Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinabytom

eks mojego partnera zwariowała

Polecane posty

Gość karolinabytom
no właśnie, ona mnie nie akceptuje... powiedziała, to mojemu facetowi wprost, że dla niej jestem nikim... tylko dlaczego bez problemu pozwala tej małej nocować u nas co któryś weekend, a ma problem, ze przychodzę do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --O_O--
moze najwyzszy czas zeby matka dziecka zaakceptowala to ze byly maz ma partnerke zyciowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
chyba niekonsekwentna jest? pewnie jej tak wygodnie, ma weekend wolny od obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Jedna kukułka wyrzucała jajka z gniazda pustułki. I pustułka akurat nadleciała i się zorientowała w działaniach kukułki. Kto zgadnie co było dalej.. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
problem w tym, że nie należysz do tej rodziny, stworzyliście nową. Na tym przedstawieniu nie było części wspólnej zbioru. Nie napisałaś, dlaczego tam się znalazłaś. Chciałaś zobaczyć występ dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se malina
ale autorko nie wiesz do końca czy byli nieszczęśliwi. facet moze chciał tylko skok w bok ..a ty myślisz ze co facet powie kochance że co ze są szczęśliwi..haaaha każdy zbajeruję kochanice i nagada o swojej żonie a w rzeczywistości to inna bajka. a ztego co widze to długo nie byliście ..bo kto wie czy żona go nie wyrzuciła jak się dowiedziała że męzuś ma na boku dziecko. bo wydaje mi się że wasze dziecko to wpadka bo piszesz że 2 lata razem a dziecko ma rok a jeszcze jest 9 miesięcy ciąży. nieźle złapałaś żonatego..,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --O_O--
byc moze dlatego ze jak dziecko jest u was nikt o tym nie wie a w przedszkolu byly maz pojawil sie oficjalnie w towarzystwie innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
nie jestem ornitologiem więc nie mam pojęcia , kto ma większy dziób- kukułka czy pustułka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
o co wam chodzi z tymi kukułkami? poszłam, bo uważam, że powinniśmy być razem w ważnych momentach; i chciałam zobaczyć występ, tak; to było ważne dla mojego partnera, więc i dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
okularniku, nie, to akurat wszyscy wiedzą, ze oni nie są razem i ze się rozwiedli, ja kilka razy odbierałam z nim tę małą z przedszkola już tym bardziej nie rozumiem, co jej nagle przeszkadzało, ze się pojawiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
dlatego wydaje mi się, że zazdrosna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --O_O--
moze ciagle liczy na to ze byly maz wroci? skad wiesz co siedzi w glowie tej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
zamienię słowo kukułka na słowo kobieta. Kobieta chcąca stworzyć nową rodzinę z mężczyzną stara się tak postępować, by odsunąć go od starej rodziny i mieć w 100% dla siebie i swojego potomstwa . Jak sądzisz autorko- czy w Twojej sytuacji to zdanie jest prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Zrobiła kuku kukułkopustułku z trzymanie dzioba w kukułce.. A kukułka spadła z drzewa - i zaczęła cienko śpiewać. :):) p.s. pustułka to sokół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
o kurdę przeczytałam tylko pierwszą wypowiedź autorki !! ej pomyśl kobieto przez chwilę jak ty byś się czuła jakby w taki dzień przyszła mama, tata, taty nowa konkubina z rocznym dzieckiem ... o boże porażka dla tego dziecka, pewnie wszystkie dzieci w klasie się z tego dziecka śmieją a nauczyciele współczują!!! nie dziwie się tej pierwszej żonie tego kolesia, a ty nie bądź taka dumna bo skoro zostawił ją z dzieckiem to ciebie również może zostawić .. pozwól aby jego byłe życie było jego byłym życiem a dopiero potem wymagaj od tamtej kobiety akceptacji że jesteście razem, trochę klasy kobieto i szacunku do samej siebie i innych też !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --O_O--
