Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość LadyFlu
A n tak, bo Ty tam na obczyźnie... zapomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
tak w przyszly piatek :( normalnie sie zalamac mozna:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
Kurcze to rzeczywiscie szkoda, że macie tam problemy ze zrobieniem takich badan:( Poczekaj jeszcze chwile ale jak nadal bedzie to tylko 'rozowy sluz' to kup test bo dziwnie to wygląda, tym bardziej ze nigdy wczesniej tak nie mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
bylam w toalecie sprawdzic co sie dzieje i nic! sucho, ! a brzuch dziwnie w dole boli, normalnie na okres bardzo bola mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Moze to tak własnie na ciąże, bo skoro tak wczesniej nie mialas...Hmmm. Głowa do góry! moim zdaniem, to nie okres. Nc teraz nie wymyślimy, jedyne co zostało to obserwacja i wiara ze bedzie gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Zobaczycie dziewczyny, za póltora tygodnia bedziemy mialy nowy topik... Przyszłe mamy LUTY 2012 :) Ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
no jesli na ciaze to tez nie ma sie czym cieszyc bo plamienia to zawsze cos niedobrego, mowie wam rece mi opadly, chyba sie upije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dostac @ 1 czerwca.tez celuje w corcie.mam 3 synow.wiec szanse nikle.objawow brak.ani na ciaze ani na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
Nie pij bo czuje że to nie okres:D! Głowa do góry, jest masa tematów na forum gdzie kobiety piszą o lekkich plamieniach na początku ciąży i wszystko przebiegło u nich prawidlowo:) Nie piszę tego żeby wzbudzić w Tobie złudne nadzieje, tylko żebyś się też nie martwiła na zapas i uzbroiła w cierpliwość:) Aha, jest jeszcze coś takiego jak krwawienie implantacyjne, więc jeśli jesteś tydzien przed okresem (plemniki mogły kilka dni zaczekać na zapłodnienie) to może to to :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Nie pij! Bo niewiadomo, czy nie ma dzidzi w srodku... Ewentualnie szklaneczke piwka na rozluźnienie albo lampke winka. Nie martw sie! Ja jak pisałyscie mi wczoraj, że mam małe szanse w tym moim 8dc to tez sie troche podłamałam, ale dzis rano sie zebrałam w sobe i dalej wierze, że bede robic te różowe kitusie: ) Wiem, ze nie powinnam sie tak nakrecac, bo pozniej moze byc rozczarowanie ale ja juz taka jestem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Acha... A powiedzcie mi dziewczyny, czy tez macie teraz swoich facetów z głowy... Też siedzą i gapią sie w pudło oglądajac mecz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
nie no pic nie bede,mimo ze chce:( matko, a w pierwsza ciaze zaszlam w 1 cyklu:( ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
hehe mój facet jest na wieczorze kawalerskim, ale też pewnie oglądają mecz bo to byłby grzech go opuścic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Mój mi dzisaj powiedział, że każdy 100% facet ogląda dzisiaj mecz, bo meczu wszechczasów nie można przegapić! Hehe, ale oni maja zgięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Wiosenko nie chce zapeszac ale ja bym ci gratulowala bo wiesz co oznaczarozowe plamienie??-oznacza najczesciej implantacje zarodka:)i to wlasnie na tydz przed okresem glowa do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
musze uciekac, zajrze pozniej to dam znac co z moim plamieniem pozdrawiam dziewczynki i dziekuje za wsparcie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Lejdusiu moj na mecz nie gapi za to kupil dzis kompa i siedzi na nim ja tez zreszta:Pna szczescie moj nie patrzy na mecze-wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
No właśnie, widzisz wszytskie Ci to mówimy, wiec nie ma co się zamartwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Ooooo to masz dobrze! Nie musisz teraz cisnąc tak jak większość kobiet na całym świecie, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
wlasnie gapi na tvn turbo:Ohe he piernik moj a co do wiosenki to nie ma sie co zamartwiac takie rozowe plamionko to nawet dobry znak ok.tyg po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
jak tam Aniołek, bolał dzisaj brzusio? Bolało cosik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mój mąż tez wierny kibic ogląda mecz a ja razem z nim. A TAK wracając do tematu to ja jestem od was w gorszej sytuacji to mój 9 cykl starań o pierwsze dziecko. nie poddaje się ale jest mi coraz ciężej. do okresu mam jeszcze 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
w takim razie fajnie, ze sie do nas przyłączyłas KLARA :) A prowadzisz jakis monitoring czy liczysz na szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam regularne cykle co 28-29 dni. i zazwyczaj widzę po bólach i śluzie że mam owulację. Ale w dni płodne kocham się zawsze z mężem codziennie albo co 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
klara:)moj rocznik i 8 dni do@:):) LEJDUSIU-moje cycuszki coraz bardziej pecznieja i bola:Oale to chyba dobry znak a oprocz tego brzusio cmi w ledzwiach pobolewa no i wkurzylam sie dzisiaj o jakas pierdolke jak wariatka:Dhe he no i ciagle jem jak przed kazdym okresem ale mega duzej pizzy w pojedynke jeszcze nie zjadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Klaro-nie kochajcie sie codziennie to zmniejsza skutecznosc plemnikow co 2-3 dzien zobaczysz efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
A ty Lejdusiu Fluusiu masz jakie male objawiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Wy to wszytskie ,,coś" a ja standardowo NIC! Teraz delikatnie ale tak ledwo, ledwo pobolewa mnie dół brzucha. A moja bimbalki ani nie większe, ani nie bardziej wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Lady Flu-to pewnie cisza przed burza to tez zalezy jakie mialas objawy przed@jak inne to jest hope:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie żadnych objawów nie mam. Zawsze już o puchną i bolą mnie piersi ale jak na razie spokój. Mam nadzieję że to dobry znak. Próbowałam już kochać się co 2-3 dni ale to też nie pomaga. w sobotę za tydzień mam badanie nasienia męża. Jeśli u niego wyjdą wyniki okej to ginekolog każe mi zrobić drożność jajowodów w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×