Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A my używamy od miesiąca sleep&play i uważam,że są rewelacyjne.Ani razu mi nie przeciekły, ani w ogóle nic... Mój też chrapie i też go muszę kopać w nocy;) Ewa, mnie się obie podobają kierownice, ale osobiście kupiłabym tą vtecha.A ta zabawka 5 w 1 super, pod warunkiem, że ktoś ma w chacie miejsce;)Ja aktualnie nie mam, ale za 2 tyg będę nad nią myśleć.Choć leżeć Franek nie będzie na bank;) Nowa mania mojego dziecka-chwyta się wszystkiego i podciąga do stania.Jak siedzi obok mnie to się czepia mojej bluzki i heja w górę.Jak leżę, a on siedzi to chwyta mnie za uda i w górę...Masakra.Wczoraj tak szalał, że z łóżka mi zleciał...Masakra,na szczęście nic się nie stało.Już go zostawiam tylko i wyłącznie na kołdrze na podłodze(sposobem Klaudii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) najlepsze zyczonka dla pół roczniaczków Basia Ignaś :*** Moja miała wczoraj wielką impreze grilową:) cały dziń na dworze spedzilismy z gośćmi i mama pychotkowe ciasto upiekła aż sama z siebie jestem dumna :) Dziewczyny mi chodziło o MOPS dzis tam zadzwonie i sie upewnie czego wymagają. Ale któraś z was tu pisała że nie można mieć pola na siebie jak tak jest to lipa ja mam dom na siebie :D Fajny ten ogród może to bym kupiła chrześnicy na roczek i coś do tego zapytam szwagierki co ona na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Krejzol ma aktualnie nową obsesyjkę: moje kapcie, gdzie bym ich nie zostawiła, zaraz je "aportuje". Ścieżka na przedpokój już wyczołgana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy sie i my! :) Basia Ignaś 👄 wszystkiego naj naj! :) U nas rano troche polało (tak prawie zeby mi pranie zmoczyć, którego nie chciało mi sie wieczorem zbierać:P ) a teraz znowu duchota :/ Młoda ucinała sobie drzemkę, ale obok nas na budowie od rana tna piły, ciążarówki zwożą kamień i jest taki sajgon że młoda ledwo oczy zamknie to się budzi :/ więc dałam ją do bujaka, coś tam teraz nawija do pszczoły ;) Ale mam dziś lenia, nic mi sie nie chce :/ Najchętniej by się położyła i olała wszystko. Tylko jak to teraz Marysi wytłumaczyć? Hehe A tak w ogóle, to młoda dostała jakiejs wysypki. Cały brzuch ma w drobnych czerwonych krostkach :/ jutro idziemy do lekarza. Męża siostrzenica też coś podobnego miała jakiś czas temu, podobno od ciepła. Ale wole żeby ja lekarka obejrzała, bo troche mnie to niepokoi. Co dzis gotujecie dobrego? moze mnie ktoś natchnie :) Ola, robiłam ten szpinak z kurczakiem, mąż się tak zajadał że szok! :) a niby szpinaku nie lubi :P Ewka, Twój przepis też już wypróbowany :) Teraz te gołąbki Klaudiowe muszę zrobić :) A ma może któraś fajny przepis na sernik na zimno? U nas od kilku dni na tapecie kawa mrożona i sorbet truskawkowy, mniam mniam :) O, jeszcze lody domowe by się zdały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineez
Ja dziś na obiad robię zapiekankę-karkówka, ziemniaki, pieczarki, cebulka, taki misz masz zapiekam.Mam nadzieję, że wyjdzie dobre. Mój młody śpi od 2 h.Pogoń tych robotników!;)Kurczę, nienawidzę jak ktoś mi tak dziecko wybudza... Też mam lenia...Leżę i oglądam serial...Ja dzień w dzień pochłaniam koktajle truskawkowe-truskawki+śmietanka+lody waniliowe lub śmietankowe:DMniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja, a nie ineez;P Mój miał wysypkę na wysokości pasa od pieluchy, ale posamarowałam 2x sudocreamem i zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, teraz ja bujam w leżaczku, może kimnie, a jak nie to matka oszaleje :P Hmm, niezły pomysł z taka zapiekanką, mniam mniam. A wysypka jest na całym brzuszku i klatce. Od pampersa po szyję :/ zawsze się jakiś szit przypałęta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla Basi i Ignasia :**** Ewka-troszkę się nie zgadzam z tym lekarzem bo nasz kolega pracuje w policji przy wypadkach i mówił że najczęściej to dzieci nie wylatują z pasów tylko przesuwa się fotelik bo rodzice źle zapinają mówił że nie ważne czy kupisz za 100zł czy 1000zł ważne żeby był dobrze zapięty ja się z nim zgadzam bo jak mieliśmy tą stłuczkę to fotelik się nie poruszył i Amelka z pasów nie wyleciała a mocne uderzenie było Ale co osoba to pinia. Zabawki bardzo fajne ja mówię że dziewczynką już nie kupię bo mają za dużo a wczoraj kupiliśmy :)) Wiola-mi też się nic nie chce chyba jakiś dzień ciężki :/ Beti-ja też mojego mężusia muszę trącać bo chrapie okropnie teraz śpi częściej z Amelką ale jej jakoś to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was lato a tu ciemno za oknem, pada, wieje i ogolnie do dooopy!nawet Artus jakis maruda od rana:(w sumie to i ja maruda-tyle, ze nie mam komu marudzic;-) u nas dzis na obiad ziemniaki i jajko sadzone + buraczki, nie mam weny a to jest "na stanie", bylam w sklepie to przytargalam melona i jablka...ehhhh ja chce sloneczko i cieplo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Juleczka też bardzo maruda była ząbki ją bolą posmarowałam żelem i zasnęła Amelka też śpi :) mężuś za 45 min.z pracy przyjedzie :) na obiad dziś mamy kotlet drobiowy ziemniaki młode i mizeria ulubione jedzenie Marcina i Amelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu posmarowalam to sie smial-wiec zaczelam mu jezdzic palcem po dziaselkach ale po min juz "nie", lezec - nie, chodze po domu-po 2 min sie wygina-nie (moze i dobrze-przeciez mi rece odpadna!!!) polozylam na macie -po min-nie, poszlam do lusterka-nie,poszlam na spacer -we wozku-nie!przyszlam wlozylam do lozeczka-popatrzyl odwrocil sie tylkiem i spi!ohhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia Dziekuje wszystkim Ciotka;) U nas też masakra, nie dosc że leje, nie ma jak wujsc z domu, to marudna jakas taka że szok. W koncu wsadzilam do wozka, pojezdzilam po pokoju w te i spowrotem i spi. A na obiad makaron z sosem pomidorowym- bo mam dosc. Ja mam przepis na serniczek jogurtowy z galaretka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy:) Stoooo lat dla małych połroczniaków :* mała spi wiec mam chwile na napisanie...zraziki sie duszą,ziemniaczki młode obrane,koperek posiekany,surówka z pory gotowa:) mój mąz wczoraj mnie poinformował,że wiecej sama na spacer z dzieckiem nie pojde,a jak tak to mi zabiera karte i portfel:D ide na spacer patrze a tu w smyku promocka -50% na ciuchy i buty...no to jak wpadłam z szał to skończyło sie na 3xbuzka,5x spodenki(licze w tym 2xgetry),kurteczka letnia 1x,pieciopak bodziaków na krótki rekaw,pieciopak bodziaków na długi rekaw,sukienka,skarpetki i dwa kapelutki! do tego jeszcze taka miekka piłeczke z dzwoneczkiem,kubek niekapek lovi,smoczek po 6 mies. i w drodze powrotnej zahaczyłam o biedronkę patrzę a tam pioramidka Lwa leszka za 9,99 to wziełam:D mała za nia szaleje... http://milutek.pl/dla-niemowlat-i-maluchow-0-3/minimi-biedronka-lou-piramidka-z-kolek.html