Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny, jakich kremów używacie na teraz i na zimę dla Dzieci do buziaków? Chodzi mi o jakieś inne niż Nivea na każdą pogodę, bo ja go akurat nie lubię, bo mnie drażni zapach mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkleilam Malinoweczko cala konwersacja ;) hehe myslalas ze tylko to co Ty napisalas??? Buuuu bum musiala sie nazywac;) klamca klamca klamca;) Ewa co do wybielania zapytaj malinowej ;) On a powinna wiedziec;););););) On a wszystko wie;) Czy ja kiedykolwiek powiedzialm cos na temat Twojego wygladu???? Nie przypominam Sobie...a chyba mialabym pole do popisu??? Dobra podgarniaj zabawki pod SIEBIE I zmiataj...bo Ciebie NIE ZNOSZE" chyba jasno sie wyrazilam...I nie przysylaj wiecej adwokatow skoro mozesz sama pisac;) I to czarny Nik o dziwo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja mam Nivea. Mi on sie podobywuje ;) Ja sie wypowiadac juz nie chce i nie bede na temat tego co sie dzieje. Mi nikt, nic zlego nie zrobil, nie powiedzial...good luck everybody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac...co do Kornelki bedac szczera...uwazam ze NADAL nie radzi Sobie z chodzeniem ;) I To Cie Boli prawda???? Nie to ze kazde dziecko ma swoj wlasny rytm nauki wszystkiego tylko...ze zasrana Hasananana chciala dowodow" by popodziwiac z Toba ;(;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najpopularniejszy jest chyba Nivea na każdą pogodę, aja bym chciała coś innego, ale też dobrego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie napisałam o tobie że nie masz swojego zdania i ze rządzisz. Napisałam że jak ktoś się z wami nie zgadzał to był od razu pomarańczowy i tak jest w przypadku Mileny. A żadnych dowodów nie ma na to. Poszłyśmy z forum żeby nie było kłótni i przepychanek a ty nie możesz zboleć. Po co być na takim forum gdzie krytykuje się cudze dzieci. moje dziecko ma tylko jednego zęba więc może tez mnie wyśmiej, bo Twoja Lyla ma juz pół gęby zębów. A to chyba Ty głosiłaś te mądre hasła o tym że każde dziecko rośnie w swoim tępie. Sylwia my mamy trochę ciekawsze tematy niż skupianie się na twoim życiu prywatnym. Moim zdaniem to takimi docinkami o umiejętności dzieci czy wyglądzie forumowiczek pokazujesz jaka tak na prawdę jesteś i to świadczy tylko o Tobie a nie o osobie którą obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Sylwia, wplatywanie w to wszytko dzieci to juz jest totalne dno.... a co maluchy sa winne?? pokazalas prawdziwe oblicze. DNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o krem to jak najbardziej nivea,ale nie na mrozy.Jest bardzo nawilżający, co za tym idzie mogą popękać naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora85julka A jaki w takim razie? Zależy mi na takim dobrze chroniącym przed pękaniem naczynek, bo muszę Szymkowi mocno kremować tego naczyniaka. Nie wolno go ani nasłoneczniać, ani mrozić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE wyglosilam kolejny raz opinie pod czarnym nikiem I co ???? Jestem dnem??? Smiac sie tylko I plakac nad Wami;) ja do dzieci nic nie mam;) uwielbiam je, ale skoro take wasz tok myslenia...to co powiedziec o tym co pisze Wasz Hitler??? To jest dopiero DNO MOJEGO DNA BEZ DNA;) nie konczace sie DNO....... Faszystowski Wyzel;););) Tak JAK HITLER MIAL SWOJE PSY KTORE WYSYLAL NA ZWIADY ...TAK I ONA;) Malinoweczka tak kiedys do Ciebie pisalam;) prawda? Gy jeszcze nie pisalas na orange;) przykre jest to ze napisalas o Layli Bozence;) bardzo zabolalo...bo to jest choroba...I tego Ci Nigdy nie wybacze;) NIGDY...ALE CO SIE PRZEJMOWAC ZAWISTNYM KLAMLIWYM PASZTETEM...TAK TO SKWITUJE. I JESZCZE JEDNO ZGADZAM SIE Z WAMI TOTALNIE NIE MARNUJE CZASU JUZ ...POGODZILAM SIE Z TYM ZE TERAZ MACIE FAJNE FORUM BEZ NIE WYGODNYCH OSOB;) WOLNOSC SLOWA, TRALALA I TAKIE TAM;) ROYAL ...OLGA...HMMM NAORAWDE NIE SZYDZILYSCIE Z TEGO CO PISZEMY???? Jak powiedzial Jezus ...rzuc we mnie pierwsz kamieniem jesli jestes be Winy;) A teraz pozytywny akcent na KONIEC przedstawienia...EWANGELIA WG SW MATEUSZA-----> NIE DAWAJCIE PSOM TEGO CO SWIETE, I NIE RZUCAJCIE SWYCH PEREŁ PRZED SWINIE..., by ich nie podeptaly nogami I obrociwszy sie, Was nie poszarpaly... No juz napisalam sie;) az sie zmeczylam hehe ;) buzka dal Wszystkich nie produkowac sie wiecej bo widowni w postaci glupiej blondyny nie bedzie;) poszla utlenic wlosy, zrobic Sobie zajebisty makeup;) I zapytac w sklepie czy Maja cos na odchudzanie;) bo juz nie wiele zostalo ;););););););) buzka wielka;) A jak sie uda to moze jakis slownik ortograficzny nabede;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię "hahaho" rozczarować. Nic się nie rozpadło, ale wszystkiego nie musisz wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja do Ciebie kulturalnie i z szacunkiem, a Ty mnie od hitlerowskiego psa wyzywasz... to również świadczy o Twojej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dolinakremowa.istore.pl/pl,product,342424,dax,cosmetics,perfecta,winter,care,zimowy,krem,ochronny,dla,dzieci,50,ml,dx29027.html?partner=1993 Ewa ten jest podobno fajny. Ja mam też nivea ale siostra używa z perfecty i fajny jest. Tylko trzeba patrzeć, żeby w składzie na zimę nie było wody:) Dziewczyny skończcie tą dyskusję tu, miałyście czas i pole na grudniówkach na fb. A nie tu brudzicie. My chcemy pisać normalnie o dzieciach a nie szukać zaczepek i przepychanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre to
