Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

A na koniec stwierdziła, że... trzeba mi kogoś do pomocy zatrudnić, koniecznie, chociaż na 2 godzinki dziennie w południe, bo tak się nie da! Na co jej powiedziałam, żeby Wnusiowi na konto oszczędnościowe wpłacała co miesiąc to, co by wydała na taką "pomoc". Bo jednak "tak się da"... Lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz - Nie martw się na zapas:) Zobaczysz do września to Maja będzie miała więcej umiejętności. A poza tym ta neurolog przesadza, opóźniona pfffff. Ignacy niewiele młodszy i ostatnio na szczepieniu nasza doktorka sprawdzała czy siada chwilkę sam, i mówi, że co prawda ładnie się trzyma ale nie musi, generalnie ma jeszcze czas. Rehabilitacja jak metoda Bobath nie zaszkodzi jeśli już nawet pójdziecie. Ewa- U nas ortopeda powiedział, że jak zauważymy jakieś nieprawidłowości w chodzeniu czy stawianiu stopy to przyjść. A dziecko wcale nie musi raczkować, znam wiele co nie robiło tego a od razu na nogi. Jeżeli Szymek sam wstaje to nie wydaje mi się to anomalią żadną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaezz - U nas też tak jest, że jak u lekarza to Mały leży jak kłoda i ani be ani me. Ale lekarka powinna zrobić wywiad z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) od godzinki mam wolne :)dziś miałam jakiś trudny dzień :( jakaś dziś nerwowa jestem :( może jutro będzie lepiej Julkę bolą dziąsła wczoraj dałam jej na wieczór ibum i lepiej spała :)wszystko i wszystkich gryzie :) Ola-to super że Tosia dogoniła Julkę :* Aneta-gratulacje dla Frania :* Aga-super że wszystko dobrze u gina :)ja myślę że lekarze przesadzają z tą rehabilitacją oczywiście nie mówię o Tosi:* kurcze ale dzieci jak donoszone dobrze się rozwijają moja Julka nie jest taka żywa co Layla Franek czy Wiktor ale jakoś się tym nie przejmuję bo wiem że przyjdzie taki czas że i Julka będzie szaleć to moje zdanie :) cisza a mi się spać nie chce :)jeszcze pod prysznic zmykam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA mam nadzieje,ze dzis lepszy dzien przed Toba! Tego Ci zycze;) U NAS koszmar w nocy, mala plakala nie chcicla spac , I dopiero o 3 w nocy po leku przeciwbolowym usnela na 2 h potem znow placz, I znow 2 h snu, padam na rylo! A co to bylo to nie WIEM;( goraczki nie bylo dziasel napuchnietych tez JUZ nie Ma...nie WIEM MOZE brzuszek bolal , ale napiety nie byl. Dzis TATA konczy o 12 prace , jedziemy kupic 3 fotoramy na zdiecie plakatowe od chrztu, I patyczki podtrzymujace do kwiatkow...bo urosly ze hej;) Pogoda JUZ slabsza...24 stopnie, ale MOZE to I lepiej dla Malej? MOZE bedzie SPALA lepiej! Wczoraj do tego kremu wybielajacego" zamowilam SOBIE JESZCZE witamine c w kaps do TWARZY podobno dziala cuda I tez Ma wlasciwosci wybielajacee. Zobaczymy co mi to wszystko da? Buziaki , milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hejka! Sylwia, łączę się z Tobą w bólu...My już 5 masakryczna noc...O 2 pobudka z mega płaczem, potem o 5 znowu...I nie śpimy od 6:/ Niech już ten pierdzielony ząb wylezie...Młody wczoraj cały dzień płaczliwy i ma dosyć rzadkie kupy-ale zwalam to na ząbkowanie... O witaminie C w kapsułkach też słyszałam same superlatywy, także może pomoże:) My wyjeżdzamy dziś do teściów:) Paulina, z Tobą też się łączę w bólu ząbkowania;)Biedne te nasze dzieciaczki...;/ Aga, nie przejmuj się tą rehabilitacją...Nie zaszkodzi na pewno...A w razie czego zawsze można zrezygnować.Tak czy tak trzymam kciukasy, żeby wszystko się wyjaśniło na plus