Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

Młoda, musiałabyś mieś mikroskop elektronowy, żeby zobaczyć sprzęt offermy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata 26
co za sfintuchy się podszywają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie może być możliwe
"po prostu debile zazdroszczą bo z nimi nikt nie chce pisać i są sfrustrowanymi prawikami bez szans na związek z inną kobieta niż ta wyprodukowana z lateksu, tyle ich co sobie popiszą, bo i tak na nic nie maja wplywu i w realu nie byliby tacy odważni" Przyganiał kocioł garnkowi. Czytaj, Bahus, to co piszesz. Szukasz kobiet na forach internetowych, dokonujesz psedopsychologicznych analiz, na fałszywych uogólnieniach budujesz dalekosiężne teorie i żalisz się, że kobiety Ciebie nie chcą, bo są nierozsądne i zmanierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiesz czytać? napisałem, że nikogo nie szukam i nigdy się nigdzie nie żalilem, zawsze tylko pytam o opinie na pewne tematy, nie mierz innych swoja miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata 26
bahus-- otrzymałeś @?? Napisałam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie może być możliwe
Bahus, tygodniami jęczałeś na erotycznym, nie wciskaj kitu. Żaliłeś się, że nie chcą się z Tobą spotykać, tylko w nieskończoność korespondują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co zazdrośni że facet sobie zacznie korespondować z tą dziewczyną?? oferma- ty lepiej zabrałbyś się za coś pożytecznego niż psucie topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .małolata 26
Master -- masz lecz marzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe, nie żalilem tylko pytałem na czym polega ten mechanizm a to chyba nie to samo? Dobrze, dobrze Cię widzieć:) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małoIata 26
schowałeś sie Master:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolata nie schowałem się- tylko jednocześnie klikam na innym topiku z wartościową kobietą-- nie rozdwoje sie --- idź do bahusa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus u mnie wszystko dobrze jak zwykle:)- weszłam się wypowiedzieć na ten interesujący temat ( wypowiem się jutro;-)) i widzę że już parę szczerbi sobie język tutaj - jak zwykle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Porzadni nie pisuja na tym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby założył na ogólnym tez byście się go czepiali ...tak więc co za różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
dobrze dobrze5@tlen.pl'; -- a ty co się tak rozsierdziła moja pannico:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma- zapomniałeś dodać 24h na dobę ;-)- nie musisz dziękować Zuzanna Ameliiia bo czepiają się faceta który może nawet nie spojrzał że temat leci na erotyczny- mi się kiedyś też tak zdarzyło - ale rozzłościć się nie rozzłościłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście oferma zgadzam się z każdym twoim zdaniem - a mam wyjście ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak oczywiście a teraz wybaczcie że was opuszczę ale nie przeszkadzajcie sobie ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że matołki po nocy szalały:D, DOBRZE jesteś w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź
bahus mechanizm jest dość prosty, nie dajesz kobietom tego czego potrzebują przypisujesz zły wpływ na kobiety ruchom feministycznych a jednocześnie na innym topicu prezentujesz wrogie nastawienie do instytucji ślubu czy nie jest po prostu tak,że samolubny egoista z ciebie, do tego mało interesujący no i stary, bo 37 lat na karku to spory przebieg i dla niektórych lasek wypadłeś już z "obiegu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź
znam takiego "przyjaciela" mojego faceta jak go słucham to zbiera mi się na mdłości mam wrażenie, że wszyskie jego wady pogłębiły się z wiekiem zamiast szukać "mechanizmów" przyjrzyj się sobie i zastanów z jakich przyczyn wszystkie twoje związki nie przetrwały próby czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz co daję kobietom, byłaś ze mną? moje poglądy na temat ślubu nie mają chyba wiele do rzeczy, bo nie mówię o nich każdej spotkanej kobiecie i nie jestem jego wrogiem tylko nie jest mi do niczego potrzebny a skoro jestem malo interesujący to dlaczego zrobiłaś aż dwa wpisy i pamiętasz moje wypowiedzi z innych topików? jeżeli chodzio moje związki to już o tym pisalem ale specjalnie dla Ciebie przypomnę, że rozpadały się z takich samych przyczyn jak wszystkich innych ludzi ale pewnie Ty jesteś taka idealna, że masz przez cale życie jednego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
tak sobie mysle z kobiety chca byc roznie odbierane na roznych etapach znajomosci. Najpierw adorowane, potem uwielbiane a potem bezpieczne. No i chyba po prostu trzeba kobiete kochac, ale to nie jest proste, bo w tym calym kochaniu potrzebny jest takze ciagly dostep swiezego powietrza, zeby sie nie udusic. Umiesz utrzymac taka rownowage w zwiazku? Jak tak, to rozgryzles kobiety - gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź
bahus nie jestem idealna, ale faktycznie faceta mam jednego od dłuższego czasu - jemu też do ideału sporo brakuje :-D może zamiast atakowac doceń szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź
a skoro jestem malo interesujący to dlaczego zrobiłaś aż dwa wpisy i pamiętasz moje wypowiedzi z innych topików? pamiętam swoich rozmówców, szczególnie tych z czarnym nickiem ponadto wyglądasz mi na desperata i tego, niestety, nie da się ukryć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta odpowiedź
Najpierw adorowane, potem uwielbiane a potem bezpieczne Mała poprawka czasem adorowane, czasem uwielbiane, czasem bezpieczne chociaż niektóre wolą ZAWSZE bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
pewnie ze tak, a niektore to nawet lubia jak jej kopiesz, wiec poprawek mozna wprowadzac tysiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
ja kopiesz * :) Klawisze mi sie pomylily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus naprawdę uwierzyłeś w to że ja tu 24h na dobę siedzę ;-)?? i gdzie te wszystkie wpisy się podziały ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×