Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość PaulinkaM
Ja wam polecam fotovideo ze stuio neston bo mają chyba najlepszą ofertę, a teraz mam pytanie poszukuję kogoś do przystrojenia sali i kogoś kto robi wystrzały armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) za życzenia nie dziękuję bo wiecie nie chcę zapeszać... co do moich przygotowań to tak :) 1) sala na 65 os. za osobę 165zl. (udało mi się gdyż od tego roku już jest podwyżka na 180 zł/os a ja zamawiałam w grudniu) 2) zaproszenia już zamówione czekam na odbiór :) może jeszcze do końca urlopu rozwiozę gdzie się da :) za 35 zaproszeń dałam 50 zł :) 3) fotograf też już zamówiony :) (za 800 zdjęć na płycie i 3 wielkie fotoksiążki damy 1600 zł) 4) suknia ślubna też już zamówiona (całe 2500 zł bez dodatków) 5) zespół też już jest zamówiony 5100 zł za dwa pełne dni grania i wywodziny... (trochę drogo ale wierzcie mi opłaca się ) 6) w tym tygodniu jadę jeszcze zamówić w kwiaciarni wstępnie bukiet, wystrój kościoła i auta i muszę znaleźć kosmetyczkę i fryzjerkę :) 7) alkohol i obrączki na następnym urlopie bo niestety ubezpieczalnie nie chce oddać kasy za naprawę auta i lawetę :( ale będziemy pisać do nich do skutku :) więc może odzyskamy 5000 zł włożone w to ... a jak u was dziewczyny??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol jestem w szoku duzo juz masz! tylko ty mieszkasz za granica tak dobrze pamietam? my mamy: - sala 180 zl/os -fotogrf i kamerzysta 2050 zł chyba ze sie zdecydujemy na fotoksiazke to cena wzrosnie -zespół 2500 zł - zarezerwowany samochod wstepnie - dekoratorka 500 zl za ubranie kosciola zywymi kwiatami (w cenie sa juz kwiaty) ja jeszcze nie rozgladalam sie za suknia i tak szczerze czasem przegladam w necie i nic mnie nie zachwyca i wogole boje sie ze ciezko mi bedzie cos fajnego znalesc.. licze ze pojde do jakiegos salonu i poczuje ze to ta ;p hehe rozgladam sie za obraczkami podobaja mi sie dwa modele jak narazie, oczywiscie szukam w internecie nie mam pojecia jaki ma byc kolor przewodni jakie zaproszenia a najbardziej mnie gryzie to ze jeszcze nie bylismy w parafii zarezerwowac terminu, mysle ze na 13,04 nie bedzie problemu ale moze wyrobimy sie w kwietniu zeby podjechac do ksiedza to tak wyglada to u mnie :) ale pogoda sie paskudna zrobila mam nadzieje ze za rok bedzie ladniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To termin w parafii rok wcześniej się rezerwuje 0_o Myślałam, że z pół roku góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie 3 miesiace wczesniej wystarczy ale wolalabym zeby bylo to juz odchaczone, zreszta wiekszosc moich znajomych rezerwowalo termin rok wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosaaa
Witajcie;) Mam nadzieję, że mogę dołączyć do Waszego grona. Ślub mam zaplanowany z narzeczonym na dość nietypową datę - 15.08.2013. Wypada to w czwartek, więc pewnie poprawiny będą trwać 3 dni :D . Ksiądz już jest dogadany, sala i zespół również. Pozostaje nam tylko znaleźć kamerzystę i fotografa. Zastanawiam się tylko kiedy wybrać się po sukienkę. Jak sądzicie, pół roku przed ślubem to wystarczająco aby zakupić sukienkę ? Wy kiedy zamierzacie się po nią wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! coś długo mnie tu nie było:P zazdroszczę wszystkim kwietniowym pannom młodym-to już tylko rok!:D niektóre z Was mają już dużo załatwione, ja ciągle się zastanawiam czy na pewne rzeczy nie jest za wcześnie. Ale najchętniej zaklepałabym już godzinę w kościele, bo bardzo mi zależy, żeby ślub był o 14 (nie za wcześnie i nie za późno). Tylko moja siostra jak była zamawiać ślub, który też był w czerwcu, usłyszała od księdza, żeby przyszła po nowym roku, bo on nawet nie ma kalendarza, żeby to zapisać:D co do sukni to najpierw poszukam używanej, ale to dopiero we wrześniu. eh, a teraz ciągle mi chodzi nasza sala po głowie-sen z powiek mi spędzają 2 kolumny, które stoją praktycznie w środku parkietu!!! jakoś wtedy mi nie przeszkadzały, a teraz wściekam się, że nie przemyślałam tego dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rosaaa
