Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość zielona nimfa
czesc dziewczyny:) ja tez czekam na okres. powinien nadejsc w sobote. staramy sie ponad 2 lata, ja mam endo a moj facet slabe nasienie:(( lekarz dal mi czas do listopada... jak nie to kolejne laparo i chyba in vitro:(( a teraz czuje sie jak na "@ boli brzuch, piersi mialam duze do wczoraj, dzisiaj przeszlo?? nie wytrzymalam i zrobilam test, oczywiscie mozecie powiedziec ze za wczesnie:( szczegolnie ze krotki cykl:( czasem brak mi juz sil:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona nimfa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieeeeeeeeeeee
zielona nimfa hey aj sie staram juz 3 lata jak masz gg i ochote pogadac to zapraszam zawsze razeniej wygadac sie itd mam podobnie31030124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona nimfa
hej. podaj nr zaraz sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
bola mnie jajniki raz prawy raz lewy, owu byla kilka dni temu wiec to nie jest przyczyna, u ginekologa bylam pare dni temu i niby wszystko ok to skad ten bol?? macie tak czasami? bol jest srednio dokuczliwy, momentami sie nasila, potem lagodnieje i tak w kolko, juz od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenko tez tak mam i nawet bez owulacjii...ale co jest przyczyna trudno okreslic...ale tez to przechodze. czasami nawet ciezko jest sie obrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
dziewczyny musze na was nakrzyczec!!! co sie dzieje ze tu taka cisza!!! topic nam pada!!!! zrobcie cos, juz nie chce wam sie czekac wspolnie na dzidziusie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to proponuje dla rozruszania topiku uaktualniamy tabelke, kto jest z nami niech sie dopisuje: NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Staram sie z męzem o dziecko.Zakupiłam sobie castangus i olejek z wiesiołka.Napiszcie mi prosze jak sie je dokladnie zażywa??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba87 wiesz co, moze lepiej skonsultuj sie z lekarzem, bo mozesz przegiac w druga strone i bedzie ci trudniej zajsc w ciaze. Ja proponuje przede wszytskim kwas foliowy i do tego jesli chcesz jakis zestaw witamin. Ja lykam tylko kwas foliowy, a pozostale witaminy dostarczam w formie naturalnej czyli owocki, warzywka. Jem tez 3 razy w tygodniu rybkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore kwas foliowy i centrum witamin.Naczytałam sie duzo na forach i troszke sie obawiam.Jestem z moim mezem 6 lat.Nigdy nie stosowalismy antykoncepji tylko stosunek przerywany i troche mnie to zastanawia,ze cos moze byc nie tak,ze po tak długim czasie nic.Teraz od 6mc staramy sie o dziecko i nic.Wiem,ze to bardzo krotko i nie ma sie co martwic jeszcze,ale jak czytam ile dziewczyn ma problem to sie troche dołuje.Musze isc do gin ale to dopiero za 2mc bo obecznie przebywam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba87 rozumiem twoje obawy... niestety czytanie forum tylko Cie podkręca. Pomyśl ile jest kobiet, które zachodzą w ciąże już nawet w 1 cyklu, one zwykle nie szukają wsparcia w internecie - weź to pod uwagę. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem, nie ufaj tylko wypowiedziom na forum, bo to co dla innego jest dobre niekoniecznie będzie dobre dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie masz racje,nie ma sie co za wczesnie nakracac.Sprobuje wyluzowac:)dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy na starania to przeciez krotko. Nic sie nie stresuj normalnie dalej sie starajcie, a jak bedziesz w kraju to idz do gina. Duzo luzu, a bedzie dobrze. Glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przyłącze się do was także się staram o dzieciaczka, jest to mój drugi cykl starań ,,,, @ mam dostać 18 więc to zaraz na dniach ... ach nie mogę się doczekać kiedy ie przyjdie ta @@@@;p Pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Ja mialam dostac okres miedzy 7 a 10 czerwca, ale go nie dostalam. Przyznam sie, ze jeszcze nie testowalam. Caly czas czuje bole jak na okres ale okres nie przychodzi. Dzis rozmawialam z moja mama i ona powiedziala mi, ze byc moze organizm nie doszedl jeszcze calkowicie do siebie po porodzie ktory byl 14 miesiecy temu. Poradzila by jeszcze poczekac. Co wy myslicie? Sama nie wiem co o tym myslec. Z jednej strony fajnie by bylo zrobic tak szybko