Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonzolos

Brak seksu w malzenstwie

Polecane posty

Gość zona,matka!_!@#$
wiesz z uwodzeniem mojego chlopa to jest tak ze on sam mi powiedzial ze nie skusil by sie na skok w bok! ale wiadomo kazdy facet to tylko facet nie? jak znalezc ta najbardziej skuteczna metode! tabletki odpadaja bo je bralam libido=zero i do tego przytylam a tego bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo nikt nie chce spasionego tyłka od anty , może spiralę mnie tak gin polecił mówił że z tabletek się hormony i tak odkładają w organizmie , no i gumki do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona,matka!_!@#$
dzieki gagita! wiesz chcialabym drugie dziecko ale stanowczo jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzolos
Ja podejrzewam ze problem tkwi w tym,iz ona chciala tylko prokreacyjnie uprawiac seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzolos
ja jade na przerywanym skutecznie od 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
Nie uważam, że miłość to tylko seks, mówie, że uwielbiam sie kochac z moim facetem, bo chce go czuć, jego dotyk, zapach , smak, bo chcę być jaknajlbliżej jego. on tez tak ma, że nawet jak jesteśmy obok siebie ale gadamy albo jesteśmy gdzieś i nie kochamy się przez 2 dni np, to mówi, że tęskni strasznie za mną, za moim ciałem, smakiem, zapachem itd. Nie mówie, że seks to miłość, mówie, że to jest jej objaw, symptom taki no... Ps. ja biorę tabletki od 2 lat, nie przytyłam ani 1 kg, i mam wysokie libido ,ochotę na seks codziennie. Tabletki w moim przypadku nie mają żadnego znaczenia, może nawet są dla mnie pociągające. Nie to co śmierdząca prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona,matka!_!@#$
na kazdego tabletki dzialaja innaczej. gonzolos a moze twoja zona kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
gonzolos, nie wiem czy to napisał podszyw, ale ja tam w życiu bym nie chciała żeby moj facet jechał na przerywanym, to chyba już wiemy czemu żona nie chce się z Tobą kochać. Jakby mój facet wyciągał penisa zamiast kończyć we mnie, to po jakimś czasie bym przestałą się z nim kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zadna nowoscia ze kobiety aby zdobyc faceta na meza robia z nim wszystko co tylko facet chce...prawda stara jak swiat a potem jak chlop juz jest, papierek jest, jego potrzeby sa tylko jego potrzebami a kobiety modliszki to osobna kategoria - warto o tym poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
przełknę truciznę: ale pierdy z dupy gadasz!!! Mój problem własnie polega na tym, że to mój facet chce się ze mną żenić, a ja nie chce, to on chce mieć dom, dzieci i ciągle mnie zmusza do małżeństwa. I co o tym myślisz???? Ja absolutnie nie chce się wiązać, chce być niezależna, a on chce mnie uwiązać tym papierem żebym mu dzieci rodziła. To okropne, nie wszytskie kobiety chcą zniewolenia przez faceta!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełknę truciznę w niedzielę a to dziwne bo u mnie było zgoła inaczej!!! i to mój robił "wszystko" żebym za niego wyszła, nawet prezerwatywy "dziwnie" pękały ku***wa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a99999999999
eha pieprzylas sie juz z mezem 33wawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a99999999999
ale swintuszylas z nim na czacie, przyznaj desperatko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam goscia... na jakim czacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a99999999999
pisal tu ostatnio i poszliscie na gg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja, może poszukaj sobie tematu gdzie to bylo bo ja na gg z nikim takim nie gadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woo
