Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a wlasciwie to nie wiem dlaczego jakos tak wyszlo ze deserki przed poludniem ;) chyba jakos latwiej jest mi to rozplanowac, bo jakbym miala jeszcze deserek po poludniu wcicnac to juz nie byloby kiedy i z tego co gdzies czytalam to lepiej owoce przed poludniem jesc niz na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck pieluchy bambino są w tesco,ale nie w każdym. Andzia jak miło,że wrócilaś zdrowa do nas:* świetne,ze Natala przeprosiła się z jedzonkiem i głowke podnosi do siadu.Pisałam smska do Ciebie życząc Ci powrotu do zdrowia;)a tu proszę;] a co tam buźki dla Twojego słodkiego półroczniaka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tych dada nie testowalam ale gaga to jakas porazka. w zyciu tak sztywnych pieluch nie widzialam A pampersy babyactive sa moim zdaniem numer jeden ale babydream sa niwiele gorsze a cena o niebo lepsza, chyba ze pampersy w jakiejs promocji sie upoluje. Wczoraj widzialam wlasnie pampersy rozm. 3 186 szt za 100 zl czyli ok 55 groszy szt ale chyba az tak dlugo w 3 nie bedziemy chodzic. 4 bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie znudzona ja mama
Hej dziewczyny Wiem że nie lubicie wpisów pomarańczy ale jedna z was ma rację któraś z was podszyła się pod mój nick bo ja mam dziecko z lutego 2011. Córcie, która smacznie śpi obok mnie w łóżeczku :) ja poprostu wyraziłam swoje zdanie na temat fotelika i tamtej pomarańczy a reszta już mnie nie dotyczy. I faktycznie fajnie się was czyta bo zaglądam tu codziennie wieczorem kiedy moja córunia już śpi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my may nurofen - po poprzedniej szczepionce Mloda miala goraczke pod 39 stopni i ladnie zeszla i to na dlugo - dalam 2,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podajemy pedicetamol na ból...fajny bo mozna go spokojnie z mlekiem podac lub z piciem... jedna odwazna pomarańczka...brawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale zamieszanie.... Mi dzisjaj przyszło krzeselko i mały zadowolony. Ewa koloru się dokładnie nie przygladalam z tego co pamiętam są bardzo wyraźne i żywe. Ją wszystkie rzeczy piore w orzechach do prania i nie muszę się martwić czy małego coś uczula polecam wychodzi taniej niż proszki i płyn do plukania, ją jeszcze nimi myje wszystko w domu więc kwestia środków chemicznych odpada. Do Białki jedziemy my i też w Zakopcu wypożycza nosidlo bo 300zł jednorazowo to bez sensu wydawac. Nasz schemat wygląda podobnie 6.30 mleko 10 kaszka lub Sinlac 13 obiad 15 deser 18.00-18.30 mleko 20.30 kaszka zbożowa zdrowy brzuszek z glutenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichuura
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, jutro próbuje dalej. 1. Kupię większą smoczek z większą dziurką, chociaż myślę, że z tej dobrze leci, ale nie zaszkodzi spróbować. 2. Kupię butelkę tomi lub lovi. 3. Będę podawać potrochę w ciągu dnia żeby się przyzwyczajał. Temperatura myślę, że nie stanowi problemu miałam świeżo ściągnięty pokarm i też nie chciał. trzymajcie kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi:) Chyba jednak podam coś Małemu bo takiego zachowania to jeszcze nie było u nas. Żeby się budził tak często z płaczem. Ewa - Ty jesteś założycielką topiku i na FB i moja myśl jest taka, żeby już nikogo nie wpuszczać do grupy ani nie podawać namiarów na pocztę. Ale zrobisz jak uważasz oczywiści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale zamieszanie.... Mi dzisjaj przyszło krzeselko i mały zadowolony. Ewa koloru się dokładnie nie przygladalam z tego co pamiętam są bardzo wyraźne i żywe. Ją wszystkie rzeczy piore w orzechach do prania i nie muszę się martwić czy małego coś uczula polecam wychodzi taniej niż proszki i płyn do plukania, ją jeszcze nimi myje wszystko w domu więc kwestia środków chemicznych odpada. Do Białki jedziemy my i też w Zakopcu wypożycza nosidlo bo 300zł jednorazowo to bez sensu wydawac. Nasz schemat wygląda podobnie 6.30 mleko 10 kaszka lub Sinlac 13 obiad 15 deser 18.00-18.30 mleko 20.30 kaszka zbożowa zdrowy brzuszek z glutenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wichura Podtykaj butelkę cały czas. Ja to robiłam tak jak nie pasowało Synkowi coś. Niech pociągnie chociażby raz a po tygodniu powinno być ok. No i u nas też Synek nie chciał popijać w dzień z butelki, mimo, że mleko i inne pił jak była konieczność. To pije teraz ze zwykłego niekapka z tesco i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do proszków to ja dalej piorę w lovelli ale raz miałam wyprane w zwykłym i było ok. Także teraz będę prała ciuszki w lovelli a inne rzeczy Małego w zwykłym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny ja nie mam zamiaru dołączyc do was na FB bo już jestem w jednej grupie i mi starczy :) no i mam dziecko 10 miesięczy starsze od waszych :) wiec raczej