Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej Mamunie i Robaczki :)))) Widzę temat na czacie WAGA ..... moja tez odbiega troszku od tego co bym chciała. Przed pierwszą ciążą ważyłam 56 kg ( co przy wzroście 167 było ciutkę mało) . W drugą ciążę zaszłam 3 miesiące po urodzeniu synka. Waga początkowa 61 kg........A teraz 8 miesięcy po porodzie Ani i 65 kg na wadze....ehhhhh... Chciałabym tak zejść poniżej 60 kg...58-59 kg byłoby dla mnie wagą idealną . Ale powolutku pewnie się uda. Póki co od kiedy Ania odrzuciła cyca spadły prawie 2 kg :) ....a nie stosuję diety....po-prostu jak karmiłam jadłam więcej...teraz mniej jem i może to przez to tracę wagę ?.... NO i UGANIANIE się za raczkującym raszpelkiem tez pewnie ma jakiś wpływ na mamuśkę ;) Ja już ponad miesiąc w domu po powrocie z zagranicy ....Póki co nie jest źle....ale REALIA są inne.....NIESTETY GORSZE....Ale to już napisałyście . My żyjemy jeszcze za euruski , bo ja mam zasiłek transferowany do polski .......ale już niedługo będzie inaczej i myślę ,że wtedy dopiero odczuję jak to jest naprawdę . Oby nie bolało za bardzo. Renia super sprawa :)) Się cieszymy i my :))) A tak na marginesie ...zmieniłaś uspokajacza małemu ? Bo coś mi się przypomina ,że długo ssał tego 0-3 msc. Udało się w końcu dać mu większego? Ja zakupiłam pchacz fishera i pilota tez fishera .....zobaczymy czy dobrze zainwestowałam kasiurkę jak przyjdą zakupy do domu. Zmieniałam Ani w zeszłym tygodniu ciuszki na rozmiar 74 ( bo 68 zaczynają być już małe) i natrafiłam na gościa ..... Ma tanie rzeczy i dosyć fajne . Ma świetne rajtuzki ( są grubsze , na chłodne dni super dla dzieci ,które na pupie i raczkując spędzają dzień) http://allegro.pl/rajstopki-do-raczkowania-frotte-r-74-80-rajtuzki-i2568120415.html i fajne dresiki z bawełny http://allegro.pl/polspiochy-spodenki-z-kieszonka-r-74-spodnie-i2581526968.html Wszystko prane i noszone i się nie rozlazło. Pytanie mam , czy jak w dzień kładziecie pociechy to robicie im w pokojach ciemniej . Znaczy , czy zasłaniacie roletę, zasłonkę ??? Czy tak jak jest zostawiacie odsłonięte okna? Paulinko Amelka da sobie rade ....a jeszcze tylu znajomych ma ,że nie będzie chciała do domu wracać. :-) Hejjjjj Monia i ja się witam :-) aaaaaaaa no i dzisiaj tak sobie kalendarz w domciu przekładałam( bo u nas jeszcze był sierpień) I dojrzałam imieniny Szymona.....Więc Szymku wsiego najcudowniejszego :*********** No i nowe fotki są na FB z wczorajszej wycieczki po parku :) Ale ciocie już widziały i kilka miłych słów napisały :))) Dziękuję :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon- wszystkiego najlepszego :) Biedronko- u nas jest zaslona zaslonieta.Nie jest tak ciemno jak noca ale roznica duza i faktycznie jest ciemno.Przy swietle moj Maly jakos niespokojnie spi. Zdjecia ze spacerku sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w Rossmanie jest promocja na kaszki BoboVita ....przy zakupie dwóch ( jedna za 5,99 o ile się nie mylę) Dostaniecie fajną kolorową puszkę do przechowywania np. kaszki gratis. Puszka duża i bardzo ładne ma wzory :))) ............jakby ktoś słyszał o promocji na Pampersy to PISZCIE.....bo trzeba w tym tygodniu dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ,ja mam w pokoju okna tarasowe i też jedną stronę zasłaniam roletą wewnętrzną taką....a drugą to zależy jak mocno świeci słońce albo przysłaniam , albo zostawiam odsłoniętą ...ale ja Ani nie robię tak ciemno jak jest w nocy :))) Dzięki :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia, ja z wagą dokładnie jak Ty:) Jeszcze nie zdążyłam się wgryźć w zdjęcia, bo mi młode wstało i na spacer umykamy:) Ale Anulka pewnie śliczna jak zawsze:D Co do ciemności w pokoju, to u nas zupełnie jaśniutko.Franczesko i tak śpi:) Pampersy Sleep & Play są w promocji w Netto za 25 zł, nie wiem czy któraś używa... A ten mój znowu coś dorwał do jedzenia...Matko, co za żarłok...;) I "tatatata" bez przerwy....Zdrada, powiadam, zdrada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga i dietki hmmm. Ja sobie tydz odpuscilam, było cisto jakies, jakies lody, ale zadnego "rzucania się na zarcie" i tak jak było -5kg tak zostalo bilans na zero:) dziś mamy goscia wiec pewnie do kawki jakies ciasteczko zjem, a od jutra na nowo:) Baska jakoś w 4msc przestala zezowac, teraz zezuje jak sobie cos do nosa przylozy i się patrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta NIE denerwuj....przecież Ty parę cm wyższa jesteś ;) A i u nas "tatatata" nie ma "mama" :( ALE SIĘ DOCZEKAMY I MY A te Sleep&Play maja te rozciągliwe boczki ??? Klaudia -5 kg SUPER ....jeszcze 5 i Cel osiągnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia znam tą stronke. Niestety w moich okolicach nie ma sklepu z promocji Pampersów w tym tygodniu. Ale u teściowej jest Netto , o którym pisała Aneta. trzeba będzie tesciowa wysłać. Tylko ja tych pampersów nie używała i czekam na opinię