Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

niedawno tu pisałam:) dla przypomnienia-wesele na 120 osób, mamy zarezerwowaną salę, fotografa i niedawno załatwiliśmy też zespół. i to na tyle w tym roku. nie mamy poprawin, chcemy tylko zorganizować obiad następnego dnia-już bez alkoholu, muzyki itd. nie chcemy mieć kamerzysty. tzn. raczej takiego tradycyjnego filmowania, bo niektóre firmy robią to rewelacyjnie, ale to z kolei wiąże się z kilkoma tysiącami. dlatego chyba zdecydujemy się na sam teledysk ślubny z ceremonii i przygotowań. jak w stopce-24 lata, ciągle na diecie:P nick mówi sam za siebie-ślązaczka (okolice Katowic). już nie studentka; kobieta pracująca:P z narzeczonym jesteśmy ponad 4 lata, mieszkamy razem od kilku miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
dj wodzirej na wesele zapraszam na WWW.DJRAFF.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdecydowalismy sie w czerwcu 2011 że ślub i wesele w sierpniu 2011 :D i wyszlo super :d pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudzia84
Majka 89- Czy dobrze wyczytalam, ze bierzesz na swoje wesele zespol Sami Swoi? Ja tez mam ich zamowione (wesele w lipcu 2012), ale zastanawiam sie czy nie zmienic. Widzialam tylko kilka fragmentow na DVD ktore pokazali mi u siebie w domu i nie do konca jestem przekonana. A Ty bawilas sie kiedys na weselu z ich udzialem? Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ;) tak mam ten zespół dla mnie jest rewelacyjny, super się przy nim bawiłam.. tylko jeszcze zależy skąd mniej więcej jesteś bo ja z pomorskiego, ponieważ są dwa zespoły o tej samej nazwie ten drugi jest chybba z lubelskiego czy gdzieś tam nie pamiętam. w każdym razie mój nie ma żadnej stronki internetowej :) jak się pytalismy gosci czy maja jakas stronke to się śmieli, że bez tego mają kupę roboty :) dla mnie są MEGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyszłe Panny Młode:) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2012:) Coraz bliżej naszego 2013 roku:) Witamy Dominika2013:) Jak przygotowania u Was? Co u Ciebie Majka89? U mnie nic nie ruszyło, jakaś leniwa jestem nie wiem jaki zespół wziąć bo wciąż się zastanawiam. Ale chyba zdecyduje się na tańszy bo wcześniej chciałam zespół 6-osobowy za 4 tyś za 1 dzień, ale chyba wezmę też fajny 3-osoby za 3500 byłam na weselu na którym grali i są naprawdę fajni i robią fajne oczepiny. Musiałabym do nich pojechać ale mi się nic nie chce jakoś... Napiszcie jak u Was, jak po świętach i sylwestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudzia84
Majka- to na pewno ten sam zespol (chyba z Chwaszczyna), a ja jestem z Tczewa. Troche mnie pocieszylas z tym zespolem, bo troche w ciemno go zamawialam i boje sie, ze beda przynudzac, ale skoro to sluchalas ich na zywo to mysle ze moge byc spokojna. A powiedz mi czy oni jakies konkursy na weselach tez prowadza czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
Witam ;) ja także biorę ślub w 2013 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudzia- a Ty bierzesz ślub w lipcu tego roku tak? a gdzie macie wesele? gdzies na kaszubach czy gdzieś tam w Tczewie? tak mają konkursy itp, ale z nami umawiali się tak, że ok miesiąca( o ile dobrze pamiętam, miesiąca albo trzech) przed weselem zadzwonią i umówimy się na spotkanie, żeby ustalić konkursy, piosenkę na pierwszy taniec itp. dla mnie są naprawde super i calej mojej rodzince też się podoba :) Amelka- u mnie też nic nie ruszyło od poprzedniego roku :) ale w styczniu obiecaliśmy sobie, że zalatwimy kamerzysę i fotografa. też Wam życzę powodzenia w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka88
