Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Pelepecia;) racja:) ANECZKA...wszystkiego naj ;););) I rocznic takich 100 ! Conajmniej;) Powiem. Ci w sekrecie ze gdybym ja NIE odeszla pond 3 Lata temu od pana X...to w sobote by byla 12 rocznica :) ha!!!! Ale na szczescie Jej nigdy NIE BEDZIE !!!!!!!!! Dzieki Bogu ;) ha! To tyle z prywatnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u nas niby tez jest wybor-a ja zamiast sprawdzone, smaczne kupic to wzielam jakas "domowa" nowosc, blee, zero smaku najlepsze sa takie z beczki-ale one sa w innym sklepie do ktorego nam zupelnie nie po drodze i tylko czasem tam zagladamy, a jaka kapustka z beczki tam pysznam!!mniam!:-)) ha no to dobrze zrobilas "opuszczajac" pana X-tylko na dobre Ci to wyszlo:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ;) ....!!!! A I u Nas kapucha taka,ze garsciami mozna jesc ;) lojjjjj....zes mi ochoty narobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dawno nie mialam tak ciezkiej nocy. Spac nie moglam, z boku na bok ciezko się przewrocic, bo bol w pachwinach niemilosierny, do tego nogi jakoś tak cierply. To chyba już tuz tuz:) Normalnie masakra. Po 3 godz snu bylam wyspana, a teraz to normalnie z lozka nie moglam się zwlec-meczace jest to że nie mozna zasnac. No nic czas na szybkie sniadanko i jade do mamci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo;) KLAUDYNA....WYPOCZNIJ...U MAMUSKI...I POJEDZ DOBROCI;) Ja jak zwykle...platki zjedone...kawusia NA stole....a ja siedze .... NA szczescie dzis...maz o 1 wpoludnie z pracy wraca;) potem jedziemy do banku...potem do tesco NA zakupy....I cos zjesc NA miescia....I tak dzien zleci ;) NA Nast czwrtek mam Zaplanowana ostatni raz wizyte u fryzjerki...BO odrosty NA 3 cm ;) a potem to NIE Wiem kiedy bed miala czas tam kisnac 3 h ;) Potem 18 wchodzi do kin najnowasza CZESC mojej sagi...ZMIERZCH" wiec trzeba BEDZIE SIE poraz ostatni do kina wybrac...;) I tak zyje sobie od daty do daty...I oczekuje...;) To czekanie mnie dobija ;) ale tyle miesiecy SIE dalo RADE to teraz powinno zleciec ;) A GDZIE JEST EWCIA???? przeprowadza SIE czy jak ?????? Jak tam kobitki minela nocka? Jakie plant NA weekend? Buzka milego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, mnie też zastanawia co z Ewcia, moze po wiesci od Asi, pogonila sprawy z mieszkaniem, żeby zdazyc przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) nocne przewracanki z boku na bok i mnie dopadły masakra tak sobie powtarzam ze jak sie urodzi mała to sie wyśpimy na reszcie wiem wiem naiwna jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Klaudyna- mnie tez pachwiny bola- i golnie cala miednica, spojenie i wszystko miedzy dolem brzucha a udami:D:D najgorzej bo jak rano sie budze-czy to w nocy to bola mnie dlonie i palce- tak jaby "miesnie" w palcach:O strasznie dziwny bol!!nie wiem dlaczego tylko rano-ale jak juz wstane to przechodzi...musze to powiedziec gp i chyba 2 albo 3 ranek wstaje rano z podpuchnietymi nogami-kostkami- wiem, ze wieczorem to normalka ale po nocy? czy to juz ten etap nadszedl kiedy kostki sa spuchniete caly czas? moze rzeczywiscie Ewa wkroczyla do akcji i przeprowadzka w toku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............35(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......35(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......35(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........35(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........34(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........34(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........35(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........34(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........34 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............34(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............32(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............32(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) co raz bliżej świeta :) w tym roku sama sobie zrobiłam cudną niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE---->(W