coś w tym stylu tylko,że ma głowke lwa,i jest 4czesciowa...na dolenj czesci są gryzaki,druga czesc szelesci,3 ma grzechotkę a głowka lwa poprostu sobie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Baska w lozeczku to tylko na noc zasypia. Pare razy probowalam ja w czasie drzemki w u dnia do lozeczka, ale zaraz się wybudzala, wiec spi tam gdzie padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie...widziałyscie,że w pepco jest promocja na miseczke baby ono z przyssawką??? kupiłam bo sa po 4,99 przysysam małej do blatu przy krzesełku do karmienia i wrzucam np kilka chrupek...też ma ubaw:D a ja nie mam przynajmniej zawartosci miseczki na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka pprzepis na serniczek na meilu:) Nie napisalam tam, ale na spod zamiast kruszyc herbatniki mozna po prostu polozyc z tym że wtedy musialy by to być twardsze jakies żeby się nie rozpadaly jak nasiakna masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa-zakupy zrobiłaś porządne :) mnie denerwuje jak mąż czasami mówi na co tyle wydałaś pieniędzy? to normalnie wrrrrrr już dawno nie byłam w pepco u Nas też pogoda beznadziejna mi za bardzo to nie przeszkadza bo i tak na pole nie wychodzimy bo jak Amelka śpi to Julka też a jak Amelka nie śpi to jej przykro jak my chcemy iść na spacer i nie wychodzimy w ogóle ale już dużo strupków odpada więc myślę tydzień i będzie po chorobie :) w sobotę jedziemy do teściów bo szwagier przylatuje z narzeczoną i synem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sto lat dla półroczniaków :* po wczorajej wiycie u gastro wszystko ok...witaminy dalej te same jeszcze z miesiac plus dwie puszki fanto i na tym zakonczymy.Mała przybrała i lekarka nie widzi sensu dalszych wizyt.Pytań zadałam mnóstwo m.in o arbuza - p.dr poleca jak najbardziej dałam więc małej wczoraj i dziś i smakuje niesamowicie ! a bym się cieszyła jakby jadła tak obiadki jak arbuza.Biszkopt kazała odstawić i tak robię.Co do kup zielonych to już Sylwii K odpisałam ogólnie to mówiła to co Sylwii H.Jest też przyczyna dlaczego Mała nie chce jeść.Idą jej dwa ząbki na raz.Już je widać także mama się cieszy jak głupia i zakupila zestaw szczoteczek i ten na palec aby masowac i dbac o wyzynajace sie kiełki :D Matra,Sylwucha dzięki o opinię o żyrawce.Nie przekonam się póki nie kupię. Co do krupniku mniamm pasuje zrobić faktycznie. Starbuck dziś dodałam kaszy jaglanej do obiadu.Zjadla parę łyżeczek,ale ona teraz smaku nie ma :/ Wiola ta wysypka to pewnie nic innego jak potówki moja też to ma i wczoraj pytałam doktorki i potwierdziła. kitka widzę,że Ci się nick pomylił ! w końcu podobne mamy HA HA;) Malinowa :P ja tez bym Ci kartę wziela na miejscu P. heheh zakupoholiczka:P A u nas pogoda boska ani goraco, ani zimno,więc wybywam na spacer.Drugą ture trzeba zaliczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ile Maja przybrala na tym Fantomalcie? My po diagnozie. Mala terapii.nie potrzebuje, nie ma zadnych nadwrazliwosci ale dostaniemy cwiczenia zabawowe do domu bo ma troche niedowrazliwosci i widac ze sie ciagle probuje dostymulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik BARDZO sie ciesze ta wiadomoscia;) dzielna Tosia;) MOZESZ mi prosze napisac co oznacza niedowarazliwosc ? Buzi dla Tosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,bardzo sie ciesze!!!Takie cwiczenia to powiedzmy sobie lzejszy kaliber niz inne