dla Ciebie.Buziale dla Dzieciątka Twojego:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA ODPOCZYWAJ U TYCH TESCIOW;)!!!!! MOJA Matula 7 wrzesnia bedzie przez 2 tygodnie to ja odpoczne...szkoda tylko ze raz na jakis czas mi MOZE pomoc...;( a tylko jej ufam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas zasniecie w lozeczku to masakra jakas- na lozku obok mamusi 5min i spala. W nocy też spokojnie spala. O 6 wzielam ja do siebie i tak do 8 spalysmy. Nie wiem co jest, ale Baska nie chcę jesc kaszek, za ktore jeszcze miesiac temu dalaby się "pokrajac" Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna - U nas to samo od 2 dni, marudzenie przy kaszkach, czego tez wcześniej nie było. Codziennie daję inny smak teraz to jeszcze jeszcze zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Ja od poczatku podawania kaszek mialam otwarte 3 rozne opakowania- codziennie inny smak podawalam. Wczoraj podalam rzadsza w butli z otworkiem "Y" wyciagla ponad polowe. Nie wiem co jest, moze upaly, moze jej się po prostu nie chcę jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a dawalas z butli? Bo moan nie chce JESc jak daje lyzeczka, a z butli wypije wszystko. Wczoraj jej zrobilam w miseczce taka z bananem...lojezu plula I uawala z sie krztusi! Nie chciala I KONIEC za 5 min dalam jej to samo tylko po 4 mcu , tes bananowe tylko bez kawalkow bananow w butli I 180 ml zjadla. Ogolnie lyzeczka JE tylko OBIADEK I DESER, a wszystko co mleczna musi miec w butli! Czasem robie tak ,ze robie kaszke manne I dodaje do nie troszke musu owocowego, jak dodam odrobinke ze czuc BARDZO mleczna manne to nie zje...a jak dodam duzo musu albostartego gotowanego Jablka z cynamonem ( Tutaj MOZNA) to WCINA az jej sie uszy trzesa;) oby nie bylo czuc smaku mleka ;)( jesli lyzeczka) Ale namotalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wsparcie dziewczyny🌼 też myślę,że do września ruszy ten mój leniuszek maciupeńki.Wiecie coś na temat rehab metodą PNF? Ewela to widzisz nasze dzieciaki nie lubią lekarzy :P Aneta miłego wypadu do teściów.My też odwiedzamy rodzinkę w sob lub nd.Również łączę się w bólu z Tobą i Sylwią,bo moja też popłakuje w nocy kilka razy męczą te zęby ;( Paulina masz rację,ale jeżeli dziecko osiągnie wiek,w którym "powinno" już np siadać to czasem trzeba pomóc.Dzieci rozwijają się różnie,ale jednak w podobnym tempie i nie powinny zostawac w tyle ponad normę.Buziaki dla Amelki i Julki Olka mnie pocieszyła,że jej pani rehab Kamila mówi,że czas jest do skończonych 9 mies. Ania ma rację nie wiem czy robię błąd,ale rzadko pozwalam Mai na "szaleństwa podłogowe"mam uraz -przy przewrotach często uderza główką o podłoge i płacz jest nie z tej ziemi.Zastanawiam się nad puzzlami. Klaudyna moja ulubiła sobie jeden smak kaszki i ta wcina resztę je od niechcenia:) mykamy na spacer :) miłego dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska zawsze jadla lyzeczka, jak wyczula że gestsze niż mleko to z butli nie chciala jesc. Lyzeczka wciagala cala porcje bez marudzenia. No nic. Zobaczymy. Wczoraj dalam butle wypila 120ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas znowu przełom już nie nadazam za moim dzieckiem wczoraj u lozeczku się podciagal i na nogi próbował wstać ale skończyło się na kolankach a dzisjaj sam usiadł tylko z brzucha bo z pleców jeszcze mu trochę brakuje dotego gania na czworakach po domu, wczoraj puscilam go na trawę przed domem to dopiero była radocha. Poza tym siedzimy sami bo mąż pojechał do pracki za Łodź ale mamy wesoło bo matula psa przywiozła i szaleje z kotem i z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopelek1985
