Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

no właśnie szkoda że jest biały ale własnie taki wzór był w całym zestawie z łóżeczkiem i wyposażeniem do łóżeczka więc już kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeden rozek bo byl w komplecie z posciela I baldachimem ;) ale Wiem jedno...w zwykla pieluszke tetrowa mazna dzidzie zwinac dokladnie tak samo ;) tylko trzeba umiec ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapomnialam napisac...na poprawe humoru !!!! Wyobrazcie sobie ,ze wczoraj na samym srodku czola wylazlo mi cos niczym pryszcz...ale bez ujscia I Wielkie jak 2 zl ;) moneta....hahaha Bol promieniuje na pol czola...czuje SIE jak nastolatka....choc nawet bedac nastolatka takich wynalazkow NIE mialam xxxxxxx ;( Macie jakis pomysl jak to zwalczyc !!!???? Narazie odkazam amolem ;) z gory dzieki za rady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daj spokoj, mnie chyba nikt nie pobije - gdzies tam czytalam jaka to sie ma ladna cere w ciazy a u mnie masakra - nigdy tyle nie mialam, gorzej niz nastolatka a na zdjeciach z kwietniowych wakacji na kazdym jakimś świece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Podpisuję się pod tym, że pajacyki są kiepskie bo plączą się w nich nóżki, gdyż mają z reguły szerokie nogawki a dzidzia ma nóżki prawie cały czas podkurczone. Rożek też mi się bardzo malutko przydawał, raczej nie polecam i raczej sama nie będę stosować. Najfajniejsze są zwykłe śpioszki zapinane na ramionkach plus body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi narazie odpukać nic nie wychodzi.. Ale to pewnie dlatego że mam małego mężczyznę w brzuszku, a Wy dziewczyny małe ślicznotki więc muszą trochę zabrać urody mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia Z tym zabieraniem urody to tak roznie. Moja siostra urodzila chlopca byla wysypana praktycznie ciagle. Czolo dekolt ramiona. Ja mam urodzic dziewczynke- tak mowia lekarze, I nic mi nie wyskakuje. A co do ubranek to ja dostalam od siostry I od znajomych I mam I pajacyki I spioszki I body I pewnie dopiero (jak to mowia) wyjdzie w praniu co sie lepiej sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Klaudyna, moja koleżanka też niedawno urodziła chłopca i też od ok 5 miesiąca ją tak wysypało na twarzy że głowa boli:/a nigdy nie miała problemów skórnych. Co do ciuszków to ja najwięcej mam właśnie tych pajacyków:/, troche mniej body, kaftaników, koszulek i typowych śpioszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEEEEEEEEEEEEEEEM! I mam totalną SIEKĘ W BANI po wizycie w jednym bardzo konkretnym sklepie dzieciowym z bardzo bardzo kompetentną i wykwalifikowaną kadrą... Zaraz Wam spróbuję wylać na monitory wszystkie wnioski z tej "burzy mózgów"... Jeden główny wniosek - wszystkie większe inwestycje (typu wózek, łóżeczko, materac, pościel, kombinezon) trzeba zobaczyć na żywo i pomacać, nawet jeśli potem się zamówi przez internet. Ja się wyleczyłam dzisiaj z zakupów internetowych "z obrazka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Co do cery to Cię nie pocieszę, bo od samego początku ciąży mam... no zajebistą cerę... Bez fałszywej skromności! Nigdy takiej nie miałam. Podobnie jak włosy i paznokcie. Jestem w szoku. Estrogeny robią swoje chyba. Pewnie po porodzie zacznie się masakra... Na Twojego "gejzera" polecam PASTĘ CYNKOWĄ. Nic mi tak nie pomaga jak zwykła pasta cynkowa na 4-6 PLN z apteki. Miejscowo punktowo na gejzera i po 2 dniach jest git zasuszony. Ważne, żeby to była PASTA, a nie MAŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia.... Kiedys mialam TA paste cynkowa...no tutaj niestety NIE mam ...;( Powiem Ci szczerze ze Ja tez cere mam jak laleczka....tylko to dziadostwo SIE pierwszy raz przyplatalo....ale walcze;) Paznokcie