Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

no dobra, idę spać bo jak zwykle DOBRA notorycznie unikasz odpowiedzi na pewne pytania (@), a tak na marginesie mi też się nie spieszy więc lusinda nie tak szybko wręczy nam na prezent slubny rodowy komplet porcelany:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSINDA nie pogrążaj się, Twoja frustracja zaczyna przerastać inteligencję, paaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAniaa992
Bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahus, teraz ostatecznie pokazałeś jaki jesteś przewrażliwiony. A co powiesz na to, ze ja celowo zagrałam hipokrytkę, żeby Cie sprowokować? :) No w każdym razie nie ma juz się z kim na forum inteligentnie pokłócić, ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus chociaż raz byś się postarał i napisał pierwszy - jeżeli już tak cię to ciekawi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus czy moglibyśmy
Chwilę prywatnie bardzo proszę . Dźwięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus czy moglibyśmy
A nawet dzięki, wybacz słownik T9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus czy moglibyśmy
Poprawiłam maila, glupi telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus to
już poszedł kimać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, napisałem na Twój tlen ale nie poszlo nie wiem o co chodzi więc Ty napisz, cyba że to nie wypada:P LUSINDA, to nas właśnie różni, ja nie lubię się kłócić więc nie mogę być Twoim partnerem w tym temacie MOGLIBYŚMY, do Ciebie też nie doszło więc tak jak u DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co widza moje oczy... awantury, sceny zazdrosci, tajemnicze -wielbicielki, prezenty slubne... - bahusowa brazyliana nabiera rumiencow :D :P ;) ps. widze, ze (nieswiadomie) posluchales mojej rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindulka czyżbyś oglądała za wiele serialów made in Wenezuela??;-) P.S- pomóżcie mi się spakować - bo ja już wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindulka - żartujesz?? każdy żyje długo i szczęśliwie ??:D a no to muszę powiadomić siostrę - żeby nie traciła czasu na bzdety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - a kto tak powiedzial? tam kazdy ma z kims innym dziecko, kazdy kazdego zdradza, po drodze gwlaci lub morduje i nie zna prawdziwych rodzicow aaa i ma jeszcze siostre lub brata o ktorym nie wiedzial/a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację PINDULKA, to zaczyna przypominac Modę na sukces:D chyba zamknę ten teatrzyk, bo to zaczyna sie robić żenujące, ani z kim normalnie pogadać ani się zakoleżankować:(, zaczyna sie potwierdzać moja teoria na temat większości kobiet z kafe, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałaś dodać - od początku filmu się kłócą a na końcu i tak są razem- normalnie jak w dynastii :-P czyli jak macie propozycję co do pakowania ??czy upychać nogą :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus, zrobisz jak chcesz ale adres @ zostaw na widoku lub w profilu, zeby te bardziej zainteresowane mogly sie do Ciebie odezwac :) dobrze - bez klotni nie ma brazyliany ;) / wez wieksza torbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindulka - w tej większej torbie to i tak muszę wszystko nogą potraktować albo poskakać po niej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA jakie zainteresowane, przecież cale zainteresowanie konczy sie na pisaniu o zainteresowaniu, niby takie wiedzące czego chcą, konkretne i silne kobiety a jak przychodzi do konkretów to wychodzi szydło z worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - dom ze soba zabierasz? :P bahus - do konkretow? tzn.? :P / daj sobie i im czas ;) udzielaj sie dalej na forum itd. tak tez beda Cie poznawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
Bahus, one wszystkie są "nibyzainteresowane", pogadać tu o dupie Maryni i to wszystko, nie licz na nic więcej. Można w tobie czytać jak w otwartej księdze, zero tajemnicy, zero niezobowiązującego internetowego flirtu, a kobiety tego nie lubią. Więcej luzu :-) Lepiej rozejrzyj się uważnie wokół w realu zamiast liczyć na to,że ci się tu trafi jakaś wyjątkowa laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom nie - ale porobiłam zakupy dla dzieciaków i sama nie wiem dlaczego, jeżeli to samo mogę kupić u siebie :-P- a teraz mam problem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA a nie sądzisz, że najlepszą formą poznania jest spotkanie w realu? DZIEWCZYNO, już dawno przekonałem się w necie nie znajdę partnerki życiowej i dlatego po raz kolejny powtarzam, że nikogo tu nie szukam, no może tylko jakiejś koleżanki do pogadania a jeśli myslisz, że mozna mnie tutaj czytać jak książkę, to się gruuuuubo mylisz, nie mam tak prostego charakteru jak może sie wydawać, co do flirtu, to jestem z pokolenia, które flirtuje w realu, bo slowo pisane nie oddaje emocji, mowy ciała i spojrzen więc trochu mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym mam dość idealistyczne podejście do życia i wierzę, że ludzie z gruntu są dobrzy i szczerzy tylko okoliczności życia przeszkadzają im pokazać te cechy w kontaktach z innymi, może to utopia ale tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, zostaw dla siebie te prezenty :D my tez jestesmy dziecmi ;) bahus - jasne, ze tak. Spotkanie w realu weryfikuje wszystko. (ale nie dziwie sie, jesli dziewczyna nie chce sie tak od razu spotkac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja już nie mam tytułu dziecka;-)- ale dla siebie chętnie bym kupiła tą grę twister:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×