Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

haha moj sie jeszcze nie przemieszcza ale jak lezy na macie to tak zeby albo rece byly na panelach albo nogi i sobie tak "klepie" i sie cieszy jakby nie wiem co robil:D narazie daje dupsko w gore i sie probuje na czole przemieszczac-smieje sie,z epewnego dnia P wroci z pracy a ten z zdarta skora na czole:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pewnie do walenia czy to nogami czy rekami - najlepsza jest twarda podloga, jakos na dywanie takiej frajdy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A my kupilismy! i tak jak Sylwia H pisze, obok plastikowej butelki i szeleszczacej ksiazeczki jest to jedna z najulubiensiejszych zabawek. Butelka jest zafascynowany do tego stopnia ze smieje sie w glos, ksiazeczka przez to szeleszczenie zawsze zajmie go na dluzsza chwile ale Zoska to Zoska- nie dosc ze piszczy a wtedy Maly sie szczezy z wielka radocha to jeszcze jest z takiej miekkiej gumy i przynosi niesamowita ulge na dziasla..Non stop ciumka sobie zyrafia glowke wiec Sophie rusza z nami wszedzie, na spacerki na zakupy, do samochodu.. Kupilismy ja dosyc dawno i na poczatku Maly ja ignorowal, od kiedy dziasla dokuczaja bardziej to tylko zyrafka mu podchodzi, gryzaki odrzuca bo sa za ciezkie i za twarde, podrazniaja dziasla tylko. Co do puzzli- w sumie prawda..calego domu obkleic nimi sie nie da :] a Adrian nie dosc ze tak daleko sie przemiescil to jeszcze po ,cichcu' wiec twarda podloga nie zniecheca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie się zastanowie...chyba ją kupię skoro taką ulgę przynosi w ząbkowaniu.Masz rację Kamila te gryzaki wszystkie to o dupe rozbić.Może tak jak Twojemu synusiowi spasuje też mojej niuni. Ania moze Artus się nie zainteresowal,bo ona jest w pudelku.Nie mial mozliwosci jej dotknac i zlapac w raczkę. Starbuck dzięki to i ja będę gotować tą kaszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej spi:) Inezz u naswszystkie te zabawki w sklepie byly luzem i dzieci mogly sie nimi pobawic, w sumie fakt tez ze ona jest malo kolorowa wiec tez w zdezeniu z kolorami z ksiazeczki to wyszla blado;) a co do gryzakow sie zgadzam, ale maly dostal o taki: http://www.elc.co.uk/Blossom-Farm-Water-Teether/130444,default,pd.html i on sprawuje sie super bo jest mieciutki, Artus go miedli, wygina w raczce, do buzi bierze cale np to jedno kolko ssie, gryzie-super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ja polecam chociaz jak wiadomo kazde dziecko jest inne i moze nie przypasowac. Moj Maly obudzil sie o 8.30, polezal do 9tej dostal butle i wrocil do snu, budzac sie dopiero o 12tej.Potem zabawa przez dwie godziny i znow spi.. Piekna pogoda u nas, o dziwo!a my nie mozemy sie ruszyc bo padl nam boiler i facet od rana go naprawia...ech... Szal wypiekow na kafe, zachecacie mnie do sprobowania coraz bardziej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia H jaka technika robisz rzesy? Kurcze ogladam wlasnie nasze zdjecia z wyjazdu do Polsli i tragedia..Nie mialam kiedy sie 'odchwascic' bo przeprowadzalismy sie tuz przez wyjazdem... Minelo 6 miesiecy od porodu i trzeba sie za siebie wziac :( a co tam sie wpisze- wlasnie w temacie przeprowadzki, niestety nie mieszkam blizej Ciebie, a wielka szkoda :( Przenieslismy sie w obrebie tego samego miasteczka, wlasciwie na jego drugi koniec, co nie zmienia faktu ze roboty bylo z tym mnostwo..brr...nie znosze pakowania a tym bardziej rozpakowywania rzeczy. Przylacza sie ktos do kawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam sie wpisze- doczytalam dopiero co pisalas.ano znalezli cialo chlopaka..szkoda go taki mlody..zal na mysl co przezywa rodzina... Z tego co widzialam