Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magggggaaa

ZA KROTKA KOSC UDOWA U PLODU O 4TYG.

Polecane posty

Gość magggggaaa

witam czy ktos byl w podobnej sytuacjii? moje jeszcze malenstwo z pomiarow usg ma caly czas za krotka kosc udowa o 4 tyg. juz od 25 tygodnia ciazy, martwi mnie to moze macie jakies doswiadczenia tego typu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijophyui
będzie miał krótkie nózki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pozostałe pomiary
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle, ze
ze tak jak mój, bedzie karłem, choć nie życzę ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadajcie głupot ! moje dziecko tak miało w 9 mies miała o ok 3 tyg za krótką i co urodziła się 54cm a teraz ma niecałe 3 i pół mies i nosi ubranka na 74 i ma normalnej dlugości nóżki to się nazywa hipotrofia więc bądz dobrej myśli i się nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolinowe dziecko
moj tez mial za krotkie i jest normalnego wzrostu. jak lekarz nic ci nie powiedzial to sie nie martw na zapas. albo dla pewnosci zapytaj na nastepnej wizycie. przeciez lekarz sie zna na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto usg moze sie mylic :/ nigdy nie wymierza idealnie u mnie tez tak było i chłop jak dab 58cm i super proporcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipotrofia jest wtedy
gdy obwód brzuszka nie jest odpowiedni do wieku ciążowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle, ze
przykro mi to pisać ale mój syn jest karłem. Tylko ja o tym wiedziałam juz w 26 tyg. A jezeli lekarz ci nic nie mówił to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
lekarze zwrocili na to uwage w 25 bylo 4 tyg roznicy i teraz w 29 jak robilam usg to dalej jest roznica 4 tyg, powiedzieli ze po urodzeniu trzeba zrobic jakies badanie ale zapomnialam jak sie ono dokladnie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle, ze
u mnie przypuszczali, ale nie byli pewni, bo był ułożony miednicowo, od początku,tzn siedział po turecku, i nie mogli go zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
"a ja mysle, ze" a twoje dziecko ile mialo tyg.roznicy? reszta jest raczej w normie glowka o tydz przyspiesza a obw.brzuszka tydz w tyle ale to nie jest az tak duza rozbierznosc jak tej kosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
nie mialam robionych przeplywow a co to takiego? nie slyszalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle, ze
5 tyg. ale nie martw się, jak by coś było nie tak od razu by Cię na badania wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
a ty mialas jakies badania robione? moj lekarz nic nie chce za bardzo mowic chyba nie chce mnie straszyc, ale ja sama coraz bardziej sie martwie i nakrecam:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
wkoncu 4 tyg to nie jest juz malo, no i tak juz jest od dobrych 2mies wprawdzie dziecko rosnie ale dalej o 4 tyg kosc udowa jest w tyle od reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ciąża jest niedożywiona( przepływy krwi pępowinowej i krwi w łożysku ) to może przestać sie rozwijać. Można to zrobić w szpitalu sprawdzają przepływy przez nie wiem jak to sie nazywa ale to jest usg ale takie ulepszone widać żyły dziecka i wogóle. Zawsze jakoś uspokaja to badanie czy wszystko ok jak jesteś nie spokojna tym stanem może zrób sobie takie badanie. Ja miałam robione 3 razy te przepływy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle, ze
miałam amnipunkcję, badanie przeziernosci karkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma mija ksiądz
twój synek bedzie karłem, najwazniejsze ze mozesz miec dzieci, uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
u mnie przeziernosc wyniosla 1,9mm ale z testu pappa wyszlo ze wszystko jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz chyba świadomość
że test Pappa określa tylko prawdopodobieństwo, a nie stan faktyczny tylko amniopunkcja może powiedzieć coś konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
wiem o tym ale po tescie pappa nie bylo wskazan do wykonania amniopunkcjii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz chyba świadomość
no tak, ale nie zmienia to faktu, że coś jest nie tak z Twoim dzieckiem nie wiem u kogo robiłaś usg, ale warto by było zasięgnąć porady specjalisty i udać się na usg do naprawdę dobrego ultrasonografa by ten zasugerował co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nic się nie martw nie słuchaj tych idiotek ci co piszą,że twoje dziecko będzie karłem:O:O mojej koleżance lekarz na usg powiedział,ze dziecko ma wodogłowie bo ma za dużą głowę i co dziecko urodziło się zdrowe nic jej nie było głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggggaaa
I wlasnie tak zrobie umowulam sie na usg u innego lekarza tak zebym miala porownanie...... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxaza
[zgłoś do usunięcia]Angel from hell mojej koleżance lekarz na usg powiedział,ze dziecko ma wodogłowie bo ma za dużą głowę i co dziecko urodziło się zdrowe nic jej nie było No...jasne, jak kolezance sie urodzilo zdrowe dziecko to i autorce sie urodzi. Jedno wynika z drugiego. Logicznie :D Zrob dodatkowe badania, nie sluchaj ani tych co cie strasza ani tych co bagatelizuja. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggga
umuwiona jestem na jutro na usg, staram sie byc dobrej nadziei ale troche sie martwie i boje:((( niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×