Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Klaudia przeczytalam ten art...ale jaja ;) jestem w szoku! Skoro dzieci moga JESc chleb maczany w SOSIE wypywajacym z czegos przypominajacego kaszane...albo skore swini....to ja poprostu wymiekam;) a my sie zastanawiamy and zupkmi ;) I wywarami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis u doktorki bo mała coś mi dziwnie kaszle to znaczy nie ładnie :( kataru nie ma ale czasem coś jej tam za furczy ????? u doktorki nic nie za kaszlała a puca i uszy i gardełko podobno czyste. była u mnie koleżanka i potwierdziła moje obawy co do kaszlu tak wiec przynajmniej wiem ze sobie nie wmawiam :P tyle ze to małe pocieszenie dziewczyny moja gwiazda zasypia z nami szykujemy sobie bata na siebie ale co zrobić jak w łóżeczku tak płacze ile mam ją przetrzymać. a jak zaśnie dopiero do swojego gniazda wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Mały od urodzenia ani razu nie spał z nami, jak byłam u rodziców to spaliśmy razem 2 noce. Z uwagi na to, że mąż by się nie wyspał bo łóżko za małe dla 3 osób. A poza tym nie chcę go uczyć czegoś od czego trzeba będzie oduczać i będzie płacz. Julcia chowaj się zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chodzi o ochraniacze na łóżeczko naprawdę nie pomyślałabym, że się przydadzą jak już dziecko siada i staje. Myślałam, że raczej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja się pochwale ;) byłam w końcu na wizycie kontrolnej (po zabiegu) u ginekologa.Zrobił USG i wszystko cacy :D można starać się o rodzeństwo - słowa lekarza;) uwielbiam Go normalnie humor mu dopisywał. Andzia zdróweczka dla Nati:* Klaudia z tego art to mi tych koni żal ;( biedactwa jak patrze na te co biegają tuż za oknem to serce ściska... Ewela i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego rozmiaru smoczków uspokajaczy używacie? Szymon ma NUKa 1 (0-6 miesięcy) i mimo moich usilnych starań, nie nadaję się przekonać do 2 (6-12). Natychmiast wypluwa ten większy. Wkurza mnie to, bo ten mniejszy już Mu uciska górną wargę za bardzo i ja to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska ma Canpol babies 6-18. U nas nie było problemu że zmiana rozmiaru. Natomiast ma smoczek anatomiczny, kupilam też lovi dynamiczny, tych nie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas avent i nuk 2 po 6 miesiącu. Generalnie nie ma dla nieo znaczenia jaki to smoczek wazne żeby był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Patrzę, że mój Synek zaczyna spać do 7, jadł w nocy o 3 a ostatnio o 5. Może idzie ku lepszemu:) Co do smoczka u nas tylko avent, najpierw 0-3, potem 3-6, i tu był problemik z akceptacją, bo był większy i Mały nie wiedział jak go ciumkać. Ale cały dzień podtykałam, starego schowałam, i załapał. Teraz mamy 6-18, i problemu nie było, bo rozmiar podobny do poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez - Super, że wszystko gra:):):) A jak Mai przybieranie na wadze idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) WITAMY sie Marudowo z rana;) Ewcia oja za smoczkiem...to obojetne jaki do zabawy na 3 minuty...jak byla mala to zalapala" pare razy do spania" ale takto nie chce I traktuje Jako zabawke GRYZAK( z odwrotnej strony) wiec nie pomoge. Pije kawke bo znow zle spalam ;( to lozko mnie wykonczy! Jestem przyzwyczajona do mataca ortopedycznego , a w malym pokoju ( gdzie lozeczko malej) mamy tylko takie dwuosobowe lose ale ...kazda jedna sprezyne czuje masakra jakas, na dydach jak sie poloze to JE normalnie czuje jakbym na dwuch workach gnila! Nie dobre beeeeeeeeeeee !!!! Polamaniec jestem I TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas noc