Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość wiosenka:):)
dziekuje lawendowe pole ty jestes zawsze mila i starasz sie pocieszac inne kolezanki, oby wiecej takich kobitek tu bylo :) przyjemnego dnia ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
witam kobietki tak mi wlasnie wpadlo do glowy sie was zapytac o zdanie, wspominalam wam ze maz byl u lekarza na kontrolne badania i ze lekarz poprosil mnie do gabinetu mowiac ze mamy wyluzowac itp itd.... zwrocil uwage o czym zapomnialam wspomniec na moja szczupla budowe ciala, powiedzial ze kobiety bardzo szczuple trudniej zachodza w ciaze ( wspomnial nawet o victorii beckham :)) ale do rzeczy, nie zapytal mnie co prawda o wage ale nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc moje kosci ... waze 47 kg przy 160 cm wzrostu dla mnie jest to normalna waga, nie skacze w gore czy w dol, po prostu zawsze taka bylam, zapytal natomiast czy prawidlowo sie odzywiam ....no i tu przyznam ze musialam troche posciemniac bo jak mialam powiedziec lekarzowi ze moje sniadanie to filizanka kawy, obiad czesto omijam bo jestem zajeta w pracy, kolacje ...mhm to zalezy moze byc kawalek ciasta albo arbuz. warzywa...nie, dziekuje owoce, sporadycznie ryby,...no jak mam duze wyrzuty sumienia ze sie zle odzywiam, mieso, no coz tez nie jestem wielka fanka, nie cierpie nabialu, nie wiem co to jogurt czy bialy ser, mleko, owszem odluszczone do porannej kawy , platki zbozowe, muesli...probowalam ale nie polubilismy sie, matko nie wyglada to ciekawie, najgorsze jest to ze ja naprawde zdrowo gotuje dla syna i meza, problem w tym ze sama nie jem jak powinnam owszem biore kwas foliowy i witaminy dla staraczek ale jak pomysle o moim odzywianiu to wlos sie jezy na glowie, jak juz zajde w ciaze to wiadomo ze bede sie starc ale chodzi o sam okres starania, czasem zastanawiam sie czy moj organizm przy takim odzywianiu nie jest po prostu za slaby zeby w ta ciaze zajsc?? nie wiem sama, taki rachunek sumienia postanowilam sobie dzis rano zafundowac, wiem dziewczynki ze jestescie teraz w szoku i bedziecie na mnie krzyczec, ale chyba tego mi trzeba, bo argumenty meza nie docieraja zycze milego dzionka, pedze do pracy, z kawa w zoladku ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze..
troche przesadzasz;) ja waze 51kg przy 170cm i jestem prawie w 5 miesiacu ciazy wiec to nie ma wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
A ja nadal nie mam okresu czyli 3 dzień się spóźnia, temperatura podskoczyła na 36,9. Trochę pobolewa mni brzuch tzn. kłuje. Boje się zrobić test bo niechce zobaczyć tylko jednej kreski:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Dziewczyny zrobiłam test II KRESKI jestem bardzo szczęśliwa:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje:)Zalamana Wiosenko to rzeczywiscie jadek z ciebie nie jest postaraj sie jesc malo ale zdrowo jak pijesz kawe powinnas zazywac magnez bo kawa go wyplukuje..a jak bedziesz w ciazy to mysle ze apetyt sam przyjdzie i organizm bedzie ci podpowiadal sam czego ci brakuje!!:)A co do zajscia mysle ze jak bedziesz miala zajsc to zajdziesz przeciez jestes zdrowa!!!!:) Kochanie moje powtorz test!!:) Do mysle ze..-jestem w szoku bo ja waze 54 przy wzroscie 162 i jestem szczupla a ty jeszcze w ciazy:)musisz byc mega drobniutka:) LADY LUUU:)Co u ciebie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze..