kwestie-wiec trzeba myslec ze wszystko bedzie dobrze.. Generalnie terapia SI jest ciezka mozlna i w wiekszosci nie moze byc przeprowadzana(cwiczenia) samemu w domu-przynajmniej na poczatku-tak wiec zobacz jaki plus.. a niedowrazliwosc,cóz,Mala potrzebuje dodatkowych'bodzców",jakby miala nienasycony apetyt na stym. sensoryczna(moze sie ona wyrazac czy to w nadmiernym ruchu,ocieraniu sie itp..)starsze z dzieci moga pozno reagowac na ból,miec ulubione zabawy w postaci no bujania sie ciąglego,itp..Na szczescie jest mulutum cwiczen poprzez zabawe-to napewno wiesz juz:D,coprawda mam 'doswiadczenie'w pracy ze starszym dzieckiem ale wszystko jest do przejscia... Ewa,Ty sie ciesz zes sie nie wpakowala z Szymkiem w gniazdo chorych dzieci..kiedys nikt mnie nie poinformowal ze szkarlatyna w przychodni pelnej dzieci jest i sie dokulalam z 11mczna Maja...maskara jakas. dzis leje unas caly dzien,i dobrze:p przynajmniej sie nie spinam ze musze w chacie siedziec z dziewczynami(Nela tydzien ma byc) dzis dziecko zjadlo botwine,poprawilo arbuzem na deser jezyny ze sloika od babci byly-poowoli dochodzi moja dziewczynka do siebie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Super, że diagnoza pomyślna:) A te rehabilitacje to długo będziecie jeszcze mieć? Aga - Same dobre wieści dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, tak jak Marta napisala- Tosia ciagle kopie nogami, pociera jedna o druga, wszystko bierze do buzi etc. Dostaniemy cwiczenia na stymulacje dotykowa, przedsionkowa, smakowa i na wszelki wypadek wzrokowa. Pani uwaza ze wystarcza jej cwiczenia domowe. Mamy sie spotkac za 3 mies i zobaczyc co i jak. Ale powiedziala ze nawet gdyby byla potrzeba terapii to nie potrwa dluzej niz pol roku. A rehabilitacja...zdaniem neurologa i rehabilitantki za 2 mies powinna raczkowac i wtedy przerywamy rehab na 2-3 mies. Potem kontrola i decyzja czy trzeba wrocic do rehab czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecie spi- pytanie czy to syandardowa 3 drzemka czy już zasnela na noc. U nas w bloku wymieniali dziś te liczniki, pol bloku wymienione my jutro z druga polowa, Baska marudna, bo spac się nie dalo wiercenia, stuki, puki, halasy- marudna taka dawno już nie byla. Olcik buziaki dla Toski:* dzielna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik,tak duzo przeszlyscie-to serio tylko strasznie z nazwy wyglada..duzo!! trudniej cwiczy sie,diagnozuje,pracuje z dzieckiem starszym swiadomym..a tu sensoryka cala to chleb powszedni dla takiego szkraba..turlanie dotykanie mietoszenie ba,nawet wąhanie zapachów-to wszystko moze byc kolejna forma zabawy!!! dzis z tsciowa wpadla jej znajoma i jak zwykle(nie lubie babsztyla-przyznaje sie:p )"a czemu ona jeszcze nie siedzi sama"?,"a do raczkowania to widze tez jej daleko" itp..mialam sie juz ugryzc w jezor ale palnela cos w stylu "ze pozno urodzone dzieci tak maja" wiec mówie,"no raczkowac to nie raczkuje ale posprzata ugotuje sama na zakupy pojdzie jak kazdy 7mczny bobas" nawet nie zajarzyla ze drwie..jak mnie wkurzaja osoby /mamuski ktore dodawaja sobie (niewiem prestizu?) przez dzieci....szczyt szcytów-wg znajomej 8mczne dziecko samo rozpinalo kurtke ,sciagalo ja itakie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia,co do snu umnie szal przez chorobe. jedna drzemka od 9do 14....padla teraz. starsza na szczescie tez padla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×