Witam wszystkie Panie :) mój termin wstępnie to 24/08/2013 przygotowania dopiero zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aparatka88! Napisz coś o sobie, ile jesteś ze swoim narzeczonym, skąd jesteś i w oóle żebysmy mogły Cię bliżej poznać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt:) Nie pomyślałam o tym, że to w końcu ZA ROK!!:):D tak to miłe mówić że mam ślub za rok a nie za 2 lata:) Super :) Kurcze a ja mam takiego lenia że nie moge się zmotywować zeby ten zespół wybrać. Mama się śmieje że sama będę sobie na ślubie śpiewać:) Te zespoły z którymi rozmawiałam mówiły że półtora roku przed slubem to ostatni moment jeśli chcę mieć szanse na trafienie swojego terminu. Bo wiadomo jeśli ktoś zaczyna planować i nie ma jeszcze terminu ślubu to ok może termin ewentualnie podporządkować pod orkiestrę, ale ja mam termin i na początku był mi obojętny bo to nie jest jakaś szczególna data - owszem 4 dni później mamy rocznicę ale termin ślubu jest taki z przypadku ale teraz przez te pół roku jak ktoś pytał kiedy mamy ślub i mówiłam 10 sierpnia to już nie zamieniłabym tego terminu tak się przyzwyczaiłam, ze czuję iż jest to MÓJ DZIEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ja baba śląska rezerwujesz coś? Załatwiasz? Czy tak jak ja - po cichu licze że załatwi się samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka mamy załatwioną sale, zespół i fotografa. To wszystko co chcieliśmy jeszcze załatwić w 2011. w tym roku chciałabym kupić suknię ślubną:) i zaklepać gdzieś w restauracji obiad dla gości na drugi dzień:) a Wy dziewczyny macie poprawiny? myśmy się nie zdecydowali, bo koszt większy o 40zł/os., do tego koszty transportu, więcej alkoholu, muzyka, napoje..za drogo to wszystko by wyszło. reszta spraw do załatwienia dopiero w 2013:) aha, no i nauki! koniecznie w tym roku, ale dopiero jesienią:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze baba śląska trochę się zmartwiłam bo ja mam tylko salę i firmę cateringową i nic więcej:) Nie mogę się zdecydować na zespół, kamerzystę mam raczej wybranego tylko muszę do niego jechać, fotografa wezmę ale na jak długo zależy od ceny bo jeśli nie weźmie bardzo dużo to na czas od przygotowań do po oczepinach a jak będize chciał dużo to wezmę do od przygtowań do czasu jak zjemy obiad pierwszy taniec i sesja i koniec. My mamy wesele z poprawinami na min 120 osób (dużo nie zaproszonych w tym kilka osób z przyjaciół prawie sama rodzina bo mamy duże rodziny w szczególności ja). Mnie koszta trochę dobijają bo wyszło ok 38 tyś;/ a my za połowę płacimy więc musimy nazbierać ale to nic:) Co do transportu to my nie załatwiamy nie będę jeszcze płacic za autobus szczególnie, że ślub i wesele jest w miejscu ok 20 km od zamieszkania większości gości - mi nikt nigdy nie zapewnił transportu musiałam sama sobie zapewnić. No ja bym chciała na nauki iść w wakacje ponieważ w czerwcu mam obronę pracy licencjackiej a od października chcę iść na magisterkę więc kończę jedne i chcę zacząć drugię i obawiam się ż ejak zacznę studia to będę miała za mało czasu żeby jeszcze latać na nauki i tak pomyślałam że wakacje to dobry czas bo na uczelnie nie będę jeździć i więcej czasu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sukienki to ja mam 3 typy. Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim jest to, ze ja nie byłam nigdy w salonie z sukniami ślubnymi a już mam wybrane modele. Po prostu kiedyś przeglądałam w internecie jakieś tematy ślubne i były linki i to co mi się spodobało to sobie zapisałam. Jak masz jakieś modele na oku to wklej linki. Ja chcę wypożyczyć sukienkę. Kiedyś myślałam, ze będę kupować ale 2 kuzynki brały 2 lata temu ślub kupiły sukienki za ponad 3 tyś + buty i takie tam a teraz tego za tyś zł nie mogą sprzedać. I tak pomyślałam, że lepiej wypożyczyć za 1200 i spokój szczególnie, że są salony które robią tak że jeśli nie mają modelu sukienki który Ci się podoba to szyją ten model i go wypozyczają i w ten sposób masz nową sukienke za mniejszą kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem-ciężko mi się na coś zdecydować!:D mam wrażenie, że przesłuchałam chyba wszystkie zespoły na śląsku:D ciągle też myślę, że pochopnie wybrałam fotografa:( co do sukni, nie mam jeszcze nic upatrzonego, ale podobają mi się suknie na jedno ramię, bez wielkiego koła i całego tego "bezowego" wyglądu:) na pewno zanim kupię poszukam używanej czy gdzieś w wypożyczalni, bo suknie moich sióstr wiszą w szafie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
DJ NA WESELE ZAPRASZAM NA STRONY: www.djraff.pl www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zespołem to ja mam to samo słucham i zawsze mi coś nie pasuje, albo ktoś fałszuje albo kaleczy te piosenki, masakra tyle kasy biorą a dobrze spiewać nie potrafią. Jeśli chodzi o mnie to właśnie ja chcę suknie typu beza jeśli można ją tak nazwać. Poniżej link do jednej z trzech suknie które mi się podobają. Czas leci i dopiero teraz do mnie doszło że tak naprawde to już tylko rok bo przecież pół roku przed ślubem to się już nic nie będzie załatwiać tylko zaproszenia także w tym roku trzeba wszystko załatwić no z obrączkami można poczekać bo będą nowe modele chyba że ktoś ma upatrzony. http://www.suknieslubne.chojnow.com/images/galeria/img.php?nazwa=paula.jpg A myślałaś już ile miesięcy przed ślubem będizesz rozwozić zaproszenia? Ja zawsze dostawałam 3 miesięce przed ślubem. Ale mam rodzinę która mieszka 300 km ode mnie a tak naprawdę dwie rodziny i to w przeciwnych kierunkach jeni w górach a inni wcentrum polski, więc na wyjazd do nich musiałabym zarezerwować sobie cały weekend i teraz tak jak zacznę rozwozić 3 miesiące wcześniej to w 1 weekend w góry w 2 weekend do drugiej rodziny i już zostało 2 i poł miesiąca do ślubu i teraz pozostałe 60 zaproszeń rozwieść w 2 tygodnie to osdtatni dostaną półtora miesiąca przed ślubem a to już nie wypada bo to tak jakby zostali zaproszeni na wolne miejsca po czyjejś rezygnacji. Także myślałam żeby z tą rodziną która mieszka daleko zacząć 4 miesiące wcześniej i będę miała miesiąc na rozdanie reszty. Bo ja mam wesele na 120 osób więc 60-65 zaproszeń będzie jednak do rozwiezienia. Majka , Jagodka co u was nic się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja jeszcze na temat zaproszeń nie myślę :) tak właściwie to póki co o niczym nie myślę :P tzn. sesję mam w głowie jak narazie. Chcieliśmy w styczniu jeszcze fotografa i kamerzystę załatwić ale narazie brak czasu :P chociaż to kuzyn i wystarczy się na kawę ugadać,żeby wszystko załatwić, no ale nie ma czasu hehe :) o sukni też nie myślałam. jedyne co oglądałam, to obrączki bo mnie się od zawsze podobały tradycyjne raczej i mam już jedne