Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Gość ty chamsko docinasz?
Dziękuję za powitanie. :D Levi, spójrzmy prawdzie w oczy - nieporadnie bronisz się. :) Jesteś za grzeczny na takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chamsko docinasz? -> ja się nie bronię ;] docinak jak ktoś mnie wkurzy a naprawdę ciężko mnie wkurzyć bo ja niezwykle spokojny człowiek jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasik a ty
jestes ruda, zielonooka dziewica? levviatan takiej szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałem że szukam koniecznie dziewicy :P a znając życie będę z blondynką lub szatynką ponieważ szukam rudej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej poszukać w realu?:) bo wiesz ludzie różne rzeczy piszą a niekoniecznie prawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasik a ty
albo w tesco czy w biedronce, nie ważne levviatan, wyjdź do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze:) ale skoro już długo szukasz bo już kiedys czytałam Twoja stopkę tzn że nie szukasz dziewczyny tylko do........... Więc musisz być spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez że wsi :P choć w sumie to już małe miasteczko bo ma 3000 mieszkańców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i żeby nie było to pisze z Tobą bezinteresownie bo mam chłopaka tzn wczoraj jeszcze miałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym był desperatem to bym z każdą pisał interesownie a tak po prostu rozmawiamy. miałaś? a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie facet jesteś to mi poradz. Powiedz mi czy to normalne że chłopak skoro uprzedziłam go miesiąc wcześniej że nie będę mieć czym dojechać na jego urodziny które są dziś bo autobusu nie mam a samochód rodzice wzięli bo na wesele jadą, zrywa ze mną kontakt? Wiem może to głupie ale jesteśmy 1rok razem a nigdy mi nie zrobił takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobra z tym dojechaniem trochę inaczej jest jakbyś od początku czytał ten topik to byś wiedział. Chodzi tylko o to że przez to że mnie tam nie ma on zrobił mi wymówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej niezawsze przecież można wszędzie być. a jeśli robi fochy o takei coś po roku znajomości to widać to nie facet tylko ktoś kto traktuje ciebie jako ozdobę i pewnie do seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) kontrabasik Co odbiło Twojemu facetowi? Nie odzywa się do Ciebie? Pewnie focha strzelił, przejdzie mu, nie martw się.. z facetami gorzej jak z dziećmi.. eh. Levviatan Ty nie docinasz chamsko tylko kulturalnie i inteligentnie. Co bardziej denerwuje od chamskiego docinania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbiję kawałem :D W piekle dziwki stoją przed sądem. Pierwszej diabeł się pyta: - Ile razy dałaś dupy? -200 razy! - Do kotła! Sytuacja powtarza się kilkukrotnie. Podchodzi do diabła kolejna dziwka. Diabeł pyta: - Ile razy dałaś dupy? - 80 razy! Na to diabeł do podwładnych: - Dowalić do setki i do kotła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Koktajl:) ozdoba do seksu?raczej nie znaczy nie wiem już tyle nigdy się nie obrażał a teraz..... Dobra koniec tego smutnego:) co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano lubię się śmiać :D ale nie potrafię opowadać kawałów, miałam kiedyś kolegę-Rysia (a wszystkie Ryśki to fajne chłopaki) ten to nawijał kawały.. siedzieliśmy ekipą wieczorami na ławce przed blokiem i szczaliśmy ze śmiechu. To były czasy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie były..... z tego co piszesz wnioskuje że jesteś młodą kobietą:) ja to cały dzień w domu siedzę bo o dziwo jak na taką piękna pogodę mam gorączkę i katar:( ale też lubię się uśmiechać nawet jak nie do końca w życiu jest kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były czasy.. kiedy się siedziało przed blokiem na obdrapanej ławce, opowiadało kawały i grało się w karty :) Jestem młoda ale te czasy już nie wrócą ani znajomi nie wrócą. Wiesz ja też mam katar od chyba 3 tygodni jak co roku.. mam jakieś psikadło do nosa ale nie pomaga rewelacyjnie. Coś pyli.. a ja już mam dosyć tego kataru :( przeważnie w połowie lipca mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×