spokojna, cala Baska spedzila w lozeczku:) Sylwia a moze prosciej wstawic lozeczko do sypialni, a jak już mala bedzie spokojnie sama w lozeczku zasypiac to wystawic do pokoiku? Taki mój pomysl. I mala zadowolona, bo mama w poblizu i mama zadowolona, bo się wyspi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia...JUZ tez tak myslalam, ale Moj tak chrapie ,ze wtedy to JUZ wogole moge zapomniec o spaniu.;) kiedys stosowal taka pianke specjalna co pomagala ale go gardlo CZESTO BOLALO ;( a nie chce tez aby on spal na TYM wyrze", bo treningi mu sie ranne zaczely a Ma chlopina problemy z kolanem( po operacji) wiec lepiej aby spal na ortopedycznym. A ja jak to baba, przecierpie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chyba że tak. Mój jak chrapie dostaje kuksanca lokciem:) Gratuluje Antosi kolejnego zabka. U nas echo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje ze mi odda przez sen;) I nie WIEM jak bym to przezyla;) Zakupilam na necie krem Meladerm , do rozjasniania skory. Tak SOBIE pomyslalam na chlospki rozum, gdy rozjasni mi cere , nie bedzie tak widac tych jasnych plam...a jak nie to POZOSTAje mi laser fraxel...tylko ze 1500 jeden zabieg a musiakabym ze 3;(;(;( poczekam do wrzesnie I zobacze czy zacznie krem dzialac. Normalnie w lustro ciezko patrzec gdy rylko oszpecone plamiskami! Jak krowa laciata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa u nas też wypluwał jak mu zmieniłam smoczek ale wkońcu go zaakceptował i go lubi bardziej niz ten 0-6 mcy. u nas wczoraj pojawił się pierwszy ząbek:) lewa dolna jedynka:))) w nocy budzi się z płaczem, posmaruje mu calgelem i spi dalej, w dzień jest ok, póki co nie marudzi. teraz zalicza drzemkę a ja szybko przygotuje cos na obiad. Aga super że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po wizycie u neurologa...Natalka jesteśmy kolejne do rehabilitacji :(((((( termin dopiero na 6 września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! U nas kolejna ciężka noc...Pobudka o 5 rano:/ Ten ząb męczy jak nie wiem...Ale w końcu się wybił, bo widać czubek przebity, więc mam nadzieję, że będzie już lepiej... Ja nadal obolała walczę z laktacją w jednej piersi...Dziś musiałam odciągnąć laktatorem, bo zrobiły mi się trzy zastoje...Nie powinnam, ale boję się zapalenia piersi jak diabli.Kurczę, niby karmiłam tylko 1-2 razy dziennie, a i tak jest problem...Jak nie minie to ide do lekarza, bo tabletki i tyle...Nie będę się męczyła. Franczesko, skubany, właśnie odsypia, a ja czyszczę chatę...Podłogi już umyte, zaraz się biorę za kurze. Na weekend wyjeżdżamy do teściów, a za tydzień nad morze na 4 dni:)Muszę zobaczyć czy się w kostium mieszczę;) E3wa, ja ze smokiem nie pomogę, bo mój od urodzenia nie uznaje i już.Także mam jak Sylwia. Klaudia, super, że Basia ładnie spała:) Inezz, co się stało, że Maleństwo ma mieć rehabilitację???:* Paulina, spóźnione 100 lat dla Juleczki!!!Oby zdrowa była i lekkie życie miała:*** Ewelina, zdrowe podejście z tym nie spaniem:)Mam takie samo, ale przez tydzień po powrocie do domu po porodzie mój małżonek się upierał, że synek ma spać z nami;) Do tej pory najchętniej by go widział pośrodeczku naszego łóżka;P Ale się nie zgadzam, bo uważam, że każdy ma swoje łóżko, a poprzytulać się możemy rano i powariować w pościeli:) Ola, brawo dla Antosi:)Się przejęła Julką i postanowiła dogonić;P Natalia, gratulujemy piotrusiowi ząbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś na obiadek makaron ze szpinakiem pychota prosto i szybko :) och jak ja lubie szpinak :) Nati śpi upppppppp spasła:( a mialam napisać co nieco i prasować a po za tym czeka mnie ustawienie męża do pionu bo wszystko