Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość takajaola
hej Mam dylemat ... Otóż 4 dni spóznia mi sie okres... Dodam ,że od tygodnia mam bole brzucha niby na okres ale go nie dostalam rownolegly jest bol piersi. Jednego dnia bolą bardziej drugiego prawie w ogole. Kochalam się z moim kochanym w dni płodne z finałem we mnie. Mozliwe ze moge byc w ciazy? 16 czerwcA bylam u ginekkologa no i ic nie wspomniala o ciazy ba nawet przepisala mi tabletki anty... Dostalam tez skierowanie na usg bo stwierdzila ze moge miec torbiele bo bo jak uciskala moje podbrzusze to bardzo mnie bolalo moze dlatego ,ze mam tylozgiecie macicy... Juz sama nie wiem czy jestem w ciazy czy nie... Z testem poczekam do poniedziałku... Oszaleje a moj chlopak razem ze mna bo on chce bardzo zebym byla w ciazy ale to juz przesada bo ciagle mu katuje gadam itd... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u was? Jak spędzacie długi weekend? My postanowiliśmy , ze trochę pozwiedzamy w wolne dni nasza piękna Jurę Krakowsko-Częstochowską. W Boże Ciało byliśmy w Ojcowie i Pieskowej Skale, ale ludzi pełno jak mrówek!!! I to zwłaszcza takich pseudo-turystów w klapkach :P Zawsze mnie to śmieszy i naprawdę nie rozumiem dlaczego nie można sobie założyć nawet tych adidasów wybierając się na chodzenie po lesie, po górach i o zgrozo po jaskiniach... No cóż, głupota ludzka nie zna granic. Ja już chyba jestem po owulacji, mam nadzieje, ze tym razem się udało. Miałam nie liczyć, ale za duza pokusa. Od paru dni boli mnie brzuch, albo jajniki, albo w pochwie takie dziwne klucie...hmmm Moze to już? kochaniutka1 Gratulacje !!!! Bylas już na becie, bo nie doczytalam...? takasobiejednaja i urocza czarownicaa Witajcie ! takajaola poczekaj jeszcze pare dni i zrob test. Jak piszesz stosunek był w dni plodne wiec ciaza jest calkiem prawdopodobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) ostatni okres miałam 10 maja,a w tym miesiącu jak na razie nic ;)i objawów brak,za to lekkie zawroty glowy dzis a wczoraj o 23.00 nagłe wcinanie jajecznicy ze szczypiorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
czesc. mozna sie przylaczyc? mam juz 18miesiecznego synka ale od ponad pol roku staram sie o rodzenstwo dla niego, niestety bez skutku. synka majstrowalam 8 miesiecy. wczoraj zrobilam test owulacyjny i okazalo sie ze jest owulacja wiec dzis byly staranka. nie nakrecam sie zbytnio bo pewnie znowu nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , a czy ból jak na okres we wczesnej ciązy jest normalny u mnie jest to 4 tydzień napiszcie boje się! ze ta @ przylezie mam takie wrażenie?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ HEJ! Nadal nie mam @,no ale czekam jeszcze 5 dni;)jak sie pojawi to trudno-widocznie nie czas na mnie,ale jesli nie,to będę bardzo szczęsliwa:) w końcu Mamą!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
kochaniutka ja jak bylam w ciazy to tez mnie bolal brzuch jak na okres i ciagle latalam do kibelka sprawdzac czy dostalam ale po kilku dniach minelo :) niue martw sie, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
No dziewczęta :). Ja zaczynam starania na nowo od jutra:). ! Mam do Was pytanie jak się starałyście o dziecko to jak partner się w Was spuścił to trzymałyście nogi w górze? Jak tak to jak długo i po jakim czasie szłyście brać prysznic;). Pytanie skierowane do mamusiek ,lub przyszłych ,które w ten sposób zaszły! :* Buźkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
dociekliwaaa ja tak kilka razy robilam ze trzymalam nogi w gorze ale jak zaszlam w ciaze to przy stosunku w pozycji klasycznej, i zaraz po tym zasnelam wiec sie nawet nie umylam i tak spalam do rana. bylam pewna ze znowu nic z tego ale okazalo sie ze sie udalo :) a sex byl mechaniczny i od niechcenia. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezik
nie powinno sie myć, tylko tak zostać, lezec poprostu. Ja jak zaszlam w pierwsza ciaze- stracilam ja - to wlasnie wtedy gdy sie nie umylam, nie wstalam tylko padlam zmeczona, bylismy przytuleni i moj maz nawet ze mnie nie wyszedl, tak zasnęlismy, dopiero w coy sie jakos musial wysunąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez czekam powinnam dostac 30 albo 1 bo tak wypada mi po owulacji, ale dzis zrobiłam i jedna reska , wiem ze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollalalalalallalaaaa
nawet nie mam zandych oznak, pierski male nie nabrzmiale jak w ostatniej ciazy (poronionej), nic sie nie zapowiada na ciaze a szkodaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasssss
Witam;) Z jednej strony też bym bardzo chciała, ale boję się ze względu na fizyczne konsekwencje oraz młody wiek...;( ale zazdroszczę zdecydowanym!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem w ciąży :)mam 23 lata i jak bym miała patrzec ,że mi się ciało zdeformuje to nigdy bym sie na dziecko nie zdecydowała... głupota tak myślec poźniej będziesz miała 30 lat i będzie Ci bardzo Ciężko zajśc w ciąże! ale każdego wybór jest inny:) ja ma ładne ciało jestem wysportowana wagę ma prawidłowa i nie jem tyle! i powinno się przytyć tylko 10 kilo do 12 w ciązy można jeść normalnie przecież a nie wmawiac sobie ,że jestem w ciązy i mogę wszystko o poźniej urodzi się dziecko i patrząc w lustro O BOŻE JAK JA WYGLĄAM zawdzieczać można tylko sobie ... ja jestem tego zdania ,że trzeba jeść normalnie! czasami moża sobie pożwolić na jakiś luz , ale bez przesady poźniej można miec tylko do siebie pretensje! trzeba tez ćwiczyć w ciązy można nawet robic cwiczenia na biust mozna ja chodze codziennie na godziny spacer i nie zamartwiam sie kilogramami jem normalnie nie widze ,żebym jadłą więcej:) trzeba tak naprawde sie kontrolowac jesli ktoś nie ma zachaowac a i sa tez dobre kremy na rozstępy:) moja siostra rodziła 5 lat temu i nie ma nawet jednego rozstępa tylko małe miał kreseczki na biodrze i nic więcej jak by w ogóle nie urodziła dziecka uzywała krem "Mustela" ja uzywam go od dnia kiedy dowedziałam się o ciąży i uważam ,że jest dobry :) Pozdrawiam wszytskie staraczki i już ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no kochaniutka ja jestem przykladem na to,ze nie wystarczy..przytylam w ciazy prawie 30kg..nie ladlam szczegolnie wiecej,a do tego do pracy mam 30min drogi w jedna strone i zawsze szlam pieszo,dopiero w 9tym miesiacu M mnie podwozil..i nic to niestety nie dalo.. strasznie woda mi sie zatrzymywala w organizmie,a do tego hormony zrobily swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie przecze ,że ja nie przytyje 30 kilo, ale uważam ,że można ładnie wyglądac w ciązy :) tez może zalezy od tego czy przed ciążą byłas szczupła czy miałaś troche ciałka , bo zauważyłąś chyba włąsnie ,że takie szczuplutkie dziewczyny to maja tylko brzuszek?:) mam nadzieje ,że ja tak będe wyglądać , bo raczej jestem szczupła:) zreszta chyba tez dziedzicznie u mnie wszyscy szczuli i tylko brzuchy iał duże hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nosilam rozmiar 36,wiec raczej nadwagi to nie mialam hehe Nie no,raczej szczupla bylam,a w ciazy poszlooooo.Teraz nie moge sie pozbyc kilku kg..dobija mnie to..mam nadzieje,ze jak pojawi sie 2 dziecko,to uda mi sie karmic piersia chociaz pol roku no i ze bede miala tyle zajec,ze nie bedzie czasu na jedzenie ;) Teraz niezaleznie od tego czy jem czy nie waga stoi jak zaczarowana. Juz nie wiem jak smakuje hamburger czy pizza..ostatnio jadlam takie cuda przed ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacior1234
JA POWINNAM DOSTAC PONAD 2 TYG TEMU I NIE MAM I MAM NADZIEJE ZE NEI DOSTANE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
ja sie niczym nie smarowalam i nie mam ani jednego rozstepa :) przytylam 18 kg a najwiecej od 7 miesiqaca bo nagle dostalam szalu na slodycze, snily mi sie prawie codziennie i jak nie bylo nic slodkiego w domu to zachowywalam sie jak narkoman na glodzie hehe :) ryczalam, krzyczalam itp a najlepsze ze przed ciaza nie jadlam slodyczy wcale :) za to moja sasiadka, bardzo chuda, wygladala jak anorektyczka a w ciazy przytyla 35 kg, jej synek ma juz 5 lat a ona nadal jest taka gruba....dziwne. a ja czekam na @ nie lubie tego oczekiwania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
Hej dziewczyny u nas 3 cykl starań. dziś mam 28 dzien cyklu a miesiączki mam regularne co 27/28 dni jak na razie okres nie przyszedł jeszcze , bolą mnie piersi masakra czuje je nawet jak chodze , ciągle biegam do ubikacji(ale to u mnie norma:) ) mam zawroty głowy i zauważyłam że ciągle mi śliny w buzi przybywa , brzuch pobolewa pozdrawiam wszystkie starające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
jak zwykle cisza:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Witaj Gosiaczek :). Ja i mój mąż także staramy się o dziecko :). W czerwcu Nam nie wyszło ,więc staramy się salej :). Z Twoich objawów wynika ,że to ciąża!... Zrób test ,jeżeli @ Ci się spóźnia :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja mam jeszcze 3 dni do @ i mam nadzieje że nie nadejdzie. Czasami pobolewa mnie podbrzusze ale mam głupie wrażenie że zawsze przed @ był to inny ból. "Siku' :) latam co 30 min jak w zegarku. Teraz np. jestem głodna ale jak sobie pomyśle że miałabym coś zjeść to normalnie mnie mdli. No i przeważnie wieczorami jak coś zjem to mam mdłości jednak nie wymiotuje. Co o tym myślicie jest nadzieja? Korci mnie żeby kupić test ale podświadomość mówi że jeszcze za wcześnie i tak walczę z sobą. Dodam że w tamtym roku poroniłam w 8 tyg. i boje się teraz jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyR
Witam ja tez czekam . termin @ powinnien byc jutro. Podbrzusze boli jak na @, tempka sie utrzymuje. czasem mam wrazenie jakby mnie mdlilo, ale nie wiem czy tego sobie nie wmawiam. odrzucilo mnie od fajek i jakby na alkohol tez nie bardzo mam ochote. czekma do jutra , najpozniej pojutrza...zawsze moze sie cos opoznic. co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyR
a wlasnie poczytalam troche wasze posty dziewczyny i musze przyznac ze ja zadnego sluzu bialego nie mam, pelna suchosc. A tempreturka 37.3 na 1 dzien przed @...sama jestem ciekawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×