Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

chodzi mi o pisownie już się przyzwyczaiłyście że mało używam znaki interpunkcyjne chyba przez gg jakoś tak się nauczyłam trzeba się odzwyczaić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej1 Ja znów się spóźniłam na kawę i w dodatku ciasto! :( Ale upiekę sobie sama, a co! :P Kamila, ja piekę dziś drożdzowe, wzięło mnie teraz, już 3 w przeciągu tygodnia :D Paulina, na prawdę Ci współczuje a Amelci dopiero! :( Biedactwo musi się wycierpieć :( trzymam kciuki, zeby już żadne paskudztwo sie nie przyplątało! :) i duuużo zdrowia dla małej :) A ja dziś opuściłam łóżeczko na sam dół, młoda właśnie tam szaleje i krzyczy w niebogłosy :P Dziewczyny, pewnie mnie teraz zlinczujecie, ale ja nie wiedziałam nic o przekładaniu tego materaca :P i że na początku na tej twardszej stronie miał być!! pierwsze slysze, młoda miała akurat tą druga str odwrócone :O ale ilez ona tam spała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Klaudia, ja też bym użyla balsamu, bo efekt może słabszy, ale mniejsze ryzyko zacieków i nie ma smrodku ;) Beti, przy karmieniu nie radzę na solarium, chyba ze chcesz obsługę mlekiem obdzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia- baba rzeczywiscie wredna..Nie zalamuj sie Kochana,bedzie dobrze zobaczysz!Amelka silna dziewczynka jest,lada dzien i po chorobie zostanie wspomnienie! A mama ma zakaz plakania,prosze sie wziac w garsc i dobry przyklad coreczce pokazac,jak twarda sztuka byc! :) Interpunkcja sie nie przejmuj,u mnie tez tragedia,pisze tak zawile i dlugimi zdaniami ze tylko czekam na jakas zlosliwa pomarancze :) Inezz- czy do lodowki mozna?kurcze,nie wiem :) jeszcze nie probowalismy.ta zyrafka zrobiona jest z gumy a w srodku pusta przy nacisnieciu smiesznie piszczy ( glupi przyklad ale cos jak te zabawki dla psow). Le_soleil jakie te ciacha robilas???mniaaaam! Pewnie truskawy???ja mam tutaj tylko suche drozdze i nie wiem czy wyszloby jak nalezy. Ewa daj znac jak tak u 'dochtora' :) Klaudia Ty pewnie skarbnica wiedzy co do ciast drozdzowych,Malinowa tez wiec na ciekawe przepisy czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam w koncu jak to moje Dziecko po domu sie porusza..Cwany jest bo na ogol czekal az mama wyjdzie z pokoju.Dzisiaj stalam za uchylonymi drzwiami i obserwowalam- szybki obrot z pleckow na brzuszek,raczki sztywne w lokciach i pelzanie na wstecznym...Mamy drewniane panele na podlodze wiec sa sliskie i lepiej mu na idzie niz na jakiejkolwiek macie.. Dzis znalazlam Lobuza pod stolikiem w salonie...Skonczyly sie dobre czasy kiedy to mozna bylo dziecko spokojnie zostawic,teraz musze miec oczy dookola glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Akurat za drozdzowcami to ja nie przepadam- jeżeli już zjem to taki maminy że sliwka, jeszcze cieply. Sama nie robie, bo po co skoro zjem gora 2 kawalki i bedzie stalo, bo maz też nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerku ! Royal wiem o czym piszesz :) Polinka wczoraj dostała się do laptopa :) kawał drogi pokonała :) łobuziak mały ! Klaudiana ciasto to ja się pisze :) Biedonia a do Ciebie na kafke :) Czopelek wielkie współczucia u mnie przez dwa dni sasiedzi w ścianie coś wiercili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Wszystko ok! Szymek zdrów, jak ryba. Waży 9300. Głowa i klata po 46. Od poprzedniej wizyty 18 kwietnia przybrał 1900 g i urósł chyba po 4 cm w klacie i głowinie. Dzisiaj udało mi się wszystko dopytać, bo miałam ściągę. Przedstawiłam Dochtorzycy plan posiłków Szymona włącznie z karmieniami piersią - uśmiechnęła się tylko od ucha do ucha i powiedziała, że pięknie je i żebym się cieszyła, że oprócz piersi tak chętnie je inne rzeczy. Niestety, kazała się nastawić, że jeśli będę dalej karmić piersią to do półtora roku się nie wyśpię, bo dzieci "piersiowe" z apetycikiem jak mój Szymo raczej nie przesypiają dłużej niż 4h bez karmienia i jest to normalne. Nie naciskała, ale sugerowała, żeby karmić właśnie do 1,5 roku. Z innych luźnych informacji na szybko: żółtko 2 razy w tygodniu po pół gluten po 10 miesiącach kaszka rano i wieczorem jak najbardziej jeśli Młody chce owocki przestawić na rano (przed południem) jak ma wzdęcia to dawać Espumisan naszykować się na zaparcia, wzdęcia, luźne kwaśne kupki - ząbkowanie w toku, aby grzmi pocenie - skierowanie na morfologię i dawać wit. D codziennie normalnie tą kapsułkową, ale też może być od ząbkowania, bo się chce i jeść i drażni dziąsła naczyniak zanika, jak zaniknie zostanie nadmiar pomarszczonej skórki w kolorze ciała, którą się usuwa i zostaje pionowa kreseczka (jeśli się chce usunąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaha
