Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość LadyFlu

Mi do mojej zostało 9 dni. Powinnam dostac na przyszła niedziele, ale mam nadzieje ze sie nie pojawi i ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
ja z toba!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
ja powinnam dostac w przyszly piatek czyli jeszcze tydzien niewiedzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
To super:) MAm nadzieje, ze jeszcze sie jakies dziewczyny bedą miały ochotę sie wspierać na wzajem i opowiadać o swoch przypuszczeniach i przezyciach. A kiedy wiosenka masz dostac? Duzo Ci tych dni w niepewności zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Aaaa to szybciej bedziesz coc wiedziec, bo ja to dopiero w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
mam podwyzszona temperature i bole mnie miesnie, zlapalam jakies cholerstwo, masz jakies baaaardzo wczesne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Wiesz co, na jakies objawy to mysle ze raczej za wczesnie... Ale od przytulanka codziennie pobolewał mnie lekko brzuch albo jajnik, wiec nie wiem czy to zbieg okoliczności czy cos sie zaczeło dziac. Teraz ustało od dwoch dni, wiec juz sama nie wiem co myśleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
monitorowalas cykl, robilas testy owu ? czy po prostu liczysz na szczescie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Licze na szczescie:) To bylo w 8dc przy cyklach 28/29. Wiec moze być róznie... Ale zastanawia mnie bardzo ten lekki ból brzucha od tamtej pory...A jak u ciebie? Prowadzisz śledzctwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
w tym m-cu po raz pierwszy zrobilam test owu i od razu trafilam na usmiechnieta buzke:) wiec dzialalismy, jak dlugo sie staracie? to jest moj 3 cykl i niecierpliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Nasz drugi. Chicałabym bardzo dziewczynke. A słyszałam, ze najlepiej wtedy pare dni przed owulacją sie przytulac a pozniej basta:) Mam nadzieje, ze ten 8 dc wystarczy i ze nie ebdzie to za wczesnie. Chetnie zrobilabym test ale to jeszcze za wczesnie. Chodz czytałam tu na forum jak niektóre dziewczyny pisały o tescie który wykrywa ciaże 7 dni od zapłod. Ale nie chce sie nakrecac, zrobie, pokaże mi ze nie jestem i wtedy czar pryśnie... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja powinnam dostac okres 10 czerwca. Od paru dni boli mnie dosc mocno w okolicach jajnikow. Innych objawow raczej nie mam. Troche zaczynam sie bac czy to nie ciaza. Bac dlatego, ze mam juz roczna coreczke ktora jest bardzo ale to bardzo absorbujaca. Sama jeszcze nie chodzi, wiec musze z nia latac za reke lub brac na rece. nie mam za bardzo pomocy bo maz pracuje caly dzien, tesciowie tez a rodzice daleko (mieszkam za granica). Jakkolwiek chcialabym miec drugie dziecko to jednak chyba jeszcze nie teraz. Balabym sie ze teraz ta ciaza moglaby byc zagrozona przez to, ze musze sie tak intensywnie zajmowac moim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
tez bym chciala dziewczynke:) a mezowi obojetnie wiec bedziemy sie cieszyc w obu przypadkach:) czy to twoje pierwsze dzidzi? ja mam 9 letniego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
witaj thaisse nie martw sie bole jajnikow niekoniecznie oznaczaja ciaze, bedzie dobrze, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Witaj thaisse80, miło ze sie do nas dołączyłaś:) W takim razie czekamy razem. Wiem, ze sie boisz bo ja mam to samo. Mój synek za 3 tyg skonczy rok i również nie chodzi, nawet kiepsko raczkuje. Ale pomyślałam sobie, ze skoro i tak chce miec druge dziecko to lepiej teraz, bo pozniej bedzie zawsze cos i nie wim czy bedzie mi sie jeszcze chciało do pieluch wracac. Moj mąż jest średnio do tego nastawiony, ale jakos go przekonałam. I tak w wiekszej wierzy ćieżar spada