Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość wciskaczka
a co tobie ta orkiestra przeszkadza,to jej wesele nie twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ślub już w sieprniu 2012
już nie mogę się doczekać:):) ale ten czas leci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ślub już w sieprniu 2012
I nie przejmujcie się tymi, którzy tak się śmieją z rezerwacji. Prawda jest taka, że lepiej wiedzieć że już się ma tą salę, ten zespół a nie potem się stresować. My zarezerwowaliśmy salę w styczniu 2011,czyli ponad 1,5 roku wcześniej, zespół także w styczniu, kościół z konkretną godziną także. ;) Jesteśmy na etapie podpisywania umowy z kamerzystą :). ze zdjęciami pewnie poczekamy mimo wszytsko do przyszłego roku, jest wielu fajnych fotografów :) sukienka wstępnie wybrana, zamówię ją w marcu (bo chce schudnąc 4 kg:P) bukiet wybrany, fryzura i manicure też. ;) obrączki też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem pełno cipurek
zakłada na kafe temat "odstąpię salę weselną" buahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciskaczka
jak znajdą lepszą to rezygnują ze starej,cóż w tym złego.Na mojej sali byłam 4 razy na weselu jako gość niezaproszony,znaczy się sama weszłam i się bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - Black and White są wspaniali - elita, ale biorą 7 tyś :) zaglądałaś na linka z mojej stopki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7000zł ? na ich stronce znalanzłam że na terenie trójmiasta mają od 1800zł. zresztą tak szczerze, nie orientuje się ile teraz kosztuje fotograf? zaczynając od przygotowań, kończąc na sesji dzień czy dwa poślubie, w plenerze oczywiście. mniej więcej? tak oglądałam Twoje zdjęcia, caaałkiem fajne :) i jak weekend minął? my dziś byliśmy w ZOO :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourjois1986.
ehh..dziewczyny, jestem nieco przerazona cenami fotografow.. wszystkie w granicach 5 tys, niektorzy doliczaja 1zl za kazdy kilometr poza ich strefa wrrr! i nocleg sobie życza! jeden nawet zaśpiewal 7 tys. no ale coz...chyba takie sa teraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bourjois1986 co do cen to nieprawda :) Nie wszyscy tyle biorą :) Naprawdę! Polecam Ci wysłanie zapytania do mojego męża: (http://blog.fotolinea.pl) cena jest atrakcyjna i zdjęcia na wysokim poziomie, a za km poza Gdańsk mąż bierze 0,50gr - czyli prawdziwe koszty poniesione na dojazd. Majka - moja siostra ma oferte od B&W z marca tego roku - bo bierze ślub w sierpniu w przyszłym i 7 tysięcy to cena bez pleneru, a 1800 to kosztuje może plener na terenie Trójmiasta :) Nie pamiętam dokładnie. A poza tym, to ja za bardzo nie wychodzę, bo jak widać ze stopki, moja córeczka w sobotę skończyła 2 tygodnie :) Więc jeszcze jestem w trakcie rekonwalescencji i moje wyjścia to spacerki z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boujois1986 jakieś masakryczne ceny podałaś :) ja bym nie dała 7000zł za fotografa. nawet najlepszego. :) jagodka, oj nie w takim razie b&w odpada :) poszukam coś normalnego w miarę możliwości, naszych możliwości :) ooo to gratuluję córeczki, jak ma na imię? i jak tam malutka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze w stopce
że Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skąd Wy wytrzasnęłyście takie ceny za fotografa?? Moja koleżanka brała ślub w lipcu i polecała mi swojego kamerzystę fotografa, z którego była mega zadowolona, zrobił im super film i sesję zdjęciową w plenerze i zapłacili za wszystko 1700zł. Ja na pewno w tych granicach będę szukała fotografa, a jeśli miałabym zapłacić 7000zł to już wolałabym żeby ktoś z rodziny robił zdjęcia... Ale z tego co wiem w moich okolicach właśnie są raczej te niższe ceny, a jestem z lubelskiego. Dziękuję Ci jagodka1 za propozycję fotografowania przez Twojego męża, ale jak widzisz odległość byłaby chyba dużym problemem :) aczkolwiek jego zdjęcia bardzo mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