Anety. A z wagą to właśnie najpierw cel nr. 1, a później można kolejny cel sobie wyznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te ciuszki co wcześniej o nich pisałam to takie po domu są. Mi najwygodniej Anię ubrać w chlodniejsze dni w body z długim rekawem i rajtuzki. A jak cieplej to body z krótkim, skarpetunie lub nie i legginsy lub cienkie spodnie bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia, oj tam oj tam,parę centymetrów...D....pa i tak jest za duża;P Ja ze Sleep&Play juestem mega zadowolona.Nie mają rozciągliwych boczków, ale w ogóle mi to nie przeszkadza.Franczeskowi też nie.Bratowa też ich zaczęła za moją sprawą używać i też mega zadowolona.Aczkolwiek, tak jak piszę, jest to tylko i wyłącznie moja opinia. Wiem, że niektórzyt narzekają... Ja też na diecie...Zero słodyczy i chipsów:/Buuuuuu.... Dobrze, że mam przyjaciółkę dietetyczkę, to mi roizpisała mco i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina - Dzięki za rady co do wzmocnienia żelaza u Ignasia:) Codziennie teraz je morele:) Nawet nie pomyślałam, że mogą być tak wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa! Ja się poddaję! Jeszcze od tego przeziębienia mi się dwie afty w mordzie zrobiły! Dzwoniłam do mojej dochtórki, kazała Aphtin kupić, a Mama mi podrzuci od niej Nystatynę na receptę po południu. I ryj z daleka od Młodego - cytat z Pani Doktor. Podobno jest jakiś "wirus aftowy". Znajomej dziecko przez tydzień tylko wodę i mleko piło, i miało gorączkę, takich aft w buziuni dostało! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I dzięki za informację, bo ja taka wyrodna Matka jestem, że nawet nie wiedziałam, że dzisiaj Szymona! Raz w roku jest? Jak to jest w ogóle z imieninami? Samemu się wybiera, czy te najbliższe dnia urodzenia, czy jak? No i Szymuch dziękuje za życzonka oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Ewa, zapodalas link do sennika i po przeczytaniu mojego opisu zbieram szczeke z podlogi.. Osoba go tworzaca ma chyba nieprzecietne zamilowanie do harlekinow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Szymona jest z 5 razy do roku i co teraz właśnie? Jak się wybiera dziecku imieniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mi wpajano ze te najblizej urodzin to sa 'wlasciwe'. ja tam imienin jednak nigdy nie obchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wielkiego wyboru nie mam i też raczej nie "obchodzę"... Wigilia w końcu... A Szymek? Najfajniejsza data to 5 stycznia chyba. Początek karnawału akurat. 28 października kicha raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka27 boje sie i to strasznie od począwszy od tego czy dam rade z dwójką i poród mi powala na kolana (pierwsze dwa tygodnie ) po pieniążki na wykształcenie brrrrrrrrr ale tak jak na pisałaś niania i koszt dojazdu zabrał by mi sporo z wyplaty a teraz MAM DLA KOGO WRACAĆ DO DOMU to nadgodziny odpadają. wiec od razu drugiego bobasa odchowam i do pracy Klaudyna oby tak dalej zbędne kilogramy znikały Biedroncia córunia jak lalunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki od 40 min śpią :) Amelka bardzo dzielna była :)rozpłakała się dopiero jak po nią przyszłam chyba emocje z niej zeszły zobaczyła mnie i Mamusia :) moje szczęście :)najważniejsze że chce jutro iść do przedszkola i się jej podoba :) ale bardzo dzieci płakały jak przyszłam po Amelkę Będzie dobrze :) troszkę jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!A ja żem u fryzjera była i se kolora żem walnęła w końcu takiego jaki mi odpowiada:))) Bo ostatni żółty blond był ble:/ A moje biedactwo całą godzinę płakało żałośnie...:( W końcu czopek poszedł w ruch i zasnął.Bez kaszutki:( Paulinka, no i widzisz!!!Amelcia zuch dziewczynka:))) Kamila, ja tam cicha byłam, bo mnie nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanko, może macie jakieś sprawdzone firmy, bo muszę zakupić parę sztuk body z długim rękawem. Może na allegro zamawiałyście. Chodzi mi o dobrą jakość, żeby nie wyglądały jak szmaty po upraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
ziewczyny, nie chodzi o zeza, tylko o taki nie skupiony wzrok, jakby nie bardzo mnie widział i patrzył gdzieś w dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja na allegro kupuje-Ewka kiedys polecila GEORGE i fajne sa tez EARLY DAYS mozna wyszukac w jakims pakiecie kilka szt. Ostatnio kupilam, ale z krutkim rekawem pakiet 7szt za 35zl z przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam właśnie taki 7-pak early days i właśnie jak szmaty wyglądają:/Młody śmiga w nich tylko po domu.Także jeste bardzo niezadowolona.Ale może pecha miałam...W każdym razie po wielu próbach z różnych firm najbardziej spasił mi H&M.Nie spiera się i nie rozciąga. I na długo starcza, bo rozmiarówka jako niemiecka troszkę większa.Jeszcze Fixoni jest rewelacyjne pod względem prania.I Name it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×