Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Koktajl Mleczny. -> miał być stok tylko komuś się upieprzyło że ziemi nie sprzeda bo jest ważna (a działka nieuprawiana) mimo zamiany na lepszą i dopłatę i lipa :/ kontrabasik -> jak pół metra (ma górka bo w dolinie jest zazwyczaj mniej) ci nie przeszkadza w odgarnianiu to możesz przyjechać w góry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No życie... góry latem są super.. jednego roku dałam się na Rysy.. doszłam do chaty i dalej już nie miałam sił :P oczywiście z Polskiej strony. :) drugi raz bym się nie dała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl Mleczny. -> co ty nie łażę po górach :D może kiedyś zacznę łazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim marzeniem jest nie grecja czy egipt czy inne tam piasek i woda tylko zobaczyć fiordy w norwegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego tu się bać najwyżej człowiek się zabije ;] a jesienią/zimą/wczesna wiosną może coś sobie odmrozić jak się nie przygotuje i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl Mleczny. -> na Giewont kiedyś się wybiorę ;] choć samemu mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie lubię tłoku a w lecie to tatry są oblegane a w zimie niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonił do mnie pare minut temu(pijany!)zabawa z kumplami z jednej strony cieszę się że mnie tam nie ma. I powiedział mi że jestem idiotka czy to wpływ alkoholu czy naprawdę tak jest ja już nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że jesteś idiotką... że jeszcze z nim się zadajesz Koktajl Mleczny. -> bo elektrociepłownie to nie trują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kocham my się jeszcze tak naprawdę to przez ten rok nie kłóciliśmy a tu awantura o to że nie jestem na jego urodzinach to śmieszne jest. Zresztą nie ważne niepotrzebnie napisałam ale tak jakos nie wiem co mam myśleć.....zmiana tematu. Koktajl długo palisz? Strasznie dużo kasy na to tracisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik Ok, skoro nie chcesz o tym pisać to rozumiem. palę... 8 lat w tym roku będzie... ale rzucam jakoś niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście długo palisz:o rzucaj rzucaj bo i kasę tracisz i zdrowsza od tego nie jesteś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasik a z drugiej strony to zastanawia mnie, czy nie mogłaś załatwić sobie dojazdu do faceta w inny sposób? Nie mógł cię ktoś znajomy zawieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl - no cóż zmieniam ja czasem :P kontrabasik -> szczerze to moim zdaniem jeśli coś takiego będzie się powtarzać o daj sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak rodzice auta mi nie dali autobusu nie mam w soboty on mieszka 25km ode mnie więc raczej na rowerze bym nie dała rady a poza tym chodzi tu o to że rodzice się nie zgodzili pszecież wiem mam 20lat ale jak ich nie posłuchan to będę miała przechlapane nie poradzę nic na to że się boję trochę ich i cóż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×