to chyba wykluczaja morderstwo? mam nadzieje bo w nienajlepszym swietle stawialoby to nasz kraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal....1+1 ;) Ineezz...u NAS Sophie szalu nie robi ;) malej ulge przynosi tarcie dziasel szczoteczkau na palec ;) siama zabki myje ;) 3 h spaceru za nami 2 pary spodni I bluzka kupiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Baska spi już 1,5h ostatnio się jej unormowalo. Ok 10 spi 1,5h okolo 13-14 spi 30-40min i ok 1x znow 1,5h pozniej kapanko kaszka i kolo 21.30-22 już spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Maly spal dzis 3,5h w dzien co nigdy mu sie nie zdarza. moze to przez to szczepienie na pneumokoki ktore mielismy w poniedzialek?? Do tej naszej kawki przydalyby sie Wasze buleczki na slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje mamunie kochane :-) Renia No rzeczywiście zgłupieć można z tym glutenem ....ja mam herbatniki dla dzieciaczków ...pisze ,że są 4+ i,że to pierwszy krok w drodze do normalnego jedzenia.....a w składzie między innymi ....."możne zawierać śladowe ilości jaja" trzeba obserwować dzieci i kierować się własnym rozumem w tym wszystkim , bo cóż innego pozostaje. Sylwka Łolaboga szkoda ,że nie ma rzęsików , ale w Polandii nadrobisz i będziesz trzepotała burzą rzęs tak ,że aż firanki w domu będą się ruszać :-) Dziewczyny pocieszyłyście mnie,że to nie tylko Ania pajacuje przy jedzeniu. Dzieci są teraz takie ciekawe wszystkiego w około,że tam będą cyca czy butli patrzeć :D Aga Ja też nabędę krzesełko kidsplay.......i skłaniam się ku planecie lub zielonym grochom :-) Paulina Super,że Amelka ma się lepiej. Buziaki dla dziewczynek :-) Olla Pięknie wyglądasz............młodziutka, szczuplutka , szczęśliwa mama ....no i Michalinka słodka jak miód :-) A ja już miałam jedną @ półtora tygodnia temu i przed nią miałam takie dziwne śluzy , więc może u Ciebie to i to ? Aneta Rozbroiłaś mnie .....myślę ,że jakbym i ja z cycem gołym po mieszkaniu się krzątała mojemu bobasowi by to wcale , a wcale nie przeszkadzało :-) ..... A mleko następne to 2 musisz kupić....za 1 robiło Twoje cyckowe :-) Marta mam nadzieje,że dzień dzisiaj spokojniejszy....chociaż kto wie, bo wydajesz się być babka temperamentem i chyba u Ciebie zawsze dużo się dzieje ;-) Jak relaks zakupowy na Allegro wczoraj ? Olcia Trzymam mocno kciuki za jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzień spokojny .....teraz mała rozrabia tacie i biedak nie wie co ma z nią zrobić.......niech widzi jak jest :-) Był i dzisiaj arbuz i znowu szał ciał.....mała aż się z radości wyginała i trzęsła . :D Miłego wieczoru mamunie , spokojnych nocy, zero pobudek..... i do jutra :-) Ania (pelepecia) jak zdrówko ? lepiej już ? Aneta Tobie już przeszło ? Buziaki :-*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - Zaproponowali mi dwie oferty pracy, ale nie zgodne z moim wykształceniem. A co Ty się zapisujesz żeby Ci pracę znaleźli? A słuchajcie bo ja robiłam dla Małego badanie krwi, i się okazało, że takie sobie, nie jest źle ale i nie super, HGB 10,6. I dostałam żelazo ferrum lek i witaminę C. któraś tak miała może? Zrobiłam prywatnie bo wydało mi się, że te drzemki pół godzinne przed jedzeniem każdym to dużo. No i masz babo placek miałam rację, lekarka potwierdziła, że za dużo jak na takie dziecko. A i kolejne pytanko, ile czasu muszę dawać to samo? Załóżmy dałam dwa razy jabłko, to mogę dać banana z jabłkiem już? Zupka jarzynowa była 3 dni, mogę dać dynię z ziemniakami? A mięsko to po jakim czasie podawałyście Maluchom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Pytam bo jak się im 3 razy odmowi, to się traci prawo do zasilku, a ja w sumie z zawodu kucharz to raz dwa