Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość dorociczka
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opole rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwice aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------Gdynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze super :) duzo juz nas :) a ja nie wiem czemu jestem z wszystkiego zadowolona boje sie tylko tych zdjec bo wszyscy brali sprawdzone a ja sie wylamalam :) suknia sliczna no ale ja juz mam zamowiona :) ja za fotografa dje 1800 zl za same zdjecia :) ich stronka http://fotografika.opole.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26o
dziewczyny jak szukacie dj to mogę polecić wam mojego jest sprawdzony podaje tel.605-544-248 z okolic Rybnika Pozdrawiam i życzę tak udanego wesela jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociczka-mamy rzut beretem do siebie!:) majka-też nie potrafię znaleźć zdj. ślubnych agencji b&w, ten pierwszy bardzo fajny:) my płacimy za fotografa 4 tys., kamerzysty nie mamy, bo nie chcemy. Teraz tak myślę, że mogłam znaleźć tańszego:D ale jakoś tak szybko podjęłam decyzję i teraz już nie ma odwrotu:P molekularna-ja też ciągle widzę wady tej naszej sali..wręcz mi się obciachowa wydaje:D a co najgorsze-znalazłam inną, bliżej mojego miasta i jest przecudna:D ale boję się tylko cokolwiek napomknąć mojemu M., bo pewnie by się wkurzył:D aquku-nasza sala też jest nowa, na necie jest dosłownie garstka opinii i raczej bardzo ogólne-typu "fajna sala", "dobre jedzenie". mam więc te same obawy co Ty-nie chciałabym, żeby goście wyszli głodni. aha, i kupiliśmy alkohol. 0,5 na głowę i ok. 50 sztuk do rozdania gościom, bo ciasta rozdawać nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Baba śląska jak masz wątpliwości to nie bój się powiedzieć o tym narzeczonemu, ja 3 razy zmieniałam sale hehe ;p jak miałam drugą salę to przez nią nie umiałam spać w nocy i z mamą się pokłóciłam. Mój M był tą salą oczywiście zachwycony a dla mnie to była katastrofa, tylko oczywiście chciałam dla niego dobrze. Też bałam się mu powiedzieć, że mi ta sala jednak nie odpowiada, ale jak już si ę odważyłam to powiedział, że jemu to obojętne i mam wybrać tak, żebym była szczęśliwa heh i w końcu też tak zrobiłam i w końcu śpię spokojnie ;D Dołączam się do tabelki :) Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wiekszosc facetow tak ma hihihi mi to obojetne poszukaj ty ja co najwyzej moge zaakceptowac.... u nas co do sali to w sumie ogladalismy trzy pierwsza wogole nam sie nie spodobala druga w sumie fajna zdjecia na stronie internetowej piekne a w rzeczywistosci taka sobie i tak zglupia pojechalismy na trzecia sale i to bylo to! spisalismy umowe od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mój M. w ogóle nie bierze czynnego udziału w przygotowaniach:D nawet jak go o coś pytam, to mówi, żebym sama zdecydowała:) mnie taki układ pasuje:D rybenka-być może masz rację, ale tam zaliczka już zapłacona, rodzicom się podobała, cena za talerzyk przystępna (155zł). a ta nowa? otwarta od tego roku:D eh..myślę, że to za duże zamieszanie:) no i żeby potem nie było jak zmienię, że będę żałowała, że zmieniłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz są efekty naszych przygotowań dwa lata przed :) jednej się suknia nie podoba, drugiej się sala znudziła :D heheh, nie no żartuję sobie, ale tak to jest, że przez dwa lata to się mogły gusta pozmieniać :D:D:D ale myślę, że dokonałyśmy dobrych wyborów :) b&w są super ale jak ktoś tu kiedyś już pisał 10tyś. to norma u nich. więc ja mogę już podziękować :) wogóle wydaje mi się, że 4tyś to też dużo.. ale chyba takie są teraz ceny co.. choć ja chciałabym tanich i oryginalnych :D zresztą każdy by chciał :D zobaczymy, mój M. też się mało się udziela w przygotowaniach mówi tylko: dobrze, wybierz pojedziemy kupić/zapłacić, ja się nie znam i takie tam :D czasem się wkurzam na niego o to, ale zawsze jak już coś wybiorę to wtrąci swoje trzy grosze i szukamy dalej bo coś mu się nie podoba :D ehh Ci faceci, duże dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba śląska powiem Ci, że ja nie miałam problemów z odzyskaniem zaliczek, za każdym razem odzyskałam bez problemów. Zadzowniłam wcześniej, powiedziałam, że z powodów osobistych wesele się nie odbedzie i czy istnieje możliwość odzyskania zaliczki i zawsze mówili, że bez problemów. Trzeba było tylko przyjechać z umową i tyle. Wiesz co, zrób tak, zebyś tego nie żałowała, bo jakby nie było jest to jedyny taki dzień w życiu. I powinien być taki żebyśmy go pamiętały do końca życia :) Mój narzeczony to się w sumie ucieszył ze zmiany sali, bo cena za talerzyk była dość sporo niższa ;p ale generalnie też jakoś nie specjalnie się udziela haha oni chyba już tak mają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Ja chce kamerzyste na wesele a fotografa to tylko na plener.Ale jeszcze żadnego nie mam.Zespoły mam 2 na oku ale jeszcze nie jesteśmy zdecydowani który weźniemy bo oba nam się podobają,musimy wybrać się do księdza ale jakoś nie ma czasu albo chęci.Dziewczyny a robicie winietki i zawieszki na alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - tak jakbym słyszała swojego faceta mam to samo :) wszystko mi obojętne ale jak przyjdzie juz do konkretów to się zaczyna akcja :D ale to wszytsko też ma swój urok :) Dorciczka- ja myślałam o podwiązkach i krawatach na wodke .. tak eleganko hehe widziałam takie raz na weselu i wyglądały cudnie! a szybko się to robi :) http://allegro.pl/zawieszki-na-wodke-krawat-muszka-podwiazka-40sztuk-i2293949743.html http://allegro.pl/wstazki-na-wodke-zawieszki-podwiazka-krawat-vat-i2279832984.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć ubranka na butelki, ale tylko nasze. Umówimy się z rodzicami i świadkami, którzy będą obok nas siedzieć, żeby te ubrane flaszki były tylko dla nas, bo będziemy chcieli mieć rozcieńczoną wódkę ;P A dla mnie to wręcz konieczna będzie czysta woda, bo jestem beznadziejna w piciu alkoholu ;) Winietki często można dostać taniej razem z zaproszeniami, ostatnio przyuważyłam takie promocje na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dobra w piciu do pewnego momentu... ;p smieje sie ze bede musiala sie znieczulic przed pierwszym tancem, bo ja fatalnie tancze i wogole sztywna jestem i nigdy nie wychodze tanczyc na trzezwo, wiem to tragicznie brzmi no alee cala prawda :) chyba ze na kursie tanca cos nam pomoga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mogę się do Was przyłączyć? Mój P. powiedział, że ześwirowałam do reszty z przygotowaniami na ponad rok przed ślubem, więc stwierdziłam, że w takim razie działam w konspirze i niniejszym samozwańczo mianowałam się samodzielną organizatorką naszego ślubu. Ślub w Warszawie 22.06.2013. I od razu mam problem, który nie daje mi spokoju. Godzina ślubu. Wybraliśmy 16 i zaraz Wam napiszę dlaczego. Ma to być najdłuższy dzień w roku, więc dość poźno zrobi się ciemno, a wiadomo jak jest - dopóki jest jasno, impreza się nie kręci. Slub od 16 do 17, do 18 składanie życzeń i tym podobne przed kościołem, wesele jest 45 km od Warszawy, więc trzeba liczyć z godzinę na dojazd, to już robi się 19, potem jakieś jedzenie te sprawy i wesele zacznie sie koło 20. No i teraz mam obsesję, że to za późno. Jak sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hachette! u nas-na śląsku-śluby są z reguły o wiele wcześniej, w mojej parafii ostatnia godzina to 15, bo potem o 16.30 jest tam jakaś msza. ja chyba zdecyduję się na 14. osobiście wolę jak śluby są wcześniej, można się dłużej pobawić, a pora przyjazdu na salę jest jak najbardziej obiadowa, a nie kolacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio obudziłam się w środku nocy i zaczęłam szarpać mojego P. i pytać czy nie sądzi że jest za późno, wyklepałam swoją formułkę z planem godzinowym, ale powiedział, że jest dobrze i żebym się uspokoiła bo zejdę na zawał i nie dożyję ślubu. Nie wiem co robić, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Ja będę chciała brać ślub o 14 więc myśle ze na 16 wyrobimy się na sale.Jednak byłam na wesleu koleżanki w Suwałkach i ślub był o 19 ,na sali byliśmy porzed 21 a wesle trwało do 7 rano.Tez było fajnie.Zjednej strony było dobrze bo przed weselem wszyscy się dobrze wyspali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no właśnie, dużo gości będzie jechało z Radomia i też nie chcę, żeby musieli się zrywać i szykować od 5 rano, bo padną na weselu o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Hachette :) Ja wyznaję zasadę, że im później tym lepiej ;) Moim zdaniem godzina 16 jest idealna, a ja się zastanawiam nawet nad 17... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam wszystkie zaręczone! My planujemy ślub na 31 sierpnia 2013. Kiedy się zaręczaliśmy, wydawało się, ze to jeszcze tyle, tyle czasu, a tu już mniej niż półtorej roku... Na razie załatwiliśmy salę i didżeja, a teraz suszę narzeczonemu głowę, żebyśmy poszli na kurs tańca. Pozdrawiam Was wszystkie i gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki :) co tam u Was? slyszalam ze super pogode macie :) dobrze wam :D u mnie non stop leje wczoraj tylko bylo ladnie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pann
Dołączam się :) Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik PannaMłoda89.................28.09.2013..............Gorzów Jak na razie mamy salę i orkierstrę ;) U księdza jeszcze nie byliśmy ale myślę, że jak w lipcu lub sierpniu pojdziemy to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa11
Witam :) Czy mogę się dołaczyć ?? Ja z moim narzeczonym bierzemy slub we wrzesniu 2013 :) I można powiedzieć że wszystko już mamy pozałatwiane został nam tylko kościół:) A u was jak tam przygotowania ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Panie ;) Co tam słychać? Mam do Was takie pytanie... Jeśli macie poprawiny to piszecie o tym w zaproszeniu? Czy zapraszacie że tak powiem buzią tylko wybranych gości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wydaje mi sie ze nie trzeba informowac o poprawinach to dla mnie np logiczne :D u mnie bynajmniej po weselu mowi sie o ktorej sie zaczynaja poprawiny i kto z gosci chce to przychodzi :) i co masz na mysli piszac "zapraszacie że tak powiem buzią tylko wybranych gości??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo u nas rzadziej są organizowane poprawiny. I nie dla każdego to jest logiczne, że następnego dnia znowu jest impreza ;) Opcji jest kilka - można w zaproszeniu napisać każdemu z gości, że wesele jest wtedy i wtedy a poprawiny wtedy i wtedy. Można zrobić wkładki do zaproszeń i zaprosić tylko część osób. Można też przy żegnaniu się z gośćmi, którzy już wychodzą z wesela zaprosić część z nich - to jest właśnie wersja "zaproszeń buzią" :P Zastanawiamy się jak to rozegrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz to u mnie jest inaczej ... jesli macie ulubionych gosci i chcecie zeby tylko wybrani byli na poprawinach to mozecie zaprosic na koniec wesela tylko wybranych... a jesli chcecie zeby wszyscy przyszli to w zaproszeniach dopiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak tam leniuchowanie po majówce?:) ja niestety kilka dni spędziłam w pracy, ale narzekać nie mogę, bo i odpoczęłam i co nieco pozwiedzaliśmy:) meturefet-my nie mamy poprawin, na drugi dzień będzie tylko obiad dla gości przyjezdnych, żeby ich zaraz na kacu nie wysyłać do domu:) ale raczej spotykałam się z tym, że młodzi informowali o poprawinach w dniu wesela albo przy zapraszaniu gości. Fajny jest natomiast pomysł z tą wkładką do zaproszenia-jeszcze się z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) My też myśleliśmy właśnie o wkładce. Moje Słońce bardzo pragnie poprawin, ja musiałam się tylko zgodzić ;) Ale nie chcemy zapraszać każdego gościa, myśleliśmy tylko o najbliższych przyjaciołach i członkach rodziny, żeby było tak bardziej kameralnie i "na luzie" Coś mnie napadło i od dwóch dni przeglądam zaproszenia na Allegro - widziałam już chyba wszystkie ;) Kilka mi się spodobało bardziej, kilka mniej, ale już wiem, że to będzie trudny wybór. Czasami mam wrażenie, że za bardzo się przejmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×