Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MC Ajron

z podręcznika młodego kolarzysty

Polecane posty

Kolarz to jezdzi po 100 km dziennie, Ty to jestes tylko rowerowy turysta/terrorysta :P :D ale obciachu nie widze :P :D w krotkich spodenkach ladnie uda widac ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tytul to co? Jeszcze teraz jest roznica w ksztalcie ud kolarzy, dlugodystansowcow, crossowcow czy mouitonbyke-owcow. ;D a na zimno stosuje sie masci rozgrzewajace. Sprawdzone und potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolarzysta jest w tytule, nie nadinterpretuj ;) a na zimno, to dziś skuteczne było słońce, na które wyjechałem z lasu, maści potrzebne nie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja na kształt męskich ud uwagi nie zwracam ... ale co kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolarz dlugodystansowiec ma mocne uda ale slabo rozwiniete lydki, bo one nie pracuja tyle. u krosowcow i mouitonbike-owcow to i udo i lydka muskularna. Masci sie przydaja, jak i odpowiednia rozgrzewka. Ale to mowimy juz o bardziej hobbystycznym spedzaniu czasu niz 10 km rano :classic_cool: Perw :D 🖐️ czekam na pewne wynurzenia ;) ms jones, co, bedziesz uda lustrowac? Czy podnieca Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... w sumie nie widzę sensu w rozgrzewaniu się maściami przy blisko 20 stopniach, ale ja się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, to nie chodzi o temperature zewnetrzna, ale o rozgrzanie miesni by jak najintensywniej wykorzystac ich potencjal. A po jezdzie masaz powoduje, ze miesnie powoli wracaja do "rownowagi", masz mniejsza szanse na skurcze i zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
incognito...:D taki z Ciebie sportowiec jak z koziej dupy trąbka :D Może przestań przesiadywać na forach, gdzie wypisywane są przeróżne mądrości, a zajrzyj do naukowych publikacji....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakbym jeździł w Tour De Pologne to bym się masować i smarować musiał, ale że ja jadę jedynie w Tour Do Metra, to bez przesady :D jones, poka cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annettt
jak słowo ku....a daję banda idiotów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz się pisać mój nick z wielkiej litery...:O🖐️ incognito - i co z tego? Skoro nie wiesz co, jak, po co i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tour de Polonge sie nie liczy. To jest nic nieznaczacy wyscig. Ale to tylko rada, jak przyjdzie Ci kiedys zima jezdzic to, moze wtedy skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms jonse----> i vice versa, jesli chodzi o nick. To Ty nie wiesz, jak i po co, i dlaczego. Jezeli chodzi o semi-profesjonalne kolarstwo. W pyskowaniu i kloceniu sie nie ma lepszych od Ciebie, ale to to normalne. Najpierw sprowadzasz ludzi do swojego poziomu, a pozniej pokonujesz doswiadczeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annettt
"poważna dyskusja o sporcie"!??? no k...a nie rozśmieszaj mnie bo zajady w kącikach ust popękały !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o nicku było do Ajrona....:O🖐️ incognito-dobrze, już dobrze...nie denerwuj się, bo ci tętniak pęknie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anett, nie ssij tyle murzyńskich teleskopów, zajady ci się robić nie będą Jones, specjalnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×