tez mam zajebi...te ;) tylko z wlosami bym problem...ale juz lepiej ;) Kupilam wtedy TA maske kerastase ...I dziala ze hej...po zadnej takich efektow NIE widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Macie tez tax ,ze jak za dlugo pospacerujecie...albo wezmiecie SIE za jakies sprzatanie wieksze....to po paru godzinkach zaczyna Was booed brzuch od spodu I stake SIE taki ciezki...i ciagnie? Czasem tak czuje a czaem to czuje jakbym byla taka pelna ,ze za chwilke pekne???? Macie tez tak??? Bo NIE Wiem czy SIE marwtic...czy przyzwyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ja tak mam z brzuchem, ale mnie brzuch "wstaje" i ciśnie od góry, a nie od dołu. W sensie jakby macica się podciągała wyżej i wywala mi bebechy do góry. Dzieje się tak jak się przemęczę fizycznie, ale też wtedy kiedy za długo siedzę np. przed kompem. Nie jest to najlepszy objaw. We środę zapytam o to gina. Wiem, że kumpele brały na to NOS-PA i duże ilości magnezu. Ja wpierdzielam Laktomag B6 i faktycznie po nim brzuch "mięknie" w przeciągu 2 godzin. Dół brzucha po lewej stronie (feralny jajnik) ciągnie mnie jak poleżę za długo na lewym boku. Powiem Ci we środę, co mi gin powiedział na to twardnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
hej Laseczki:) witam w ten pochmurny poranek!! Mi tez brzuch twardnieje jak jestem na wysokich obrotach i to do tego stopnia, że aż boli. Jakoś niespecjalnie się tym przejmuję, w poprzedniej ciąży też tak "robił" :) Jak się na chwilę położę to robi się miękki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GooOood myrnnnning ;) Nawet dzis SIE przespalam...ale to chyba juz ze zmeczenia ...obudzilam SIE z bolem plecow I glowy , jak NIE urok to sr....ka... Zjadlam sniadanie wzielam lek przeciw bolowi, bo bie moglam sobie dac rady...I teraz czuje ze przechodzi....ulga.... Dzis oczekuje na mate przenosna do przewijania Lajluski, skarpetkowe buciki, I taka cudna sukieneczke...ale to juz jak bedzie miala 6 mcy ( NIE moglam SIE opanowac) Obiadek ------> ogorkowa bedzie ;) na swiezych ogoreczkach kiszonych ;) Milego dnia Pieknoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja... Faktycznie pogoda pod psem. Szaro buro ponuro... Nie zgadzam się, że twardy brzuch w ciąży można bagatelizować - w tym artykule bardzo jasno opisali, jak rozróżnić zwykle skurcze Braxtona-Hicksa od twardnienia macicy grożącego porodem przedwczesnym: http://fajnamama.pl/twardy-brzuch-w-ciazy/ Mój gin już parę wizyt temu powiedział, że gdybym odczuwała jakieś dolegliwości bólowe lub skurczowe w brzuchu, mam brać Buscopan. Nie zalecił jakiegoś konkretnego dawkowania, napisał "WRP" (w razie potrzeby). Jutro się jeszcze upewnię, ale jestem przekonana, że jeśli twardnienie trwa dłużej niż kilkanaście sekund, należy to zgłosić lekarzowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha Ja dzisiaj dołączam do klubu "niespaczy". Do północy oglądałam TV - i tak nie było szans na zaśnięcie. A jak już mi się udało, to się obudziłam o 4:30 i się tłukłam do rana. Potem trochę przysnęłam, jak Miśka wyprawiłam do roboty.., Ja wczoraj nabyłam parę rzeczy na www.motherhood.pl http://motherhood.pl/produkt/kojec-motherhood/kup.html http://motherhood.pl/produkt/otulaczek/kup.html http://motherhood.pl/produkt/recznik/kup.html http://motherhood.pl/produkt/bawelniany-podklad-pod-przescieradlo/kup.html Mam nadzieję, że ta poducha pomoże się ułożyć. Nie znam jeszcze osoby, która by nie była z niej zadowolona. Dziewczyny sobie chwalą i do spania, i do karmienia... Także pierwsze koty za płoty z zakupami dla Krzysztofa, :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nawet pospałam. Tylko raz sie budziłam do wc. JA mam z brzuchem tak samo, jak coś porobię dłużej, jakieś sprzątanie itd. to mi brzuch twardnieje. Ale jak się położe to szybko przechodzi. U nas tez dziś szaro, buro. Dziś wizyta u lekarza:) ciekawe co tam słychać u synka. miłęgo dzionka dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka Gdybyś mogła, to podpytaj i Ty swojego lekarza, jak rozróżnić niebezpieczne twardnienie brzucha od normalnego? Plis! Plis! Plis! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę... a mnie dzisiaj od rana poty zalewają... Nie wiem, czy to przez tą nieprzespaną noc, czy coś mnie rozkłada. Mój Misiek jest przeziębiony i mógł mi sprzedać jakiegoś zarazka. :-((( Nic mnie nie boli, nic mi nie dolega, ale jestem taka jak "ugotowana" i dosłownie pot mi po d... cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przeziębiona, dziś już jest troszkę lepiej,katar mniejszy, zaraziłam się od mężula. On się leczy wszystkim żeby tylko przeszło a ja tylko domowe sposoby z wit.C. Ale dziś już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewulek... Z poduchy napewno bedziesz zadowolona...Ja uzywam juz 2 mce ale NIE tej wywinietej...Takiej zwyklej dlugiej I sama Ja wywijam....uwazam Ja za najlepszy zakup tego roku;) Jak Cie poty zalewaja I czujesz ogolne oslabienie to sprawdzam sobie puls od czasu do czasu, jest to raz objaw przyspieszonej akcji serca...Ja tak mam cczesto I nienawidze tego uczucia....ale lekarz powiedzial ,ze to normalne w 2 przypadkach...1 tachokardia, 2 ciaza ;) Dziewczynki kurujcie SIE bo zblizaja SIE naprawde chlodne dni;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ja też wtedy mierzę ciśnienie i puls... Jak mnie tak "telepie", to najczęściej jest blisko 100 albo i ponad. Dziś rano wyszło ciśnienie 117/78 i puls 108 w mordę jeża! Gin obiecał, że pod koniec będę się psychicznie czuć fantastycznie za sprawą estrogenów. Niech się to lepiej sprawdzi, bo mu złożę reklamację. Póki co szału nie ma. W głowie 1000 myśli na minutę, a pod skórą 1000 lęków i obaw. ;))) Usprawiedliwiam się tylko tym, że faktycznie oprócz oczywistej zmiany w postaci Krzysiaczka, w moim życiu nastąpiła jakaś reakcja lawinowa i same zmiany wyskakują jak grzyby po deszczu: w pracy, miejsca zamieszkania, w rodzinie, etc. Dobrze, że chociaż Męża na razie mam tego samego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi ugotuje kompociku? Na ochotnika? Już tak mi obrzydły wszystkie inne ciepłe napoje, że dzisiaj to do śniadania wypiłam szklankę wody mineralnej - beznadziejny pomysł, bo mi teraz ciężko na żołądku... Spróbuję sobie Anatola zrobić, ale na niego też już ledwo mogę patrzeć... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! uważajcie na siebie kochane w te bylejakie dni brrryyyyy u mnie też juz jakis katar :( dużo herbatki z miodem , cytryną i sokiem malinowym ( tylko z drugiej strony gdzieś czytałam że nie powinno się pić dużo herbaty ) ja na całe szczeście obiadek na dzisiaj mam gotowy , więc moge spokojnie wyruszyć na zakupy :) może coś dla księżniczki zakupię a może coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ewcia super pomysł mi podsunełaś ja też mam juz dośc wody itp a z czego kompocik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Pomysł super - ale nie mój! To Klaudyna mnie natchnęła ładnych parę stron temu. To jej sprawka i jej się należą podziękowania! A z czego kompocik? Myślę, że po minimalnej linii oporu - z tego, czego akurat teraz najwięcej: jabłka, gruszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej dziewczynki! Właśnie wróciłam od gina:) Jednak będzie druga córeczka!!! Pytałam o to twardnienie brzucha, to stwierdził, że najpierw sobie zobaczy szyjkę. Po badaniu powiedział, że mam elegancką, mocną szyjkę i jeśli to twardnienie ustępuje w pozycji leżącej to raczej nie ma powodu do obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×