Wiesz, a moze problem jest wlasnie w tych wielokrotnych orgazmach? Moze to jej starcza na miesiac? Wiesz moze to glupio zabrzmi, ale np. ja mam taki problem, ze jak mi jest zadobrze, to potem niebardzo mam ochote na zblizenie. Moze te piec orgazmow zamiast zaaplikowac jej jednorazowo, byloby lepiej rozlozyc na raty ? :) No i jeszcze jedna sprawa, dosc wstydliwa dla kobiet - z wiekiem kobiety nie sa juz tak wilgotne ( maja ciensze scianki pochwy, ktore produkuja mniej sluzu), czasem to bardzo deprymuje, a skoro masz juz dorosle dzieci, to pewnie zona jest ok.40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zona. Matka A czy twoje dziecko zostalo splidzone przez wadliwa antykoncepcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzolos
Jezeli chodzi o przerywany to ja pisalem,ale to stosujemy od poczatku zwiazku,i nie przeszkadza ani mnie ani jej.Tymbardziej ze to jest dla nas skuteczna metoda.Nie wiem jak Twoj partner,ale ja moge powstrzymywac swoj wytrysk.Co do wielkorotnosci jej orgazmow,te zmnie przeszla taka mysl,ale ja poprostu nie potrafie nie dawac jej przyjemnosci,to mnie bardzo kreci.Jezeli chodzi o wilgotnosc pochwy to jest rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona,matka!_!@#$
do ciekawus! nie dziecko urodzilam 2 lata po slubie przed zajscie w ciaze mialam ze tak powiem z mezem bogate zycie seksualne! wszystko sie zmienilo po porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berszka
a może te jej wielokrotne orgazmy- są udawane ? Bo wie, że Cię to kręci i chce dać Ci, jak najwięcej radochy- żeby starczyło Ci na długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzolos
berszka to nie sa udawane orgazmy,tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tego akurat nigdy nie można być pewnym :P Próbowałeś coś wprost pogadać z żoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... A ja jestem pewien ze Osama Bin Laden zostal zabity... To tez jest wazne ... Jestes mistrzem sexu... Ale dowiedz sie czy tylko ty tak myslisz czy razem tak myslicie... Przeciez ona tobie nie powie tego ze ... No wiesz panie X jestes do kitu... Po dobrym sexsie kobieta powinna lezec jeszcze z 10minut bez ruchu hehe... :-) teraz zdradze ci pewien sekret... KOBIETY KLAMIA I WYCHODZI IM TO ZAJEBISCIE :-) WIEC ZBADAJ TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona,matka!_!@#$
ciekawus! czy narzeka? hm rozumie mnie ale widze ze baardzo by chcial nic na sile ja jednak nie moge sie przemoc. ale wszystko jest na dobrej drodze mam taka nadzieje i tak jest lepiej niz bylo! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona matka... To dobrze ze rozumie. Moim zdaniem to jest bardzo powazne.. Chodzi mio twoje myslenie... Cos sobie wkrecilas i ciezko bedzie to odkrecic... Ale jak to mowia nic na sile... Ale co ja bym zrobil ze swoja kobietka to... A no i zacznij nad tym myslec zeby cos z tym.zrobic bo nie mozna tego odkladac... Niemow ze myslisz nad tym bo to juz 3 lata.... A jakby powiedzial pan z youtube.. NIE MA OPIERDALANIA SIE ... Ale co bym zrobil to... Ty mozesz mu kazac.. Przestudiowalbym wszystko na temat antykoncepcji jakie sa metody kiedy zawodza... Moja kumprla jest zadowolona ze spirali... No i dalej przejdzmy do sexu... Na poczatek jesli nie mamy spirali mamy prezerwatywy ale mimo to czujesz sie zagrozona... Wiec niech tam troche z prezertywa pojezdzi po twojej malej.. I zakonczcie sprawe recznie... Pozniej po paru razach... Kiedy bedziesz gotowa bym sprobowal sexu z gumka przerywanego... No a dalej to juz od ciebie zalezy czy bedziesz chciala z prezerwatywa zeby zostawal czy nue... A teraz wyobraz sobie ze masz spirale on prezerwatywe i jeszcze przerywany sex..... Nawet kule pistoletu sie nie przebija :-) Od czegos trzeba zaczac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta ja tak robilem... Moj pierwszy raz byl kiedy mialem 13.5 lat wiec przy kazdym sexie a raczej po kazdym byla schiza... Do tego wiekszosc kobiet ma nieregularne okresy w tym wieku z tego co pamietam... Z reszta nie wazne... Ona miala... To przy kazdym spoznionym okresie siadalo sie i studiowalo wszystkiego na temat antykincepcji i jak eygladaja objawy przed ciazowe :-) no i gumka plus przerywany.... Jej to dalo duzy komfort psychiczny.. A mi tez choc w mniejszym stopniu bo wiafomo pidczas sexu inna glowa u faceta jest odpowiedzialna za myslenie :-) DODAM Ze TO BYLA WIELKA milosc a nie jakies tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×