pewnie mi znajda, a jeszcze troche bym chciala "posiedziec w domu" z mala Co do jedzonka, to ja nie podawalam przez 3 dni tylko codziennie cos innego- mysle że jakby mialo uczulic to już na pewno bylby wysyp-smialo mozesz podac cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam długo Ferrum bo mieliśmy niedokrwistość wcześniaczą. Po Ferrum Mały może mieć zaparcia i kupa będzie ciemnozielona. To normalne. A Vit C ułatwia przyswajanie żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas niescęście spotkało pod koniec spaceru... ołaziłam się ze 2 godziny, bo co przystopowałam, to się oko otwierało... I już prawie pod samym domem... Ptak nas osrał... A konkretnie Szymka... I wózek... Jakiś gigant to musiał być. Kondor czy co? ;))) Dobrze, że miałam wodę mineralną i waciki duże przy sobie... Zmyłam natychmiast, ale i tak jeszcze raz muszę jutro wózek umyć w paru miejscach. Nie no, jeszcze mi się chce śmiać z tego! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol jol ehehehh Biedronko,trafilas w 10ne-temperament to ja mam:D czy spokojonieszy..niewiem..Nela ma Ceclorze jedzie niestety,,ucho wyglada fatalnie+węzel +katar mega+zęby..noc w plecy..pierwsza noc odkad sie urodzila-nigdy nie bylo tak aby nie spala...do 3.30:( Nic to,wazne ze u lekarza bylismy leki ma-mam nadzieje ze scierwo pojdzie w cholere.. inezz,ja tam malej czaje sie na krupnik-wiec jaglana pojdzie jak nic;) Starsza mlodziez maiala Sophi(czy jak to sie tam pisze) szalu nie bylo unas-sprzedana zostala. Natomias Świat Odkryc z TL byl strzalem w 10tke,wiesza sie toto na lozeczku i 'rosnie " razem z dzieckiem..pozatym 'szlagiery ' zabawkowe,garnuszek na klocuszek,krzeselko uczydelko i takie tam. Starbuck,unas tez sie turla na panelach-mam puzle piankowe po Maii ale za chol.ere niewiem gdzie leza;) Gryzaki polecam do zamrazaki w woreczku na 1h wlozyc,ulga dla dziecka niesamowita.pozatym nasze dentinoxy i inne to maja mniejsze stezenie srodk.znieczulajacego(wiem bo hurtowni stomat. pracowalam) niz baby orajel-ale juz nawet na all kupic nie mozna go.. ollakoziol,kazda matka chce jak najlepiej dla dziecka,wydaje mi sie ze poprostu pierwsze fazy macierzynstwa to blądzenie we mgle..niema instr. obsugi dziecka..wsio na czuja trzeba..dlatego ze dookola slyszy sie tyle ciezkich przykrych rzeczy..i czlowiek siedzi i duma..a zamiast dumac powinien przytulic sie do chlopa,ukochac dziecko i podziekowac Bogu /opatrznosci/losowi za zdrowie..bo to jedna najwazniejsza rzecz pod sloncem..reszta ZAWSZE wmniejszym lub wiekszym stopniu sie uklada.. Ewcia,pytalas o prace...powiem tak:po wczorajszym dniu wiem ze to kwestia miesiecy nim oglasza upadlosc i windykator wejdzie..wiec jak mam potem szarpac sie po sądach o pieniadze za urlop,dębic świadectwo pracy..to w duszy mam.Pozatym myslimy o jakiejs pokrewnym do meza-interesie dlamnie..moze myjnia?mamy warsztat samoch+sklep z czesciami) sama niewiem..to i tak przyszlosc dosc odlegla... Hhehe co do pieluch:szkoda ze przy Maii nie spróbowalam dady..w tym zasranym interesie stracilam kupe :D na pampki-a dada serio dobre sa.. Jak mówilam tak zrobilam,kilka rzeczy dla urody zakupialam na all,dzis jeszcze szukam dobrego samoopoalcza -polecicie jakis? Sylwia,ja dupa wolowa moglam Ci kase na konto przeslac (albo rodziców) i poprosic Cie o zakup kredki z BeneFita,no nic nastepnym razem:D Oby dzisiejsza nocka spokojniesza byla-czego i Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martax- jak samoopalacz to tylko St Tropez! Troszke drozszy od reszty ale to dlatego ze jest tak dobry.Bardzo naturalnie wygladajaca 'opalenizna',zero smug,nierownosci.Polecam! Ewa-poprawilas i humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×