Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

ah ano ja tez zagladalam :) u nas ok :) dzieki a u ciebie? to pogoda w kratke jak u nas pada to u was swieci slonce i na odwrot :P u nas juz az 2 dni jest fajnie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek w kropki
do tej pory kurewki jebane wasz gach zdąży przedupić pół waszej wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) w końcu postanowiliśmy zaklepać salę, chcieliśmy 31 sierpnia, dzwonimy do babki i ku naszemu zdziwieniu ona miała cały sierpień zajęte i dwa pierwsze tygodnie lipca też. Zamurowało nas kompletnie, myślelismy że będziemy pierwsi na 2013 rok, a tu niespodzianka :) w końcu zdecydowaliśmy się na 27 lipiec :) teraz kamerzysta, jakaś orkiestra i fotograf i spokoj na jakiś dobry rok :) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rezygnuje z koscielnego slubu.... postanowilismy z A. ze najpierw bierzemy cywilny potem budowa domku i wtedy pomyslimy o koscielnym chce spelnic najpierw swoje marzenia a do tego slub mi nie jest potrzebny :) majka bardzo sie ciesze ze udalo ci sie zaklepac sale mimo ze nie tak jak chcialas ale jednak zaklepalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik
Też miałam mieć półtora roku na załatwianie ślubu. Ale wizja tego czasu do spędzenia osobno była okropna. W w marcu 2011 się oświadczył. Ślub i wesele we wrześniu 2011 za 18 dni:). Nie było problemu z załatwianiem sali wodzireja i innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankazfranka
witam :) ja też ślubuję w 2013, 31 sierpnia. mamy już salę i fotografa :) a Wy dziewczyny jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ja oglądałam salę tą dalszą i tak sa to dwie sale połączone drzwaimi rozsuwanymi to tak jakby dwa prostokąty złączone bokami bo grzwi sa z boku ale nie sa rozsuwane na sałej długości no i kafelki na podłodze są byłam w klapkach to nie było slisko ale nie wiem jak na obcasach - ogólnie ja nie lubie parkitu z kafelek i jest ogromne zaplecze kuchenne wszystko namiejscu lodówki gary naczynia itp no i klimatyzacja, ale to jednak 50km od nas. Witaj anna z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourjois1986
też plauje ślub na 2013. zadzwonilam w kilka miejsc w poszukiwaniu sali i jakie bylo moje zdziwienie, kiedy okazalo sie ze wiekszosc terminow jest juz zajeta! my mamy zaklepany termin w czerwcu, okazalo sie ze w ogole w tym miesiacu byly tylko 2 do wyboru, a caly sierpien jest juz zajety;) chcielismy slub na przyszly rok, ale wolne terminy byly tylko na listopad czy grudzien lub styczen 2012, wiec odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah67@wp.pl
No tak kazdy woli jednak terminy letnie, ja brałam po uwage koniec sierpnia poczatek wrzesnia zeby nie bylo upałów ale teraz myślę o kwietniu, maju bo teraz w pogode bardzo trudno utrafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nasza sala też była zajęta na cały sierpień i dwa tygodnie lipca też były już zajęte na 2013. nie chciałam lipca ale ze względu na studia wybrałam wakacje, żeby mieć spokój. orkiestre mamy już na oku, a właściwie to dwie :) jutro będziemy dzwonić i wybierać. :P wtedy tylko jeszcze kamerzysta i fotograf i spokój na dobry rok :) sarah nasza sala też jest 50 km od nas ale stwierdziliśmy, że to nie ma znaczenia, bo strasznie nam się ona spodobała :P także, nie patrzcie na to. jak dwie sale są ze sobą połączone i goście mogą swobodnie przejść to jest okej, nie brałabym jednak sali gdzie osobno są tańce, a osobno jedzenie. bourjois1986 też się zdziwiłam jak babka powiedziała, że ma już prawie wszystkie letnie terminy zajęte na 2013 rok, kopara nam opadła normalenie, bo myślałam, że bedziemy pierwsi :) jest sporo czasu jeszcze, ale teraz pozałatwiamy najważniejsze rzeczy i dalej mamy spokojną głowę. Pozdrowionka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourjois1986.
