus wczoraj poszedl spac o!!!!--->17:40 i wstal dzis o!!!!---->5:40!i od 20 min ciagnie juz druga drzemke:-)) ja dzis ide do srodowiskowej z ta plamka na buzi-niby policzki nie sa ani czerwone, ani suche tylko ta jedna plamka, no i na raczkach...ale nie wiem comi to da-koleanka byla bo jej synek mial duzo wiecej suchych plam na buzi- i mowi, ze to moz eod jedzenia czy cos a babka do niej- Wy polacy to jacych przewrazliwieni jestescie- dzieci tak maja to przejdzie....a moja pl gp juz nie pracuje u nas w przychodni...:( no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo nmy popierwsze to taki narod, a po drugie ciagle jakies zmiany w schematach zywienia, kazdy lekarz co innego mowi i bądź tu madrym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to 10lipca lecimy do krakowa a stamtad szwagier nas odbierze i do Ropczyc. Czekalam na dowod, bo maz stwierdzil że nr dowodu potzrebny - a nic takiego nie potzreba bylo- no i bilety do Rzeszowa. Te po 99 się rozeszly zostaly tylko po 199zl a to jak dla nas troche duzo. Do krakowa mamy po 99 i lecimy na tydzien. Zaliczymy wesele i poodwiedzamy z Baska rodzinke meza. Doszlismy do wniosku, że wyslemy sobie paczke kurierem z rzeczami żeby nie tachac że soba wszystkiego, bo i wozek i torba z jedzeniem i pieluchami do samolotu i walizki- przysluguja nam 2 wiec spokojnie się wtedy spakujemy na podreczny bo wszystko już prawie bedzie czekac w paczce na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no badz!a najlepiej bo jak slucham kolezanek z pl, czy nawet Was jak czytam to mam w glowie jedno potem srodowiskowa albo ir znajomi-mi mowi:co?,z e jak? eeeee nie! no i mam w glowie taki mix-wiec wybieram co mi pasuje i maluszkowi z tych 2 opcji.,.,.ale czy dobrze?czy nie wroci do mnie jak bumerang?eh no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy sie i my:) mała obudziła sie o 10 a ja od 6 posprzatałam w domu,zrobiłam obiad na dzisiaj i wstawiłam kolejny chlebek:) Kamila to z tym dorwaniem zabrzmiało jak groźba ale czekam z niecierpliwoscia:) Renia ja mieszkam kilka km od Kołobrzegu...a dokładniej miedzy Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamunie :-) I znowu trochę nadrabiania w czytaniu :-) U mnie noc spokojna. Karmienia o 0:30, 3:00 i 6:00 ....wstałyśmy o 7:30 .Tak więc standardowo ;-). Poczytam co naskrobałyście i jak maleństwo pozwoli to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Nie oglądałam filmiku z wózkiem. Tradycyjnie: wpisałam na allegro i zerknęłam tylko na aukcje. Dlatego pytałam... Kamila Teraz już sobie obejrzałam filmik. Świetny wózek. Gdybym nie kupiła już Espiro, to bym się poważnie nad nim zastanowiła. Ma tą przewagę, że ma dużo większy koszyk na zakupy i chyba regulowaną wysokość rączki? Czy tylko demontowaną rączkę? W Espiro rączka się łamie na pół i przy składaniu "zachodzi do środka", ale regulacji wysokości nie ma. U nas dzisiaj gorąc od samego rana. Znowu będzie spacer 16:00-18:30 jak wczoraj. Ja muszę dzisiaj te zabezpieczenia zamówić. Skorzystam z Waszym podpowiedzi i będę się skupiać na tych, ale potrzebuję jeszcze coś nie na same rogi mebli, tylko na pionowe i poziomie krawędzie. Nie wiem jak to opisać - na brzegi? Jakąś taśmę piankową do oklejenia może? Sylwia K. Nie odebrałam tego jako lizusostwo, wręcz przeciwnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj "noc cudów" - pierwszy raz od 100 lat nie było karmienia o 2giej. Ale to tylko dlatego, że się zeźliłam na Juniora i cierpliwie ze 3 razy dawałam smoka zamiast. Byłam PEWNA, że nie jest głodny, ani pić mu się nie chce, bo o 20:00 zjadł kaszkę na noc, a o 23:00 pierś. I Alleluja! Przespał od tej 23:00 do 5:00. Później dostał pierś, pobawił się chwilę ze mną na wyrze i padł dalej spać. Wstaliśmy dopiero 9:30. Co ja bym dała, żeby taki system utrzymać! Marzenie ściętej głowy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×