wyciąga i nie chowa na miejsce nawet szufladę jak widelec prał nie za suną grrrrrrr rozpanoszył sie okropnie a ja latam i już nie nadążam. a nauczyłam sie szybkiego składania podkoszulków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE zabkow;) wszystkim zebolkom;) I wszystkim TYM dzieciom buziole co JESZCZE nie cierpia z tego POWODU;) U NAS pizza w piekarniku...zaraz tatulec na lunch przyjedzie ;) a my oczekujemy przed domkiem w cieniu;) bo znow 30 stopni.... Ineezz...co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia gratki dla Frania :* Sylwuś neurolog stwierdzila,że mała ma opóźnienie rozwoju motorycznego 1,5mies .Mała nie chciala w ogole usiedziec nawet podpatra, a ja wiem,że potrafi :(lekarze tak na nią działają,że jak ich tylko widzi to płacze :(o pelzaniu to tez mowy nie ma tylko pupkę podnosi i juz.Zresztą pamietacie jak pisałam,że nie chce leżeć na brzuszku,głowki podnosić teraz już smiga i obroty robi,ale to by było na tyle. Andzia wszystkiego najlepszego w dniu imienin(jesli dzis obchodzisz) smacznego rowniez zyczę. spadam do małej,bo się obudziła Buźki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz...ale przecie wszedzie trabia ,ze kazde dziecko rozwija sie swoim tempem, I aby tak BARDZO nie ingerowac? Skad ten nacisk, ze kazde dziecko musi robic to czy tamto w okreslonym miesiacu? Echhhh wszystko bedzie dobrze, zobaczysz...I cale forum wierzy w to z CALEGO serducha! Wszystkie NASZE pociechy zaczna chodzi, SPIEWAC, tanczyc...I kazde bedzie to robic gdy bedzie sie czlo na silach! Nie wane czy za 3 mce czy 5... JAKIE to Ma tak naprawde znaczenie? Byle byly zdrowe wewnetrznie...a reszty sie Naucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz Moja Baska się przewraca, ale nie ma mowy o turlaniu. Pytalam pediatre, po pierwsze wspomniala że kazde dziecko rozwija się inaczej, a po drugie, nie wszystkie dzieci musza się turlac. Poza tym pytala czy pelza i czy siedzi i tyle. Nie zauwazyla jakichś nieprawidlowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzieki :) buziak dla was Maja nadrobi wszystko zobaczysz bedzie dobrze ja myśle ze to wszystko z troski o córcie ze by sobie krzywdy nie zrobiła i za mało pozwalamy na szalestwa podłogowe. przynajmniej u mnie tak było a teraz od kiedy podłoga to najlepsze miejsce do zabawy nati szykuje sie do raczkowania choc jeszcze sama nie usiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz, moja rehabilitantka mowi ze do konca 9 mies dziecko ma czas i na raczkowanie i na siadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że muszę Szymona zapisać do ortopedy! On już w ogóle nie chce ani raczkować - jak musi, to się tak przemieszcza, ani leżeć... Jeszcze trochę i będzie spał na stojąco przy barierce od łóżeczka jak koń! :))) Wiadomo, że się cieszę, bo widocznie jest mocny i szybko się rozwija, aleeeeee... wiem też, że zbyt szybkie "stawanie na nogi" też nie jest takie znowu dobre dla stawów i kręgosłupa. Dzisiaj była u nas Babcia. Podejrzewam, że nieprędko znowu tak ochoczo się będzie pisać do opieki nad Wnusiem. W końcu zobaczyła, jaki jest absorbujący, kiedy non stop się po czymś wspina i staje, gania za nami na czworaka po mieszkaniu, wszystko zjada i jeszcze dokuczają Mu zęby... A taki był słodki bezproblemowy leżący różowy bobasek! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia taka świetnie zorganizowana kobieta na kierowniczym stanowisku, a tu patrzę kawa prawie nie ruszona na stole stoi! Jak to możliwe? ;))) Przecież ja tylko chciałam sobie pościele pozmieniać na dwóch wyrach i u Szymonka, i zakupy zrobić.... ;))) Ale ze mnie paskuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×