nie pasuje do was :) ale od czasu do czasu sie wypowiem jak mnie jakiś temat zaciekawi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do deserków przed obiadem to tak jak pisałam wynikło to z tego, że jak deserek był po obiedzie tak ok 17 to potem po kąpieli była kupa. I rozwalało to porządek zasypiania wypracowany przez 6 miesięcy:) A mój Mały woli ohydne i cierpkie niż słodkie. Nawet sokami gardzi. Szpinak wcinał jak szalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona - To nie chodziło o Ciebie a ogólnie. A co chodzi opinie, to chętnie poczytamy wypowiedzi doświadczonej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja :) ale młoda nie śpi i wyje do księżyca, więc jakby mnie nie bylo :( to bedzie ciężka noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek moja córunia jest moim pierwszym dzieckiem więc aż tak doświadczona nie jestem :) uczę się tak jak wy i zdaję na swój instynkt macierzyński :) i jedyne co wam dziewczyny doradzę to te które jeszcze nie nauczyły zasypiac dzieciaczki same tylko tak jak ja "lulały" to radzę wam zróbcie to za wczasu i nauczcie dzieci zasypaic same bo ja nadal lulam mojego 12 kilowego klocka :) i ciężko nam małą tego oduczyc :( Olcik czytam cię uważnie i kibicuję twojej córce bo bliska mi kuzynka 12 lat temu też urodziła córkę w 27 tyg Kurcze miałam się wypowiadac od czasu do czasu a się rozpisałam że hoho ( o tym właśnie pisałam Tobie Olcik pod pomarańczowym Nickiem bo ja straszna gaduła jestem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Dziewczynka z rocznym opóźnieniem poszła do szkoły ( do klasy zintegrowanej gdyż nie widzi na jedno oczko a na drugie minimalnie ) ale w klasie zintegrowanej radzi sobie nawet nieźle :) właśnie kończy trzecią klasę. No jest nadpobudliwa ale nie ma ADHD, kuzynka co jakiś czas odwiedza różnych specjalistów na kontrole ( okulistyczna, psychologiczna ) kardiologicznie jest już ok. Nie będę nic ukrywac nie jest "łatwym" dzieckiem ( przez jej nadpobudliwosc i problemy z widzeniem ), mają z nią trochę problemów ale jak na jej przejścia i tak zwany wywiad okołoporodowy to rozwija się super i jest właśnie super dzieckiem :) dodam jeszcze bo wiem że się tym martwisz, że mała nie ma żadnego porażenia mózgowego, żadnego upośledzenia, zaczęła mówic w 18 miesiącu życia, chodzic jak skończyła 2 latka i gdyby nie jej wzrok i problem z niewykształtowanym oczodołem oraz zez nikt by nie powiedział że ta nasza Zuleńka urodziła się jako niespełna kilogramowy wcześniak. Więc głowa do góry i wierzę, że u was będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki;-) u nas okulistycznie tez byl problem bo Mala miala laserowane oczka ale poki co jest ok. Kardiologicznie zadnych problemow. Naszym najwiekszym problemem sa zaburzenia napiecia miesniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) ale się dzieje przykre że ktoś ma w sobie tyle jadu no ale nic na to nie poradzimy mi szkoda już się denerwować ! my jesteśmy u teściów i spędzamy czas z bratem jego narzeczoną i synkiem :) Amelci zeszła ospa a teraz ma zapalenie ucha :( w sobotę zauważyliśmy że Amelci wycieka wydzielina z ucha wytarłam patyczkiem a tam żółta ropa :( ucho ją nie boli myśleliśmy że z ospy bo miała 2 krotki w uchu :(byliśmy dziś u lekarza mamy skierowanie do laryngologa na środę ale koleżanka mówiła że nas na jutro zarejestruje Ma antybiotyk zinnat może po polu chodzić z opaską mam nadzieję że szybko jej przejdzie Julka marudzi dziąsła ją bolą :( Klaudia-mąż kupuje czasami w pracy żel do włosów i ciała z bobini bardzo fajny jest Amelka ma lepsze włosy niż po nivea :)dla Julki wszystko z nivea :) pieluchy używamy pampers 4 i chusteczki bobini :) na gorączkę podaję czopki lub ibum bananowy no ciekawe jak Sylwuś ?korzysta puki może :) moja Julka dziś kończyłą 7 m-c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u kuzynki byc może nie było by tego problemu z oczkami gdyby nie to że mała zamiast laseroterapii ( popsuty laser w szpitalu ) miała zrobiona krioterapie ( nie wiem czy dobrze napisałam) i właśnie po tym zabiegu porobiło sie dużo zrostów z którymi nei idzie nic zrobic i nie może miec już laserem robionych oczek ( jakies 5 -6 lat temu konsultowała się kuzynka ze szpiatalem okulistycznym w katowicach bo myśleli że da się coś jeszcze zrobic z oczkami ) z napięciem tez był problem ale rehabilitacje zrobiły swoje i trud został wynagrodzony :) dodam jeszcze że mała ma super pamięc niejeden może jej tego pozazdrościc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-Nasza Tosieńka silna babka na pewno będzie wszystko dobrze :) Klaudia-kupiłam dziś w biedronce ten twarożek smakowało Julci :)jak to mój Marcin mówi jej wszystko smakuje hihi muszę jutro kupić silikonową łyżeczkę bo nie wzięłam z domu a Julka lepiej nią zajada przez dziąsła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×