fajny rik na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Witam nowe dziewczyny widzę, że ja daleko w tyle za Wami jestem. Kontaktowałam się z jedną orkiestrą ze Stargardu która mi sie podobala z tego co przesłuchalam na necie (myslicie, ze można sie na tym opierać?) i biora 2700 za wesele plus 900 za poprawiny o dojezdzie nic nie napisali jest 4 facetow i babka (hmmm chyba) plus nocleg dla nich. Znajdę link i prześlę Wam to napiszecie mi co sądzicie. Coo to fotografa nie dalalbym tyle. U nas chyba będzie robił ktos z rodziny - mamy profesjonalny aparat ale jeszcze zobaczymy - w plenerze to chce gdzies w jakims parku z kwiatami i nad morzem, a z rodzinnym fotografem moge wszędzie pojechać tylkoo, że profesjonalny fotograf zrobi super obróbke - retusz a te byłyby bardziej hmmm naturalne hehe, nie wiem jeszcze zobaczę co i jak. Dziewczyny bierzecie orjkiestre na poprawiny bo ja cały czas myślała, że tak ale ostatnio zaczęłam myśłeć, że może taką jakby dyskoteke zrobić : muzyka lata 80 i jakieś nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wydaje mi się, że orkiestra na poprawiny to bezsensowny wydatek - ale to moje zdanie ;) ja chyba nie będę robić poprawin, wesele wystarczy myślę, żeby wszystkich zadowolić :) evelynka - dziękuję za aprobatę dot. zdjęć :) sarah67 - ślub jest tylko raz w życiu :) Nie wystraczy mieć aparatu, żeby robić dobre zdjęcia! Poza tym retusz to nie wszystko, chodzi o kadrowanie, oświetlenie itd. Nie wyobrażam sobie braku fotografa na moim ślubie! Mój mąż jest fotografem, może dlatego przywiązuję dużą wagę do zdjęć, ale moim zdaniem to ważna pamiątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz slucham ich demo i juz mi sie nie podobaja - pieja jakos ja lubie mocne twarde glosy meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu całkiem nowa, mam nadzieję, że mogę się przyłączyć? My też planujemy ślub na 2013 dokładnie na sierpień. Mamy zarezerwowaną salę jedyną w okolicy która jest nowa i teren dookoła nadaje się na sesje. Teraz jesteśmy na etapie wybierania firmy cateringowej która będzie przygotowywać jedzenie bo w tej sali nie ma firmy i trzeba sobie ją też znaleźć ale to dobrze, że nikt mi nie narzuca kto ma mi gotować. Jak zarezerwujemy firmę cateringową chcielibyśmy znaleźć orkiestrę, wzięłam już kilka filmików od znajomych z ich wesel o oglądałam te zespoły ale jeszcze nie wybraliśmy. A jak będę miała orkiestrę to damy sobie spokój na jakieś pół roku bo kamerzystę mam wybranego i on mówił że najlepiej przyjść podpisać umowę półtora roku wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również myślę, że fotograf musi być na weselu (przynajmniej moim), zdjęcia to bardzo fajna pamiątka i chciałabym żeby zajął się tym ktoś kto się na tym zna. Jedynie w przypadku gdyby miało mnie to kosztować ok 7000zł to bym sobie dała spokój, ale w lubelskim chyba mi to nie grozi ;) Jeśli chodzi o zespół to wszyscy mi doradzali, żebym nie sugerowała się demo na stronach internetowych dlatego też gdy kontaktowałam się po raz pierwszy z naszym zespołem zapytałam czy moglibyśmy zobaczyć ich gdzieś na żywo, no i nie było z tym problemu. Wybraliśmy się na czyjeś wesele i podsłuchaliśmy trochę jak im wychodzi granie :) I to był dobry pomysł bo przekonaliśmy się, że naprawdę są świetni, ludzie się super bawili, a jak dziewczyna z zespołu śpiewała to aż ciarki przechodziły :) Jeżeli macie tylko taką możliwość to "sprawdzajcie" wasze zespoły na żywo, wiem, że wiele par tak robi. U nas poprawin nie będzie, wydaje mi się, że samo wesele i tak nas dużo wyniesie więc już nie będziemy powiększali wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evelinka A pytalas o zgode ta