nasza sala też jest daleko, mamy 34km, inna nad ktora sie wahamy ponad 60. głownie kierujemy się cena-u nas w miescie i miastach sasiednich ,musielibysmy zaplacic prawie polowe wiecej, a ze mamy 120 osob to zalezalo nam na nizej kwocie. szukam teraz dobrego fotografa. może macie już jakiegos na oku? pozdrawiam PS.ktos mi ukradl nick..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Napisałam tu post kilka tygodni temu i dzisiaj poczytałam co piszecie i przerażenie mnie ogarnia :) Ja naprawdę myślałam, że z początkiem roku spokojnie weźmiemy się za organizację ślubu - a Wy tu o salach piszecie pozajmowanych :) Moja siostra bierze ślub w przyszłym roku i zaczęła wszystko załatwiać dopiero w lutym tego roku. Jestem po ślubie cywilnym - ma któraś tak? i czy wiecie czy są jakieś problemy w kościele w zw. z tym? Swoją drogą mój mąż jest fotografem i też mówi, że mamy czas na załatwianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejcherówka
a co to ciebie obchodzi,czy ktoś rozrużnia czy poróżnia,każdy pisze jak chce,wiem że zazdrościsz Majce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka myślę , że nie będziesz miała problemu z tym, że macie ślub cywilny, raczej cała procedura odbędzie się tak jak zwykle. taaa, niby to sporo czasu ale to co słyszymy załatwiając podstawowe rzeczy to nas przeraża (że znaczna większość terminów jest już zajęta). dziś jedziemy przesłuchać drugą ORKIESTRĘ:P pierwsza to facet i babka- co mnie osobiście się podoba, że są dwa różne głosy i biorą 3000zł. druga, ta którą dziś jedziemy "obejżeć" bierze 2800zł za wesele i 1200 za poprawiny, więc razem 4000zł. faceci, są super, głos mają bombowy, ale cena dużo większa. a jak u Was wygląda z cenami? też wahają się w granicach 3000-4000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) śledzę Wasz temat już od jakiegoś czasu i postanowiłam się też przyłączyć. Nasze wesele będzie 27.04.2013r. Póki co mamy tylko zespół, podpisaliśmy umowę tydzień temu, koszt jednego dnia to 3600zł, sporo ale naprawdę są tego warci bo są świetni i strasznie się cieszę, że zagrają u nas :D z najważniejszych rzeczy na tym etapie przygotowań została nam sala i fotograf. Pozdrawiam Was przyszłe Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelynka - a Wy macie wesele bez poprawin tak? macie już salę na oku, czy jesteście na etapie poszukiwań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelynka - hej :) fotografa mogę Ci polecić - mojego męża :) - nie wiem skąd jesteś, ale robi zlecenia wszędzie :) (w stopce masz link do bloga firmowego) co do zespołu to 3600 to chyba całkiem normalna cena, zespół, który my ewentualnie weźmiemy bierze 3500 plus 500 za dojazd - tez tylko za wesele! myślę nad DJem na nasze wesele, ale jeszcze nie wiemy co i jak :) majka - wydahe mi się, że 4000 tys z poprawinami to dobra, a nawet bardzo dobra cena :) ja chyba nie chce poprawin, sama nie wiem - jak juz pisalam moja siostra ma slub w przyszlym roku i robi wesele bez poprawin skąd jesteście dziewczyny? ze ślubu cywilnego na pewno wykorzystam tę samą fryzjerkę - jest doskonała - dojeżdża do domu i jest profesjonalistką, suknię wypożyczyłam z salonu, który szyje suknie ze wzorów katalogowych i być może wykorzystam to na ślub kościelny :) Podobają mi się suknie Cymbeline, ale są bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka to dziecko
niedojebane miękkim chujem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka ja jeszcze na temat sukni ani fryzjera nie myślę :D fryzjerkę i kosmetyczkę mam swoją, sprawdzoną więc jeśli nic się nie zmieni to przy nich zostanę :) wczoraj podpisaliśmy umowę z ORKIESTRĄ - wzięli 500zł zaliczki, i dobry miesiąc przed ślubem będą sie z nami kontaktować, żeby ustaliś szczególy, typu pisenka na pierwszy taniec, czy konkursy. więc jeszcze fotograf i kamerzysta i mamy spokój :D a skąd jesteś jagodka? bo szukamy fotografa :) ja z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka89..
wyliżcie mi odbyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik1991
Mówiłam to już dawno:) tępa i pusta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka89..
sama jesteś pusta co kurwa zazdrościsz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka89..
to jak z tym wyciorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka89 - jestem z Gdańska :))) więc nie ma problemu :)))))))))))) obejrzyj zdjęcia mojego męża - jeżeli Ci się podobają to śmiało :) chętnie polecę Ci również później ten salon sukien :))) jaką orkiestrę wzięliście? super, że jestes z pom - będziemy mogły wszystko skonsultować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam stronkę foto www.bwphotografy.pl i te zdjęcia zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. tylko cena pewnie też będzie kosmiczna, jutro zadzwonimy i zapytamy jakby to wyglądało. wejdź i pooglądaj, świetne są. ps. do gdańska mam 20 min autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orkiestrę mamy "sami swoi" z chwaszczyna bodajże. byłam na kilku imprezach z nimi, są niesamowici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×