Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

a z tymi bioderkami to ja jestem teraz taka spanikowana, ze glowa mala, chyba w kwietniu jak bedziemy w pl wybiore sie na usg, tutaj niby 2 czy 3 razy sprawdzali i, ze jest dobrze no ale...ehhh no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ano nie masz:D chetnir to zmienię znajdziesz mnie u dziewczyn Agnieszka T,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna pewnie że tak ! lepiej pokazać i juz ! bo z opisem to róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam cytologie IIgr wiec chociaz z tym ok zobaczymy jak mi te badania dzisiejsze wyjda... Klaudyna z tą pieluchą to faktycznie lekarz dobrze wymyślił:D ja pytalam dzis pediatre o rozszezanie diety to mi mowila ze musi miec skonczone 4mies :/ a do zabków to jak ktorejs z was ze to ponoc rodzinne i zalezy kiedy rodzica wyszly:D z podnoszeniem glowy hmm tez nie ciekawie Aaaa i znow pytanie:D mają juz wasze dzieci twarde głowki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa... to mamy ostatnio czas samych "dobrych wieści"... Ineezz przykro mi z powodu tych Waszych kłopocików z wagą. A Ty się dobrze odżywiasz? Bo ja to Ci powiem szczerze, że wpieprzam jak drwal. Gdybym tyle jadła nie karmiąc, to bym już z 80 kg ważyła spokojnie. Dokarmiać na pewno trzeba, jak lekarz każe, ale i nad swoim możesz trochę popracować. Może to tylko przejściowe? A tak pomijając słaby przyrost to Malutka mieści się w normach na siatce centylowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś też po szczepieniach, popłakała się ale nadzwyczaj szybko sie uspokoila na moich rekach, wiec dobrze to wygladalo, tylko do mamy i od razu cisza ;) waga na 12,5 tygodnia 5700 sredniaczek - 50 centyl w czasie ciazy tez tak bylo, na usg wychodzila srednia z tabel Wiosna i do stolicy zawitala - 2 godzinny spacer zaliczony ale bylo cieplutko i słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie mam wytycznych a co do techniki podawania to na pewno w kwiwetniu neurologopeda nam powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w przyszłym tygodniu szczepienie... Dzisiaj jak Dziadek był w ośrodku po receptę na szczepionkę, to się przeraził. Podobno pod gabinetem armagiedon. Dzikie tłumy i wszystko chorutkie. Znajomej obydwoje 3letnia córcia i roczny synek - gorączka, ból brzuszka i huk wie co. A tam mają po prostu "rewelacyjnie" oddzielone dzieci chore od zdrowych... Dwa osobne wejścia do tego samego gabinetu z dwóch stron. Nie potrafię lepiej tego określić - no pic na wodę fotomontaż! Spróbujemy się jakoś umówić tak, żeby za dużo chorych dzieci w poczekalni nie było... przed godzinami przyjęć, czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałyście się z czymś takim, żeby poradnia dzieci chorych i zdrowych tak naprawdę nie były rozdzielone fizycznie? No bo tutaj w mordę nie są i już. Powiedzcie mi Kobitki cesarzowe - jak się mają Wasze blizny? Czy jakoś je pielęgnujecie specjalnie? Moja wygląda paskudnie, sina krecha i tyle. W ogóle nic z nią nie robię, bo nie wiem, co powinnam? Czego mam się spodziewać? Będzie blednąć, przerastać? Jakoś można przyspieszyć blednięcie albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa:( nie wiem jak sprawdzic to na siatce centylowej :( widzialam ta tabelke co olcik wkleila odnosnie wagi w wzrostu w pierwszym roku tam sie miesci na dolnej granicy...jutro jade z nia na badania:( U mnie w przychodni tez sa dwa rozne wejscia do zdrowych i chorych dzieci mi sie to podoba! dzis byl spacerek bo nie bylo szczepienia moja pediatra zawsze dmucha na zimne jem malo to prawda:( moze cos w tym jest muszę się jakoś zmobilizować...wazy malo ale urosla 58cm:D starbuck zazdroszcze ze tak dobrze znosi Olga szczepienia moja to az sie dlawi tak plakusia:( to jak z tymi glowkami dzieciaczkow??????????plis odpiszcie, bo znowu sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnia
Polecam Dermatix krem lub żel. Poczytaj w internecie. Drogie to ale bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemiaczko jeszcze mamy ok 1x1cm (tak w karcie zapisane) lekarz nic nie mowil wiec zakladam ze to jeszcze normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz U nas właśnie NIE MA osobnych wejść. Nie potrafię tego opisać. Gabinet jest jeden i ma dwa wejścia, ale z tego samego korytarza/poczekalni... Także nie wiem, jaki tego sens, jak dzieci chore i tak czekają razem ze zdrowymi, i oddychają tym samym powietrzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zblednie na pewno, ale mozesz smarowac mascia na blizny CEPAN koszt kilka zloty sprawdza się też aby rozstepy troche zbladly:) Baska ma już twardawa glowke, tylko na ciemiaczku jeszcze troche miekkawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latarnia Dziękuję. Poszukam. Może akurat pomoże. Ja mam tendencję do bliznowców. Z małym na dekolcie wojowałam ładne parę miesięcy po usunięciu znamienia. Niestety moja dermatolożka, która mnie z tego wyprowadziła - robi karierę w stolicy i olała naszą szarą prowincję. :((( Wtedy na pewno używałam plastrów silikonowych silon i też jakiegoś żelu silikonowego... Veraderm bodajże - ale nie dawały rady. Lekarka mi jakiś sterydowy preparat refundowany dosłownie za 2,50 przepisała i pomogło bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz Ja nie mam pojęcia, co z tą główką u Szymka... nie znam się na tym! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to zle zrozumialam:D to faktycznie poroniony pomysł dwa wejscia a dzieci chore siedza ze zdrowymi haha to sie ubawiłam...!!!!!!!!!kto to wymyslił jakis inteligent moja miala 1x1 jak sie ur...a dzis jej tak wymacala glowke ze bidna sie poplakala nie moglam jej uspokoic glupia krowa z tej lekarki:] mam wrazenie ze ona nie skonczy badac mojej dziewczynki dopoki ta sie nie poplacze wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnia
Córa miała ranę szarpaną. 23 szwy. Jak do innych żeli i kremów ( Contratubex np do 2 lat i nie ma całkowitego wyleczenia tylko spłycenie blizny) trzeba mieć cierpliwość i długo stosować tak z tym poszło dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latarnia Na pewno spróbuję. Dzięki raz jeszcze. Nie ma szału w tej chwili z tą moją blizną. Jeszcze nie "wyłazi" na wierzch bliznowiec, ale podejrzewam, że kwestia czasu. Już sam ten siny kolor mówi za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz Co chodzi o główkę to ja właśnie dziś byłam u pediatry i niby jest jedno miejsce miękkie, ale moja lekarka twierdzi, że u 9 tygodniowego dziecka to normalne i nie trzeba zwiększać D, ale mnie to martwi szczerze mówiąc. A słuchajcie dziewczyny słyszałyście coś kiedyś o przestraszeniu dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzieki za ta strone wpisałam dane i niby ten rozowy punkt miesci sie w tym wykresie...ale czemu wiek jak wpisuje to wchodzi 2miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopelek mnie tez to martwi ale chyba zmienie lekarza dwa tyg temu mowila ze glowka twarda a dzis ze jeszcze miekka nosz kur** masz ty moze nk? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najlepszy zgrzyt z tymi siatkami... bo Szymek się urodził dokładnie w 37 tygodniu pod koniec. I w sumie to nie wiem, jak wpisywać, czy poród pomiędzy 32 a 37 tygodniem, czy po 37 tygodniu. To był bodajże 6 dzień 37 tygodnia. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wpisuje wszystko jak ma byc po 37tyg date ur wage wzrost i kiszka bo wyskakuje ze ma dwa miesiace dziwne to to Ewa mi sie wydaje ze tez masz dac to po 37tyg jak 6 dni po byl porod mi wywolali w 38 pewnie donosilabym dluzej bo nic sie nie zapowiadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa! Skończonych miałam 37 tygodni! To był 6ty dzień 38 tygodnia! Czyli jak wpisywać? Po 37 tygodniu chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz Nie nie - dobrze jest. Na siatkach jednostką jest miesiąc, więc liczą się skończone miesiące. Spoko luz. Tak ma być. Taka jest podziałka, ale kropka wyskakuje pomiędzy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz Mam nk:) Ale niechce tu podawać imienia i nazwiska, a w meilu je mam:) Słuchaj bo ja byłam dziś u neurologa też bo mamy pewien problem z Małym. Znaczy strasznie wczoraj się przestraszył. I krzyczał, i aż stężał z rękami w górze i oczami jak 5 zł. Tylko, że dziś to się powtórzyło bez powodu w sumie. No i neurolog zauważyła, że główka w jednym miejscu miękka, i że np jak leży na brzuchu to ma w miejscu styku z pieluszką czerwone a tam gdzie nie dotyka normalne. Mówiła, że to typowe. Ale pediatra stwierdziła, ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×