Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

he he Baba ślaska :) to chyba dobrze że już tyle mam :) co do sukni nie powiem jaka mam suknie chyba że na necie znajdę podobną ciężko jest mi ją opisać nawet :) co do auta... nas powiezie znajomy od brata. on da nam auto i będzie na każde nasze zawołanie a my w zamian zapraszamy go na wesele ... i problem z głowy a autko ma fajne nową Audi A8 :) my jeszcze chcieliśmy obrączki i alkohol no ale nie starczyło nam kasy przez te nasze auto :( ktoś założył nowy topik na 2013 rok na ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 czerwca 2013 melduję się :) za tydzień jade z sala umowe podpisac, jutro spotkanie z zespolem co myslicie o dj na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Na początku myślałam o di żeju no bo taniej ale jednak narzeczony mnie przekonał żebyśmy wzieli zespół 4 osobowy,u nas będzie ok 140 osób więc dość spore wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda-piękna suknia:) też się muszę zmobilizować i zacząć coś więcej załatwiać, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. rybcia-witaj! my mamy zespół, ale tylko dlatego, że wesele jest na 120 osób, bo gdyby było mniejsze to na pewno byłby dj. Dziewczyny jak macie jakieś propozycje piosenki na 1-szy taniec to piszcie! ja kompletnie nie wiem co wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Śląska to co mi przychodzi jako pierwsze do głowy to: Anna Jantar i Boguslaw Mec - Pozwolil nam los - to także mój typ :) Rod Stewart - When I nedd you Kindla - Z kimś takim jak Ty Seweryn Krajewski - Wielka Miłość Wet Wet Wet - Love is all around Walc Angielski Walc Wiedeński Eleni - Tylko w Twoich dłoniach Ktoś mnie pokochał - tak na luzie :) Alicja Majeweska - Odkryjemy miłość nieznaną - jezeli bdzie dobrze zagrane i zaspiewane przez zespół, piosenka ma niesamowity klimat Dirty Dancing - Time of my life Majka dzień mojego ślubu to 27.07.13 :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.arecnowak.pl
Witam wszystkich serdecznie, Jeśli poszukujecie Państwo obsługi technicznej wraz z najlepszym sprzętem nagłaśniająco-oświetleniowym na swoje przyjęcie, zapraszam do skorzystania z usług firmy Arec Nowak.pl. Jesteśmy elastyczni zarówno co do rodzaju muzyki, rodzaju prowadzenia, a także w kwestii cen. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy Arkadiusz Nowak tel 608-330-869 www.arecnowak.pl e mail: areknowak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) witam nowe dziewczyny :) gdzieś na którejś stronie była ładna ramka kto i kiedy bierze ślub :) dziewczyny poszukajcie jej :D bedzie lepiej wiadomo wszystko :) ja dziś dostałam zaproszenia są cudowne :) jutro część rozwieziemy a resztę wyślemy pocztą :D juuuupi :) :D mój wzór to W 16 :) a środek K4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Malapannamloda! Szybko się wzięłaś za te zaproszenia, my jeszcze o tym nawet nie myśleliśmy ;) Tzn coś tak przeglądaliśmy, ale rozdawać chcemy najwcześniej w grudniu :) Ale śliczne te zaproszenia :) Takie eleganckie :) A zamawiałaś z personalizacją gości? Jak tak, to nie było pomyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Mnie jeszcze wiele czeka ale jakoś ostatnio nie mamy czasu,praca,szkolenia,zaproszen jeszcze nie mamy,zespół jeszcze nie zamówiony,w kościele u księdza też nie byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aquku, to mamy ślub tego samego dnia ;) też jestem w szoku ile macie już dziewczyny załatwione ;) my chcemy w tym tyg iść do księdza dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Majka,ja mam tylko salę i nic więcej a slub 14.09.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia89
rybcia1987- my tez mamy na 29.06.2013r. :) sala zarezerwowana, jesteśmy w trakcie poszukiwania dj. suknie chce kupić w listopadzie, nową w salonie, gdzie będą wyprzedaże kolekcji 2012:) zaproszenia, fryzjera, kosmetyczkę itd to myślę, że na spokojnie po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia89
