Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Wiem co czujecie bo ja czuje to samo...tez bardzo chce dziecka...no i jak na razie okres spoznia sie tylko 2 dni...ale czy to to to sie okaze... A jak tam u Was drogie czytelniczki? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek w sumie:)bylam w pracy dlatego nie pisalam:) U mnie jest tak- w nocy tak bardzo bolal brzuch i jak wstalam to mnie chlusnelo:(ale nic widocznie nie czas:) Anno zycze ci dzidziusia najszybciej jak sie da i pozostalym dziewuszkom tez:)moj tez jak widzi ze zajsc w ciaze to nie hop siup tez juz nie uwaza i pytal kiedy znowu mozna probowac:) dziekuje wam za dobre slowo:)az sie lezka kreci w oku..:) Lejdusiu a ty odpuszczasz z mezem narazie??? Rose co wogole u Ciebie jak tam?? Kattko zycze powodzenia przed oltarzem:)baw sie dobrze na weselichu, zyjcie dlugo i szczesliwie:) i odpocznij sobie dobrze pozniej mozesz myslec o dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nadrobiłam zaległości poczytałam! U lekarza byłam Fasolak w macicy ciąża ok 5 tygdonia :) Pani doktor cudoooowny człowiek powiedziała , że mam jechać na wakacje bawić się dobrze i relaksować następna wizyta za 3 tyg. Poza tym czuje się ok :) Dziewczynki Kochanie myśleć trzeba bardzo pozytywnie wiem każdej z Was się uda odpuścić teraz szykuje się czas urlopów więc może atmosfera będzie sprzyjać zabawom i .... POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaasassss
Ja jeszcze dzis lub jutro dostane okres... jak zwykle "sucho" i tylko czekam az bedzie "lecialo" :( Juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
witam kobietki musze sie wygadac, u mnie zle, tragicznie wrecz ale po kolei wczoraj poszlam do ginekologa na rytunowe badania, pisalam wam o tym ze mialam w planach wizyte, pobral cytologie, zmierzyl cisnienie, zrobil usg akurat okazalo sie ze widoczne byly pecherzyki zwiazane z owulacja, jeden byl bardzo duzy, ale nie o tym chcialam pisac rutynowo zbadal mi piersi i wezly no i wyczul cos pod moja lewa pacha, ja sama to teraz wyczuwam, malutki guzek, powiedzial ze to pewnie nic groznego ale ze trzeba sprawdzic, na poczatku sie nie przejelam ale jak wrocilam do domu to zaczelam sie nad tym zastanawiac i sie powoli zalamuje ze to cos powaznego, wiem ze musze isc na usg, w tym celu wybieram sie do polski w przyszlym miesiacu, to nie koniec zlych wiesci, doktor powiedzial ze z powodu przebytej operacji mojego meza ( mial skrecenie jadra kiedy mial 12 lat ) zalecane jest przebadanie nasienia, poniewaz sa przypadki iz po przebyciu tej operacji mozna miec problemy z plodnoscia, co prawda to jest 4 cykl staran ale doktor powiedzial ze nie czekalby z badaniami i ze lepiej wiedziec co w trawie piszczy zalamalam sie podwojnie bo byc moze moj maz jest bezplodny ( to najgorszy scenariusz ale moze sie zdazyc) jakby tego bylo malo , poklocilismy sie z mezem , oczywiscie nie doszlo do seksu a wczoraj badz dzis mialam owulacje, wiec w tym cyklu w ogole nici i nawet nie bede czekac i liczyc zeby @ sie nie pojawila, bo wiem ze na pewno sie pojawi, wszystko mnie martwi, tenm guzek, meza badania no i to ze nawet nie sprobowalismy w tym m-cu wiecie co , mam dosc, wlasnie otwieram butelke czerwonego wina na zdrowie dziewczynki i trzymam kciuki zebyscie mialy wiecej szczescia niz ja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSENKA nie denerwuje się to napewno nic poważnego też często miałam takie guzki pod pachami mogą wynikać z podrażnienia np przy goleniu albo od deodorantu czy żelu pod prysznic. Proponuje zrobić usg piersi może masz powiększone węzły chłonne?! Co do kłótni z mężem to mój mnie tak wnerwia że nie mam do niego siły i też chcętnie napiłabym się winka a nie mogę :) Trzymam kciuki będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