ewka zebys nie zostala matka karmiaca do 3 urodzin tego dziecka hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Ja tak nic nie piszę, o tych Twoich Chorutkach, ale jak słowo daję współczuję i już mi czasem ręce opadają jak piszesz kolejne posty... no seria normalnie! Pozostaje wierzyć, że jak minie ta zła seria, to potem przyjdzie "7 lat tłustych" i będą Was spotykać same miłe niespodziewanki jedna za drugą. Marne to pocieszenie, ale chyba mało jest dzieci, które w ogóle nie chorują. Po prostu trzeba przetrwać i robić wszystko, żeby szybko zdrowiały... Z tego, co mi Matula mówiła, ja sama też chorowałam seriami: angina, ucho, ospa... potem angina, świnka... Co do pani laryngolog... brak słów. Szczęście w tym, że masz trzeźwy umysł i konsultujesz takie "rewelacyjne diagnozy" z kimś innym. A ilu ludzi taka pani doktor wpędzi w nerwicę i w idiotyczne leczenie? Trzymajcie się Dziewczyny! Szybkiego wyzdrowienia dla Amelki i wszystkiego naj naj naj dla Siedmiomiesięcznicy Julci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahaha Daj Boże! :))) Dla zdrowia dziecka wszystko! Może do szkoły za Nim nie będę latać z cyckiem na 2gie śniadanie! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo Pola waży podobnie :) a Szymucha pewnie zaczarował i się pani zapomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaha
zdrowia ??? chyba zrytej psychiki hahahahahahahahahahaha no tak twoje dziecko najjjjj hcorowac nie bedzie nigdy przenigdy. a inne matki to zle bo dzieci choruja im zle zle mamy ewa najjjj bo karmi i karmi i karmic bedzie do 3 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja już po spacerze ....póki co plan żywieniowy udaje się realizować z małymi odchyleniami :P Ewa super ,że u Szymka wszystko ok. Jak dziecko zdrowe to i mama szczęśliwa. Paulinko kurcze jakaś durna lekarka Ci się trafiła ....Głowa DO GÓRY .....Będzie dobrze kochana Wiola....a co tam obdzielę mlekiem.....dla każdego po troszku. Je jednak pójdę za jakiś czas wiesz.....jak skończę karmić :P Bo powoli tak jak już kilka razy pisałam chciałabym powoli odstawiać małą ......... . ....teraz chcę zredukować karmienia do 4 dziennie + nocne ....jak już to się uda to będę jedno karmienie piersią zastępować mm i później następne i następne , aż małą odstawię.... :-) Trzymajcie kciuki aby wyszło jak chcę :-) Bo to niedługo zima i będziemy się starać o drugiego raszpelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja to znowu jestem totalny beztalencie jeśli chodzi o pieczenie ....o biszkoptach już nie wspomnę ....jeszcze nic nie upiekłam be zakalca...............prędzej się skuszę na Twój sernik na zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-ta lekarka to będzie mi się śnić ! dziękuje Bogu że to tylko takie choroby ale jako matka to serce pęka jak widzę jak płacze przy zastrzykach :( dobrze że ją nie boli uszko :) MOJE SZCZĘŚCIA KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem Wam że ja nie będę raczej karmić Julki tak długo co Amelkę 19m-c widzę teraz że jest dużo minusów Chcę do roku lub krócej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina , a powiedz mi jak było przy odstawianiu Amelki.....jak to robiłaś ? Bo ja mam plan jak wyżej napisałam. I nie wiem do końca czy dobrze robię.....a Ty już przez to przeszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahaha Z psychiką to nie ja tutaj mam problem Moja Droga. :))) A karmienie piersią ewidentnie Cię boli. Masz jakiś uraz na tym punkcie? No i pamiętaj, że zaoszczędzę na tym na kolejne markowe gadżety na allegro. Przecież MM takie drogie. LOL KOBIETO! JEDNO WIELKIE LOL DLA CIEBIE! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Ja tak, jak wcześniej mówiłam: mam nadzieję, że do roku Szymek w ogóle przestanie się interesować taką kiepścizną jaką jest pokarm z piersi w porównaniu z całą gamą innych pyszności... Napisałam, co pediatra mówiła, a nie że to akurat zrobię. Ale przecież Pani Orange wie lepiej. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, jak to jest? Można przy odstawianiu od piersi w ogóle pominąć etap butli MM? Np. jak dziecko już zacznie jeść nabiał i kaszki na MM? Robiła tak już któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa już kiedyś pisałaś ,że chcesz przestać karmić koło roku Szymcia, a Ty masz jakis plan ? Czy później się będziesz o to martwić . Bo wiadomo ,że z dnia na dzień nie przestanę karmić......chcę jak najlepiej dla Ani ....ale myślę że 7-8 miesięcy karmienia będzie ok.....Obym nie żałowała kiedyś tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×