Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość sylwestrowe
Natalia261985..............26......Wojnicz........28(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............28... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole............29..(K). .....02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa........28 (K) ......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......28( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........29( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........28( K)........11-12-2011 Mama FILIPKA( Wiola)....19.......Norwegia.........27(M)........11-12-2011< br /> Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................27 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........27(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............27 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................28(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........27(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....26(K) ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............26(M)...... ... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............26(K)..........31-12-2011 mogę wymazać ten procent niepewności :) Kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
teraz sobie odetchnęłam po badaniu - Princessa orzechowa XXL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Fajnie, że zapytałaś gina. Dzięki. Gratulacje Córeczki! Zazdroszczę, że jesteś po wizycie - ja jutro rano badania (krzywa cukrowa, morfologia i mocz), a wieczorem do gina (na 20:00). Jak znam życie, to wejdę znacznie później i wrócę umordowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ja tez mam zrobić krzywą cukrową, ale dopiero w następny wtorek idę na badania. Kupiłam glukozę w aptece 50 g, tego jest okropnie dużo!!! Ewcia powodzenia na wizycie! Ty też zapytaj o ten brzuszek, może Twój gin coś innego będzie miał do powiedzenia na ten temat, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Ja się poddaję... Nade mną jakieś fatum w tej ciąży wisi. Moja Mama miała dzisiaj wypadek samochodowy rano w drodze do pracy. Wymusił na niej pierwszeństwo, walnął w nią, wpadła do rowu, a ten skurwysyn uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-)) Ewcia- przykro mi-naprawde jakies ciemne chmury nad Pulwami zawisly...ehhh moja siostra miala z dziecmi identyczny wypadek rok temu, to samo jakis idiota zrobil...ehhhhhhhhhh ja sie dzis zapisalam w koncu do szkoly rodzenia:) zaczynam 6/10 , 5 czwartkow:D a 10/11 bede miec wycieczke do szpitala- tez sie zapisalam- zobacze oddzial, porodowke i ogolnie sie zorientuje co i jak:D fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama leży na chirurgii. Z tego, co wiem, miała wstrząśnienie mózgu. Nie wiem, czy mówią mi całą prawdę, bo ze względu na ciążę nikt mi nie chce nic powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWESTROWE ();) Ja tez we wtorek mam krzywa...buying ;( Ewcia Ciebie SIE trzymaja wszelkie kleski zywiolowe;( mam nadzieje, ze wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku, I pamietaj ,ze stres szkodzi malemu...Potrzbujesz pozytywnego nastawienia...Jestem z Toba ! Wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słowo daję Kobity... Jak poprzedni rok (2010) był po prostu... no cud miód ultramaryna! Tak ten to jakaś masakra! Oczywista sprawa, że wszystkie klęski wynagradza ten jeden cudowny malutki sukcesik w moim brzuszku, ale.... Ja już czasami zaczynam się zastanawiać: co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-wiem, rozumiem, czasem przyjdzie taki rok, ze jak sie wali, sypie to wszytsko naraz:( ale juz nieduzo go zostalo-pomysl jak milo sie zakonczy:) trzmaj sie i postaraj(wiem, wiem latwo gadac) nie myslec, nie zadreczac, nie snuc czarnych scenariuszy, wszytsko w koncu wskoczy na prosta i bedzie dobrze:)duzo sily zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ewa mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z mamą! I mam nadzieję, że sk...na znajdą i odpowie za to! Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeehhhhh, jakim trzeba być człowiekiem, żeby w takiej sytuacji zostawić ofiarę własnej głupoty na pastwę losu? :-((( Rozmawiałam z Mamą, chyba nie jest tak źle, zrobili jej milion prześwietleń, nie ma złamań, ma wstrząśnienie mózgu... Zatrzymają ją pewnie do piątku. Zabroniła mi przychodzić, bo podobno Babka od niej z sali ma żółtaczkę. Nie wiem, czy to taki podstęp, żeby mnie chronić, czy prawda, ale... no przecież nie zaryzykuję teraz. :-((( Na 16:00 idziemy ze szkoły rodzenia zwiedzać porodówkę. O ironio! W tym samym szpitalu właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa no sa takie barany i nic na to nie poradzimy-pisalam CI o mojej siostrze-ona jako kierowca a z tylu w fotelikach dzieci 3 latka i 6- dachowali kilka razy a idiotka uciekl:O:O szkoda slow, szkoda..