Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

No właśnie praca dla studenta na 3/4 etatu na obsłudze klienta infolinii. Nic specjalnego... A tu cztery kartki pytań o wszystko plus jeszcze ten test :P straszne to jest... Ale lepsza taka praca niż żadna, w sumie to są pierwsi pracodawcy jacy do mnie zadzwonili, a cv rozsyłam od ponad miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna- 7,20 netto czy brutto? mało trochę, ale może dlatego, że studiujesz... majka-GD dzisiaj zasypało masakrycznie, nie? :) Nawet na spacer z małą dzisiaj nie poszłam :) Nie wiem czy Wam pisałam, ale na ten moment chyba mam wszystko już "ślubnie" załatwione - mamy salę, DJa, fotografa. Szukam kościoła, muszę popytać, bo chcemy zrobić bliżej miejsca, gdzie mamy wesele, a jest ono dość oddalone od naszego miejsca zamieszkania :) Może kobietki z Pomorza znacie jakiś uroczy kościół w Gdyni, ew. Sopocie? Zdecydowałam, że podjadę na suknie sobie popatrzeć, zapytać co i jak. Ja ślubuję 4 maja, więc suknię chcę kupić w listopadzie, ale wypad do sklepu na pooglądanie może być skomplikowany później, bo od 2 kwietnia wracam do pracy, a po pracy to trzeba do dzieciątka wracać, także chcę się wybrać na dniach i popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka przepraszam :( zle spojrzalam ... baba slaska - pierscionek zobacze w domku bo mi w pracy nie chce strony otworzyc... molekularna super ze udalo ci sie tak szybko znalesc prace :D gratuluje :P jagodka1 fajnie ze juz tyle zalatwiliscie :D ja jeszcze poltora miesiaca i urlop :D ja sukienki tez bede teraz ogladac :P bo potem to dopiero w grudniu... dzis tlusty czwartek a ja nie zjem paczka bo te holenderskie sa okropne :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodagdynia
Jagodka1>>>> W Gdyni ładny jest kościół pw. św. Trójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Dziękuję za gratulacje, ale jeszcze pracy nie dostałam, dopiero byłam na drugim etapie rekrutacji. A praca za 7.20zł jest marzeniem każdego więc trzeba się o nią bić w trzech etapach ;/ 7,20 netto na szczęście :P Ale to i tak niewiele. Malapannamloda - zgadzam się. Holenderskie pączki są okropne, zresztą pieczywo też słabo wypada przy polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co? Ja generalnie nie piję alkoholu, ale dzisiaj jakoś tam mi smutno było i kupiłam sobie dwa piwka, żeby sobie humor poprawić :P Już kończę pierwsze i kręci mi się w głowie!! Masakra, jaką ja mam słabą głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja tez nie pijam alkoholu ale ostatnio przerzucilam sie na wino czerwone polslodkie :) wysmienite :) chleba od nich tez nie kupuje... okropienstwo bleeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja tam czasem sobie piwko albo drinka wypiję, od czasu do czasu :) w weekend oczywiście :D molekulrna, ale śmiać mi się chciało jak pisałaś o tych dwóch piwkach :D tak fajnie to zabrzmiało. u nas dziś jest odwilż ;/ chlapa się zaczyna robić pomały a ponoć po niedzieli ma być jeszcze cieplej. ja tm bym wolała te 3 albo 5 stopni mrozu. przynajmniej zdrowe powietrze bylo. malapannamloda, tez sie niezmiernie cieszę że dziś piątek w końcu jutro się wyśpię :) a ja wogóle mam problem ze studiami bo muszę zrobić 200 godzin praktyk w szkole i przedszkolu, a pracuję i nie mam jak tego zrobić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to niedobrze.... ja tam się ciesze ze ciepło jest :D wreszcie wiosennie się robi :P wiesz ja tez czasem się napije właśnie w weekend najczęściej. mój A się śmieje bo ekonomiczna jestem bo 2 piwa wypije i mam bombę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D to faktycznie "ekonomiczna" jesteś :D Nadajesz się do zrzuty, dajesz tyle co wszyscy a pijesz połowe :P ja też lubię ciepło ale nie lubie chlapy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobrze powiedziane :P dlatego ostatnio przerzuciłam się na wino jest droższe ale mam butelkę dla siebie :D i nikt mi tego nie wypije... majka a urlopu nie masz? moja mama robiła praktyki właśnie w czasie swojego urlopu wypoczynkowego... i zadowolona była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- rozumiem, że studiujesz pedagogikę, wczesnoszkolną i przedszkolną tak i dlatego musisz zrobić praktyki w szkole i w przedszkolu? Ja też studiuję pedagogikę, jestem obecnie na ostatnim semestrze a Ty? Ja w czerwcu mam obronę. Ja właśnie wróciłam z uczelni. Jutro seminarium a pracy licencjackiej coś nie przybywa:/ Motywacji brak... Ja też muszę zrobić praktyki ale ja muszę chyba 60 godzin bo ja miałam "rozbite" te godziny na 4 praktyki i łącznie też miałabym