drugiego dzieciaczka z drugiej ja mam roczna coreczke ktora jest strasznie ruchliwa plus non stop chce byc u mnie na rekach. troche sie boje. Wg was co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thaisse80 Ja tam jestem jak najbardziej za dla dzieci jedno po drugim. Jednak ty sama najlepiej wiesz, czy dasz rade. Staraj się jak najmniej nosić dziecko. Mam znajomą która zupełnie nie nosiła dziecka, ponieważ ma chory kręgosłup i ... dało się. Maz tylko nosił dzieciaki i one tak się nauczyły, ze nigdy nie wołały o pójście na raczki do mamy. Moze poszukaj tutaj na kafeterii mam, które właśnie były w takiej sytuacji, może one Ci coś podpowiedzą. Z @ to nigdy nie wiadomo.... Ja ostatnio dostałam kilka dni po terminie:( kochaniutka1 witamy serdecznie i trzymamy kciuki!!! NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 kochaniutka1...........2................??..................18.06.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
Witam , dawno nie pisałam zgadzam sie ze nie było z kim i o czym .U nas 3 cykl, staran , jestem troszke podłamana bo przy pierwszej ciąży udało sie za pierwszym razem a teraz nic. Jestem w 13 dn, cyklu i strasznie bolą mnie piersi, przeważnie gdy zbliżał sie okres to mnie bolały a nie w srodku cyklu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam dostać za 6 dni @ jeste ciekawa czy mi sie udało:) t mój drugi cykl starań a już bym chciaął żęby się udało:) poinformuje was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
musze wam sie pochwalic jak dzielny jest moj maz) dzis byl u lekarza po skierowanie na badanie nasienia:) do tego lekarz wykonal badanie moczu i krwi , tak z ciekawosci czy wszystko jest ok, kiedy maz byl w gabinecie lekarz zawolal mnie na rozmowe i powiedzial ze owszem sierowanie wypisze bo oboje tego chcemy ale wg niego powinnismy wyluzowac i nie meczyc sie zadnymi badaniami, kazal nam czerpac radosc z seksu i zglosic sie jak juz bede w ciazy poza tym powiedzial ze skrecenie jadra w mlodosci mego meza nie ma zadnego wplywu na plodnosc:) a moj lekarz mnie wystraszyl ze ma moj maz tak czy inaczej dla naszego spokoju w piatek idzie testowac nasienie trzymajcie kciuki ale wierze ze wszysto bedzie dobrze jakos mi lepiej po tej wizycie pozdrawiam was dziewczynki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorytka
A ja czekalam na @ juz 38 dzień cyklu i dziś rankiem mam brązowe plamienia, nie wiem w sumie czy to @,ale chyba tak, bo temperatura poranna byla 36,2:) Czekalam na nią bardzo dlugo (od 28dc!!!) i mialam ogromną schize:) Aż tu nagle wczoraj usiedlismy dluzej z Narzeczonym i ustalilismy jak to będzie jeśli to będzie ciąża. N. obiecał mi że weźmie urlop wychowawczy i przez rok będzie ze mną siedział w domu z dzieckiem, że się przeniesiemy do rodzinnego miasta itp:) i się w sumie już ucieszyliśmy z tej perspektywy:):):) tak, że nawet nie wiem co lepsze:) Ale jednak chyba wolę poczekać z dzieckiem parę lat:) No i okazuje się że jak stres przeszedł, to @ przyszła:) Chociaż jeszcze nie jest to na 99% miesiączka...Jak myślicie? czy @ rozpoczyna się Wam od brązowych plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge się przyłączyć !!! mam 23 lata od 7 cyki staramy sie z m o dziecko . mam juz jedno dziecko córeczke drugie straciłam w 13 tygodniu ciązy :( 11 powinam dostać @ a dostałam tylko leciutkie plamienie które trwalo do półtora dnia . piersi mnie nie bolą tylko letko podbrzuszeę wiec chyba tym razem sie tez nie udalo :( zapisze sie do tabelki jak nie macie nic przeciwko :) NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 thaisse80.................1...............31............. ...10.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 kochaniutka1...........2................??............... ...18.06.2011 Wiosenka................4...............??............... ....?????????????? lawendowe_pole........4...............28................. .03.07.2011 ada111...................7...............23..................???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny ja miałam dostać @ 12 czerwca, narazie spóźnia się dwa dni cykle mam 28 dni bo biorę luteine, niewiem czy to ciąża nie mam żadnych objawów, tylko trochę pobolewa mnie brzuch i mam białe upławy, temperatura 36,8 więc chyba trochę niska:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×