jak masz taki termin a szukasz fotografa to dzwon pod 511242725, jak trafisz na termin to z pewnością bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubna - sądzę, że goście dopiszą, to przecież początek długiego weekendu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rosaaa :) Baba śląska - nam ksiądz powiedział to samo :) Dlatego pójdziemy do Kościoła w tej sprawie około listopada-grudnia, bo wtedy mój Narzeczony będzie w Polsce. Tak podsumowując to ja mam gotowe: Salę - 180zł za osobę Fotografa - 1700zł Dj - 1400zł Kamerzystów - 3150zł I jeszcze kurs przedmałżeński, spinki do mankietów i buty ;P Suknię planuję kupić mniej więcej we wrześniu, bo Panie w salonie powiedziały mi, że kolekcja w której jest moja wypatrzona kieca będzie przeceniana właśnie wtedy. Teraz kosztuje 2250zł +halka i welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może jakieś pomysły na fryzurę ślubną :) ?? Jeśli tak to uprzejmie proszę o linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) mnie również dawno tu nie było fotovideo jak nie miałam tak dalej nie mam ale mysle ze na lipiec nie mam sie czym martwic jest czas ... Rosaaa - a na jakie włosy krótkie czy długie? Ślubna - termin super :) my też myśleliśmy właśnie o tej dacie ale częć rodziny zza granicy na sierpień nie przyjeżdża więc odpadło... napewno goście dopiszą i będziesz miała kilka dni wesela :D jak w górach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały błąd, o terminie pisałam do Rosaaa :) przepraszam jeszcze śpię :) idę po mocną kawkę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiducia Fashion
Bezpłatne warsztaty ślubne dla przyszłych młodych par 28 kwietnia 2012 r. godz. 15:00 17:00 ul. Grudowska 8, Milanówek tel. kontaktowy: 604 264 524 Zapraszamy wszystkie przyszłe młode pary do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, organizowanych przez Biuro Konsultantów Ślubnych w Milanówku. Podczas spotkania konsultantka ślubna przedstawi: - złote zasady organizacji udanego wesela, - harmonogram przygotowań ceremonii ślubu i wesela, - sposoby stworzenia wyjątkowego klimatu w miejscu ślubu i wesela, aby goście na długo zapamiętali Wasz ślub, - trendy w modzie ślubnej obowiązujące w 2012 r., - propozycje wiązanek ślubnych, butonierek, dekoracji kościoła, samochodu itp. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach obowiązują wcześniejsze zapisy telefonicznie lub na miejscu w Biurze Konsultantów Ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ;) co tam u Was? my z przygotowaniami stoimy w miejscu cały czas, choć pewnie już czas zabrać się za resztę przygotowań ;) aquku, a kiedy bierzesz ślub? ;P bo się nie doczytałam, tylko patrzę że lipiec. ja mam dziś kiepski dzień, jestem jakaś zła, zmęczona i wogóle, chyba jakieś wiosenne przesilenie :D nasz topik upada , dziewczyny odzywać się! ;) miałyśmy dotrwać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
To ja dołączę,mamy tylko salę,14 wrzesień,na okres wakacyjny nie było już wolnych terminów,co do zespołu to jeszcze muszę się zdecydowac ,mam namiary na 3 ,nie chcę mieć fotografa na weselu ,wolę mieć na plener,na weselu chcę tylko kamerzystę ale żeby filmował od kościoła,ale tez jeszcze nie ma załatwionego,do księdza też musimy się wybrać bo chyba już czas zabrać się za nauki przedmałżeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubna - ja jestem z woj opolskiego :) ja u księdza byłam teraz więc też już go mam załatwionego. ale to tylko z tego względu że nie wiem kiedy będę w Pl następnym razem :) w grudniu będziemy podpisywać protokół ... Baba śląska - ja myślę że te dwie kolumny nie są wielkim problemem :) co do sukienek ... Mi krawcowa u której już suknię zamówiłam powiedziała że dobrze że już teraz przyszłam.. Ja już mam to z głowy :) 1 przymiarka też w grudniu :) cześć Majka :) faktycznie długo cię nie było :) a ja znów za kilka dni wyjeżdżam do Nl :( to jakaś masakra jaka już nerwowa chodzę... ale co chciałam załatwić to załatwiłam :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda-ale Ty masz już dużo załatwione:) jakie zaproszenia wybrałaś? no i przede wszystkim jaka sukinia:)? aha, i kupiliśmy wódkę. teraz ciągle waham się nad autem-nie wiem czy zamówić czy może od kogoś z rodziny się pożyczy (choć na dzień dzisiejszy nikt nie ma jakiegoś fajniejszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przejściowe problemy finansowe ? Jesteś w kropce . Nie wiesz co dalej zrobić ? Możemy Ci pomóc ! Oferujemy pożyczki 1000 zł BEZ Bik-u !!! Jeśli jesteś zainteresowany ZADZWOŃ !!! Tylko Warszawa + bliskie okolice . Numer kontaktowy : 794-693-249 lub napisz email : pozyczka1000pln@interia.pl Pożyczki 1000zł BEZ bik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×