na kobiete a ja mam tego pełną świadomośc. Tak sobie mysle, ze najgorsze to pierwsze dwa lata od pojawienia sie drugego malucha a pozniej jest juz znacznie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka:)) Tak to moje pierwsze dzidzi i zreszta bardzo wyczekane bo dopiero po 4 latach staran zawital do nas bocian:)) Cala ciaze chuchalam na siebie az do przesady dlatego teraz boje sie. Wiem, ze sam bol jajnikow nie oznacza jeszcze ciazy ale pamietam ze przy ciazy z corcia to byl jeden z objawow. bolalo tak jakby zaraz miala chlupnac krew ale nie chlupnela (na szczescie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Flu ja myslalam by zaczac starania o drugie po wakacjach. Do tego czasu coreczka powinna juz zaczac chodzic plus pojdzie tez do zlobka wiec sie troche usamodzielni. Wakacje chcialabym spedzic na takim luzie w sensie pic co chce (alkohol np), jesc co chce i nie martwic sie ze cos zaszkodzi dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaasdf
dolacze sie ;) ja mam dostac w nastepny poniedzialek, oby nie przyszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
ja ich uzywam i mam tej samej firmy elektroniczne testy owu, nie mam problemu z kreseczkami czy sa takie same czy nie bo w przypadku owu pojawia sie usmiechnieta buzka, a jej braku puste koleczko, uwazam ze sa najlepsze na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaasdf
ja robilam ten test, i nie polecam, Kupilam go bo chcialam potwierdzic ciaze, wczesniej zrobilam inny tanszy i wyszly 2 kreski, kupilam ten i pokazal - brak ciazy. Znowu zrobilam tani i znowu 2 kreski. Przeczytalam i okazalo sie ze tansza maja wieksza czulasc a teby na tym wyszla ciaz musi byc juz po miesiaczce. Ja mieszkam w uk i tu one sa popularne. Niestety ciaza okazala sie biochemiczna i nie utrzymala sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
witamy anikaaasdf w takim razie ty bedziesz wiedziala pierwsza czy sie udalo, daj koniecznie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Witaj anikaasdf:) thaisse80 wiem co masz na mysli, masz racje po wakacjach jest lepiej. Nie ma takch ograniczeń. Wiosenka, skoro masz 9 letniego synka to bedziesz musiala odswiezac swoje doświadczenia, troche jednak czasu mineło. Moja kolezanka w lutym urodzila synka i równiez jej pierwszy syn ma 9 lat. Mówi, że po takiej przerwie drugie macierzyństwo przechodz sie zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaasdf
po was, dopiero w nastepny poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
mhmh no ja mieszkam w irlandii i tu tez sa popularne, przykro mi z powodu biochemicznej ciazy mam nadzieje ze tym razem sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
ach sorki myslalam ze w ten poniedzialek :) tez tak slyszalam lady flu ze po takiej przerwie wszystko sie przechodzi inaczej ale mam juz 33 latka i czas najwyzszy na 2! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostac rowno za tydzien :) I rowniez mam nadzieje, ze jej nie bedzie. Najgorsze, ze czuje te chrakterystyczne bole podbrzusza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 31 lat wiec tez nie chce zbyt dlugo czekac tym bardziej, ze zanim pojawila sie corcia minelo duuuzo czasu. Ale w te wakacje to chcialabym jeszcze odpoczac. myslalam tez o wizycie w polsce. dlatego chce jeszcze wstrzymac sie z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
W sumie masz racje, nie ma co odwlekac. Ale przynajmniej Twoj 9 letni syn, to bez problemu Ci pomoze nawet bedziesz mogła go zostawic na chwile z maleństwem. A moj roczny szkrab, łobuziak jeden, to mi raczej nie pomoże... Obawiam sie czy dam sobie rade, bo przy dwojce takich maluchów to roboty jest ze hohoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
5 czerwiec??tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×