ze dziewczyny znow zaczely pisac, wymieniac sie spostrzezeniami, radami i znow zaczeło być miło, tak normalnie, rozmowy o dzieciach, a tu nagle klops w postaci Hasananany, która jak zwykle wywleka jakieś brudy, wyzywa itd. I również uważam że obrażanie dzieci innych forumowiczek i mieszanie w to wszystko Jezusa to juz naprawdę przegięcie. Powodzenia wszystkim kulturalnym mamom i nie zrażajcie się, tylko piszcie dalej, bo z pewnością jest dużo mam nieujawaniających się, a czytających Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slurpik O tjo tjo tjo! Lubię DC! Cena pewnie będzie dobra i wszędzie dostanę - mam nadzieję! Dziękuję! :) Za Ziają patrzyłam dzisiaj w Tesco, ale albo nie było, albo nie umiałam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proszę - jak Mazowiecki, zróbmy grubą krechę. Zostawmy za nią, co było i dajmy już temu wszystkiemu spokój. Kochajmy nasze dzieci, mężów, bliskich i w to inwestujmy emocje, a tutaj wróćmy do babskich ploteczek o dzieciach, życiu, tym i owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce pisać o dzieciach:) Uwielbiam forum i masę informacji które czerpię:) Piszcie piszcie piszcie ale same fajne rzeczy:) A tych nie ujawnionych tez zapraszamy:) Kupiłam stoliczek z fisher price. Polecam wszystkim mamom:) Mój Synek bawił się nim z takim uśmiechem na twarzy, że ani złotówki nie pożałowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka otworzyłaś wszystkim oczy na swoją osobę a wszystkie dziewczyny cię tak lubiły podziwiały osiągnięcia Layli a ty tak nas obrażasz szkoda słów...Na całe szczeście wszystkie odeszły w porę zanim odkryłaś jeszcze na grudniówkach swoją prawdziwą twarz ... od hitlera do Boga... żadna z dziewczyn ci tego nie zapomni nie wybaczy niestety ostro przesadziłaś obrażając nas wszystkie i każdą z osobna!!! Przykre że ludzie z "kulturą" upadają na samo dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca mama
ja Was podczytuje od jakiegos czasu i chcialam napisac tylko jedno, mianowicie Hasananana pisałas o zniesławieniu i naruszaniu przestrzeni osobistej, a ja z racji zawodu powiem Ci jedno,że to Ty ja naruszasz swoimi postami i na miejscu tej dziewczyny (w ogóle dziewczyn bo kilka wypowiedzi jest do jakiejs grupy) zgłosiłabym to. A tak w ogóle to ciesze sie,że znowu ktos wrócil na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj od rana "maludzu maludzu maludzu"... Ząbki wyjdźcie w końcu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam teraz krem z NIVE-A Baby,i pisze ochrona przed mrozem,chłodem i wiatrem.i on nie zwiera wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam teraz krem z NIVE-A Baby,i pisze ochrona przed mrozem,chłodem i wiatrem.i on nie zwiera wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mam teraz krem z NIVE-A Baby,i pisze ochrona przed mrozem,chłodem i wiatrem.i on nie zwiera wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora85julka Ale ja go miałam na poprzednią zimę. On jest chyba z nagietkiem? I mnie się ten zapach nie bardzo podoba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas cięzka no, czekam kiedy i ja wreszcie pośpię ciurkiem z 5-6h. Dziś spałam na brzuchu, Mała się obudziła i zaczęła mmnie okładać po plecach, ale że ja nic, to w końcu padła na mnie i tak spała. :-) Moja też jęzorek na wierzchu. Mam tak z tyłu głowy coś tam o przeroście języka i tak się nad tym zastanawiałam, ale widzę, że to normalne. I to własnie w tym forum jest fajne, że rozwiewacie troski. Co do sortera, to kupiłam garnuszek, ale jeszcze nie dotarł. Oczytałam się na bangla.pl jaki to hicior i kupiłam, ale czy sprosta mojej bobasowej, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też niewyspana, ale tylko z własnej winy, bo do 1wszej pyrałam po necie za duperszmitami do mieszkania i dla Szymka. Pobudka standard o 6:00! Dlatego też padłam z Szymkiem na przedpołudniową drzemkę. Jak obudził, ja już nie spałam, ale byłam ciekawa, co zrobi - więc udawałam, że śpię. Skubaniec zaczął mi palce w oczy wkładać i się śmiać... I poudawane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, kolezanka mnie pocieszyla...jej dziecko wlasnie przespalo cala pierwsza noc...ma 1,5 roku ;( ja to sie chyba juz przyzwyczailam do takiego trybu ;))))) Na garnuszek tez sie czaje...ale zaraz mikolaj, swieta, urodziny...to pewnie blizej tego bede celowac ;)) Ewa...ja mam to samo rano...palec w uchu, nosie, oczach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było jasne... Jak ktoś będzie miał ochotę wrócić na grudniówki, nie ma najmniejszego problemu. Każdy ma prawo być w tylu grupach, forach i kontaktach, ile tylko ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×