DWUPAKU) Natalia261985.............26......Wojnicz........36(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............35(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......35(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......35(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........35(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........34(M)..... .08-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........34(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......35(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........35( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............35( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów...........35(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........34(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........34 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............34(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........34(K). ......18-12-2011 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....33(M).......18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....33(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............33(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............33(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) kurde kazdy mi przepowiada porod przed terminem...jedynie lekarz mowi, ze wszystko szczelnie pozamykane i raczej po terminie...rozum mowi-lekarz ma racje a w duszy-oby jednak przed swietami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA...DOKLADNIE TAK JAK opisujesz...tomten ZESPOL CIESNI nadgarstka.... Ja JUZ 2 mce SIE z TYM mecze...czasem rano palcow NIE moge rozprostowac....I szczoteczki do mycia zembow wziac do reki.....I noca Bol niesamowity...I dziwny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie noc ok, po zmianie czasu wcześniej chce mi się spać i szybko zasypiam, za to wcześnie się budzę. mi dokucza jak wczoraj pisalam bol pachwin, kosci lonowej i biodrowych, tak to jest ok, nogi nie puchną, nawet skurcze juz nie łapią w łydkach. pranko wstawione, sniadanko zjedzone, trzeba zrobić jakiś obiad i do lekarza:) juz nie mogę sie doczekać co tam nowego slychac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia no wlasnie mnie tez te partie bola...ale pewnie wszytsko sie jzu tam przygotowuje do Wielkiego Dnia....ja sobie tlumacze, ze im bardziej teraz sie tam "porozchodzi" to bedzie mniej sam porod bolal;) bo juz bedzie podklad dobry zrobiony;) haha mi te "niedogodnosci" ktore mam dokuczaja tylko tak rano jak wstane-czy nad ranem jak sie obudze- a w ciagu dnia jest super- moze dlatego, ze rozchodze? albo moze bo nie mam kiedy o tym myslec? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak troche omijajac tematy nocne, zauwazylyscie u siebie już jakies znaki odchodzacego czopa sluzowego? Bo u mnie chyba się zaczelo. Wczoraj już i dziś taki kisielowaty klusek ciagliwy inny niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zaczynam 9-ty miesiac :) w koncu chyba czas zapakowac torby a nie tak wszystko po calym mieszkaniu rozrzucone ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czop to jednorazowo chyba odchodzi, z tego co czytalam dziewczyny opisywaly to wygladalo to jak galerowaty glutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 pakuj pakuj bo widzisz jedna już urodziła ja dziś idę do rodziców naszykować fotelik i ubranko na wyjście oraz dla siebie ze by M nie panikował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niekoniecznie, ja czytalam że albo jednorazowo kilka godz przed porodem albo czesciowo do 2 tyg przed porodem. Zaczynam się obawiac że bede nastepna, szyjke już mialam miekka wiec kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, czyli niekoniecznie musi byc to tak zauwazalne i znow sie bedziemy zastanawialy czy to juz to czy jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej dziewczyny! Kilka dni mnie nie było a tu się porobiło na całego... oj oj! Asia serdeczne gratulacje córci. Daj znać co i jak i czemu tak wcześnie, choć w sumie to i tak Ci zazdroszczę :) wszystkiego dobrego!! Wy już się szykujecie do porodu a ja tam tkwię na szarym końcu tabelki, pewnie w końcu się doczekam ;) Ja mam usg w poniedziałek pod wieczór, już się cieszę! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to od 15-go odpoczywam sobie w domciu :) Nareszcie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje "cos" wygladalo dokladnie jak to że zdjec w necie wiec być moze rozpakuje się jako druga hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też narazie nic nie zaobserwowałam, nic mi nie odchodzi... Ania ja też tak mam że własnie boli nad ranem jak się obudzę, jak wstaję i później już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×