upatrzone ale kilka osób mówiło, że będą niepraktyczne bo będą parzyć bo są za szerokie. Mniej więcej takie: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,140 http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,7088 niewiem czy linki będą działać, podobają mi się obrączki zwykle z żółtego złota, bez curkonii, grawerów zewnętrznych (w wenątrz chciałabym imię i datę ślubu) i szerokie. chciaż pewnie jeszcze trzy razy zmienie zdanie hhe :) a Twoj link z suknią mnie się nie otwiera.. a i jeszcze nauki na wiosnę chcemy zalatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka obrączki śliczne w moim guście. Bardziej mi się podoba ten model całkiem gładki. Jeśli o nas chodzi to też chcemy obrączki z żółtego złota i też grube ale co do wzoru to nie oglądałam jeszcze. Co do tego parzenia to moja kuzynka ma szerokie ale nic nie mówiła żeby parzyły, ja nawet nie biorę cienkich pod uwagę. Sorki za link, myslałam, że działa, już wklejam wkleje Wam 3 które mi się podobaja najbardziej. Tylko od razu uprzedzam to są suknie szerokie u dołu i nie wszystkim muszą się podobać - baba śląska chyba chce przeciwieństwo tej:) bynajmniej skromniejszą bez koła. ja zawsze chciałam mieć taki model suknie bez względu na obowiązującą modę. http://www.suknieslubne.chojnow.com/images/galeria/img.php?nazwa=paula.jpg http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160760220625876&set=a.160538787314686.25843.159554404079791 http://www.suknieslubne.chojnow.com/images/galeria/img.php?nazwa=msm201101.jpg Mam nadzieję, że teraz będą działać:) A Ty Majka jaki model sukni preferujesz? ja też mam sesje ale robie wszystko żeby o tym nie myśleć:) mam takiego lenia że nie wiem jak się pozbierać i zacząć pisać i się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka mam takie same wymagania co do obrączek:) szerokie, proste, bez zdobień i z żółtego złota. Amelka tym razem działa tylko link nr 2:D ale suknia bardzo ładna:) takie o kształcie litery A też mi się bardzo podobają:) odpadają raczej te, których dół zaczyna się na wysokości pępka:D chociaż prawda jest taka, że nigdy żadnych ślubnych sukni nie przymierzałam i może się okazać, że w tych "bezowych" wyglądam najlepiej:D Dziewczyny, a czym jedziecie do ślubu? narzeczony namawia mnie na jakiegoś mustanga, ale nie wiem czy to czasem nie zbędne koszty. choć w sumie nie mamy jakiegoś fajniejszego auta, żeby nawet pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zawsze podobały zwykłe tradycyjne obrączki, bez żadnych grawerów zewnętrznych :) Suknia druga bardzo ładna mi się podoba,a reszta nie działa. Hmm.. ja jaką bym chciała? szczerze to jeszcze niewiem ale napewno długą (bo czasem widziałam wersje mini) :P a dalej to niewiem, jak coś mi się rzuci w oko to rzucę link :) jak mówisz babka śląska, najpierw chyba trzeba troche poprzymierzać, zobaczyć w czym będziemy się dobrze czuły, co nam będzie pasować itp. ja pewnie będę miała problem bo jestem mała (160cm) :) także zobaczymy czy będzie coś pasować na takiego małego karzełka hehhe :D :D:D:D:D:D:D:D a czym pojedziemy to też niewiem ale mnie sie podoba coś w stylu retro :) jakąś starodawną maszynę :D trzeba będzie coś wymyśleć, ale chyb a z tym mamy jeszcze czas.. tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukni jeszcze, to powiem Wam, że póki co podoba mi się wogóle bardzo dużo sukni, od prostych zwykłych do jakiś duuuużych, bezowatych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :) Tak