Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

pindulka mi też kiedyś ktoś przepowiedział przyszłość ;-) dwójka dzieci i mąż w wieku 24 lat - do dzisiaj tego nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA, spiklim się na jakimś topiku i nawet się tam w czymś zgodziliśmy:p a tematy mam tylko dwa z czego jeden już wziął i umarł:) i co z tego, że się kręcą, więcej oglądających niż kupujących :) a wg Ciebie o czym to świadczy, że zainteresowane czy, że raczej sępy, bo z tym krązeniem to różnie bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogumienia?? tzn . rower wygrał :D? bahus i ty teraz przeciwko mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
ty mnie bahus wcale nie doceniasz, a ja temat dla Ciebie założyłam. :), zaglądam tu, ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ zajrzyj na koniec poprzedniej strony i jaki temat masz na mysli?:) DOBRZE może być i hulajnoga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ bahus a mówiłam kup rolki;-) rowerem to daleko nie zajedziesz :classic_cool: bahus nie spać tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
temat o wieku kobiet :) o odpowiednim wieku oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hulajnoga mówisz ...toć to szkoła wyższej jazdy - a jak to funkcjonuje :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
dobrze,jak ja byłam młoda w zamierzchłej przeszłości to się nazywało "gra w bierki" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swieżym powietrzu lepiej
Ogumienie ważna rzecz przy jeździe na rowerze ;) Hulajnoga też mogłaby być ciekawa, tylko żeby później facet nie dał nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ bahus - można zapytać o wiek :-P? ojj teraz to ja słyszałam że w gimnazjum to grają w słoneczko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
nie wiem czy można :p, niech stracę 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus i ty mi każesz na hulajnodze jechać bez ogumienia :( ?? ojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - takich przepowiedni nie sprzedaje ;) a to dobrze ze nie widzisz czy nie? :P bahus - czesto sie zgadzam z tym, co piszesz :P tylko bez sensu ciagle pisac zgadzam sie z b. :P wiec odpuszczam sobie komentarze. ale zeby nie bylo slodko, to powiem Ci, ze ostatnio to przywaliles tak, ze łooo... Mialam ochote cos Ci napisac ale poszlam spac :P :D Co do kobietek z kafe tych piszacych i tych czytajacych, to mysle, ze sa zainteresowane... jednak... (tu powinienes sie cieszyc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o stracie porozmawiamy późnej ;-)- oj to w dopiero młodość się w tym wieku zaczyna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ a no faktycznie, dlaczego zatem tu gościsz skoro tam nie miałaś o mnie dobrego zdania DOBRZE jestem pod wrażeniem, "słoneczko" fiu, fiu, jaka zorientowana:P no dobra, to jak przyjeżdżasz na Warmię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindulka a tu bym musiała głęboko się zastanowić a jakoś mi to nie wychodzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA a którą z mych wypowiedzi masz na mysli? wiesz nikt nie jest idalny:) ale miło mi, że się ze mna zgadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus a wytrzymasz pół dnia z taką rozklekotaną osobą :D- jeszcze mi nie wytłumaczyłeś jak funkcjonuje hulajnoga :-P co do słoneczka - lubię być na bieżąco z wiadomościami ;-) pindulka - fajny nick- ostatnio ktoś mnie właśnie tak wyzwał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindulka - tzn. tu na forum ;-) mnie ktoś tak nazwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, hulajnoga to taka deskorolka z kierownicą i odpychasz się jedną nóżką:) i czemu tylko pół dnia skoro masz trzy tygle urlopu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus zanim do ciebie dojadę to już tydzień minie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to tak działa - hmmm to powietrza w tym czymś nie muszę uzupełniać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gitara, drugi tydzień no powrót i jeden na miejscu, idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - haha, mnie sie chce smiac, jak na forum ktos kogos od pindy wyzywa :D ostatnio niejakiej Ines dostalo sie pinda :D bahus, nie pamietam :P az tak sie nie wczytuje... bylo cos o tym ze kobiety jak malpy trzymaja sie jednego faceta i nie puszcza go jak nie zlapia drugiego lepszego czy jakos tak.... - anyway przywaliles :P Pasuje, ze sie nie zgadzamy. Jakby bylo inaczej, to by bylo nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no popatrz jaki ty mądry;-)- a o to cię nie podejrzewałam :-P cały urlop mi rozplanowałeś , nie wiem jak tobie dziękować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA ale ja napisałem, że się ZGADZAMY:P a z tym puszczaniem gałęzi to troche tak jest jednak nie ja to wymyślilem, to był tylko cytat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
Gdybym miała o Tobie złe zdanie, nie zaczynałabym polemiki, olała to. Chciałam zwyczajnie znać argumentację Twoich poglądów, wlaśnie dla tego, że mnie interesujesz i lubię Cię. Nawet jak kogoś lubie to miewam czasem odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
dlatego * usnąć mi przyjdzie za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×