ok 200 godz. U mnie też odwilż i już mnie to wkurza bo same kałuże wszędzie:/ Jak dla mnie to albo lekki mróz ok 3-4 stopni żeby śnieg się utrzymał i nie było ciapy, albo ładna słoneczna pogoda, już nie mogę sie doczekać wiosny:) Ja piwa nie lubię ale za to baardzo lubię drinki, uwielbiam połączenie: wódka i cola i jakieś chrupki do tego:D zaraz właśnie idę zrobić drinka:) - oczywiście w ramach relaksu po zajęciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was używa prostownicę i mogłaby mi polecić jakąś dobrą i sprawdzoną firmę i model bo muszę koniecznie jak najszybciej kupić a nie za bardzo wiem jaką:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :P Malapannamloda, to powiem Ci ze dobra jesteś i tak, bo ja zwykle nie jestem w stanie dopić drugiego piwa :P Jestem beznadziejna w piciu, naprawdę ;) Dziewczyny, a co powiecie na kwartet smyczkowy w Kosciele, zamiast organisty? To jest moje marzenie ogromne :)))) Tylko ciekawe ile taka przyjemność kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie mam zielonego pojecia ile to kosztuje :P wczorj pilam wino : 3 lampki wypilam i wiecej mi nie pozwolono bo poszlismy spac... :( co robicie na obiad??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W następny wtorek jedziemy do Poznania podpisać umowę z kamerzystami. Ogólnie to mój mąż wraca w czwartek a my w piątek idziemy do kościoła i zaczynami nauki, w sobotę kończymy, w niedzielę się obijamy. W poniedziałek jedziemy obejrzeć dwie sale, we wtorek do Poznania... Mam nadzieję, że zdążymy wybrać salę zanim wyjedzie znowu ;) Dzisiaj dzwoniłam do jednej restauracji i powiedzieli mi, że nasz termin jest zajęty, MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda dzięki za polecenie, pojechałam dziś z narzeczonym rano połazić po sklepach porównać ceny tych prostownic, bardzo podobała mi się ta Twoja ale stwierdziłam ze już kupię taką z regulacją temperatury i coś tam jeszcze ma i kupiłam prostownicę firmy Remington w Media Expert kosztowała 250 zł a w Saturnie była przeceniona z 249 na 179 zł :D więc jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na promocję:), sprawdzałam na allegro to buła za 159 więc dodając koszt przesyłki wychodzi na to samo co zapłaciłam i miałam ją już dziś:) jakby któraś chciała zobaczyć to link poniżej. http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow/prostownica-do-wlosow-frizz-therapy-remington-s9951.html Co to picia to ja tak jak mówiłam preferuję drinki i jak siedzę sama albo z narzeczonym to piję tak 2-3 i już je czuję:) nie jestem pijana ale wiecie jak to jest taki lekki szum:D:P a;e na imprezce to piję przez całą noc drinki i jest ok. A co ogólnie robicie dziewczyny w weekend? Pracujecie, studiujecie czy odpoczywacie po całym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udzielam korepetycji, więc właściwie to siedzę w domku :) Bardzo to lubię, cieszę się, że mogę na tym zarabiać w weekendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i znow poniedzialek :( ja teraz w piatek zaczynam nauki.... mam nadzieje ze A znajdzie na nie czas.... ja caly weekend odpoczywalam :D zakupy sprzatanie gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda- to ja czekam na relacje z nauk;) Ja cały weekend włącznie z piątkiem spędziłam na uczelni a dziś pół dnia spędziłam w bibliotece, szukając książek do 2 rozdziału pracy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na relacje z nauk, bo chcemy na wiosnę pójść. :P amelka ja jestem na drugim roku, zaczynam w ten weekend czwarty semestr :D najprawdopodobniej nie będziemy pisali pracy lic, tylko bedzie egzamin z 3 lat. Masakra :( u nas odwilż, mam nadzieję, że wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając Wasze wpisy o szkole cieszę się, że już nie jestem studentką!:D nic mi tak w kość nie dało jak szkoła właśnie:P a'propos ślubu to marzy mi się fontanna czekoladowa:P ale nie wiem czy to ma sens, biorąc pod uwagę, że będzie ciasto, tort, lody, owoce..no i ta cena:P a koszty rosną i rosną..:P może któraś z Was była na weselu, gdzie była taka fontanna i wie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci niestety nie pomogę :( ja także się cieszę że nie studiuję już :d ja na studiach wytrzymałam 1 semestr i potem stwierdziłam że to smolę i wolę sobie prawko zrobić za tę kasę :D ha ha teraz jestem mistrzem kierownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie pomogę w sprawie fonatanny ale super by to wyglądało :P a jak to cenowo wygląda? co do kosztów to tak... jak sobie pomyślę to aż strach się bać co to będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×