Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Ciuszki na sprzedaz,ceny.

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie mi prosze jakie sa ceny w sklepach lub(i) na bazarkach ciuszkow dla dzieci.Jak patrze na allegro to jakas masakra jest,kosmiczne zeny za uzywane ciuszki.Niedlugo wybieram sie do PL do rodziny i zastanawiam sie czy nie przywiezc troche ciuchow dzieciecych na sprzedaz.Jak ktos ma chwilke niech wpisuje ile dalibyscie bez mrugniecia okiem za dobre jakosciowo i nowe (z metkami) ciuszki: 1.Body 2.Spiochy 3.Rajtuzki 4.Spodenki bawelniane 5.Dresiki(komplet spodnie + bluza) 6.Jeansy 7.Bluzki 8.Bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sobie chyba jaja robisz
z tym tematem:):):):) bez sensu temat.jak ktos moze ci napisac ile dalby za cos czego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja tu nie chce sprzedawac tych ciuszkow,pytam orientacyjnie ile chetnie zaplacicie za ciuszki nowe dobrej jakosci (nie-firmowki i nie made in china)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie to zaplacimy
1zl od sztuki.to zaplacimy z checia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhgfdhj;oiokjkj
1.Body do 15 2.Spiochy do 30 3.Rajtuzki 4.Spodenki bawelniane do 25 5.Dresiki(komplet spodnie + bluza) do 40 6.Jeansy do 30 7.Bluzki do 15 8.Bluzy do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za 1zl to ja nawet uzywanych nie kupie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakiej marki :) No bo przecież marka na kafeteri jest najważniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli niemarkowe :P to mysle, ze ceny takie: body- do 10 zl spiochy- 7 zl rajtuzy - 5 zl spodnie - ok. 10 zl dresy- 20 zl jeansy- 20 zl bluzki- 10-20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisalam ze nie o firmowki mi chodzi.Zwykle ciuszki ale dobrej jakosci,bawelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×