dziewczyny, a co z Kościołem? kiedy tam rezerwujecie datę? Boję się, że jak pójdę za późno to nie będzie już terminu mojego albo godziny.. rodzice chcą żeby było po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panuje wolność słowa..., jednak coraz częściej dochodzę do wniosku, że powinna ona dotyczyć tylko tych ludzi, którzy znają i egzekwują pojęcie "kultury". Wypowiadanie się jest dobrowolne, więc nie rozumiem bulwersowania się co poniektórych. Nie chcecie- nie czytajcie;) Proste i logiczne. Trochę odbiegłam od tematu, jednak inaczej nie mogłam;p Jeśli chodzi o mnie.., to też wolę dmuchać na zimne;) Zdecydowanie jestem za tym, że lepiej zacząć wszystko wcześniej i mieć potem więcej luzu, niż odłożyć wszystko na ostatnią chwilę po to, by później nie mieć czasu na nic i ledwie wyrabiać. Jestem typową kobietą- lubię mieć wszystko pod kontrolą, dlatego też sama wszystko robiłam z małą pomocą narzeczonego oczywiście;) Jeśli mogę coś doradzić, to najlepszym, co można zrobić, według mnie, jest dokładne zaplanowanie planowania;p To znaczy spisanie na kartce przykładowo czegoś takiego http://supersluby.pl/przygotowania-do-wesela-a16.html a potem to już tylko odhaczanie rzeczy zrobionych i aż radość człowieka bierze jak widzi, że lista topnieje i topnieje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię mieć wszystko zaplanowane ale czasem się nie da :) ja coraz bardziej zaczynam się gorączkować, że nie mamy jeszcze fotografa, kamerzysty i księdza załatwione- podstawowe rzeczy przecież :) niby sobie myślę, że mam jeszcze masę czasu ale jakoś już się niepokoje :) męczę narzeczonego, żeby iść w tym tygodniu do księdza ale on oczywiście twierdzi, że mamy czas :D:D :D:D słuchajcie niby myślę, że ponad rok to masa czasu ale jak sobie pomyślę, że zaczęliśmy rozglądać się i przygotowywać ślub pod koniec maja zeszłego roku to stwierdzam, że ten czas gna jak szalony i za moment będzie maj 2013 i ślub będzie już tuż tuż. :) a co niektóre z nas będą już po ślubie. dziewczyny zróbmy tabelkę która kiedy bierze ślub, będzie nam łatwiej się ogarnąć :) i może skąd jest :) co wy na to ? np takie coś: Majka---------------27.07.2013------------------Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za :) ja już w Holandii :) na szczęście droga minęła szybko i bez przygód :) ja wyszłam z założenia że lepiej już teraz wszystko załatwić a potem tylko czekać :) Majka---------------------------27.07.2013---------------Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tą tabelką :) Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013---------------Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja się dołącze do tabelki :) Jak ja wspomniałam mojemu n. o księdzu to się zaśmiał, że tak wcześnie, i musimy to narazie odłożyć :) ale nie na długo za jakiś czas znowu go pomęcze :D Majka mnie też dręczy to że nie mamy fotografa i kamery tym bardziej że jak juz szukałam to jest milion firm, wszystkie zdjęcia takie piekne i ciężko się zdecydować na jedną :) Dziewczyny moja bratowa ma piękną sukienkę do sprzedania więc pomyślałam że może którejś z Was się spodoba suknia prezentowała się ślicznie a kwota symboliczna http://moda.allegro.pl/piekna-suknia-slubna-wysylka-gratis-polecam-i2288642046.html Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013----------------Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i nasza tabelka się poszerzyła, przynajmniej wiemy kto kiedy bierze ślub ;) aquku ja mam właśnie problem z fotografem, bo wszystko co oglądam to jest na jedno kopyto, wszyscy mają tak samo i mnie się to średnio podoba. Podobały mi się dwie firmy : http://www.inre.net.pl/index2.php http://www.blackandwhite.net.pl/ Pierwsza mniej mi się podoba ale tańsza wersja, a druga bardzo mi się podoba ale biorą ogromną kasę, niestety. a ile Wy tak wogóle płacicie za fotografa i kamerzystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a ta agencja black & white maj jakąś galerię ślubną? bo nie mogę znależć :):) fotograf z pierwszego linku ma fantazje plus wasze pomysły ... może być ciekawy album :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my niby wszystko co najważniejsze przygotowaliśmy przed wyjazdem narzeczonego do Norwegii, ale teraz już wydaje mi się, że sala wcale nie jest taka ładna jak mi się na początku wydawało... Okropne uczucie ;) Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molekularna- nie martw się, zawsze po jakimś czasie wahamy się czy sala jest faktycznie taka jak powninna, to samo jest z sukienką i wieloma innymi rzeczami :0 skoro ją wybrałaś dużo wcześniej napewno spełni Twoje oczekiwania :) ja też mam malutkie obawy co do sali ale tylko dlatego że jest nowa i dopiero od tego roku (od maja ) będą tam organizowane wesela, ale sala jest piękna i ceny jak na początek też dali atrakcyjne, mam nadzieje ze wszytsko będzie tak jak obiecywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×