Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Moja w dzien lezy na wznak a w noy glowa opada na ktorys bok. Przy czym ja w dzien ja ukladalam duzo na wxnak jak jeszcze nie trzymala glowy w osi bo po szpitalu miala splaszczone boczki. Teraz tez jej sie ten tyl troche splaszczyl i ma wytarte z tylu ale moim zdaniem to normalne. Dotknijcie swoich czaszek. No nikt nie ma idealnej glowy. Ja sie niw przejmuje. Lekarz mi powiedzial ze ma ladna glowe i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cos sie tez porobilo. Mala zamiast o 5 obudzila sie o 3.50. Zjadla 110 i gadala w lozeczku. Przed 5 ryk. Nic nie pomagalo. W koncu zjadla to niedojedzone mleko i poszla spac ale co jskis czad sie budzila i musialam smoka dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj od poczatku spi tylko na wznak-glowke sobie uklada jak mu pasuje, teraz zaczelam dawac na bok od czasu do czasu ale na prawy bo on sobie lewy upatrzyl wiec go chce troche przekonac do prawej strony, glowke ma ladna wiec nie ma co panikowac i jak Olka pisze-dotknelam swojej i z tylko plaskawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakaś feralna noc była... Ja myślałam, że tylko u nas, bo to ta ostatnia doba przed "kupa day"! Całą noc od 8:00 Szymek jadł jak w dzień - co 3h. Nie zasypiał w ogóle głęboko, tylko stękanie, rowerek nóżkami i wielgarne bąki... Nad ranem ja byłam kompletny wrak, a on "micha banan", 6:00 poranny cyc i dawaj do zabawy - zaczynamy nowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak tam z tymi kupkami jest ale mój maluch jest tylko na cycu i codziennie robi od 1-2 kupek od początku więc ja nie wiem jak to jest co 3-4 dni a bynajmniej co 10 chyba bbardzo męczące dla maluszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
hej mamusie!! Ja żyję :D Jakoś ostatnio nie korzystam z Internetu albo tylko w razie potrzeby. Z dwójka dzieci jest co robić:) Jak tam wasze pociechy się mają? Poczytam sobie trochę forum :) Mój Tomek niedługo skończy 3 miesiące, jest boski, śmieje się, nie płacze, w nocy śpi, wynagradza za to, co Córeczka dała popalić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka Bez przesady, ale sobie pozwalam - codziennie jem banana, od czasu do czasu herbatniki, biszkopciki, a z raz na tydzień dobrego placka kawałek - serniczka, pączka, szarlotki, pysznotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka To nie jest jakieś szczególnie męczące dla dziecka - nie należy tego mylić z zaparciem. Kupka jest normalnej musztardowej konsystencji i barwy. Ilość też nie jest jakaś przerażająca - to nie jest tak, że jak raz na 4 dni, to wielkość kupa standard x 4. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwestrowe Masz NK albo FB? Bo już sama nie pamiętam, czy my się tam "mamy', czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
nie korzystam z tych portali również dlatego że z Inetrnetu korzystam mało :) więcej korzystam w pracy, no ale teraz... wiadomo :) życie jak w Madrycie, niech ten czas nigdy sie nie skończy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
choć coraz częściej myślę o założeniu sobie jakiegoś konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka a ja Ciebie chyba tez "nie widzialam"? ja jem slodkosci- codziennie-wafelek, ciastko,batonik....teraz mam rurki akurat wiec na sniadanie z kawka sobie podjadalam:)swego czasu czekolade mialam i codziennie po kosteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! Szlag mnie nagły trafi z tymi dochtorami, jak słowo daję! Żesz w dupę jeża! Nie dość, że mam szczepienie przesuwane od 22.02, bo jest jedna pediatra na ośrodek i w ch... chorych dzieci to... Uwaga! POMYLIŁA NAM SZCZEPIONKI! Tylko dlatego, że jestem dociekliwa i lubię sprawdzać dochtorów, moje dziecko nie zostało zaszczepione niewłaściwą szczepionką! Tylko dzięki temu, że przy pierwszym szczepieniu poprosiłam o opakowanie po szczepionce, którą był zaszczepiony Szymcio! Co więcej - już w niedzielę dzwoniłam i meldowałam o tym błędzie, wtedy wmawiano mi, że to tak ma być i tak się szczepi. Zadzwoniłam do znajomego pediatry, to mnie wyśmiał. A dzisiaj Pani z ośrodka sama się wycofuje, że jednak można tak i tak, ale lepiej tą samą, co był szczepiony! Fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ...cholera ...nie podarowalabym! Dociekliwosc jednak czasem poplaca! SYLWESTROWE ...POZAZDROSCIC... Layla od 2 dni nie spi w nocy, placze co jakis czas prezy sie wygina w ltere C ,czasem tak silnie ze nie Moge jej glowki utrzymac ;( to nawet nie jest placz tylko krzyk okropny az oddechu nie MOZE zlapac I poci sie przy TYM JAK cholera ;( a JAK jej przejdzie to w momencie usmiech na TWARZY gadulcuje bawi sie tv oglada;)( kolorki) I od 3 dni znow jest problem z jedzeniem. Czasem zje 60 a czasem 100 raz na dobe 140, ale lacznie wychodzi ok 300 ml mniej niz jadla miesiac temu. Cholera znow mam schizy I JUZ widze chorobska jakies przed OCZAMI;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ,ze mala tak sie slini ,ze przebieram ja