dzieki kochane za dobre slowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko kto z was tak ma podczas spozniajacego sie okresu? wilczy apetyt bole krzyza zmiany nastroju?? pobolewania w dole brzucha i jajnikow? a moze jednak to ciaza juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniemoje z tego co udało mi się wywnioskować to @ spóźnia Ci się 3 dzień...robiłaś test?Bo raczej już by wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jutro rano:)I oczywiście daj znać...:)A jeżeli tak daleko wyjezdzasz to zdecydowanie powinnas juz wiedziec czy to ciaza czy nie:)Tak dla bezpieczenstwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka na pewno wszystko dobrze się ułoży, życzę Ci tego z całego serduszka. Wiem że to Ci pewnie nie pomoże ale musisz myśleć pozytywnie, nie łam się dopóki nic nie wiadomo. Człowiek to jest takie dziwne stworzenie że zawsze zakłada czarne scenariusze. Przyczyna tego guzka może być różna, nie trzeba zakładać od razu najgorszego. Dziewczynki które są już mamami albo staraczki mam do Was pytanie. Czy Wy jakoś specjalnie przygotowujecie się do zajścia w ciąże? Chodzi mi o to czy wspieracie się jakimiś tabletkami, ziołami etc? Czy robiłyście jakieś badania? Chciałabym wiedzieć tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
dzieki katkka za slowa otuchy, dzisiaj jakos tez optymistyczniej mysle i co ma byc to bedzie, postaram sie zrobic usg jak najszybciej ze wzgledu na plany ciazowe a maz z kolei jeszcze w tym tygodniu idzie na badanie nasienia, przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy, ja co do przygotowan do ciazy to lykam witaminy dla starajacych sie razem z kwasem foliowym i to tyle, pytalam lekarza wczoraj, powiedzial ze to w zupelnosci wystarczy, no i cytologia zeby wykluczyc ewentualne zakazenia bakteryjne badz wirusowe, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym objawem ciąży jaki miałam jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki, był właśnie wilczy apetyt. czułam ze jest coś nie tak! wciągałam talerz jajecznicy z wielką ciabattą posmarowaną masłem:) a dodam, ze jajecznicy nie lubię. Okres się nie pojawił, tzn były takie dwie kropelki i później test pozytywny:) jednocześnie miałam anemie, więc może organizm nagle sam zaczął się domagać żelaza?? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) Aniołku bedziemy sie starac ale tak dopiero od sierpnia:) Na razie dajemy sobie jeszcze chwilke czasu. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktoras z was tak miala ze po oddaniu porannego moczu pobolewal brzuch taj jak na okres?? ja sama uz nie wiem...dopiero wizyte mam w nastepnym tygodniu...ktos cos poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattko lykaj sobie kwas foliowy jedz duzo warzyw owocow slyszalam ze facet tez moze jesc kwas foliowy to dobrze robi malenstwu:) Dziewczyny piszcie jak tam testowanko..:P Lady Lu z tego co rozmawialam z moim to nie bedzie juz uwazac wiec uwazam starania za otwarte:Pchyba tez sie znudzil negatywnymi testami:)pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowy aniołku to świetnie że starania rozpoczęte :) Dawaj znać koniecznie ok? Kochaniemoje jak ty możesz tak żyć w niepewności ja już dawno kupiłabym test, przecież to nic trudnego i koszt też niewielki. Ja bym nerwowo nie wytrzymała, podziwiam Cie. A tak wogóle przepraszam ale Twoje pisanie na kafe jest troszkę bez sensu. Ja wiem że chcesz sie poradzić le przecież my nie wróżki czarodziejki żeby wiedzieć czy w ciąży jesteś czy też nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×