Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

po pierwsze puszczalska nie jesteś. po drugie tabletki działają tak ze mozaikują układ hormonalny, którzy u ciebie jest jeszcze niewykształcony w pełni, aby organizm myślał że jesteś w ciąży. branie tabletek poniżej 21 roku życia może spowodować problemy w przyszłości a tabletki u młodej dziewczyny nie chronią tak jak powinny i najważniejsze ŻADEN środek nie chroni w 100% i to ze byłaś załamana tym że prawdopodobnie zaszłaś w ciąże to znak ze jesteś niegotowa na seks. a szanse na normalnego faceta masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po1mam torbiela małego na jajniku i tabletki są przepisane przez lekarza jako lek na to po2czy skoro chcę mieć dzieci dopiero po 28roku życia to do tego czasu mam się nie kochać nawet z przyszłym mężem bo bym była zła że zaszłan wcześniej?po3skąd Tyle wiesz o żeńskim układzie hormonalnym? Po4dziękuję że chociaż puszczalską nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trochę wiem "skoro chcę mieć dzieci dopiero po 28roku życia to do tego czasu mam się nie kochać" no tak lepszym rozwiązaniem jest się pieprzyć sądząc że się nie zajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi trochę przesadzasz czy jeżeli np. Kobieta ma 3dzieci i nie chcę więcej to ma nie spać z mężem? Ja wiem jakie są skutki seksu i jeżeli bym wpadła to bym wychowała ale załamana na początku bym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamie czy Twój ojciec/matka jest ginekologiem? Bo nie wiem skąd facet o hormonach ma wiedzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz moim zadniej jeśli ktoś kompletnie nie chce dziecka to po co się seksi? co innego jeśli się seksi a jak będzie dziecko to nic się nie stanie trochę wiem o hormonach i wiem o tym że tabletki anty działają symulując przysadkę mózgową jednak ona jest w pełni wykształcona w wieku 21 lat wiec branie tabletek wcześniej może zaszkodzić jej rozwojowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wspomniałam te tabletki mają mi także zlikwidować torbiel szczególnie że nie leczony może skończyć się rakiem :o naprawdę jestem w szoku Twoja osobą znaczy facetem który na takie poglądy powinni Cię trzymać w muzeum jako okaz na wyginięciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej nie powinnaś ryzykować zajścia w ciążę aż się nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tym bardziej że z paroma poglądami kościoła i zahaczającymi o religię bym z chęcią podyskutował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie wtrace ale jak 20-letnia kobieta moze miec niewpelni wyksztalcony uklad hormonalny? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam przepraszam nie zrozumiałam czyli jesteś za poglądami religijnymi czy nie do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum_Plum -> przysadka mózgowa która odpowiada za produkcje paru ważnych hormonów kończy dorastać w 21 roku życia a ona odpowiada za parę hormonów ;) przynajmniej tak mi mówiono a nauczycielka biologi chyba nie kłamała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> jestem za większością, z paroma bym dyskutował aczkolwiek jest to dyskusja czysto filozoficzna niepoparta twardymi dowodami naukowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> no cóż trujemy się teraz hormonami to się ludziom (a raczej dzieciom) wydaje że w wieku 16-18 lat już są wypełni dorośli fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale sami tego chcieliśmy sprowadzając wszystko w chin a żywność z innych krajów przez to polski rynek gospodarczy chciał dorównać innym i mamy modyfikowaną żywność. Poza tym taka jest polityka państwa żeby było jak najlepsze czyli największe najładniesze co nie idzie w parze z dobra jakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci 18letnich i ogólnie młodzieży czyli w sumie chyba też się zaliczam:p to nas zniszczyły gimnazja głupi wymysł rządów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genetycznie modyfikowana żywność a napchane sterydami mięso to co innego ;] i nudna nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×