Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiesiasmiesia

Co musicie mieć koniecznie w kuchni?

Polecane posty

a juz na pewno to herbate (zakladajac, ze wode, czajnik i prad juz mam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek cebula olej cytryny
jabłka, pomidory, kartofle, marchewaka , mrozonki, mleko , pieprz, maślanka , prowansalskie ,zólty ser, chleb, jajka, jogurt bałkanski ( robi za smietane i twarozek), herbata czarwona i zielona , kminek i ZMYWARKA Nie musze miec kawy, wędliny , masła i zapałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczka 28
kawa , papieros ,wino , ser , bazylia, oregano , olivki ( czarne i zielone ) mleko , jogurt , jablko , plussss , otwarte okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleb, bułki, ser, kiełbasa, pomidory, szczypiorek , cebula,papryka, czosnek, ogórki, groszek, kukurydza, kurczak, mięso wołowe, skrzydełka, ryż, makaron, cukier , mąka, pieprz, sól, kiminek, bazylia, oregano, majeranek, jabłka, gruszki, pomarańcze, herbata, sok, mleko, śmietana,ziemniaki, marchewka, seler, pietruszka, koperek, chrzan, musztarda, keczup, capucino, kawa, ciastka, lody, wafle, zupki, sosy włoskie, buraki, kapusta, sałata,por,pizza, pierogi, gołąbki, wino, czekolada, batoniki, deserki, jogurt, maślanka, chałka, rogalik, bagietka, pieczarki, makrela, śledzie, dorsz, tuńczyk, winogrona, olej, oliwa, ocet jabłkowy, majonez,kasza jęczmienna, bułka tarta, jajka, kalafior, kalarepa, brokuł, szpinak, fasola, grzyby, masło, margaryna, kostki rosołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smaku
są potrzebne żeby zupa nie była mdła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
no, Śliczniotka dałaś czadu :) makrele i śledzie musisz mieć zawsze? i dorsz i tuńczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha już widze jak slicznotka
masz to zawsze w kuchni pod ręką :o takie bajki to dzieciom idź opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicznotka wymieniła wszystko
Nie zrozumiała tematu- zdarza się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeca squ
Ziemniaki, cebula , jakiś tłuszcz , sól Reszta w miarę potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podstawa w kuchni to cukier ziemniaki olej mięso mielone koncentrat pomid jajka i smietana no i mąka makaron oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo matkoo
Kawior i trufle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
banany. Znakomita "deska ratunkowa" w razie nagłego głodu albo jak trzeba gdzieś wyjść i zjeść coś na szybko. I jogurty. Jak nie chce mi się wymyślać z obiadem to robię :ryż z jogurtem i bananem- szybkie i pożywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryby są zdrowe, więc koniecznie:) oliwek kawioru nie lubię oprócz lodówki mam spiżarnię, tam jest woda mineralna, makaron, ryż na półce, owoce, warzywa ziemniaki mogę kupić od rolnika, leżą w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszankę i wódkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
A ja w kuchni mam Męża, jak czegoś nie ma, to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
ja w kuchni oprocz sprzetow musze miec: - chleb normalny albo chrupki - maslo - mleko i miod (to dla mojego partnera bo sama nie lubie obu) - przyprawy (ale nie fixy-mixy tylko naturlne, no oprocz przyprawy do miesa mielonego) i jakis ostry sos - ryz lub makaron ryzowy lub ziemniaki - piers z kurczaka - olej lub oliwe z oliwek - ogorki (najchetniej kwaszone) - pieczarki - wedline lub ser - jajka - tunczyka reszta opcjonalnie, w zaleznosci od potrzeby ps. majonez robie sama. w tym sklepowym drogie panie nie ma prawie nic z prawdziwego majonezu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatjednejnocy
W zapasie to tylko :mąka,kasze,makarony,cukier brązowy,miód,olej i oliwę,cukier waniliowy,proszek do pieczenia,susz ziołowy,susz warzywny,świeże zioła na parapecie,cebulę ,czosnek,kiszone ogóry,marynowaną paprykę,trochę mrożonych mięs,mrożone owoce zielony koper,natkę pietruszki,liście lubczyku(w zimie).Resztę kupuję sukcesywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie pęto kiełbasy
ogórki kiszone , musztarda ,piwo, chipsy, :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ostatnie to co muszęmieć
W kuchni to rzodkiewki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansona
chleb, masło, ser żóty, kawa i mleko jak to mam to mogę żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwoite podszywe Ja też uwielbiam zioła prowansalskie i też daje je do jajecznicy z pomidorkami,pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armani code To żałuj że nie próbowałaś angielskiego majonezu, wtedy byś doceniła polski nawet ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka^^
herbatę ;) bez aromatycznej pachnącej gorącej herbaty do śniadania nie umiem zacząć dnia :) najlepsza jest malinowa Dilmah ;) nawet jak mi się nic nie chce to poprawia mi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7897987
brud. :p bez niego moja kuchnia to nie byłoby to samo... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batyśka
Nie będę wypisywała całej listy czego to nie mam w kuchni bo mam multum spożywki. Natomiast bezwzględnie posiadam cytrynę i masło extra. Może nie być herbaty, może zabraknąć pieczywa, ale jakoś o masło i cytrynę dbam nieustannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tak czymś są
Ziemniaki:o Można je jeść pod wieloma postaciami , gotowane, pieczone, frytki, pure, na parze , w mikrofalowce... Na wielki głód tylko to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Hmm... trudno powiedzieć, ale wydaje mi się że oliwę albo olej, sól, pieprz, bazylię, mrożonki warzywne, jajka, mąkę pszenną, mleko, makaron... nie wiem co jeszcze, ale trochę tego by się nazbierało. Staram się jednak nie gromadzić dużych zapasów i planować zakupy pod konkretne potrawy które planuję przygotować, żeby nic nie zalegało i się nie psuło, bo szkoda mi wyrzucać jedzenia - wszystko przecież kosztuje i do tego niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co duzo gada. :)
Nie wiem. Dużo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×