Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

masz na myśli slowo na "S"? :) ja się chyba skłaniam ku kokieterii i chęci dowartościowania i mysli, że ciągle na nią lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam :P ad 1. Charakter jest b. wazny. Dla mnie wazniejszy od iskry. Iskra moze pojawic sie pozniej. (ale czekac w nieskonczonosc tez na nia nie bede) ad 2. Nie wiem. Kobiety sa dziwne. :P Moze to ja bawi? ad 3. Ja wiem czego chce i nie zachowuje sie w ten sposob. ad 4. Kazda z nas szuka kogos innego. Jedna chce pantoflarza, ktory jest na kazde jej zawolanie, inna szuka rozrabiaki, a jeszcze inna nawiedzonego romantyka :D Wszystko zalezy od kobiety. ps. Bahus, przepowiadam Ci... Bedziesz gwiazda tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no to ja muszę się ciebie bardziej trzymać - może przyszła gwiazda da mi autograf ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bahus, przepowiadam Ci... Bedziesz gwiazda tego forum... " o w morde misia, tak źle mu życzysz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDULKA, mu się już chyba spotkaliśmy i dzięki za wypowiedż a z tą gwiazdą to tak raczej sarkaźmik czy sympatia i po czym wnosisz Watsonie? :P DOBRZE , Ty złośnico:P, nu, nu, z drugiej strony ciekawe, że zawsze pojawiasz się w takich momentach, Ty szpiegu Szoguna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSINDA, bez przesady, wychować starą dupę? :P (bez urazy), to tylko taki mały sarkaźmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to telepatia bahus;-) hihi szpieg szoguna?? tak jeszcze na mnie nie mówili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, bo ja i mój angielski humorek jesteśmy tu od niedawna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemność ze mną? to już sam musisz ocenić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy a już chciałam zapytać gdzie tak zwiałaś:-P bahus - do normalnych osób należysz to chyba jednak mam przyjemność poznać twój humorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSINDA, no raczej mój sarkaźmik na temat Twojego braku powitania, bo co do Ciebie to odnoszę wrażenie, że jesteś taka bardziej stonowana:P DOBRZE, dziękuję i czuję się zaszczycony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo ;-)- raz na jakiś czas kogoś lubię wprawić w dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to taka rzadkość, tym bardziej jestem zaszczycony:P, miałem newsa na dziś ale coś daleko latasz więc ciężko psać no o gdzie LUSINDA? napisała "Bahusiku" i ućkła:( jakiś dzien dobroci dla bahusa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak news to ja już nie uciekam i czekam :-P mam pytać dobry czy zły ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p Ty franco złakniona sensacji :P, szału nie ma, kolejny ciekawy przypadek Bahusa:), otóż w zeszłym roku "spotykalem się" z jedna panną i to było takie jakieś dziwne, jakby koleżenskie mimo, że ze soba spaliśmy, nawet chciałem czegoś więcej ale ona chyba nie byla zainteresowana i rozeszło się po kościach i wyobraź sobie, że dziś dostałem esa z pytaniem czy chcę pojeździć z nią na rowerze, no normalnie szoking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idź, DOBRZE, to ja tu newsa rzuciłem a Ty dalej się badziasz po innych topikach, strzelam focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
te kobiety, teraz seks bez zobowiązań nazywa się "pojeździć razem na rowerze"? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""te kobiety, teraz seks bez zobowiązań nazywa się "pojeździć razem na rowerze"? "" bo padnę - czyli muszę teraz unikać takich pytań :D hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
dobrze, ładnie brzmi takie zawoalowane, dwuznaczne nie unikaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahuś tylko bez fochów mi tutaj - na mnie nie działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ bahus mówisz że powinnam raczej proponować :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp się zepsuł? i juz naprawiłaś?:P trochę się przekomarzałem i grałem sfochowanego i niedostępnego a potem, że możemy jutro się spotkać ale też uknułem intrygę, że taraz będę ją traktował tylko i wyłącznie jako koleżankę jednocześnie dając sygnały, że może być cos więcej, generalnie chcę jej utrzeć nosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześ bahus
ale pojeździcie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp mi padł a nie zepsuł się ;-)- jakby się zepsuł to byście mnie przez tydzień nie zobaczyli :D- a nie chce żebyście tęsknili :classic_cool: ciekawa dziewczyna powiem tobie;-) jak nie pojadą jak pojadą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojeździmy bo z bahusem się nie pogrywa :D a juz na pewno nie dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×