Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osiemnastkaa18

21.05.2011r.. Kontynuacja diety po raz trzeci :)

Polecane posty

Osiemastka, ja zawsze jak widzialam wiecej na wadze to przyostrzalam diete i dzialalo :) albo wiecej cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U mnie też waga zmienia się w gramach, dzis było 100gram więcej ;), ale narazie nie przeżywam, bo dietę trzymam dopiero 5 dzien, Dzis zjadłam śniadanie około 400 kcal, potem banan ok 100kcal, lunch jakies 300 kcal,podwieczorek kiwi, brzoskwinia i jabłko(150kcal) a na kolacje 3 nieduże kawałki pizzy, wiem że to duzo kalorii, ale nie chcę odmawiac sobie wszystkiego, słodyczy w ogóle nie jem( oprócz tego niedzielnego kawałka makowca). Poza tym nie chcę sobie obrzydzic sałaty, bo tego musze jeśc dużo. Osiemnastkaa myslę że Ciebie zdradzają te słodycze, to dużo kalorii, a pożytku niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bo z tymi sldyczami to tak juz jest ;) Wie się ze to puste kalorie a i tak ciagnie do nich przynajmniej mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy leżą ciągle jakies cukierki na pokusę, nie moje, ale wiecie jak to boli. Nie chcę nawet jednego, bo jak wezmę jednego to tak juz cały dzien będę mielic gębą ;)... ale nie daaaaaamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem moze.. ale ja nie wytrzymam np 3 dni bez zadnych slodyczy.. dlatego wole zjesc chociaz troche niz potem sie zucic na caly sklep.. dzisiaj zjadlam np rzadek czekolady i malego loda.. a po za tym kiedys to moj dzien jezeli chodzi o slodycze byl taki z 200g zelek czekolada.. czasmi do tego 2 wafalki .. i bywalo ze na tym sie nie kanczylo.. wiec i tak sie dosyc bardzo ograniczam.. zobaczymy jutro.. u mnie dzisiaj nawet ok, z tym ze bez cwiczen.. jutro robie sobie wolne ;p wiec moze troche wiecej ruchu bedzie.. Boska co do tych twoich owocow to to wiecej niz 150 kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49,7 :P a u Ciebie emilyy jak ? spadlo cos ? ;p chyba nie powinmnam wazyc sie codziennie.. bo wiadomo raz sie zje wiecej wypije wiecej itd.. Boska spadlo cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazenie się codziennie jest toche bez sensu ale ja i tak robie swoje i dzis stanelam na wage.Nic się nie zmienilo. Jest tyle co bylo czyli wage mam taka jak Ty :D magiczna 4 z przodu :P na to czekalam a co do diety to wyjatkowo dobrze mi idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby bEz sensu, ale chyba sama wiesz jak to jest ;p na pewno na wakacjach tez cos schudniemy (przynajmniej mam taka nadzieje) takie warunki sa sprzyjajace :) Ty masz ten + ze jestes wyzsza i ta waga u ciebie troche lepiej wyglada.. Bo ja niby waze mniej ale jakos szczegolnie tego po sobie nie widze.. wiec jakiegos łał nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakies pare cm wyzsza jestem ale tez do "olbrzymow" nie naleze :P Generalnie juz bym się nie musiala odchudzac ale chce jeszcze troche schudnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,komus się moze wydawac ze waga idealna a wcale tego nie widac...ale 3-4kg to juz powinno byc z gorki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Dziś było 100 gram mniej(55,6) jednak dziś również szlag trafił moją dietę, zjadłam chyba 5 lub 6 pierniczków alpejskich :(. W każdym razie zdecydowanie zjadłam więcej kalorii niz powinnam. Zobaczymy jak to się przełoży na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dame's....55,4 , kolejne 200 gram spadło, czyli że i pierniczki mozna podczas diety zjeśc :). Wydaje mi się że zjadam więcej niz 1200 kcal dziennie, ale to i tak jest dużo mniej niż do tej pory jadłam, pewnie dlatego pomalutku waga spada. Muszę tylko częściej zaglądac do tabeli kalorii, bo np brzoskwinia ma 120 