wcale nie jestem taka drobiutka wygladam normalnie sama nie wiem czemu tyle waze;) trzymam za was kciuki dziewczyny ja sie staralam 6 miesiecy ale sie udalo jedyna moja rada: wyluzowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja-jak w temacie. okres powinien byc 1 czerrwca..nie pojawil sie. ciazy wtedy pod uwage nie bralam.ale tydzien temu bylo przytulanko bez zabezp rzecz jasna i okresu nie mam nadal. i moze nawet bym tego nie brala pod uwage gdyby nie to ze strasznie zle sie czuje..od wczoraj zawroty glowy,mdli mnie ciagle czuje sie taaaka slaba ze rece opadaja...do tego temp podwyzszona ..pewnie to nie ciaza(na 99.9%) bo i tak za wczesnie by zle sie czuc a i owulacje musialabym miec w 33 dc czy jakos tak....bywalo nieregularnie ale nigdy az tak.. od nast cyklu uzbrajam sie w testy owulacyjne,termometr itd:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......5...............25..................1.07.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011 Hej dziewczyny:) Co tam u Was? Ja tez testuje 2 razy w lipcu tak jak lawendowa :* Niestety bedac na cytologii i rozmawiajac z moja lekarka dowiedzialam sie, ze zatrzymuje sie we mnie zbyt duzo krwi,ktora jest uwalniana z opoznieniem, wywolujacym duzy dyskomfort. Jedna z kobietek na forum powiedziala mi, ze to moze byc endometrioza, a moja gin nawet nic mi o tym nie wspomniala... Co o tym myslicie? Warto przejsc sie do kogos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Załamana, hmmm nie ma się czym załamywać ;-) gratulacje z okazji 2 kreseczek Wiosenka, no kochana ja bym na Ciebie nakrzyczała, ja akurat mam fiola na punkcie zdrowego odżywiania, także przyszła mamo Jedz rybe, bo ryba wpływa....:-) Kurcze, dziewczyny, ja mam zaraz dni płodne, a tu w pracy taki galimatias mi się zrobił, stres, nerwy... nawet nie mam ochoty na sex:-( Zawsze kłody pod nogi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyszła malpa @ wredna to juz 7 cykl starań ciekawa jestem jle jeszcze hmm za tydzien ide do gin zobaczyc czy wszystko oki jest . juz bym chciała zobaczyć 2 upragnione kreseczki :( NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 kochaniutka1...........2................??............... ...18.06.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011 ada111...................7...............23.............. ....???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada111 Nie stresu się, ostatnio czytałam gdzieś, ze przeciętna zdrowa para stara się o dziecko ponad rok, wiec nie masz z tego co widzę powodu do niepokoju. Wiem jak to jest czekać na 2 upragnione kreseczki, ale podobno im bardziej się nakręcamy, tym bardziej nie wychodzi... :-(Sama nie wiem, może odpuścić tzw. "starania", zapomnieć o dniach płodnych i po prostu cieszyć się sobą...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawendowe_pole ja nie liczę sobie dni płodnych wrzuciłam na luz kochamy sie z mężem kiedy mamy tylko ochotę nigdy nie robilismy tego z przymusu bo dziecko my szalejemy kiedy mamy na to czas i ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi zostały tylko 2 do dni do @ a pamieam jak pisałam ,że jeszce 12 dni do @:) trzymajcie kciuki aby @ nie rzyszła testowac będę 3 dni po okresie jak nie przyjdzie:)Pozdrawiam i trzymam za wasz wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpuszczam, sfiksujemy oboje z mezem. To liczenie dni plodnych, wyznaczanie seksu jak w zegarku. Do dupy z tym! Idziemy na spontan. Koniec ze staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:))
lawendowe pole ja cie rozumiem i tez juz nie mam ochoty na to wyliczanie i stresownanie sie tez chyba zaprzestane typowych staranek dzis maz oddal nasienie do badania, jesli wyniki bede dobre to stresu bedzie mniej i bede liczyc na spontan pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja @ powinnam dostać jutro! mam nadzieje ,że nie przyjdzie P trzymam kciuki za wasz wszystki ps. ja też z mężem poszliśmy na spontan nie wyliczałam owulki i innych bzdetów po prostu kochaliśmy sie i w niepłodne i w płodne i teraz tylko czekam ,,,, ale nie zamęczam głowy myślami cały czas "żeby nie przyszła "! po prostu żyje sobie z kazdego dnia na dzien a jutro termin @ i tyle jak nie bedzie to robie test a a będzie to trudno ! nie będe sie starała i wyliczał dni po prostu będe szła na spontan :) Pozdrawiam babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja :) słuchajcie !! NIE DOSTAŁAM @ ale to dopiero jeden dzien się spoźnia poczekam jeszcze jutro i mozliwe ze z tydzień poczekam boże nie wierze jak naprawde mi sie udało?! jak nie dostane to jestem najszczęsliwszą kobietą na świecie!!:) trzymajcie kciuki :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkowaaa
Ja też się zapisuje!!:). Ja powinnam dostać 24 miejmy nadzieję ,że nie nadejdzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie sie już spoźnia 2 dni ale cały czas czuje skurcze brzucha jak na okres i boje się ,że przyjdzie! spoźniony:( nie chce zeb przyszedł jeszcze nie zrobiłam testu poczekam do końca tygodnia! , ale jestem wytrwała!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonkowaaa : kiedy będziesz testować ? w dzien @ czy wczesniej , bo ja może przetestuje tez 24 jak@ nie nadejdzie spoźniona;p wtedy będe już widziała na 100 % ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja zrobię 22 :). Dwa dni przed:). Może razem zrobimy tego 22??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
a ja dzis powinnam dostac @, a pozniej nowy cykl i mozliwosci, postanowilam jednak skonczyc z wyliczaniem wiec pelen spontan :) trzymam kciuki za te ktore maja przed soba testowanko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 31.06.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 kochaniutka1...........2................??............... ...18.06.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011 ada111...................7...............23.............. ....??????????????? witam was kochane co slychac zmienilam tabelke bo teraz okres mam dostac kolo 31 czerwca ciekawe co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×