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze, ze z Mama wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdziu! W ramach protestu nie poszłam nigdzie! Do szpitala mi Mama zabroniła - podobno Babka od niej z sali ma żółtaczkę. Na szkołę rodzenia? Olałam. Mam dość mocnych wrażeń na dziś. Ślubny zaziębiony nie będę go między ciężarówy wlec, żeby pozarażał... Gotuję ziemniaki, mam pyszne wołowe mielone i robię do tego mizerię. O! A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Właśnie załapałam, że dwa razy o tej żółtaczce napisałam... ale to pewnie dlatego, że raz słyszałam od Mamy, a potem jeszcze Ojciec dzwonił i to samo mi przekazał, i powiedział, żebym sobie wybiła z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Dzisiaj troche pozniej, ale naszlo mnie na gołąbki i uruchomilam produkcje:) teraz bede mrozic i pare szybkich obiadow bedzie na kiedys tam. Milego popoludnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, przykro mi z powodu mamy, mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia!:* jesteśmy z Tobą. Sylwestrowe gratuluję dziewczynki:) Ja też po wizycie. Moj szkrabek ma się dobrze, waży prawie 1700g:) wg usg termin mam na 25 listopad... Ułożenie narazie miednicowe ale jak doktor stwierdził jeszcze jest czas na prawidłowe ułożenie. Wszystko w jak najlepszym porządku jest. łożysko na tylnej ścianie bez cech przodowania. Pytałam oczywiście o to twardnienie. Powiedział że mam się nie przemęczać, więcej odpoczywać. Jeżeli nie pojawia się to często nie ma powodów do obaw. Stwierdził że szyjka jest ok więc nie mam się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze do tego twardnienia, kazał zwiększyć dawkę magnezu. Acha i co do mnie to mam jakąś infekcję bakteryjną i leukocytów trochę w moczu i dostałam furagin na to:/ mam się zgłosić za 3 tyg z wynikami powtórnymi moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie za mną już krzywa cukrowa ja piłam 75g samo wypicie nie było dla mnie takie najgorsze jak to ze bolał mnie żołądek i wogule fatalnie czułam sie do wieczora wyniki bede nieć we czwartek bo mamy spotkanie z gin. a dziś miałam usg dzidzia to na pewno dziewczynka a warzy tylko 1,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Natalaka ale masz dużą córcię :) ciekawe ile moja mała waży ? już nie mogę się doczekać jutra :) a jak kochane u Was dzisiajsza noc ? ja sobie wczoraj za dużo pobiegałam i brzuchol mnie pobolewał całą noc :( tak sie bałam , do tego sniło mi sie że już przyszedł ten czas i byłam na bloku porodowym sam :( nikt mi nie chciał pomóc a jak tylko przyszedł lekarz to się zastanawiał czy sn a może cc UUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za noc echhhhhh ;( Zaczynam SIE przyzwyczajac do NIE spania;( Zjadlam platki ,zadzwonilam do rodzicow bo maja rocznice Slubu , I zasiadlam przed tv, tak mi SIE oczy zamykaja ze chyba musze SIE podniesc kawe zrobic...u mnie 7;40... Czyli NIE spie juz godzine I 20 minut;( Dziewczynki milego dnia.... Asienka...mnie prawie kazdego dnia brzuch w nocy boli ;( zwlaszcza jak SIE przekrecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia właśnie boli jak sie obracam ,ciekawe co to jest ? a co do tego mojego snu to jeszcze niedawno sniło mi się prawie co noc że malutka jest na świecie a ja nie mam pieluch, ubranek, smoczka itp. oj ten mój mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze obawy I kumulacja mysli , zawsze wychodza* w snach... Mnie SIE czasami takie pomiksowane glupoty snia, ze szkoda gadac... Poniewaz bym bardzo chciala aby mala miala cos po Tacie ;) np czarne wlosy ;) ( pewnie tak NIE bedzie....no ale marzenia;) tak wiec ostatnio mi SIE snilo ,ze SIE urodzila z czarnymi wlosami ale miedzy nogami ;) hahaha a na glowie jasne. A z tymi bolami brzucha to NIE Wiem....Ja poprostu staram SIE myslec ,ze wszystko bedzie dobrze I ze tak musi byc ( no w koncu mamy Maluszka w tych brzuszkach czyli tak bezobjawowo by SIE NIE obylo???? Ja czekam jeszcze 3 tyg do scanu USG...;( mam dosc 11 tyg bez podgladania malej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny synalek taki duży, a nie córcia;)znów widziałam jajeczka i cykusia:P co do nocy to ja spałam jak suseł do czasu pobudki mojego maluszka, zaczął się wiercić o 6.30 i koniec spania;) ale czuję się dobrze, śniadanko zjedzone, teraz pije kawke zbożowa. pogoda do du**. nie wystawiam dzisiaj nosa z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie myśłimy jeszcze o porodZie ,jeszcze tyle czasu zostało:) Sylwia sen miałaś ciekawy naprawdę haha;) sny podobno się sprawdzają na odwrót także jest nadzieja na czarne włoski... na głowie oczywiście;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Natalia gratuluje duzego synusia- jak duzy to znaczy że zdrowy:) U mnie się smieja że bedzie maly "Pytling" cokolwiek to znaczy, bo brzuch mam maly, malo przytylam i wogole. A usg mam dopiero 30 wrzesnia, mala też bedzie mierzona i wazona, już mi ostatnio lekarz powiedzial że nastepnym razem bedzie obmierzal:) Czekam niecierpliwie- no i mam nadzieje że potwierdzi się corcia, mimo że 2 lekarzy mi powiedzialo że corcia to wszyscy na okolo że tak do konca to się nigdy nie ma pewnosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też przed tv mimo że pogoda nawet fajna- wczoraj robilam golabki i obiad w między czasie i kilka godz na stojaco w kuchni i mój kregoslup odmawia posluszenstwa. Spac nie moglam przez to bo cierplam obrocic się nie moglam- masakra. Dlatego dziś na obiad wspomniane golabki, a ja leze przed tv i oddpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z rana:D doszlam do pracy ale z nosa cieknie, oczy zalzawione, w gardle cos siedzi:( pije goraca cherbate, jem miod lyzeczka i jak do popoludnia mi nie przejdzie to zwalniam sie wczesniej i jutro ide do mojej dr, bede lezec w lozku i sie wygrzewac- lepiej zabic dziadostwo w zarodku😠 jeszcze sie do pracy wybralam na piechote a tu tak pizdzi, ze glowy malo nie uwie!!!no czy ja jestem normalna??????????zamaist zadzownic i pow, ze zostaje w lozku to ja do pracy gonie w taka pizdziuche😠 no nic to, cos porobie i zobacze jak sie bede czula.... milego dnia dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×