Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

PINDULKA, to może mi wytłumaczysz w czym jest problem z tymi spotkaniami w realu? co jest złego w spotkaniu w miejscu publicznym jakim jest kawiarnia, przecież to do niczego nie zobowiązuje, właśnie tego nie mogę pojąć i takie przyczajone panny juz na starcie są podejrzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
"powtarzam, że nikogo tu nie szukam, no może tylko jakiejś koleżanki do pogadania" - powiedzmy, że ci wierzę :-P Często jest tak, że szuka się a znajduje coś zupelnie innego,czego się w ogóle nie szukało :-D "jeśli myslisz, że mozna mnie tutaj czytać jak książkę, to się gruuuuubo mylisz, nie mam tak prostego charakteru jak może sie wydawać, co do flirtu, to jestem z pokolenia, które flirtuje w realu, bo slowo pisane nie oddaje emocji, mowy ciała i spojrzen więc trochu mija się z celem "- to wszystko wiem z twoich postów, dlatego napisałam, że można cię tu czytać jak książkę, ale nie w złym tych słów znaczeniu. Wyglądzasz na szczerego faceta, który pisze co myśli bez zastanawiania się trzy razy nad tym, jakie wrażenie zrobi jego wypowiedź na rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNO, masz rację, piszę to co myślę i jestem szczery, bo mimo całego zakłamanego świata w jakim żyjemy uważam, że tak jest lepiej, zaoszczędza to wielu nieporozumień i niedomówień, nikogo nie udaję bo to nie ma sensu i ewentualna zainteresowana od początku wie na co się pisze, co do książki to oczywiście odkrywam się z powodów o których powyżej, nie można poznawać innych, nie dając poznać siebie ale jeszcze wiele jest ukryte w kolejnych częściach mojej biografii, których tu na pewno nie ujawnię, bo facet też podobno powinien być trochu tajemniczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
"bo facet też podobno powinien być trochu tajemniczy" W stosunku do konkretnej kobiety oczywiście, ale na publicznym forum szczególnie trzeba zachować ostrożność, bo różni ludzie w różnych celach się tu pojawiają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego ujawniam tylko swoje cechy charakteru, nic wiecej:), trzeba być czujnym wobec wrogów narodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie stalo, że poczarniałaś? codo nicku, to nie ma specjalnego przesłania, może tylko to, że lubię dobre wino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam, że "dziewczyna ratownika" nieźle brzmi i szkoda, żeby ktoś go sobie przywłaszczył. Też lubię dobre wino, więc nie tylko Warmia i Mazury nas łaczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaki ten świat mały:D a nad którym jeziorem egzystujesz? a Twój nick ma cos wspólnego z rzeczywistością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czyjąś dziewczyną, ale to nie ratownik :-P Mazury to miejce mojego urodzenia, egzystuję gdzie indziej, ale nie cieszy mnie to specjalnie i chętnie wracam na stare śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak lasy i jeziora, prawda?:) ja też w różnych miejscach mieszkałem ale wokół mojego miasta są trzy jeziora, dwie rzeki i to jest to :) spadam, bede wieczorem i pozdro dla ziomalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyfer, tyle wysiłku i na nic, fakt wyszukana praca plastyczna, kompozycja też powyżej średniej ale jakos nie zrobiła wrażki na mojej wrazliwości artystycznej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej ktoś się postarał aż mi się mieni w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś chciał się popisać swoimi zdolnościami jak myślisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może tylko, że to nie jest topik o robótkach ręcznych:) ale dobra szkoda czasu na młodych twórców, jak się urlop zaczął, prezenty rozdane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero walizka spakowana i to nie do końca - prezenty rozdam w piątek, już się nie mogę doczekać - a urlop dopiero od jutra , jeszcze mam parę obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to przeskoczy na następną stronę - bo naprawdę zacznę okularki nosić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttttttttty!
ten mlody tworca vel desznik ma ponad 60 lat :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak do mnie przyjedziesz?:( a miałem jeszcze nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftttttttttttttt, o to ciekawe a jakie przesłanie ma jego radosna twórczość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttttttttty!
wszedzie to wkleja gdy przeholuje trunki wyskokowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałeś nadzieje że nie:-P?? pamiętaj "nadzieja zawsze umiera ostatnia;-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałem nadzieję, nawet zarezerwowałem na parkingu miejsce na Twój środek transportu ( hulajnogę ) :P, po za tym wiesz, nie pochwyciłaś tematu więc co, lubisz robić niespodziewajki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miejsce niech czeka- w razie czego przypnę do drzewa;-) a co do niespodzianek uwielbiam je robić :)- zawsze to miłe odczucie jak się sprawi komuś radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Cię znowu wcięło? chowasz się za krzaczkiem czy szlajasz po innych topikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×