A my wlasnie jedziemy na mazury do tesciow na weekend. Masakra z ta goracawa, nie lubie klimy ale dzis to zbawienie, taka delikatna oczywiscie. Klaudia- U nas tez pare smakow na raz otwarte, jeden nudzi sie po tygodniu ok. I lyzeczka dajemy, nie wiem skad ta niechec, bo konsystencja niema nic do rzeczy bo sprawdzalam. Stawiam na zeby bo jeden idzie juz 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopelek1985
To ja oczywiscie, pierwszy raz weszlam na neta na telefonie:) i hasla niema gdzie wpisac. U nas co chodzi o umiejetnosci to raczej powoli bez szalu. Dupke podnosi na pajaka ale rece za slabe ma. I ostro wokol wlasnej osi sie kreci i turla. Siadac nie probuje nawet. Za to zaczal plakac jak traci mnie z oczu, a meza to juz masakra, placz jak cholera, obiadu mu nawet nie da zjesc, jedza razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina do gory jest zakladka "moje konto" i na nowo musisz wprowadzic nick i haslo i powinno już. Samo wskakiwac jak bedziesz uzywala tel. Ale wtedy automatycznie mozesz miec tylko jeden nick Przynajmniej u mnie tak jest, że jak napisze raz, to już 2 raz nie musze wpisywac hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nu nu nu
kto tu sie bardzo nieladnie bawi w przejmowanie cudzych nickow pewnie jakis pseudoinformatolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! No to Ewelina będziesz musiała sobie obstalować nowego nicka... Jak miło. ;] U nas prawa górna jedynka na wierzchu, lewa "w toku" i obydwie dolne dwójki "w blokach startowych". Nie muszę chyba pisać, że mam już tego ząbkowania powyżej czubka głowy? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Eeeee tam, nie ma co przesadzać. Komuś się bardzo nudzi. Myślę, że Ewela, jak wróci, to sobie szybko wybierze jakiegoś nowego nicka, poinformuje nas na FB dla pewności, że ona to ona i będzie gitarra. :))) Ja tam jestem ciężka do zniechęcenia do kafe. Zostaję. Zawsze w życiu przeciwności mnie tylko motywują... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie bylam dziś na zakupach. Wiem że niektore uzywaja chusteczek bobini. W drogeriach SCHLLECKER' czy jak to się tam pisze- jest promocja 3 paczki po 70szt za 11.99zl Kupilam 2 pakiety:) fajne sa i maja zamkniecie wiec nie wysychaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :)widzę że pomarańczowej się nudzi ehh kobieta nie ma co innego do roboty żałosne ! my dziś byliśmy na basenie ja niestety nie mogłam się kąpać bo okres nie lubię z tamponem na basen chodzić a Julka nie mogła bo ją na siusi wysypało i byłyśmy wczoraj u pediatry dostałyśmy maść i jak zejdzie wysypka mocz do badania :) wrzucę zdjęcia na fb bo teraz mam chwilkę czasu bo moje 3 miłości śpią :)mi zostało tylko w dziewczynek pokoju ogarnąć i pranie wywiesić jak wstaną :) dziś przyjadą znajomi do będziemy grillować :) Klaudia -ja używam bobini białe czasami te jasno niebieskie :)bardzo fajne są w sam raz wilgotne i mają zamykanie dziewczynki nie uczulają :) Ewka-współczuję ząbkowania Szymuś :*ale moja Julka też biedna jest bo ją bolą dziąsła dolna prawa dwójka będzie wychodzić bo dziąsła spuchnięte ślini się okropnie i wszystko wkłada do buzi mogły by te zęby troszkę przystopować :) ja też uważam że nie ma co uciekać na fb niech pomarańcz ucieka :P a co u Was dziewczynki ?jakie plany na weekend ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×