kcal, a ja pomyslalam sobie że ma zapewne tylke co kiwi czyli 50/60 kcal. Dzis wieczorem będe miała znowy grilla, musze się trzymac na bacznosci :) Cieszę się że macie już 4 z przodu, to motywujące :) Trzymcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booska wydaje mi sie ze troche przesadasz, toz ktos zje podczas diety nawet 6 piernikow nie oznacza ze odrazu przestanie chudnac.. na diecie tez mozesz jesc slodycze tylko w mniejszej ilosci i np jakis wafelek czy troche czekolady nie powoduje ze sie nie chudnie.. tu chodzi o kcal jak zjesz ich za duzo niz spalasz to przytyjesz.. Ja jem codziennie jakies slodycze, raz wiecej raz mniej, a i tak chudne.. wiec wiesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znowu się wazylam hehe nie moglam się powstrzymac..Na wadze 49,6 więc powoli leci w dol :) nie moge się doczekac jak zobacze to 46-47kg.Wtedy uznam cel za osiagniety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wiem że można chudnąć nawet podjadajac słodycze, ale chodzi o to że jak juz się ogranicza kalorie, to nie chce się w tak prosty sposób dostarczac dużą ilośc pustych kalorii. Chciałabym poprostu jesc zdrowo, żeby dostarczac organizmowi niezbędnych wartosci odżywczych a nie jakis tam pysznych aczkolwiek nic nie wspomagających pierników ;P Dzis jadłam muszę przynac bardzo zdrowo, nawet grill był baaardzo zdrowy, rybka, pycha, suróweczka i trzy małe ziemniaczki. No a i małe piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisia miałam 54,8. Nie wiem jak to możliwe, ale przypuszczam że przez to że pospałam do 10 z uwagi na to ze mam wolne. Normalnie wstaję o 7.30 i się ważę czyli 2,5 godziny różnicy. Narazie podrzymam tak czy owak dietę i poobserwuje, bo cos mi tu za łatwo poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wlasnie wrocilam z basenu.Malo co teaz będe pisac bo mam troche zamieszanie z pakowaniem się na wakacje ale trzymam za Was kciuki ;) Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A ja wrocilam własnie z pilatesu i zjadłam miskę kapuśniaku, przed pilatesem też miskę ;). Teraz oglądam top trendy, a potem idę na spacer z psiakami. Pzdr, Milych wakacji Emily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche kiepsko.. niby za tydzien wakacje, ale jakos gorzej mi idzie ;/ i jestemt roche na siebie zla.. ;/ do tego ostatnio nic nie cwicze ;/ szkoda gadac.. Dzisiaj sie troche obrzarlam do tego akurat za tydziern mam miec okres.. i to pierwszego dnia na wakacjach..;/ trzeba mniec pecha.. Emilyy spadlo ci cos ? moze faktycznie lepiej byloby nowy temat zalozyc, bo jak my na te wakacje pojedziemy to boska nie bedzie miala z kim gadac ;p co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy po Waszych wakacjach, jak już będziecie aktywne, ja poczekam ;). Dzis miałam znow 55,6 czyli moje przypuszczenia się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o dietę "wszystko ale w małych ilosciach" co nie dziewczyny? No i aktywnosc fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą czytałam o diecie lodowej, ale nie dokonca mnie przekonała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fitness.magicsport.pl/1820,dieta,lodowa.html tutaj mozesz poczytac. Mnie nie przekonała, poniewaz jakby nie było to jest dieta na bazie cukru, a cukier nie jest niezbedny w zdrowym zywieniu, to najlepszy sprzymierzeniec grzybic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U_mnie_na_wadze_rowne_48kg.Wlasnie_się_zwazylam.Hehe_cos_mi_sie_klawiatura_zepsula_wlasnie_zauwazylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest 50,7... jak to jest kur*** mozliwe ? ;/;/ jestem taka wsciekla.. mam totalnie dosyc... ile mozna sie meczyc, jak za chwile jest to samo.. to totalnie bez sensu wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×