kot pewnie wiele kobiet czy osob wchodzacych w nowe zwiazki tak by chcialo i czasami tak jest sa matki sa ojcowie ktorzy nie utrzymuja kontaktow z bylymi malzonkami, z dziecmi ale nie nam to oceniac ! my nie wiemy co dzialo sie w tych domach zanim doszlo do rozpadu malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
o cholera- - jak sokół to współczuję kukułce:-) Ale chyba kukułki nie są ptakami-debilami i nie składają jaj w gniazdach ptaków drapieżnych..Robią to zdaje się w gniazdach małych ptaszków które potem nie nadążają z alimentami- ups. z robakami by wyżywić piskle olbrzyma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zwykłą pierrdoloną kurrwą bez odrobiny godności. To nie był twój dzień głupia idiotko. To był dzień twojego złamasa jego byłej żony i ich dziecka. Gdybym była jego żoną to naplułabym ci w ryj przy wszystkich - więcej byś się nie pojawiła w jej obecności. A teraz wypierrdalaj z kafe gnido :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
no właśnie, może na to liczy, że on wróci, bo przecież czemu z nikim się nie związała, i jeszcze to wycieranie sobie gęby byłym, że za bardzo ją skrzywdził (!) żeby komuś znowu zaufała kocie - mnie ta mała nie wadzi, że przyjeżdża do nas, alimenty też mój facet płaci, niemałe, tym bardziej, ze ja nie pracuję, bo wychowuję dziecko w sumie to może jej strategia, że tę małą do nas ciągle podsyła na te weekendy, żeby jakoś go odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
ja tam nie wiem co się w domach działo - działo się to , co się dziać miało. Liczy się to, co jest teraz moim zdaniem i warto nie robić tak, by powstawał żal w małym dziecku.Bo żal z wiekiem zamienia się w gniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se malina
a jak długo ze sobą byliście przed zajściem w ciąże????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpppp
to musi byc provo bo jak mozna byc tak pustym....autorko niech ten palant cie szybko wymieni zanim drugie nieszczesne dziecko splodzicie...zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
autorko- a jest o kogo walczyć? Tę małą?..... A może chce pomimo bólu, by ojciec miał kontakt z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Pustułka-samica widać ma jaja, szpony i dziób. Przeczołgała wszak ruchacza-puchacza kukułek po rozwodzie winnym któryś rok. Wychodzi na to że "nasza" kukułka jest debiem :) Co może być dalej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
pozwala nocować temu dziecku bo nie buntuje dziecka przeciwko ojcu!! Tylko ojciec to ojciec a nie za chwile mamusia przyprowadzi nowego tatusia !!! jest rozsądną kobietą pierwsza żona twojego konkubenta, a ty niestety nie i dziwię się że ten facet ją zostawił, chyba on ma jakiś problem ze sobą ! nienawidzę takich suk, które wskakują do łóżka facetowi, który ma rodzinę a potem są wielce zdziwione że pierwsza żona ich nie lubi ...o my god ! kobieto na jakim ty świecie żyjesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --O_O--
kot ale nigdy nie bedzie tak ze tylko ojciec bedzie mial kontakt z corka skoro mieszka z inna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
kocie - to to na pewno nie, ona jest straszną egoistką, mój facet między innymi dlatego od niej odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabytom
ona się w ogóle na taką świętą kreuje, że wszystko dla dobra dziecka, pozwala na wakacje takie małe dziecko zabierać, na te weekendy, w ogóle czasem z kilkugodzinnym wyprzedzeniem ją daje - ona w ogóle o to dziecko nie dba jej tak wygodniej, dać ojcu a sama ma wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
rozwód z orzeczeniem winy faceta to nie w kij dmuchał- jak kobitka zaniemoże będzie bulił. Oby był Bardzo Bogatym Szejkiem którego stać na utrzymanie swych pań. Jakby się najpierw rozwiódł a potem związal problem miałby mniejszy. Zaraz zaraz- to kto teraz debilem jest?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×