pare weselna czy mozesz wejsc posluchac? czy to ten zespol zalatwil? jesli chodzi o ten zespol no to chyba racezj nie ma mozliwosci bo dosyc daleko od nas mieszkaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodziliśmy na salę, zaparkowaliśmy na parkingu pod domem weselnym i tylko wyszliśmy z samochodu, odległość od była bardzo mała więc wszystko było bardzo dobrze słychać i widać bo dodatkowo szerokie drzwi były otwarte. Wiem, że kiedyś moja koleżanka normalnie wchodziła na salę jak oglądała swój zespół, ale nam jakoś było głupio. Jak my byliśmy "podglądać" to była też jeszcze jedna para, którym również wokalistka zespołu zaproponowała żeby przyjechali posłuchać jak grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie tak najlepiej można sie przekonać czy warto brac dany zespól, tylko troche głupio jak ktoś wyjdzie bo pomyślą, że zwykłym gapiem jestem :), ale ja jak wspomniałam chyba takiej możliwości mieć nie będę ale wiem, że niektóre zespoły maja ponagtywane kawałki z wesele to o to dopytam, ale nia ma jak to na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah67 też właśnie byłoby mi głupio być takim "gapiem" i gdyby nie to, że koło tej sali były takie warunki, że można było zostać niezauważonym a mimo wszystko usłyszeć jak grają to bym się chyba nie zdecydowała na takie "podglądanie" :) skoro nie masz warunków żeby zobaczyć jak Twój zespół gra to faktycznie zapytaj ich o jakieś nagrania, a jeśli pomyślisz o innym zespole to zawsze możesz też zapytać czy nie robią sobie jakichś prób i wtedy zobaczyć ich na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore DJa, który jest świetny i też jestem za oglądaniem zespołów na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też słuchaliśmy na żywo i muszę powiedzieć, że jest różnica, więc jeśli tylko macie taką możliwość to korzystajcie. :) ps. witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amkelka
dziewczyny żyjecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na firmę która zrobi jedzonko na weselu, myślę, że mają super ofertę bo płacę 140 zł za osobę a wesele robimy na ok 130 osób trochę wyjdzie ale w cenie mamy ciasto na każde 10 osób jedna blacha, owoce i napoje także z tego co się orientowałam w takiej cenie jest tylko jedzenie a my mamy te napoje ciasto i owoce to jednak dużo. Musimy tylko jechać do nich i podpisać umowę. Teraz musimy się rozejrzeć za zespołem bo jakoś nie załatwiłam tego jeszcze ale dzwoniłam do jednego zespołu to mówili, że najlepiej ja najszybciej bo u nich tak ok pół roku przed weselem w terminach letnich trzeba już podpisać umowę także mówili żebym najlepiej podpisała umowę w ciągu 3 miesięcy bo później mogę już nie mieć mojego terminu. Także muszę się zabrać za wybór zespołu bo zaraz zacznie się jeżdżenie na uczelnię i już nie będę miała czasu. A jak przygotowania u Was:)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny jak przygotowania? Załatwiłyście coś? Ja znalazłam dwa super zespoły ale względy finansowe mnie trochę blokują. Jeden zespół 2 chłopaków i dziewczyna biorą 3 500. A drugi zespół biorą 4000 - bynajmniej tak mówiła koleżanka muszę zadzwonić do nich i zapytać. Jest w tym zespole 6 mężczyzn, jeśli chodzi o sprzęt to mają perkusję, saksofon, gitarę elektryczną i jakąś jeszcze i coś jeszcze. Oczywiście kwoty które podałam są za jeden dzień uważam, że zespół na poprawiny to taki zbędny wydatek także my będziemy mieli a weselu zespół a na poprawinach sami jakąś muzę puścimy. Ten pierwszy ma jakiś podstawowy sprzęt a drugi ma naprawdę super. Jutro zadzwonię i zapytam o cenę dokładnie. Wkleję link tego drugiego zespołu do niego jestem bardziej przekonana. http://www.tictak.pl/index.php/tictak-leszno-sklad.html Posłuchajcie i dajcie znać co myślicie. Będę wdzięczna za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×