Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hejka wyniki krwi wyszly dobre, nawet zelazo i hemoglobina-ktore przy dzieciach piersiowych sa obnizone zdrowa dziewczynka :) a uzywane ciuszki jak najbardziej - takie ubrania sa zazwyczaj w stanie idealnym - te ktore ja juz odlozylam bo wyrosla wygladaja jak nowe :) wiec czemu nie kupować taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati też ma głównie ubranka z drugiej ręki sporo po kuzynce które z resztą były kupowane jako z drugiej reki i teściowa ma obok swojej pracy taki sklep wiec dostałam sporo ślicznych ubranek ewcia ja też poszalałam kupiłam dwie sukieneczki ale nie sprawdziłam ze 104cm to już duża dziewczynka tak ze troche poleży w szafie ble :O może mole nie zjedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka troche mnie pocieszyłaś bo twój synek sporo starszy od mojej nati ja teraz bardzo systematycznie klade mała na brzuszku i licze ze to była moja wina ze uginałam sie pod płaczem dziecka nie wspominając ze jak wychodził jej tak zwany serek z buzi to mamcia od razu robiła sobie wyrzuty ze w złym czasie kładę dziecko na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu ucielo... wiec napisalam wczesniej,ze my mamyw iekszosc ciuszkow po innych dzieciach, ja tez teraz te nie zniszczone pakuje w worek prozniowy i pojdzie dalej:)ja uwazam, ze buty i bielizna musza byc nowe:) i napisalam jeszcze w temacie kupek-bo nie wiem o co chodzi- wczoraj po poludniu byla jedna, wieczorem druga- normalne jak zawsze a nad ranem 3 ale taka jakas wodnista, zielonkawa?normalne to to? maly zadowolony, bawi sie, je normalnie, spi normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahshshsdh---pomarańczko pisałaś o Radziszowie i obniżonym napięciem mięśniowym napisz coś wiecej np czy synek nie podnosił główki na brzuszku, od kiedy masz zajęcia w radziszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Wam szczerze - tak jestem zadowolona z tych zakupów, że szok! :))) Zamierzam już teraz regularnie polować na takie "okazje" z wyprzedzeniem rozmiaru. Gupia byłam, że wcześniej tak nie robiłam. Ale w sumie wcześniej to Szymek urzędował w domu w takich rzeczach bieliźnianych blisko ciałka - to te bardziej się zużywają i można nowe też tanio kupić. Ale kurteczki, ogrodniczki, dresiki, bluzy, sweterki... jakie mogą być piękne używane na allegro, to sobie nie zdawałam sprawy. U nas akurat na szmaciakach to "mafia" prawie się zrobiła i taki zwykły szary człowiek, jak nie ma znajomej Pani sprzedającej, to raczej już nic fajnego nie upoluje. Odkładają znajomym i rodzinie, a jak już rzucą towar, to w pierwszej kolejności atakują zawodowi szperacze, którzy to piorą i właśnie potem wystawiają na aukcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy po neurologu. Pani powiedziala ze nie ma objawow trwale uszkodzonego ukladu nerwowego. To co robi z oczami to nie objaw zachodzacego slonca. Ruchowo Antosia jest prawie na wiek korygowany(3 mies).prawie bo ma za slabe barki a dokladnie obrecz barkowa. A intelektualnie przegania o miesiac swoj wiek korygowany;-) Mamy cwiczyc dalej duzo lezec na pleckach, duzo nosic w tym polsiadzie pkecami do siebie i zeby u mniena kolanach w takuch pol lezacej pozycji byla. Ogolnie chyba niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Właśnie tak myślałam, że będzie! Gratulacje! Uspokojona? Nie masz się czym przejmować. Mówię Ci - znaczy, że Ty się bardzo zdrowo odżywiasz i masz pokarm idealnie dostosowany do potrzeb Dzidzi. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka I Wam też w takim razie serdeczne gratulacje! Zuch dziewczyna z tej Antosi! Jednym słowem to przenikliwe spojrzenie, to nie przypadek, tylko po prostu bystra Dziewuszka! :))) Zobaczysz, że nie będzie ani śladu po tym "wcześniakowaniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa tez mi sie tak wydaje :) ale w sumie dobrze ze byly te badania i inne - lepiej zrobic niz cos przegapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA ---myślę ze to są bardzo dobre wiadomości jeszcze sie bedziemy śmiali jak twoja córcia pierwsza bedzie chodziła. no dobra znów drzemkę spedzam na necie tak ze zmykam do mycia i szykuje sie na spacer z Natalią w końcu trzeba korzystać nie musze iść do pracy a moge bezkarnie napajać sie słońcem :):)_:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej ze ta ostatnia lekarka zalecila czestsze karmienie, ze niby jak wiecej bedzie pokarmu to moze i kupka bedzie czesciej no i udalo sie zwiekszyc karmienie do 8 razy na dobe, niestety to jedno dodatkowe karmienie jest w nocy :/ efekt taki ze mloda je jeszcze krocej - bo teraz po 10 minut a mnie bola cycki - bo juz produkcja sie zwiekszyla a juz dawno mi sie wszystko uregulowalo i spokojnie przerwy po 9 godzin znosily (karmie raz lewa raz prawa) a teraz bardzo czesto sa twarde wracam do poprzedniego systemu - karmie jak bedzie chciala a nie takie dopychanie, bo nic to nie zmienia u niej bo wcale nie je wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahshshsdh
Synek ma generalnie dużą główkę i miał między innymi właśnie problem i podnoszeniem główki na brzuszku, zresztą dalej ma problem z jej utrzymaniem, nie podnosił główki podczas próby trakcji. Neurolog u którego byliśmy na kontroli w sprawie jego główki stwierdził obniżone napięcie mięśniowe i wysłał nas na rehabilitacje. A że mieszkamy 20 km od Radziszowa to wybraliśmy ten ośrodek. Na wizytę w poradni rehabilitacyjnej czekaliśmy tydzień a potem Pani doktor napisała nam na skierowaniu na ćwiczenia że pilne i już dwa tygodnie później zaproszono nas na zajęcia. Byliśmy do tej pory cztery razy. Bartuś nie bawi się też swoimi rączkami i nie sięga do zabawek a rehabilitantka twierdzi że już powinien. Naczytałam się różnych głupot w necie i panikowałam ale neurolog twierdzi że do pół roku rehabilitacja i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas wlasnie przy probach trakcji jest roznie i to chyba wina barkow a glowa tez spora. Moja rehab tez tak mowila ostatnio ze barki slabe. Z tym ze Antosia duzo sie bawi i rekami i zabawkami. I moze dlatego poznawczo jest duzo dalej niz ruchowo. A ile Twoj synek juz ma? I jaka ma wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahshshsdh
Urodził się 13.12. z waga 3670 i 58cm długości. Jest teraz długi , niby z mierzenia w przychodni wychodzi 65 cm ale z mierzenia po krzywiznach jak w szpitalu wyszło by więcej. Waży gdzieś ok. 7,5 kg więc sporo ale nie jest gruby hehehe taki proporcjonalny kawał chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahshshsdh
Głowę ma na prawde dużą. Jak się urodził to 39 cm, a miesiąc temu u neurologa 44,5. Na szczęście wszystko w porządku i po prostu taka jego uroda. Zresztą chyba po mamie bo ja też miałam głowę dużą jako noworodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahshshsdh
Czyli powinien bawić się już skoro ma tyle co Antosia ;) U nas jest właśnie największy problem w rączkami i właśnie chyba z barkami. Ale ostatnio rehabilitantka mnie pocieszyła że malutkie kroczki idą ku lepszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma teraz glowe 40. Ale wazy 2 kg mniej niz Twoj syn. Nam dzisiaj nwueolog udzielila instrukcji gdzie mamy jej klasc zabawki zeby cwiczyla;-) no i u ns ogolnie pod wzgl. napiecia ponoc postep ogromny. Mala miala okropnie napiete nogi a teraz jest juz duzo lepiej. My juz cwiczymy 3 mies wiec i u Was po takim czasie bda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez długa dziewczynka bo jak sie urodziła to 58cm ale główka zdecydowanie mniejsza bo w piatek na wizycie 38cm. mi pani doktór leszczyńska powiedziała ze raczki własnie nie pracyja tak jak nalezy przy podnoszeniu główki ale powiem ze moja od kilku dni wyciaga raczki do zabawek tak ze na leżaczku jak sobie siedzi to zabawki sie ruszają. tak wiec czekam na tel z Radziszowa i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja z innej beczki ! Ponieważ zbliża się nam chrzest małej muszę zamówić tort i pytanie do Was : macie może jakieś ulubione smaki ? mam spory dylemat nie przepadam za tortami,więc i nie mam doświadczenia w ich jedzeniu. Znacie tort czarny las?dobry jest i czy pasuje na chrzciny?i hmm czy tam czasem alkoholu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz u nas bedzie tort smietankowy na bitej smietanie, a drugi cytrynowy na ciemnym ciescie albo jakis brzdacowy, ale z wierzchu bialy. Oba biale. Wszystko zalezy od tego co kto lubi. Tort wiedenski jest bardzo dobry z wisniami, ale one sa akurat z alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahshshsdh
Bartuś właśnie nie wyciąga rączek do zabawek i to mnie martwi. Mam nadzieje że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u nas problem troche innego rodzaju bo same rece sa ok. Mala probuje nawet sama trzymac butelke co raz jej sie udali jak pila herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna DZIĘKI kiedyś jadłam tort na bitej śmietanie i to chyba najlepszy z jakim miałam do czynienia ;) chyba już mam problem z głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze w masce na twarzy bo jesten przeziebiona i boje sie ze zaraze Mala. Myslalam ze mala sie wystraszy ale smieje sie z tej maski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to się ostatnio okularow przeciwslonecznych przestraszyla. Oj jak plakala. Ineezz Dobry jest też tort bezowy ale jak dla mnie za slodki i troche pozniej moze przymulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×