sobie czytam i czytam i powiem Wam, że tydzień temu jeszcze myślałam że mnie walnął jakiś zwariowany pierun, że myślę o ślubie już teraz :P Zaręczyłam się przed sylwestrem, chociaż to nie był za dobry moment (mamy troszeczkę długów, ale już nam się kończą). Ja mieszkam w Polsce, mój narzeczony pracuje za granicą, ale nie na stałe, wróci w połowie lutego a potem może znowu wyjedzie na 3-4miesiące. Zawsze miałam takie marzenie, żeby zaraz po zaręczynach zacząć organizować ślub (nie chciałam chodzić zaręczona przez sto lat jak porąbana, dla mnie zaręczyny=ślub, tak mi się wkręciło ;) ). Na chwilę obecną wyglądamy tak: Ja studiuję dziennie na 4roku, w wakacje chciałabym wyjechać za granicę na 3miesiące (może dołączę do narzeczonego, wtedy razem zarobilibyśmy na 3/4wesela, z resztą pomogą rodzice). Moglibyśmy wziąć ślub już w tym roku, np w październiku, ale nie mamy pewności ile pieniędzy zarobimy,a rodzice musieliby za nas większość wyłożyć, potem byśmy oddawali, no szaleństwo. Więc postanowimy że w tym roku będziemy pracować z myślą o ślubie a pobierzemy się na wiosnę 2013 (najbardziej odpowiada nam KWIECIEŃ!). Nie mogę przestać o tym myśleć, jutro jadę przymierzać suknie (nie kupować, tylko poprzymierzać z mamą for fun;) ). Za jakiś miesiąc zaczniemy wstępnie dzwonić po salach i może oglądać, dowiemy się jak wcześnie ludzie rezerwują itd. :)))) fajnie, że nie tylko ja tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia powyżej to nie mój typ :) odpada absolutnie :) każdy ma inny gust, ja tak właściwie sama niewiem jeszcze co bym chciała, może przez ten czas zmieni się coś jeszcze, będzie coś nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do linków to w 1 i w 3 zrobiła się spacja jak ją skasujecie to się otworzy. No ja też nie mierzyłam nigdy sukni ślubnych więc też nie wiem co mi będzie pasowało ale jestem szczupła więc myślę, że te wybrane przeze mnie suknie będą dobrze wyglądać. Witaj molekularna cieszę się, że dołączyłaś będzie nas więcej a to zawsze więcej porad i w ogóle:) Chyba większość z Was bierze ślub przede mną (ja sierpień) i cieszę się bo będę miała relacje co i jak jakich błędów nie popełniać i co dopilnować i w ogóle wiecie tak w teorii to każdy potrafi ale dopiero wszystko wychodzi "w praniu". Także z niecierpliwością będę czekała na Wasze relacje ze ślubu:) Ja dalej jestem na etapie tego co miałam we wrześniu... Mama się śmieje, że jeszcze pół roku i same najgorsze firmy mi zostaną - ale jest tu plus są tańsze :D hahahah Ale tak serio to musimy się zebrać - co nie jest takie proste- i w końcu załatwić orkiestrę i kamerzystę bo tu gdzie mieszkam jak się orientowałam to tak półtora roku przed ślubem jest "ostatni gwizdek" żeby złapać swój termin bo mają mało rezerwacji a mówili mi że właśnie półtora roku przed ślubem zaczynają się telefony i rezerwacje. A tak rok przed ślubem to zostają jakieś tam terminy ale szansa że trafi się na swój jest mała - no chyba że ktoś nie ma żadnego terminu to wtedy dostosowuje termin do orkiestry. No ale ja mojego 10.08 już nie oddam :P naprawdę jestem w szoku że tak się mogłam przyzwyczaić do terminu który jest tak odległy. Dajcie znać jak u Was. Ja mam dalej sesje ale oczywiście robię wszystko żeby się nie uczyć - ale to standard a później latanie i panika bo ja nic nie umiem czy ja nigdy nie zrozumiem że lepiej się nauczyć i się nie stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×