Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Szyszki z ryzu preparowanego to klasyka:) wiem znam pycha. Ale chodzi mi o takie z gotowanego ryzu, kiedys gdzies widzialam, a mój Krzysztof nagotowal ryzu do golabkow jakbym ich że 100 miala zrobic;) i tak szukam przepisu żeby ten ryz wykorzystac. Jak nic fajnego nie znajde, to zapiekanke zrobie jakas na kolacje, ale jutro pozno wroce od lekarza, a to na pojutrze na obiad zrobie, ale nadal mam nadzieje na jakies ciacho jednak. Znalazlam przepis ale na ciastka z kleiku ryzowego, najwyzej rozgotuje ten co mam w mleku i zrobie;) te ciastka Sylwia, to moze jednak rozpakujesz się szybciej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez brzuch ciagle wysoko, choc cale szczescie nie powoduje to zadnych efektow ubocznych :) 40 tydzien leci... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dobranoc i do jutra! Dzisiaj popołudniu moje życie wróciło do normy. Przynajmniej wiem, że w pierwszej kolejności powinnam dbać o siebie. Znowu mogę rodzić, to dla mnie zbyt intymne, by ktoś oprócz mojego męża i mnie w tym "uczestniczył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pozdrawiam z porodowki!:) A było to tak o 1 poszlam. Do wc i lecie że mnie i leci, podlozylam wkladke. Ale co wylecialo nie było ani zolte, ani nie pachnialo jak mocz, wiec taksowka i na izbe, Na izbie nie mily i malodelikatny pan Gin stwierdzil rozwarcie 3cm i skurcze co 6 min, no i mnie zostawili na obserwacji i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Klaudynko trzymam kciuki! Wszystko będzie dobrze, jesteś pod opieką lekarzy, dzidziuś będzie tuż tuż w Twoich ramionach. Teraz to tylko zebrać siły, by jak najszybciej poszło. Ja już sama nie wiem, czasami mam skurcze, parcie na krocze, twardy brzuch. Ale dziecko i tak się jakby trochę wierciło. Za każdym razem podczas pobytu w toalecie sprawdzam, czy coś się "dzieje" ale narazie nic. Jutro mam termin u gin z usg, zobaczymy co mi dobrego powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam i mam nadzieje że jak już tu jestem to się zacznie na powaznie. A co do tego paciorkowca, to ja nie robilam badania, ale już zaraz przy przyjeciu na oddzial dostalam antybiotyk, wiec dziewczyny ktore pytaly odpowiedz podaje, że podaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic jeszcze nie jest przesadzone- rozwarcie jest, czop calkiem odszedl, ale skurcze niby sa regularne, ale ja narazie nic nie czuje. Czekam na usg i zobaczymy co dalej. W sumie jak już tu jestem, to chcialabym już urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo?????? NO I NIE POCZEKLA Z SYLWIA NA PELNIE ;) I bardzo DOBRZE ...TRZYMAM kciuki ZA Ciebie KOCHANA...I mam nadzieje ,ze bedziesz jedna z tych szczesliwych , ktore do 7 cm prawie nic NIE czuja ;) a potem parcie jak NA kupe...I rodza ;) mam nadzieje !!!! BUZKA WIELKA TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNKI ;) Ja w nocy przy kazdej zmianie pozycji taki Bol NA dole brzucha ,MYSLALAM ze zwariuje...ale chyba tak musi byc???? Chyba nic zlego tam SIE NIE dzieje???? Jak tam dziewczynki , co u Was??? Ewa nadal SIE NIE odzywa...a to Jej termin JUZ tuz tuz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA a Ty jak SIE CZUJESZ ??? Nadal biegasz???? I pracujesz...? Ubieraj SIE Cieplo abys SIE NIE doprawila* przed SAMYM porodem... BO chyba zimno JUZ tam u Was??? U Ns dzis byl minus w nocy....I widze ,ze wiaderko stoi przy drzwiach co oznacza ,ze maz odmrazal szyby samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze że ten dzień dobrze się zaczął :) klaudyna trzymaj się tam i badz twarda :) qurcze ja tez jak wstalam mam tam strasznie mokro zobacze jak dlugo to sie utrzyma i czy bedzie bardziej intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek- nadal biegam i nadal pracuje....ale kurcze czuje sie dobrze!!ja myslalam, ze juz na tym etapie bede spuchnieta, obolala, raczej wykorzystam dwa tyg zaleglego urlopu przed maciezynskim a tu nic...no dobrze, dobrze!!oby jak najdluzej-ale ciagle slyszalam 8-9 m-c to masakra!!!a tu 9 sie zaczyna i jest dobrze.... kurcze troche tu zimno sie robi, wiesz...nie fajnie bo wieje okropnie!!!a mnie najszybciej lapie z "wiatru"...ale moze sie uda jeszcze te ponad 2 tyg przetrzymac;) Hehe wykiwala CIe Klaudyna:D:D sama bedziesz wyc do ksiezyca:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano.....;) wykiwala wykiwala....a Ty SIE NIE smiej BO moze Ty dolaczysz ;) hahahaha Kasztanka....to moze I NA Ciebie czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia----------u nas też wieje i przez ten wiatr w niedziele czułam sie fatalnie a dziś choć lepiej to nie wiem czy sie gdzieś wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) damy rade!!!juz blizej niz dalej- ja tu kiedyed pisalam o tym jak sie nie moge doczekac...i NIC nie zmienilo!!az mnie to zaskakuje- bo JUZ bym chciala, TERAZ!!