Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

Bahus, bo ja dosc nieprecyzyjnie się wyraziłąm,a le myslalam, ze wsrod inteligentnych mozna operowac skrotami myslowymi (czyz nie optymistycznie z mej strony??) wiec precyzując - ja czytam tylko wtedy jkiedy czytać mi sie chce! poza tym nie wszystko, co wyczytam pyblikuje na lamach bahusowych topików? I co Ty na to, mądralo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrywka? oj LUSINDA, to był sarkaźmik :D co do czytania to miałem na mysli, to co nasmarowałaś np o haremie, po prostu wyciągasz niezbyt trafne wnioski z mych wypowiedzi i możesz śmiało nadal operowac skrótami :P niech zgadnę, gdzieś tu za krzaczkiem siedzi DOBRA i z ukrycia przygląda się naszej małej bitwie na slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... a moje słowa to pewnie krystaliczny bark sarkazmu, sama szczera powaga i nabożne wyważenie come on, Bahus, naprawdę mocno mnie nie doceniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze woli siedzieć cicho żeby znowu nie dostać po nosie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba "brak" nie "bark" :P, LUSINDA, generalnie luźna guma, lubie takie potyczki przepełnione inteligencją i burzą uczuć DOBRA, jak ja Cię znam :P i nie dostałaś ode mnie po nosku, co najwyżej mogę dać klapsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, ten twój murek:P a czemu nie odpowiedziałaś na pytania o powód budowy murku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:47 [zgłoś do usunięcia] dobrze dobrze5@tlen.pl'; jedyne co robię to nie wszystko z swojego życia wprowadzam na forum " nie czytasz mnie😭- mam płakać i tupać nóżką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Cię najdroższa:P, myslalem tylko, że to nie jedyny powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najdroższa"- wiedziałam że tupnięcie podziała ;-) nie wszystko z życia prywatnego trafia tu na forum ...w tym też powody budowy murku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak:D wiedziałem, że to jedyny powód to ochrona danych osobowych, może kiedyś pogadamy o tym na @ i pisałem już do Ciebie czule, jednak nie było żadnej reakcji z Twej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się znowu szlajasz Najdroższa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracam ;-) za "kochanie" myślałam że dostanę złotą kartę Vipa - chyba się przeliczyła :-P @ mówisz ;-) jeżeli cię to tak ciekawi to ja nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a kiedy napisałas "kochanie"? bo chyba mi umkło:P no to pisz krolowiec3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus kurde
Bahus kurde tak czytam co napisałeś i naprawdę wiem już dlaczego jesteś sam. Każdy żart na temat swojej osoby odbierasz jak obrazę :O z tobą koleś naprawdę jest coś nie tak. Normalnym facetem to ty na pewno nie jesteś :O i nie pisz kolejny raz, że się pomarańcze czepiają. wiedziałam, ze coś musi być z tobą nie halo. Niby kreujesz się na dojrzałego faceta a strzelach humorki jak dzieciak z gimnazjum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus to ty napisałeś " kochanie"- ja raczej takich słów w słowniku nie posiadam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loylaloy
Zarzekala sie swinia ze gowna jesc nie bedzie :D Napierdalal od samego poczatku ze nikogo nie szuka A jak swiat swiatem tak naiwnych pisd nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"generalnie luźna guma, lubie takie potyczki przepełnione inteligencją i burzą uczuć" ale z Ciebie marzyciel (odnośnie tych rzekomych uczuć) a za resztę dziękuję, widzę, ze podlizywanie postanowiłeś udoskonalać i czasu nie tracisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to pisząc do Ciebie "kochanie" powinienem jeszcze dołączyć w pakiecie kartę VIP? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotą - tylko z zawartością bo pustych nie przyjmuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loylaloy
I dom z basenem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj LUSINDA, myslałem, że to żarty ale Ty na prawdę masz wysokie mniemanie o sobie albo szlacheckie poczucie humoru, którego nie łapię, tak czy inaczej nie schlebiaj sobie zbytnio, możesz sie przeliczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz jeszcze zawartośc a nawet @ nie chce Ci się napisać? oj, nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus kurde
bahus tak Ci dobrze szło z "dobrze", ale sknociłeś :O jak pewnie każdą znajomość z kobietą :P a co do Lucindy to akurat powinieneś łapać jej poczucie humoru, bo Ty tez masz wysokie mniemanie o sobie i jesteś wyniosły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Baus, rzeczywiscie załączenie przymrużonego oka musi niechybnie oznaczać brak żartobliwego podejścia no nic, zycze Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia z Dobrocią, i przypominam, ze licze na wklejki z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Dobroci się nie śpieszy do zakładania smyczy na szyję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loylaloy
i lusie zazdrosc wpierdolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, lolek, co jeszcze wymyslisz? zazdrosna o bahusa, którego cały czas celowo próbuję sprowokować do wejścia na wyższy poziom słownych kafe potyczek, zeby mozna było czasem dla rozrywki rzucić słowem? (jak wszyscy widzą Bahus bywa tu łatwo dostępny) żeby sie doczekac mojej zadrosci trzeba duzo wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×