Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a ja ostatnio kupiłam dla Olgi fajną miseczke w biedronki i zgadnij o kim teraz myśle jak ja wyjmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się piszę na kawkę tylko mocną:). u nas nocka dziś kiepska, kręcenie, gadanie w łóżeczku, pobudki co chwilę. Moje dziecię też śpi, siedzimy przed domem bo ciemne chmury wiszą od rana. Ja jeszcze piorę w loveli ale też mam zamiar spróbować w normalnym wyprać za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szukam samoopalacza- jakiegos sprawdzonego- jedziemy na to wesele, a ja blada jak kosciotrup- polecicie cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck pamiętaj "Biedroneczki ,są w kropeczki " :-) Miło mi :-) Dzisiaj kawa bez ciastka :-( Klaudia ja nie pomogę.....ja mam zawsze pecha na samoopalacze ....blada twarz jestem i zawsze widać u mnie jakieś smugi ....albo jakaś zółta wychodzę ....mimo ,że piling zrobią , nakremuję się ładnie i tak kiepski u mnie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mialam dzisiaj strasznie ciezka noc... najpeirw jakis po**b jezdzil mi pod oknami jakims sportowym samochodem a pozniej straż pożarna o 1 z kogutami,a kolo trzeciej jakas grupka chodzila i kopala po autach i darli sie chyba tak z godzine. niech sie ciesza ze wiatrowki nie mam bo juz bylam chetna strzelac do nich z okna Majka śpi już hmm z 1,5h pewnie przez tą pogodę okrutnie wieje w Kraku chyba dzis spacer odłożę na pozniej moze sie uspokoi Betii:*** też proszę kawusie ;) my tez pierzemy w Loveli plus płyn do płukania bosko pachnie i mieciutkie są ciuszki;) Klaudia lepiej sobie skoczyc na parę min do solarki,a nie martwić się smugami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :* MOja Mała też śpi .....już prawie godzinę ....to trochę nienormalne jest....nie wiem czy mam się martwić.... Mój J ma wiatrówkę krótką , wygląda jak broń prawdziwa .....pożyczymy Ci dla postrachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - mam nadzieję że załatwisz pozytywnie:) Ja samoopalacza nie używałam nigdy ale mam z dove balsam brązujący dla jasnej cery, 3 użycia i bladość znika:) A smug niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciasto- do kawy w sam raz zapraszam:) biszkopt z masa truskawkowa:) Co do solarium to już przed naszym slubem szlam i nie doszlam- jakoś do mnie nie przemawia i nigdy nie bylam, ale chyba bede musiala w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drzwi to pikuś w porównaniu z generalnym remontem za ścianą co trwa już miesiąc. Siedząc pół metra od tv nie słyszę nic. i tak codziennie do 15. Dobrze, że małemu nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to moze przerzuce się na taki balsam, bo samoopalacza też nie uzywalam nigdy. Kiedys to moglam lezec plackiem na sloncu, teraz nie ma jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti niech śpią jak potrzebują nie ma się czym martwić:) Pożycz tej wiatrówki,bo normalnie ręce opadają niby spokojne osiedle,a człowiek ma noc nieprzespaną nie wspomnę już jak są derby to co się dzieje! Klaudia poproszę solidny kawałek ciasteczka mniam :) wg mnie solarium od czasu do czasu własnie na takie okazje typu wesele jest jak najbardziej na miejscu.No chyba ze ktos nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia solarium równomiernie opala ....ale wybierz się na krotko ,lepiej 2 razy a na mniej czasu, bo jak masz tak jak ja i opalasz się najpierw na czerwono , to może Cię za mocno spalić ......Ja do solarium chodziłam kiedyś sporadycznie......właśnie jak wesele, czy przed wczasami i czasem zimą,żeby rozgrzać kości :-)...........dawno nie byłam , bo ciąża....ale może się wybiorę kiedyś na jakieś 5 minutek czy 7 :-) Mój Smerfik otworzył oczęta słodkie .....więc mówimy PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka to byLo na szybko wymyślone ciasto. upiekłam biszkopt w tortownicy, przecielam na pol, przełożyłam masa truskawkowa na to druga część biszkoptu i znów masa. truskawki zmiksowałam, połączyłam z żelatyna (3łyżki w pół szklanki wrzątku) i da sie zjeść- do kawki jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita wszystkich cieplutko dzis za oknem wiatr ze glowe urwać chce a w sobote znów upały moja mala zmow dala popis przy zasypianiu ehhhhh jak ja to zmienie to nie wiem w koncu za snela bez piersi ale ile pomarudzila przy tym to moje ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja! Pomaranczki tez staram sie nie komentowac,choc czasem nerewy puszczaja. Dziewczyny,samoopalacz St Tropez polecam! nie smierdzi,nie robi zadnych smug ii wyglada bardzo naturalnie. U nas swietna nocka.Teraz czas stolowania a za chwilke lecimy na spacer,choc ponuro u nas.. Mozna sie jeszcze na kawke zalapac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ;) cieszę się,że już dobrze się czujesz! :* teraz nie znajdziesz wymówki :P Kamila ahoj kawa na ławe żyrafffffka jedzie do mniee yupiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to corcia pospala idziemy robic obiadek bo samym ciastem mama zyc nie moze hehe zupa pomidorowa i zmiksowane truskawki z ryzem prosto i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia!!!!!!!udusze!!!!!!!:P:P:P:P:P dzis u nas barszcz czerwony ziemniaczki mlode polski najlepsze sloninka jajeczko i koperek :))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka,ciasto- rozpieszczacie :) Mam ochote upiec cos na drozdzach!pewnie na ochocie sie skonczy :) Inezz- mam nadzieje ze zyraffka sie przyjmie :) ta nasza jest tak intensywnie gryziona ze pewnie pozyje tylko do pierwszych zebow a potem zosttanie rozerwana na strzepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie mam dziś okropny dzień:( byłam dziś u laryngologa z Amelką wyszłam z płaczem nie wiedziałam jak się nazywam jeszcze u tak OKROPNEJ lekarki nie byłam tak mnie nastraszyła że SZOK powiedziała że ten wyciek z ucha jest duży ucho jest kolo mózgu że pojedziemy do szpitala jak będzie gorzej a teraz daje zastrzyki i dużo innych rzeczy ja aż zbladłam bo byłam wczoraj u naszej pierwszego kontaktu( niestety naszej pediatry nie było bo jest na urlopie) ale tez jest dobrą lekarką mówiła że wydzielina jest ale kazała wycierać jak wypłynie dała lekarstwo skierowanie do laryngologa kazała się w tym tygodniu pokazać i mówiła że przejdzie Wyszłam od tej okropnej baby z płaczem dzwonie do mojej pediatry powiedziała że poszłam do najgorszego laryngologa w mieście:/ skąd miałam wiedzieć że ona jest złym laryngologiem powiedziała że zastrzyki podać bo szybciej działają 5 dni i przyjść w pon. do niej i w następnym tyg. do laryngologa tylko teraz pójdę do sprawdzonej prywatnie Dziewczyny tak mi szkoda Amelki przeszło dwa lata nie chorowała a teraz raz angina za 2 tyg. ospa teraz ucho ehhh ryczę dziś cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×