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia....NIE martw SIE dasz RADE ;) wszystkie DAMY;) Andzia dzis nic NIE pichce BO NIE mam produktow jak MOJ z pracy wroci to musze SIE do tesco wybrac...BO nawet zupy NIE mam z czego zrobic....a ogorkowa BYM zjadla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985.............26......Wojnicz........40(M).. ... ..02-12-2011 Onk3(Magda)..............36......Osiek............39(K). ......02-12-2011 Starbuck80................31......Warszawa......39(K)... .....04-12-2011 BernadetaM............26......CH..................39(?) .........6-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......38(M ).......06-12-2011 Tosieńka87...............24.......Katowice.......38(M).. ......06.12.2011 Ewa1311....................31.......Puławy.........38(M ).......07-12-2011 nika 29.......................29...Warszawa........38(M)..... .08-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań........38(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......37(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź...........37( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............37( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........37(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk.........37(M) ........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............37(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........36(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....36(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....36(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........38(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....36(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............35(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............35(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............35(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole...35(K)...02-12- 2011...Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków.27(K)..09-12-2011....Antosia--->< br / Niunia855(Paulina).26.Tarnow.37(K) .12-12-2011...Julcia--->25/11/2011 a co tam wpisze się - podziwiam cię za to że do teraz chodzisz do pracy i dobrze się czujesz wow. Ja odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży czyli od ok5tyg nie pracuje choć miałam troche zawirowań z pracą ale w sumie zdrowotnie też nie dałabym rady. Ja cała opuchnięta jestem nogi jak banie w sumie reszta ciała także masakra. Ciebie też Sylwia podziwiam za tą chęć do gotowania pieczenia takich pyszności ja mam taką ochotę ale już chęci brak :) Jedynie przątam na okrągło bo ciągle mi się wydaje że nie jest wystarczająco czysto ale tez już nie potrafie :( takie słoniątko w składzie porcelany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka-- dzieki Bogu fizycznie jest dobrze-naprawde wiec daje rade ale gdyby bylo inaczej to pewnie siedzialbym w domu....ciesze sie, ze jest jak jest!!o oby jeszcze do 15 pociagnac:) wczoraj upieklam szarlotke bo miala kolezanka przyjechac- no ale nie mogla a szarlotka zostala-meza nie ma- CALA DLA MNIE!!!!!!!!!!mniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyleguje sie człowiek w najlepsze a tu dzwonek do drzwi podnosze mój tyłeczek zerkam na siebie i o nie jak ja wyglądam :P NIE WPUŚCIŁAM JAK SIE OKAZAŁO GOSTKA DO SPISANIA LICZNIKA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZTANKA....JA od 8 tyg w domu....BO ciaza sage zona byla....;( a NA leb dostaje...;) TAKZE NIE jestes sama.... A co do opuchlizny I kg...to nawet NIE pytaj ....slon to NIech SIE przy mnie schowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×