kilka razy dziennie JAK nie Ma sliniaka, I pasta cala w buzi nn stop,a JAK jej wyjme to placz wielki. Och ta MOJA gadula KOCHANA , tak sie o Nia martwie JUZ cala buzie mam wysiana nowymi zmarszczkami ;( echhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) u nas wrecz przeciwnie...mała jak zasnęła o 21 to o 4 pobudka na karmienie poźniej o 8:30 i spi do teraz...ale czesto tak ma:) Sylwia nie wiem czy mam racje ale z tym slinieniem u nas bylo tak samo i nasza pediatra sprawdzila dziasełak,które sa bardzo spuchniete juz i stwierdziła,ze juz wkróetce bedą nam szły żeby:) mi zeczęły isc jak miałam 3,5 mies a męzowi po 3 miesiącu więc u nas tez sie to prawdopodobnie zbliza. Sylwia a co do bóli brzuszka to ja mam taki robione na receptę proszek i każda porcja jest osobno w takich okrągłych opłatkach.Jak moja malizna ma takie momenty,ze płacze i nie moze zlapac oddechu podaje na łyzeczce ten proszek z mała iloscia mleka i po 15 min jest błogi spokój...jak tylko bys chciala moge Ci na próbe wyslac kilka tych oplatków.Moze pomoga a napewno nie zaszkodza:) a jakby pomagały to mogłabym Ci załatwic wiekszą ilosc na receptę i wysłac:) wiec jesli tylko cos to daj znac na nk albo fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! My mamy maraton po specjalistach :) Pola waży 6070 i wszystko jest ok. :) miód na uszy mamy ;) Olcik jak u Ciebie z powrotem do pracy ? pytam bo wiem ile trwa rehab. i czy ewentualnie będziesz korzystać z tych 60 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Podrzućcie mi w wolnej chwili, jak byście miały coś takiego na myśli - jakieś propozycje stroju do chrztu dla Małego Szymka. Chciałabym coś takiego do wykorzystania później. Na pewno nie typową białą albo kremową wyprawkę. Raczej coś dla małego "fetniaka-cwaniaka". ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja sama szukam czegos neutralnego, kiedys tu juz wrzucalam link do kurtki z Zary, ale chyba nie bede kupowac kurtki tylko moze jakis swetr z kapturem i do tego spodnie, albo jakas marynarke taka sztruksowa i spodnie w kolorze jasny braz, lub kremowy...cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szacowne grono :D my po badaniach i wizycie u pediatry wyniki wyszly ok no moze żelazo na dolnej granicy,ale anemii nie ma... co do wagi to raczej zawsze będzie z tych mniejszych :-/ po mamusi zresztą dziś waga wskazywała 4900 ale,że ciuszki miała na sobie to jeszcze -100g Aniu dzięki za zapro na nk oczywiście przyjęte Twój Artuś słodziutki i kochaniutki:D a zapro na Chrzest jakbym miała jeszcze raz wybierać to nie zmieniłabym decyzji i wybrała te z allegro także ja mega zadowolona jestem:) Jeśli jesteśmy już przy Chrzcinach to Ewa ja nie znam się na garderobie męskiej:D dziewczyny na pewno coś doradzą. Mam inne pytanie z tej kategorii do mamuś już po uroczystościach chrzcielnych: jakie dania miałyście chodzi mi tu o obiad (zupe+drugie) i jedno ciepłe danie potrzebuję jakiś propozycji,bo mam ustalić menu:D także z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja juz korzystam z tych 60 dni. Bo 26 lutego skonczyl mi sie macierzynski. Ja do pracy wrice jak Antosia bedzie chodzic. U nad jest bardziej skomplikowana sytuacja. Nie mam z kim jej zostawic a zlobek odpada. Poza tym czesto mamy lekarzy.Antosia jest po ciezkim wylewie i niedotlenieniu i zaden lekarz mi teraz nie powie czy na pewno bedzie ok. Ja wierze ze bedzie dobrze ale jestem tez zawsze krok do przodu i wiem jakie moga byc konsekwencje. Np MPD czy autyzm czy CZR. Wiem wiem to brzmi strasznie. Ale wierze ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym nie chciala zeby Mloda byla na 95 centylu, bo to oznacza ze 95% dzieci w jej wieku wazy mniej... lepiej niech juz sobie zostanie przy tych 50ciu ktore ma teraz :) spacer zaliczony prawie dwie godziny, a teraz jeszcze postawilam przy otwartym oknie w wozku i dalej spi :) może zdążę obiadek sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a keidy Ewa Wy chrzcicie? kurcze my 15 kwietnia i dobrze wiemy,z e mzoe byc bardzo cieplo a mzoe byc zimno i to bardzo...wiec nie wiem sama-ale kupie chyba rzeczywiscue ten sweterek jakis i do tego spodnie a pod spod jak bedzie zimno to mam juz pajaca bialego takiego z weluru grubszego i bedzie dobrze:D a swetr/bluza to moze cos takiego: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/ie/en/zara-S2012/191001/630898/PLUSH%2BJACKET%2BWITH%2BTOGGLE a mzoe cos takiego: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/ie/en/zara-S2012/189603/629683/reversible%2Btracksuit sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik faktycznie u Ciebie to bardziej skomplikowane ! zgadzam się w 100% zdrowie najważniejsze !!!!!!! ja dopiero mam zamiar korzystać z tych 60 dni ale slyszałam że dużo papierologi mnie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka Właśnie mniej więcej z ten deseń z kamizelką. Ale, żeby takie było też w miarę wygodne. I nie mam pojęcia, co ja mu na głowinę założę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×