Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

PINDULKA, luźna guma, przecież wiem, że mamy nie tylko podobne poglądy ale również poczucie humoru a z rękawem to gorsza sprawa, bo wiesz, teraz ciepło i śmigam raczej z krótkim lub bez rękawów ale służę włosami na ręku, to nie to samo ale w sytuacji awaryjnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie gdzie Twoje dziewoje
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fote creama
poszly sie jebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus, jak to luzna guma? guma to powinna pasowac :P :D a moze zamiast wlosami, to caly mi posluzysz ? ;) ps. gdzie zniknela Dobrze ? (nie ma dostepu do netu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA, Ty Dziabągu, chodziło o gumę w majtach w sensie, że nie krępuje ruchów a w przenośni intelektualnych:P a jak masz ochotę polecieć ze mną po "całości", to możemy przedyskutować temat :D a DOBRASŁAWA chyba wyjechała w na ten urlop w leśne ostępy i dziki zjadły jej laptopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahusek i Pindulka, czyż nie cudownieńka parlulka :) zaznaczam, ze ocena w ciemno, bo nie czytałam, jak wam idą te lubiane rzekomo przez Bahusa "słowne potyczki". Oczywiscie lubi tylko takich interlokutorów, którzy mu przytakują i niczego nie negują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus, nie tlumacz sie i tak wszyscy wiedza, co miales na mysli :P ledwo Cie znam, a juz mi miedzy wierszami gume i ruchy po calosci proponujesz :O Ty bezwstydniku! :P :D To jest ten Twoj slynny romantyzm? ;) lucy, zadna parulka ;) ja tu tylko przelotnie jestem :D i mysle, ze nie masz racji co do bahusa :) [chociaz go nie znam :D:P] trzecia kawa 🖐️ gdzie zniknelas? dlaczego nic nie pisalas? praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz za duzo
luska :D czytajac ciebie juz kazdy wie (procz ciebie) i moze odpowiedziec na pytanie "Dlaczego luska do tej pory jest stara panna ?" :D i co ? nastepnego wyrwac sie nie dalo na twoja wyuczona inteligencje i "komiczna" urode ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSINDA co Ty znowu wymyśliłaś, czyżby zazdrość? kazdy lubi dyskutować z ludźmi o podobnych poglądach ale lubię też koctruktywną wymianę poglądów jednak na pewno nie lubię kłótliwych babsków, które prowadzą grę i knują intrygi i prowokacje tylko po to, żeby zabłysnąć inteligencją PINDULKA, hola, hola a kto chciał, żebym służył jej cały, Ty prowokatorko jedna wredna:P a to nie romantyzm, że jestem skłonny poświęcić swe ciało dla Twych higienicznych celów? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus, miales mi posluzyc np. do prania, sprzatania i gotowania, ....a nie do zaspokajania :D:P ...chociaz... mam dzis ochote na loda... duzego loda...... :P mozesz cos z tym zrobic? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiające
odkąd zacząłem podczytywać portl pt. kafeteria zastanawia mnie, która szkoła bądż uczelnia uczy takiej pisowni, w której interpunkcja jest zastąpiona tymi oto ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkarurka
te oto kropeczki nie pojawiaja sie bez przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiające
tak tak pindulko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA, Ty prowokatorko:P pranie i sprzątanie, mówisz? zasadniczo możemy przedyskutować temat np. kiedy zaproszę Cię na loda, bo skoro kuchnia nie jest Twoją domeną więc robienie loda nie wchodzi w grę tylko koncumpcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sereww
co to takiego koncumpcja ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokatorko? i kto to mowi? - skandalista!:P nie wiem o co Ci chodzi? [jestem niewinna :D] a tak w ogole to rozczarowales mnie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze z radoscia skorzystasz z mojej propozycji i chwycisz za miotle... :P a Ty sie zastanawiasz... i ranisz me uczucia... 😭 ;) w takim ukladzie nie wiem czy przyjde na konsumpcje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, tak od razu za miotłę a może najpierw buzi? :P Po za tym "przedyskutować" w sensie ustalić termin i uzyskać adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw miotla, a pozniej znajde Ci inne zajecie... ;) ale najpierw musisz sobie zapracowac na przyjemnosci :D ;) przemysl to, a ja znikam sie poopalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecanki cacanki, bez zaliczki na zachętę nie wchodzę w takie układy :P, tylu teraz oszustów i kombinatorów, narobię się i co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam inna wersje: "obiecanki macanki...., a glupiemu stoi" :D narobisz sie i bedziesz mial satysfakcje :P to malo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie liczyłem na to, że znasz tę wersję i właśnie dlatego satysfakcja to za mało Ty sknero:P, chcesz tylko korzystać nie dając nic w zamian? oj, nie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna daje Ci satysfakcje a Tobie malo?! No wiesz... :O (co bys jeszcze chcial? :P) PHI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satysfakcję gwarantowaną;), bo ta, o której debatujemy wydaje się raczej wątpliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadania? czyli, że co? jaśniej proszę, bo bylem dziś na słoncu i jakoś nie łapię zawiłości wypowiedzi Twej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×